Flyer
5 km
NrNaamWoonplaatsTijdNr.Cat.
1 Stuut ed Hellevoetsluis 507 0:30:58 1eH45
2 Peters Sander Hellevoetsluis 514 0:31:21 1eHtr
3 Bleek Eelko Rockanje 509 0:31:37 1eH35
4 Klundert Jelle v Melisant 512 0:32:52 2eHtr
5 Klundert Theo Melisant 511 0:32:55 3eHtr
6 Mortier Larissa Spijkenisse 504 0:33:14 1eDtr
7 Olsthoorn Peter Nootdorp 515 0:33:21 4eHtr
8 Bakker Ruud   520 0:33:56 5eHtr
9 Phernambuqg Edwi Hellevoetsluis 517 0:37:30 6eHtr
10 Geerinkx Louisse Hellevoetsluis 501 0:38:26 2eDtr
11 NieuwendijkNella Stellendam 510 0:39:33 3eDtr
12 Makop Peter   519 0:40:11 7eHtr
13 Mortier Jan du Spijkenisse 503 0:40:24 8eHtr
14 Koppejan Leny Oostvoorne 513 0:41:17 4eDtr
15 Huijer Monique Brielle 505 0:41:50 5eDtr
16 Machielse Stefan Rockanje 516 0:42:34 6eDtr
17 Stasse Miranda Rotterdam 518 0:43:08 7eDtr
18 Monster Annemari Zuidland 506 0:44:25 1eD50
19 Wingerden Cor v Maassluis 508 1:05:52 9eHtr
10 km
NrNaamWoonplaatsTijdNr.Cat.
001 Padmos Wim Rockanje 902 0:33:03 1eHse
002 Postma Dennis Hellevoetsluis 915 0:33:06 1eH35
003 Groot Richard de Schiedam 947 0:33:09 2eHse
004 Preibisch Ralf Sommelsdijk 916 0:33:23 1eH45
005 Mol anton O Beijerland 905 0:34:19 2eH35
006 SparrentakWim Middelburg 659 0:34:23 3eH35
007 Meer Jan van de Poeldijk 878 0:34:28 4eH35
008 Groenewgen Micha Maassluis 870 0:34:30 3eHse
009 Nieuwstraten Jer Spijkenisse 740 0:34:35 4eHse
010 Snoey Ab Hellevoetsluis 926 0:35:20 5eH35
011 Heggen Pieter Zuidland 865 0:36:03 6eH35
012     641 0:36:36 5eHse
013 Bok Jaap vd Middelharnis 889 0:36:52 2eH45
014 Kleef wouter van Rozenburg 873 0:37:15 3eH45
015 Berendsen Hans Heenvliet 686 0:37:20 7eH35
016 Pelt Alfred v Vlaardingen 727 0:37:24 8eH35
017 Berg Nico v d Naaldwijk 778 0:37:27 4eH45
018 Ast Jaap van Dirksland 997 0:37:34 5eH45
019 Kolloffel Roanld Maasdijk 871 0:37:37 1eH50
020 Bloois Kees van Oud Beijerland 929 0:37:39 6eH45
021 Wijk Danny van Hellevoetsluis 993 0:37:43 9eH35
022 Tijl Rene Brielle 934 0:37:57 6eHse
023 Jong Doeke de DeLier 883 0:38:03 1eH55
024 Blok Martien Oostvoorne 969 0:38:09 2eH50
025 Blom Hans Numansdorp 882 0:38:13 10eH35
026 Abman Piet Oud Vossemeer 935 0:38:29 7eH45
027 Kweekel Jaap Hellevoetsluis 996 0:38:44 11eH35
028 Wubben Cees Naaldwijk 879 0:38:47 2eH55
029 Schraven Remco Hellevoetsluis 977 0:38:56 12eH35
030 Heystek Cor Alphen 747 0:39:00 13eH35
031 Kok Marianne de Lewedorp 773 0:39:04 1eD35
032 Dijk Arie van Sommelsdijk 943 0:39:06 3eH55
033 Michielsen Ad Numansdorp 972 0:39:18 14eH35
034 Marik Bram Sommelsdijk 732 0:39:22 8eH45
035 Slijkhuis Carel O Beijerland 789 0:39:25 9eH45
036 Visser Wout Ouddorp 724 0:39:29 4eH55
037 Blom Richard Hellevoetsluis 650 0:39:42 7eHse
038 Croes Don Brielle 986 0:39:48 15eH35
039 Graaf Ed de Spijkenisse 886 0:39:52 3eH50
040 Bos Arjen van de Vlaardingen 938 0:39:55 16eH35
041 Groen Paul de Rotterdam 645 0:39:57 5eH55
042 Baud Harry v de Oostvoorne 737 0:40:00 8eHse
043 Kuil Jacco vd Rockanje 675 0:40:02 17eH35
044 Duivendijk Hans Hellevoetsluis 876 0:40:06 18eH35
045 Penning Peter Hellevoetsluis 933 0:40:09 4eH50
046 Nunen Bertil van Hellevoetsluis 885 0:40:14 10eH45
047 Knaap Ramon vd Hellevoetsluis 689 0:40:16 9eHse
048 Klaasse Leo Hellevoetsluis 973 0:40:20 5eH50
049 Starink Ronald Stellendam 928 0:40:27 19eH35
050 Mellard Gerard Abbenbroek 700 0:40:32 6eH50
051 Driehuis Martin Oostvoorne 954 0:40:41 20eH35
052 Vijfhuizen Ron Herkingen 877 0:40:47 21eH35
053 Jansen Leo Zuidland 708 0:41:00 22eH35
054 Bogers Victor Spijkenisse 663 0:41:07 10eHse
055 Biesheuvel Peter Hellevoetsluis 755 0:41:11 11eH45
056 Valk Ton Brielle 967 0:41:21 7eH50
057 Vijverberg Arjan Spijkenisse 722 0:41:24 23eH35
058 Sponselee Chiel Hellevoetsluis 952 0:41:28 11eHse
059 Ast Liesbeth van Dirksland 995 0:41:38 1eD45
060 Bekker Rob Zwartewaal 713 0:41:42 24eH35
061 Kempen Paul van Middelharnis 956 0:42:02 12eH45
062 Weeda Brian Zuidland 709 0:42:04 12eHse
063 Benne Johan Spijkenisse 868 0:42:08 6eH55
064 Thessels Tom Hooge Zwaluwe 872 0:42:11 1eH60
065 Jansen Roeland Rotterdam 777 0:42:16 13eHse
066 Kok Sjaak de Lewedorp 774 0:42:20 25eH35
067 Boekesteyn Marie Maassluis 869 0:42:23 14eHse
068 Schreuders Henk Sommelsdijk 904 0:42:25 8eH50
069 RijsbergenFloren Roosendaal 702 0:42:27 2eD35
070 Vliet Anja van Oss 705 0:42:29 2eD45
071 Toledo Timo van Oostvoorne 958 0:42:32 15eHse
072 Vliet Bart v Oss 707 0:42:35 9eH50
073 Jong Tanja de Numansdorp 921 0:42:42 3eD35
074 Hoog Joeki de Spijkenisse 710 0:42:45 1eD50
075 Barendrecht Rob Hellevoetsluis 939 0:42:47 13eH45
076 Poli Carlo Hellevoetsluis 745 0:42:50 26eH35
077 Leban Miranda Zwartewaal 949 0:42:53 1eDse
078 Vlekke Henk Hellevoetsluis 720 0:42:56 14eH45
079 SlingerlandRonal Delfgauw 742 0:42:59 15eH45
080 Beek Ruud van Spijkenisse 897 0:43:10 10eH50
081 Hollander Bas de Spijkenisse 677 0:43:13 16eHse
082 Markx Richard Hellevoetsluis 896 0:43:16 27eH35
083 Kan Mark Hellevoetsluis 664 0:43:21 28eH35
084 Groningen Leo v Hoogvliet 881 0:43:24 7eH55
085 Pikaar Eric Spijkenisse 770 0:43:28 29eH35
086 Verhagen Peter Goedereede 674 0:43:32 30eH35
087 Bommel Hans van Hellevoetsluis 654 0:43:34 31eH35
088 Offenberg Michel Brielle 757 0:43:37 17eHse
089 Schreuders Els Sommelsdijk 936 0:43:40 1eD55
090 Groote Hans de Aardenburg 790 0:43:44 16eH45
091 Lutam Benny Hellevoetsluis 655 0:43:46 17eH45
092 Knook Adre Sommelsdijk 899 0:43:48 11eH50
093 GroenendijkEsthe Rockanje 912 0:43:49 4eD35
094 Weijman Jan Sommelsdijk 982 0:43:52 8eH55
095 Wit Ed de Hellevoetsluis 918 0:43:56 9eH55
096 Winter Anthony d Brielle 961 0:43:59 18eH45
097 Griep Hans Spijkenisse 719 0:44:01 12eH50
098 Beek Ron van Vlaardingen 788 0:44:09 32eH35
099 Broek Daan vd Dirksland 919 0:44:14 10eH55
100 Elve Edwin Dirksland 867 0:44:16 13eH50
101 Graaf Ferry de Hellevoetsluis 990 0:44:19 33eH35
102 Jong Jan de Hoogvliet 731 0:44:22 14eH50
103 Ligthart Tom Rozenburg 703 0:44:28 19eH45
104 Tanis Jaap Ouddorp 685 0:44:30 20eH45
105 Erk Rene v Hellevoetsluis 679 0:44:33 34eH35
106 Leij Paul v der Hellevoetsluis 953 0:44:35 18eHse
107 Smolenaars Gert Geervliet 920 0:44:37 11eH55
108 Eekelen Heleen v Numansdorp 971 0:44:39 3eD45
109 Klein Adrie Sommelsdijk 901 0:44:40 21eH45
110 Almen Ton van Hellevoetsluis 763 0:44:45 2eH60
111 Springer Leois Stellendam 662 0:44:52 22eH45
112 Zorge Wim Dirksland 978 0:44:54 3eH60
113 Zuiderwijk Aad Hellevoetsluis 892 0:44:57 23eH45
114 Bodegomn Cok v Oudenhoorn 753 0:44:59 4eH60
115 Baarle Wim van Hekelingen 800 0:45:01 12eH55
116 Putten Jan van Herkingen 950 0:45:14 13eH55
117 Scheffer Philipp Hellevoetsluis 784 0:45:24 19eHse
118 Vianen Henk van Vlaardingen 696 0:45:29 15eH50
119 SundermeijerMarj O Beijerland 907 0:45:32 2eD50
120 Wageningen Ton v Hellevoetsluis 980 0:45:34 5eH60
121 Monster Bart Zuidland 922 0:45:37 14eH55
122 Groef Daan vd Den Bommel 756 0:45:40 24eH45
123 Mannetje Marcel Oostvoorne 965 0:45:47 25eH45
124 Kros Ferry Hellevoetsluis 974 0:45:59 35eH35
125 Dupon Leo Hoogvliet 979 0:46:05 16eH50
126 Lange Arco Hellevoetsluis 688 0:46:11 36eH35
127 Snijders Johan Rockanje 718 0:46:14 37eH35
128 Rek John de Sommelsdijk 736 0:46:21 6eH60
129 Mastenbroek Jos Hellevoetsluis 887 0:46:28 38eH35
130 Orselen Sandra v Zuidland 890 0:46:31 2eDse
131 Moll Fred Brielle 712 0:46:33 39eH35
132 Ruit Gert Jan vd Hellevoetsluis 647 0:46:35 40eH35
133 Stolk Richard Hellevoetsluis 743 0:46:37 41eH35
134 Langendoen Marti Hellevoetsluis 690 0:46:38 42eH35
135 TimmermansNathal Spijkenisse 975 0:46:40 3eDse
136 Hulstaart Nuo Hellevoetsluis 697 0:46:43 17eH50
137 Grootveld Marcel Spijkenisse 752 0:46:49 43eH35
138 Klundert Gerda v Melissant 884 0:46:54 5eD35
139 Benschop Henk J Hellevoetsluis 895 0:46:59 20eHse
140 GroeneveltHerman Dordrecht 903 0:47:12 7eH60
141 Goey Gerrit de Hellevoetsluis 704 0:47:15 26eH45
142 Levering Marceli Zuidland 754 0:47:18 44eH35
143 Dooren Richard v Spijkenisse 658 0:47:24 45eH35
144 Disser Paul Hellevoetsluis 723 0:47:29 46eH35
145 Noordij Bertus Abbenbroek 666 0:47:33 47eH35
146 Strien Wesley v Hellevoetsluis 776 0:47:36 21eHse
147 Moerkerken Bob Abbenbroek 687 0:47:39 22eHse
148 Schaay Jan Hellevoetsluis 735 0:47:42 8eH60
149 Leeuwen Wessel v Hellevoetsluis 669 0:47:47 48eH35
150 Dreissen Vicktor Hellevoetsluis 646 0:47:50 49eH35
151 Woudenberg Tim Sommelsdijk 951 0:47:53 50eH35
152 Velde Rob Spijkenisse 741 0:47:56 18eH50
153 BlankensteinUlri Sommelsdijk 998 0:48:04 4eD45
154 Beek Iris van Spijkenisse 738 0:48:06 4eDse
155 Borst Vincent Geervliet 653 0:48:09 23eHse
156 Frysen John Rozenburg 714 0:48:11 51eH35
157 Broek Suzan v d Brielle 962 0:48:16 6eD35
158 Borst Sander Hellevoetsluis 676 0:48:20 24eHse
159 Leeuw v W Ron de Zuidland 994 0:48:23 27eH45
160 Zwart Arjo Brielle 913 0:48:24 15eH55
161 Kan Colette   643 0:48:26 5eDse
162 Leusink Henk Abbenbroek 923 0:48:28 28eH45
163 Gerritsen Jasper Spijkenisse 668 0:48:33 25eHse
164 Meyboom Fred Spijkenisse 681 0:48:36 52eH35
165 Meel Peter van Hellevoetsluis 894 0:48:39 16eH55
166 Linden Stefan v Hellevoetsluis 711 0:48:41 26eHse
167 Klem Corne Middelharnis 900 0:48:52 27eHse
168 Vree Eline Oud Beijerland 937 0:48:55 6eDse
169 Swemmer Marius Dirksland 699 0:49:00 29eH45
170 Hybeek Gerrit Hellevoetsluis 683 0:49:03 19eH50
171 Dijk Rob van Hellevoetsluis 726 0:49:06 30eH45
172 Sloots Joek Hellevoetsluis 924 0:49:09 9eH60
173 Eldering Sacha Hellevoetsluis 766 0:49:11 7eD35
174 Zwoll Juravan Middelharnis 906 0:49:14 10eH60
175 Kalkman Marcel Hellevoetsluis 792 0:49:19 53eH35
176 Simonis Patrick Vlissingen 769 0:49:29 28eHse
177 Boon Willem Spijkenisse 787 0:49:30 11eH60
178 Buter Marco Spark 999 0:49:32 12eH60
179 Duizendstra Jero Hellevoetsluis 764 0:49:34 54eH35
180 Noordijke Adri Zierikzee 779 0:49:38 13eH60
181 Lageweg Reja Geervliet 930 0:49:41 3eD50
182 Nieuwendijk Jan Stellendam 721 0:49:43 20eH50
183 Wilmes Arie Hellevoetsluis 970 0:49:49 21eH50
184 Wit Mark de Hellevoetsluis 783 0:49:55 55eH35
185 Schipper Robert Brielle 780 0:50:34 56eH35
186 Dozy Fred Hellevoetsluis 660 0:50:36 17eH55
187 Snel Kitty Oostvoorne 927 0:50:45 8eD35
188 Bruyn Anne de Hellevoetsluis 642 0:50:49 29eHse
189 Hovens Jos Hellevoetsluis 794 0:50:52 57eH35
190 Noordenne Edvan Hellevoetsluis 670 0:50:56 58eH35
191 Deurlo0 Peter Hellevoetsluis 746 0:51:02 59eH35
192 Gelok Joop Hoogvliet 925 0:51:04 31eH45
193 Dahlhaus Peter Puttershoek 781 0:51:07 22eH50
194 Voogt Stefan Hoogvliet 798 0:51:21 30eHse
195 Zoon Wim Dirksland 698 0:51:30 14eH60
196 Machielse Peter Hellevoetsluis 661 0:51:35 60eH35
197 Tuns Gerard Middelharnis 765 0:51:37 32eH45
198 Waard Jaap de Nieuwenhoorn 678 0:51:40 23eH50
199 Vliet Harm van Dordrecht 944 0:51:47 24eH50
200 Strien Lida van Hellevoetsluis 775 0:52:14 9eD35
201 Es Hans van Rozenburg 866 0:52:21 33eH45
202 Hartog Jeroen Hellevoetsluis 725 0:52:24 31eHse
203 Helden Ronald v Spijkenisse 945 0:52:27 61eH35
204 Kok Leendert Spijkenisse 748 0:52:32 15eH60
205 Touw Ineke Vierpolders 733 0:52:35 4eD50
206 Snijder Lauw Sommelsdijk 960 0:52:38 62eH35
207 Vette Jan de Spijkenisse 759 0:52:41 18eH55
208 Pas Paul van de Abbenbroek 880 0:52:44 32eHse
209 Kok Marijke Spijkenisse 749 0:52:46 2eD55
210 Venis Eric Hellevoetsluis 786 0:52:51 33eHse
211 Vrijhoeven Marga Hellevoetsluis 793 0:52:53 10eD35
212 TielemanDanielle Goedereede 987 0:52:58 7eDse
213 Uri Peter Spijkenisse 739 0:53:00 34eHse
214 Houweling Bas Brielle 932 0:53:08 16eH60
215 Stel Theo v d Hellevoetsluis 649 0:53:19 34eH45
216 Bos Carla Middelharnis 955 0:53:22 5eD50
217 Ouden Yolanda d Herkingen 988 0:53:25 8eDse
218 Jonker Frank Hellevoetsluis 864 0:53:49 63eH35
219 Bruinaars Leo Hellevoetsluis 964 0:53:54 19eH55
220 Voogt Arie Hellevoetsluis 797 0:53:57 25eH50
221 Raaf Fred van de Spijkenisse 799 0:54:00 20eH55
222 Hoek Henk van de Spijkenisse 768 0:54:03 26eH50
223 Borst Alphons Hellevoetsluis 682 0:54:13 17eH60
224 Borst Wouter Hellevoetsluis 684 0:54:15 64eH35
225 Slingerland Corr Hellevoetsluis 785 0:54:30 5eD45
226 Berends Tessa Hellevoetsluis 701 0:54:45 9eDse
227 Noorland Wilma Spijkenisse 667 0:54:49 6eD45
228 Strating Wouter Woerden 671 0:54:53 35eH45
229 Bree Peter de Hellevoetsluis 657 0:55:09 36eH45
230     644 0:55:15 35eHse
231 VreekerMarjolein Melissant 959 0:55:38 7eD45
232 Verhoef Afke Brielle 715 0:55:42 11eD35
233 Kan Thijs van Spijkenisse 665 0:55:51 36eHse
234 Rijkers John Hellevoetsluis 680 0:55:53 65eH35
235 Stolk Nanette Oudenhoorn 782 0:55:59 12eD35
236 Schaick Silvia v Rozenburg 672 0:56:02 13eD35
237 Wiegersma John Rockanje 728 0:56:05 66eH35
238 Harteman Vanessa Brielle 716 0:56:07 10eDse
239 Kampen Anton van Oude Tonge 910 0:56:16 27eH50
240 Zuilen Maranke v Dirksland 898 0:56:18 11eDse
241 Mastenbroek Arno Hellevoetsluis 744 0:56:28 21eH55
242 Buizert Dionne Hellevoetsluis 760 0:56:42 14eD35
243 GrootenboerJeane Sommelsdijk 968 0:56:50 8eD45
244 Wit Henny de Amsterdam 772 0:56:54 9eD45
245 Fintelman Rob Abbenbbroek 691 0:57:19 37eH45
246 Dijkman Hans Hellevoetsluis 651 0:57:22 28eH50
247 Hartigjh Koen Poortugaal 692 0:57:25 38eH45
248 Putten Riet van Herkingen 758 0:57:42 6eD50
249 Gevaert Henk Hellevoetsluis 762 0:57:44 29eH50
250 Snijders Carolin Brielle 717 0:57:57 15eD35
251 Comello Edwin Hellevoetsluis 652 0:58:00 37eHse
252 Hydra Yvonne Spijkenisse 875 0:58:15 7eD50
253 Bruyn Theo de Vlaardingen 694 0:58:16 22eH55
254 Hijdra Henk Spijkenisse 874 0:58:44 18eH60
255 Hout Bianca v d Rozenburg 673 0:58:49 16eD35
256 Nijssen Nellie Hellevoetsluis 795 0:59:06 17eD35
257 Hartog Joop Hellevoetsluis 693 0:59:31 19eH60
258 Retel Helmich Hellevoetsluis 656 0:59:42 67eH35
259 Tieleman Sjaan Melissant 985 0:59:55 3eD55
260 Hof Elma v 't Hellevoetsluis 767 1:00:08 18eD35
261 Pangalila Ties Hellevoetsluis 771 1:00:22 23eH55
262 Vosselman Henk Hellevoetsluis 648 1:01:09 20eH60
263 Minteny Angeliqu Hellevoetsluis 730 1:01:22 19eD35
264 Leeuw v W Arjan Sommelsdijk 940 1:01:24 24eH55
265 Jepsen Doris Brielle 761 1:02:03 10eD45
266 Spaans Antoinett Leiden 750 1:02:06 20eD35
267 Spaans Dirk P Leiden 751 1:02:09 68eH35
268 Werven Karin van Hellevoetsluis 796 1:02:15 21eD35
269 Vlaenderen Annus Hellevoetsluis 729 1:04:53 22eD35
270 Ruiter Joalnda d SGravendeel 695 1:05:16 23eD35
271 Vree Michiel s-Gravendeel 931 1:05:18 69eH35
272 Epker Anneke Hellevoetsluis 734 1:06:13 8eD50

Aad Zuiderwijk

7 januari 2007 21,1km 1:47:15 Rockanje
10 maart 2007 21,1km 1:42:48 Oostvoorne
25 maart 2007 10km 48:05 Oostvoorne
23 september 2007 16,1km 1:23:33 Zaandam
29 september 2007 10km 46:25 Middelharnis
4 november 2007 21,1km 1:49:33 Terschelling
18 november 2007 15km 1:13:14 Spijkenisse
22 december 2007 16,1km 1:21:08 Middelharnis

Angelique Simonis

1 april 2007 5km 33:35 Dordrecht

Anneke Epker

30 april 2007 10km 1:06:13 Oudenhoorn
29 september 2007 10km 1:05:25 Middelharnis
14 oktober 2007 10km 1:06:13 Hellevoetsluis

Arie Giezen

11 februari 2007 16,1km 1:33:19 Brielle
24 februari 2007 18km 1:54:59 Bad Salzuflen
17 maart 2007 5km 25:37 Lemgo
7 april 2007 10km 53:38 Paderborn (D)
29 april 2007 21,1km 3:44:49 Hermannslauf (D)
23 september 2007 16,1km 1:45:36 Zaandam

Arie Voogt

7 januari 2007 21,1km 2:15:49 Rockanje
30 april 2007 10km 54:30 Oudenhoorn
23 september 2007 16,1km 1:43:11 Zaandam
4 oktober 2007 10km 53:57 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:24:46 Spijkenisse

Arie Willmes

7 januari 2007 21,1km 2:00:21 Rockanje
10 maart 2007 21,1km 1:55:05 Oostvoorne
25 maart 2007 10km 48:17 Oostvoorne

Arnold Mastenbroek

7 januari 2007 21,1km 2:07:45 Rockanje
30 april 2007 10km 53:33 Oudenhoorn
23 september 2007 16,1km 1:37:02 Zaandam
4 oktober 2007 10km 56:28 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:27:17 Spijkenisse

Ben v.d. Vlugt

7 januari 2007 21,1km 1:38:28 Rockanje
21 januari 2007 21,1km 1:40:11 Maassluis
11 februari 2007 16,1km 1:12:51 Brielle
17 maart 2007 21,1km 1:37:53 Den Haag
1 april 2007 10km 42:53 Dordrecht
9 september 2007 21,1km 1:36:22 Rotterdam

Chiel Sponselee

18 november 2007 15km 1:02:51 Spijkenisse
9 december 2007 21,1km 1:32:23 Spijkenisse

Chris Zuiderwijk

25 maart 2007 10km 46:55 Oostvoorne
23 september 2007 16,1km 1:17:49 Zaandam
14 oktober 2007 10km 44:19 Hellevoetsluis
18 november 2007 10km 45:18 Spijkenisse

Cock v. Bodegom

7 januari 2007 21,1km 1:41:02 Rockanje
21 januari 2007 21,1km 1:43:23 Maassluis
11 februari 2007 16,1km 1:15:31 Brielle
10 maart 2007 21,1km 1:38:16 Oostvoorne
25 maart 2007 10km 46:28 Oostvoorne
9 september 2007 21,1km 1:40:34 Rotterdam
14 oktober 2007 10km 44:59 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:10:07 Spijkenisse

Danny v. Wijk

7 januari 2007 21,1km 1:23:28 Rockanje
21 januari 2007 21,1km 1:25:54 Maassluis
11 februari 2007 16,1km 59:42 Brielle
10 maart 2007 21,1km 1:18:01 Oostvoorne
25 maart 2007 10km 36:35 Oostvoorne
9 september 2007 21,1km 1:20:56 Rotterdam
29 september 2007 10km 36:07 Middelharnis
14 oktober 2007 10km 37:43 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 56:18 Spijkenisse
9 december 2007 21,1km 1:19:57 Spijkenisse
22 december 2007 16,1km 1:01:37 Middelharnis

Eddy Rozema

7 januari 2007 21,1km 1:55:46 Rockanje
10 maart 2007 21,1km 1:51:00 Oostvoorne

Ferry Kros

18 november 2007 15km 1:12:58 Spijkenisse
22 december 2007 16,1km 1:22:00 Middelharnis

Ferry de Graaf

21 januari 2007 21,1km 1:41:02 Maassluis
25 februari 2007 15km 1:05:46 Rotterdam
10 maart 2007 21,1km 1:31:23 Oostvoornr
17 maart 2007 21,1km 1:41:49 Den Haag
23 september 2007 16,1km 1:35:21 Zaandam
29 september 2007 10km 41:31 Middelharnis

Gerrit de Goey

11 februari 2007 16,1km 1:15:48 Brielle
10 maart 2007 21,1km 1:42:15 Oostvoorne
29 september 2007 10km 45:56 Middelharnis
14 oktober 2007 10km 47:15 Hellevoetsluis
4 november 2007 21,1km 1:45:49 Terschelling
18 november 2007 15km 1:10:56 Spijkenisse
22 december 2007 8km 37:14 Middelharnis

Gert Jan v.d. Ruit

11 februari 2007 16,1km 1:15:55 Brielle
25 februari 2007 15km 1:06:21 Rotterdam
10 maart 2007 21,1km 1:40:33 Oostvoorne
17 maart 2007 21,1km 1:44:47 Den Haag
25 maart 2007 10km 44:32 Oostvoorne
9 september 2007 21,1km 1:40:12 Rotterdam
14 oktober 2007 10km 46:35 Hellevoetsluis

Hans Voordijk

7 januari 2007 21,1km 1:58:19 Rockanje
30 april 2007 10km 44:36 Oudenhoorn

Hans v.d. Berg

7 januari 2007 21,1km 1:56:52 Rockanje
11 februari 2007 16,1km 1:19:37 Brielle

Hans van Duivendijk

14 oktober 2007 10km 40:06 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 59:33 Spijkenisse
22 december 2007 16,1km 1:04:37 Middelharnis

Henk Kruithof

30 april 2007 10km 51:19 Oudenhoorn

Ingrid Machielse

23 september 2007 16,1km 1:35:22 Zaandam
29 september 2007 10km 52:50 Middelharnis
7 oktober 2007 21,1km 2:02:05 Breda

Jaap Kweekel

11 februari 2007 16,1km 1:06:41 Brielle
10 maart 2007 21,1km 1:27:19 Oostvoorne
25 maart 2007 10km 39:17 Oostvoorne
29 september 2007 10km 38:48 Middelharnis
14 oktober 2007 10km 38:44 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 59:15 Spijkenisse
9 december 2007 21,1km 1:25:45! Spijkenisse
22 december 2007 16,1km 1:03:34 Middelharnis

Jacques S.

9 september 2007 21,1km 1:35:03 Rotterdam
29 september 2007 10km 41:59 Middelharnis
14 oktober 2007 10km 42:25 Hellevoetsluis

Jan Kweekel

7 januari 2007 21,1km 1:31:16 Rockanje
21 januari 2007 21,1km 1:33:58 Maassluis
25 februari 2007 15km 1:01:44 Rotterdam
17 maart 2007 21,1km 1:32:49 Den Haag
25 augustus 2007 21,1km 1:34:43 Westenhouwen
9 september 2007 21,1km 1:29:26 Rotterdam
29 september 2007 10km 40:33 Middelharnis

Jan v.d. Poort

25 maart 2007 10km 54:36 Oostvoorne

Jeroen Hartog

23 september 2007 16,1km 1:26:47 Zaandam
14 oktober 2007 10km 52:24 Hellevoetsluis

Joek Sloots

7 januari 2007 21,1km 1:44:57 Rockanje
21 januari 2007 21,1km 1:44:28 Maassluis
10 maart 2007 21,1km 1:45:59 Oostvoorne
17 maart 2007 21,1km 1:49:34 Den Haag
30 april 2007 10km 43:38 Oudenhoorn
25 augustus 2007 21,1km 1:49:56 Westenschouwen
23 september 2007 16,1km 1:20:58 Zaandam
29 september 2007 10km 46:03 Middelharnis
14 oktober 2007 10km 49:09 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:12:25 Spijkenisse
9 december 2007 21,1km 1:47:44 Spijkenisse
22 december 2007 16,1km 1:18:21 Middelharnis

John v. Zutphen

7 januari 2007 21,1km 1:44:48 Rockanje
10 maart 2007 21,1km 1:43:04 Oostvoorne
17 maart 2007 21,1km 1:43:40 Den Haag
25 maart 2007 10km 46:26 Oostvoorne
30 april 2007 10km 47:45 Oudenhoorn
18 november 2007 15km 1:10:24 Spijkenisse
9 december 2007 21,1km 1:44:47 Spijkenisse

Joke Both

11 februari 2007 10km 47:47 Brielle
25 februari 2007 15km 1:12:46 Rotterdam
25 maart 2007 5km 22:30 Oostvoorne

Joop Hertog

7 januari 2007 21,1km 2:0025 Rockanje
17 februari 2007 21,1km 1:59:50 Oud-Beijerland
23 september 2007 16,1km 1:45:37 Zaandam
6 oktober 2007 10km 54:09 Harwich (GB)
14 oktober 2007 10km 59:31 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:25:50 Spijkenisse

Jos Mastenbroek

7 januari 2007 21,1km 1:37:37 Rockanje
25 februari 200 15km 1:04:53 Rotterdam
10 maart 2007 21,1km 1:29:56 Oostvoorne
25 maart 2007 10km 46:47 Oostvoorne
29 september 2007 10km 45:47 Middelharnis
14 oktober 2007 10km 46:28 Hellevoetsluis

Joyce Dirkx

7 januari 2007 10,8km 1:00:46 Rockanje

Karin v. Werven

7 januari 2007 10km 1:07:48 Rockanje
14 oktober 2007 10km 1:02:15 Hellevoetsluis

Leo Bruinaars

7 januari 2007 21,1km 1:57:06 Rockanje
10 maart 2007 21,1km 1:55:21 Oostvoorne
25 maart 2007 10km 1:00:40 Oostvoorne

Leo v. Zielst

7 januari 2007 21,1km 1:40:41 Rockanje
11 februari 2007 16,1km 1:12:52 Brielle
25 februari 2007 15km 1:06:09 Rotterdam
10 maart 2007 21,1km 1:34:41 Oostvoorne
17 maart 2007 21,1km 1:41:06 Den Haag
25 maart 2007 10km 42:50 Oostvoorne
9 september 2007 21,1km 1:43:03 Rotterdam
23 september 2007 16,1km 1:17:15 Zaandam
29 september 2007 10km 43:16 Middelharnis
18 november 2007 15km 1:06:30 Spijkenisse
9 december 2007 21,1km 1:41:41 Spjkenisse
22 december 2007 16,1km 1:11:33 Middelharnis

Lida van Strien

7 januari 2007 10,8km 1:00:41 Rockanje
11 februari 2007 16,1km 1:33:09 Brielle
14 oktober 2007 10km 52:14 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:24:21 Spijkenisse

Louise Geerincks

16 december 2007 5km 27:37 Barendrecht

Maarten Jongeneel

30 april 2007 10km 57:28 Oudenhoorn
23 september 2007 16,1km 1:48:05 Zaandam
29 september 2007 10km 57:42 Middelharnis
6 oktober 2007 10km 58:51 Harwich (GB)

Marcel Gelton

10 augustus 2007 10km 53:22 Ouddorp
16 augustus 2007 8km 38:17 Stellendam

Marcel Kalkman

14 oktober 2007 10km 49:19 Hellevoetsluis

Marga Vrijhoeven

7 januari 2007 10km 59,04 Rockanje
11 februari 2007 16,1km 1:29:56 Brielle
9 september 2007 10km 56:40 Rotterdam
14 oktober 2007 10km 52:53 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:23:05 Spijkenisse

Margaret Besters

7 januari 2007 10km 1:03:03 Rockanje
10 juni 2007 16,1km 2:08:01 Leiden
23 september 2007 15km 1:36:49 Zaandam

Martin Langendoen

18 november 2007 15km 1:14:45 Spijkenisse

Mieke v.d. Bosch

7 januari 2007 21,1km 1:44:32 Rockanje
30 april 2007 10km 45:30 Oudenhoorn
10 maart 2007 21,1km 1:38:24 Oostvoorne
9 september 2007 21,1km 1:41:09 Rotterdam
4 november 2007 21,1km 1:49:07 Terschelling

Mitzy Nieuwenhuyzen

11 februari 2007 10km 46:27 Brielle

Peter Machielse

23 september 2007 16,1km 1:33:22 Zaandam
29 september 2007 10km 52:32 Middelharnis
7 oktober 2007 21,1km 2:02:05 Breda
14 oktober 2007 10km 51:35 Hellevoetsluis
22 december 2007 16,1km 1:30:48 Middelharnis

Peter Penning

7 januari 2007 21,1km 1:25:13 Rockanje
10 maart 2007 21,1km 1:23:53 Oostvoorne
25 maart 2007 10km 38:51 Oostvoorne
29 september 2007 10km 38:54 Middelharnis
14 oktober 2007 10km 40:09 Hellevoetsluis

Peter van Meel

7 januari 2007 21,1km 1:40:12 Rockanje
25 februari 207 15km 1:05:44 Rotterdam
10 maart 2007 21,1km 1:35:08 Oostvoorne
17 maart 2007 21,1km 1:36:04 Den Haag
25 maart 2007 10km 43:01 Oostvoorne
9 september 2007 21,1km 1:36:35 Rotterdam
23 september 2007 16,1km 1:18:03 Zaandam
29 september 2007 10km 42:51 Middelharnis
18 november 2007 15km 1:14:04 Spijkenisse
22 december 2007 16,1km 1:19:57 Middelharnis

Raymond v.d. Knaap

14 oktober 2007 10km 40:16 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:00:22 Spijkenisse

Riet van Leuwen

11 februari 2007 16,1km 1:14:59 Brielle
25 februari 2007 15km 1:05:56 Rotterdam
10 maart 2007 21,1km 1:33:07 Oostvoorne
17 maart 2007 21,1km 1:35:04 Den Haag
25 maart 2007 10km 42:55 Oostvoorne
30 april 2007 10km 42:35 Oudenhoorn
9 september 2007 21,1km 1:36:31 Rotterdam
29 september 2007 10km 41:56 Middelharnis
18 november 2007 15km 1:06:10 Spijkenisse

Rob v. Dijk

21 januari 2007 21,1km 1:51:42 Maassluis
11 februari 2007 16,1km 1:24:57 Brielle
25 maart 2007 10km 52:33 Oostvoorne
9 september 2007 21,1km 1:48:40 Rotterdam
23 september 2007 16,1km 1:29:45 Zaandam
14 oktober 2007 10km 49:06 Hellevoetsluis
22 december 2007 16,1km 1:24:57 Middelharnis

Ruud Poot

23 september 2007 16,1km 1:34:11 Zaandam
6 oktober 2007 10km 52:11 Harwich (GB)

Sandra v. Orselen

7 januari 2007 21,1km 1:44:24 Rockanje
17 februari 2007 21,1km 1:37:55 Oud_Beijerland
25 februari 2007 15km 1:09:18 Rotterdam
10 maart 2007 21,1km 1:38:08 Oostvoorne
17 maart 2007 21,1km 1:41:47 Den Haag
30 april 2007 10km 45:48 Oudenhoorn
25 maart 2007 10km 48:26 Oostvoorne
9 september 2007 21,1km 1:40:01 Rotterdam
29 september 2007 10km 45:52 Middelharnis
14 oktober 2007 10km 46:31 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:10:13 Spijkenisse

Thijs Walstra

7 januari 2007 21,1km 1:40:32 Maassluis
21 januari 2007 21,1km 1:44:21 Rockanje
11 februari 2007 16,1km 1:11:51 Brielle
10 maart 2007 21,1km 1:38:52 Oostvoorne
25 maart 2007 10km 43:50 Oostvoorne
30 april 2007 10km 42:12 Oudenhoorn
23 september 2007 16,1km 1:24:17 Zaandam
29 september 2007 10km 41:52 Middelharnis
18 november 2007 15km 1:06:04 Spijkenisse
22 december 2007 16,1km 1:10:11 Middelharnis

Ton van Almen

7 januari 2007 21,1km 1:44:34 Rockanje
11 februari 2007 16,1km 1:15:51 Brielle
1 april 2007 10km 46:00 Dordrecht
25 maart 2007 10km 46:58 Oostvoorne
6 oktober 2007 16,1km 1:16:37 Spijkenisse
14 oktober 2007 10km 44:45 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:09:30 Spijkenisse

Valentijn Simonis

1 april 2007 10km 54:58 Dordrecht

Wessel van Leeuwen

7 januari 2007 21,1km 1:47:01 Rockanje
25 maart 2007 10km 47:34 Oostvoorne
14 oktober 2007 10km 47:47 Hellevoetsluis
18 november 2007 15km 1:14:49 Spijkenisse

Wiel Sikkens

25 maart 2007 10km 44:25 Oostvoorne
  NiveauPuntentotaal
1 Danny van Wijk A-A 1021
2 Jan Kweekel A-B 1010
3 Leo van Zielst A-D 1002
4 Peter van Meel A-D 793
5 Jos Mastenbroek A-D 792
6 Gert-Jan v. d. Ruit A-C 759
7 Cock van Bodegom A-E 696
8 Thijs Walstra A-D 661
9 Joek Sloots B-B 611
10 Eddy Rozema B-B 606
11 Joop Hertog B-C 567
12 Mieke van de Bos A-E 536
13 Sandra van Orselen A-E 513
14 Ralf Preibisch A-A 500
15 Aad Zuiderwijk B-B 488
16 Hans van de Berg B-B 488
17 Riet van Leeuwen A-D 475
18 John van Zutphen A-E 448
19 Arnold Mastenbroek B-D 426
20 Leo Bruinaars B-C 377
21 Peter Penning A-A 369
22 Jaap Kweekel A-C 366
23 Wiel Sikkes A-D 351
24 Rob van Dijk B-B 348
25 Ben van der Vlugt A-D 338
26 Ferry de Graaf A-D 315
27 Marga Vrijhoeven C-C 307
28 Jan van der Poort B-D 294
29 Jacques Slingerland A-C 276
30 Ton van Almen A-E 274
31 Arie Willmes B-B 269
32 Hans Voordijk B-B 263
33 Mitzy Nieuwenhuizen A-C 261
34 Wessel van Leeuwen B-C 217
35 Lida van Strien C-C 208
36 Joke Both A-E 184
37 Gerrit de Goey A-D 178
38 Rene van Berkel A-E 178
39 Arie Giezen B-D 178
40 Theo Klundert A-C 121
41 Arie Voogd C-C 102
42 Andre v/d Velde B-C 101
43 Chris Zuiderwijk B-D 100
44 Hans v. Duijvenbode A-B 100
45 Jeroen Hartog B-B 100
46 Marcel Kalkman B-D 97
47 Gidius Lankhorst B-D 96
48 Joyce Dirkx C-C 95
49 Margaret Besters B-D 94
50 Karin v. Werven C-C 93
51 Ed Both A-E 78
52 Maarten Jongeneel B-D 69

1. Danny van Wijk

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 37:47 99 25
Kruinigergors Cross, 13,2km, 12-11-2006 56:53 100 *
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 57:39 99 25
Spijkenisse, 21,1km, 17-12-2006 1:22:47 100 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:02:54 99 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:23:28 99 25
Biesheuvel Maassluis, ½ marathon, 21-01-2007 1:25:54 100 *
Brielle, 10EM, 11-02-2007 59:42 100 25
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:02:30 100 *

2. Jan Kweekel

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 40:17 97 0
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:09:22 99 0
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:02:02 97 0
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 59:31 100 *
Spijkenisse, 21,1km, 17-12-2006 1:29:28 99 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:07:12 98 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:31:16 97 0
Biesheuvel Maassluis, ½ marathon, 21-01-2007 1:33:58 99 *
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:01:41 100 25
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:13:21 99 *

3. Leo van Zielst

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 44:24 91 25
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:15:00 96 25
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:06:23 93 25
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 1:05:12 98 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:11:16 96 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:40:41 92 0
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:12:56 96 25
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:06:09 95 25
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:26:27 95 *

4. Peter van Meel

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 42:58 95 25
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:14:45 97 25
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:05:34 95 25
Spijkenisse, 21,1km, 17-12-2006 1:36:50 97 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:12:53 92 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:40:12 94 0
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:05:44 98 25

5. Jos Mastenbroek

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 44:15 92 25
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:06:51 92 25
Spijkenisse, 21,1km, 17-12-2006 1:36:27 98 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:11:39 93 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:37:37 95 25
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:04:53 99 25
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:20:55 98 *

6. Gert-Jan v. d. Ruit

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 43:45 93 0
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:14:33 98 0
Kruinigergors Cross, 13,2km, 12-11-2006 1:04:53 98 *
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:06:07 94 0
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 1:03:38 99 *
Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007 1:07:49 92 *
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:15:55 91 0
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:06:21 94 0

7. Cock van Bodegom

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 45:56 87 25
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 1:07:25 96 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:15:52 90 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:41:02 91 25
Biesheuvel Maassluis, ½ marathon, 21-01-2007 1:43:23 95 *
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:15:31 93 0
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:28:57 94 *

8. Thijs Walstra

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 43:30 94 25
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:08:23 88 25
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:11:31 94 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:44:21 90 0
Biesheuvel Maassluis, ½ marathon, 21-01-2007 1:40:32 97 *
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:11:51 98 25

9. Joek Sloots

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 48:52 82 25
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:23:17 91 0
Spijkenisse, 21,1km, 17-12-2006 1:47:06 96 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:18:34 88 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:44:57 85 25
Biesheuvel Maassluis, ½ marathon, 21-01-2007 1:44:28 94 *

10. Eddy Rozema

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 50:14 77 0
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:27:08 90 0
Kruinigergors Cross, 13,2km, 12-11-2006 1:15:44 97 *
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:15:34 83 0
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 1:17:39 92 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:20:57 85 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:55:46 82 0

11. Joop Hertog

 TijdPuntenBonus
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:30:14 89 0
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:18:08 80 25
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 1:56:31 95 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:27:45 81 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 2:00:25 81 0
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:30:00 91 0

12. Mieke van de Bos

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 48:26 83 0
Kruinigergors Cross, 13,2km, 12-11-2006 1:14:06 99 *
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:11:53 86 0
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 1:11:21 93 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:18:53 87 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:44:32 88 0

13. Sandra van Orselen

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 44:43 90 25
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:18:39 95 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:44:24 89 0
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:09:18 93 25
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:23:22 96 *

14. Ralf Preibisch

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 32:55 100 25
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 50:07 100 25
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 54:31 100 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:13:37 100 25

15. Aad Zuiderwijk

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 47:40 84 25
Kruinigergors Cross, 8,8km, 12-11-2006 50:02 99 *
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:13:40 85 25
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:20:13 86 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:47:15 84 0

16. Hans van de Berg

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 49:41 80 25
Kruinigergors Cross, 13,2km, 12-11-2006 1:17:07 96 *
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:56:52 80 0
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:19:37 90 25
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:42:18 92 *

17. Riet van Leeuwen

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:07:54 89 25
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:11:18 95 25
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:14:59 95 25
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:05:56 96 25

18. John van Zutphen

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 47:12 86 0
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:20:34 93 0
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 1:10:57 94 *
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:17:26 89 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:44:48 86 0

19. Arnold Mastenbroek

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 57:25 68 0
Kruinigergors Cross, 8,8km, 12-11-2006 55:00 98 *
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:24:49 78 25
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:35:10 79 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 2:07:45 78 0

20. Leo Bruinaars

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 52:33 74 0
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:18:43 79 25
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:23:33 83 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:57:06    
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:44:06 91 *

21. Peter Penning

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 39:05 98 25
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 59:24 98 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:25:13 98 25

22. Jaap Kweekel

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:04:55 96 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:33:06 96 25
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:06:41 99 25

23. Wiel Sikkes

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 44:53 89 25
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:07:29 90 25
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:10:57 97 25

24. Rob van Dijk

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:17:02 82 0
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:22:31 84 0
Biesheuvel Maassluis, ½ marathon, 21-01-2007 1:51:42 93 *
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:24:57 89 0

25. Ben van der Vlugt

 TijdPuntenBonus
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:38:28 93 25
Biesheuvel Maassluis, ½ marathon, 21-01-2007 1:40:11 98 *
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:12:51 97 25

26. Ferry de Graaf

 TijdPuntenBonus
Biesheuvel Maassluis, ½ marathon, 21-01-2007 1:41:02 96 *
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:05:46 97 25
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:21:09 97 *

27. Marga Vrijhoeven

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 54:41 71 25
Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007 59:04 98 *
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:29:56 88 25

28. Jan van der Poort

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 53:51 73 25
Kruinigergors Cross, 8,8km, 12-11-2006 55:25 97 *
Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007 57:02 99 *

29. Jacques Slingerland

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 45:42 88 0
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:07:09 91 0
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 1:07:08 97 *

30. Ton van Almen

 TijdPuntenBonus
Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006 1:08:04 95 *
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:44:34 87 0
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:15:51 92 0

31. Arie Willmes

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 49:33 81 25
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:17:11 81 0
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:23:35 82 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 2:00:21    

32. Hans Voordijk

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 49:44 79 25
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:32:28 80 0
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:58:19 79 0

33. Mitzy Nieuwenhuizen

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 55:08 70 0
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:20:02 94 0
Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007 59:07 97 *

34. Wessel van Leeuwen

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:15:30 84 25
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 1:47:01 83 25

35. Lida van Strien

 TijdPuntenBonus
Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007 1:00:41 96 *
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:33:09 87 25

36. Joke Both

 TijdPuntenBonus
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:21:40 92 0
Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007 1:12:46 92 0

37. Gerrit de Goey

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 15km, 19-11-2006 1:11:23 87 0
Middelharnis, 10EM, 23-12-2006 1:15:06 91 0

38. Rene van Berkel

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 47:34 85 0
Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007 2:38:00 93 *

39. Arie Giezen

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 1:00:17 67 0
Brielle, 10EM, 11-02-2007 1:33:19 86 25

40. Theo Klundert

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 42:37 96 25

41. Arie Voogd

 TijdPuntenBonus
Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007 2:15:49 77 25

42. Andre v/d Velde

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 51:00 76 25

43. Chris Zuiderwijk

 TijdPuntenBonus
Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007 54:26 100 *

44. Hans v. Duijvenbode

 TijdPuntenBonus
Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006 1:07:30 100 0

45. Jeroen Hartog

 TijdPuntenBonus
Kruinigergors Cross, 8,8km, 12-11-2006 49:34 100 *

46. Marcel Kalkman

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 54:27 72 25

47. Gidius Lankhorst

 TijdPuntenBonus
Kruinigergors Cross, 8,8km, 12-11-2006 56:52 96 *

48. Joyce Dirkx

 TijdPuntenBonus
Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007 1:00:46 95 *

49. Margaret Besters

 TijdPuntenBonus
Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007 1:03:03 94 *

50. Karin v. Werven

 TijdPuntenBonus
Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007 1:07:48 93 *

51. Ed Both

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 50:05 78 0

52. Maarten Jongeneel

 TijdPuntenBonus
Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006 57:15 69 0

Vopakloop Hellevoetsluis, 10km, 15-10-2006

 TijdPuntenBonus
Ralf Preibisch 32:55 100 25
Danny van Wijk 37:47 99 25
Peter Penning 39:05 98 25
Jan Kweekel 40:17 97 0
Theo Klundert 42:37 96 25
Peter van Meel 42:58 95 25
Thijs Walstra 43:30 94 25
Gert-Jan v. d. Ruit 43:45 93 0
Jos Mastenbroek 44:15 92 25
Leo van Zielst 44:24 91 25
Sandra van Orselen 44:43 90 25
Wiel Sikkes 44:53 89 25
Jacques Slingerland 45:42 88 0
Cock van Bodegom 45:56 87 25
John van Zutphen 47:12 86 0
Rene van Berkel 47:34 85 0
Aad Zuiderwijk 47:40 84 25
Mieke van de Bos 48:26 83 0
Joek Sloots 48:52 82 25
Arie Willmes 49:33 81 25
Hans van de Berg 49:41 80 25
Hans Voordijk 49:44 79 25
Ed Both 50:05 78 0
Eddy Rozema 50:14 77 0
Andre v/d Velde 51:00 76 25
Leo Bruinaars 52:33 74 0
Jan van der Poort 53:51 73 25
Marcel Kalkman 54:27 72 25
Marga Vrijhoeven 54:41 71 25
Mitzy Nieuwenhuizen 55:08 70 0
Maarten Jongeneel 57:15 69 0
Arnold Mastenbroek 57:25 68 0
Arie Giezen 1:00:17 67 0

Hoek van Holland, 10EM, 05-11-2006

 TijdPuntenBonus
Hans v. Duijvenbode 1:07:30 100 0
Jan Kweekel 1:09:22 99 0
Gert-Jan v. d. Ruit 1:14:33 98 0
Peter van Meel 1:14:45 97 25
Leo van Zielst 1:15:00 96 25
Sandra van Orselen 1:18:39 95 0
Mitzy Nieuwenhuizen 1:20:02 94 0
John van Zutphen 1:20:34 93 0
Joke Both 1:21:40 92 0
Joek Sloots 1:23:17 91 0
Eddy Rozema 1:27:08 90 0
Joop Hertog 1:30:14 89 0

Kruinigergors Cross, 8,8km, 12-11-2006

 TijdPuntenBonus
Jeroen Hartog 49:34 100 *
Aad Zuiderwijk 50:02 99 *
Arnold Mastenbroek 55:00 98 *
Jan van der Poort 55:25 97 *
Gidius Lankhorst 56:52 96 *

Kruinigergors Cross, 13,2km, 12-11-2006

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 56:53 100 *
Mieke van de Bos 1:14:06 99 *
Gert-Jan v. d. Ruit 1:04:53 98 *
Eddy Rozema 1:15:44 97 *
Hans van de Berg 1:17:07 96 *

Spijkenisse, 15km, 19-11-2006

 TijdPuntenBonus
Ralf Preibisch 50:07 100 25
Danny van Wijk 57:39 99 25
Peter Penning 59:24 98 25
Jan Kweekel 1:02:02 97 0
Jaap Kweekel 1:04:55 96 25
Peter van Meel 1:05:34 95 25
Gert-Jan v. d. Ruit 1:06:07 94 0
Leo van Zielst 1:06:23 93 25
Jos Mastenbroek 1:06:51 92 25
Jacques Slingerland 1:07:09 91 0
Wiel Sikkes 1:07:29 90 25
Riet van Leeuwen 1:07:54 89 25
Thijs Walstra 1:08:23 88 25
Gerrit de Goey 1:11:23 87 0
Mieke van de Bos 1:11:53 86 0
Aad Zuiderwijk 1:13:40 85 25
Wessel van Leeuwen 1:15:30 84 25
Eddy Rozema 1:15:34 83 0
Rob van Dijk 1:17:02 82 0
Arie Willmes 1:17:11 81 0
Joop Hertog 1:18:08 80 25
Leo Bruinaars 1:18:43 79 25
Arnold Mastenbroek 1:24:49 78 25

Kruinigergors Cross, 13,2km, 03-12-2006

 TijdPuntenBonus
Jan Kweekel 59:31 100 *
Gert-Jan v. d. Ruit 1:03:38 99 *
Leo van Zielst 1:05:12 98 *
Jacques Slingerland 1:07:08 97 *
Cock van Bodegom 1:07:25 96 *
Joop Hertog 1:56:31 95 *
Ton van Almen 1:08:04 95 *
John van Zutphen 1:10:57 94 *
Mieke van de Bos 1:11:21 93 *
Eddy Rozema 1:17:39 92 *

Spijkenisse, 21,1km, 17-12-2006

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 1:22:47 100 *
Jan Kweekel 1:29:28 99 *
Jos Mastenbroek 1:36:27 98 *
Peter van Meel 1:36:50 97 *
Joek Sloots 1:47:06 96 *

Middelharnis, 10EM, 23-12-2006

 TijdPuntenBonus
Ralf Preibisch 54:31 100 25
Danny van Wijk 1:02:54 99 25
Jan Kweekel 1:07:12 98 0
Wiel Sikkes 1:10:57 97 25
Leo van Zielst 1:11:16 96 25
Riet van Leeuwen 1:11:18 95 25
Thijs Walstra 1:11:31 94 25
Jos Mastenbroek 1:11:39 93 25
Peter van Meel 1:12:53 92 25
Gerrit de Goey 1:15:06 91 0
Cock van Bodegom 1:15:52 90 0
John van Zutphen 1:17:26 89 0
Joek Sloots 1:18:34 88 25
Mieke van de Bos 1:18:53 87 0
Aad Zuiderwijk 1:20:13 86 0
Eddy Rozema 1:20:57 85 0
Rob van Dijk 1:22:31 84 0
Leo Bruinaars 1:23:33 83 25
Arie Willmes 1:23:35 82 0
Joop Hertog 1:27:45 81 25
Hans Voordijk 1:32:28 80 0
Arnold Mastenbroek 1:35:10 79 0

Strandloop Rockanje, 10,8km, 07-01-2007

 TijdPuntenBonus
Chris Zuiderwijk 54:26 100 *
Jan van der Poort 57:02 99 *
Marga Vrijhoeven 59:04 98 *
Mitzy Nieuwenhuizen 59:07 97 *
Lida van Strien 1:00:41 96 *
Joyce Dirkx 1:00:46 95 *
Margaret Besters 1:03:03 94 *
Karin v. Werven 1:07:48 93 *
Gert-Jan v. d. Ruit 1:07:49 92 *

Strandloop Rockanje, ½ marathon, 07-01-2007

 TijdPuntenBonus
Ralf Preibisch 1:13:37 100 25
Danny van Wijk 1:23:28 99 25
Peter Penning 1:25:13 98 25
Jan Kweekel 1:31:16 97 0
Jaap Kweekel 1:33:06 96 25
Jos Mastenbroek 1:37:37 95 25
Peter van Meel 1:40:12 94 0
Ben van der Vlugt 1:38:28 93 25
Leo van Zielst 1:40:41 92 0
Cock van Bodegom 1:41:02 91 25
Thijs Walstra 1:44:21 90 0
Sandra van Orselen 1:44:24 89 0
Mieke van de Bos 1:44:32 88 0
Ton van Almen 1:44:34 87 0
John van Zutphen 1:44:48 86 0
Joek Sloots 1:44:57 85 25
Aad Zuiderwijk 1:47:15 84 0
Wessel van Leeuwen 1:47:01 83 25
Eddy Rozema 1:55:46 82 0
Joop Hertog 2:00:25 81 0
Hans van de Berg 1:56:52 80 0
Leo Bruinaars 1:57:06    
Hans Voordijk 1:58:19 79 0
Arie Willmes 2:00:21    
Arnold Mastenbroek 2:07:45 78 0
Arie Voogd 2:15:49 77 25

Biesheuvel Maassluis, ½ marathon, 21-01-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 1:25:54 100 *
Jan Kweekel 1:33:58 99 *
Ben van der Vlugt 1:40:11 98 *
Thijs Walstra 1:40:32 97 *
Ferry de Graaf 1:41:02 96 *
Cock van Bodegom 1:43:23 95 *
Joek Sloots 1:44:28 94 *
Rob van Dijk 1:51:42 93 *

Brielle, 10EM, 11-02-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 59:42 100 25
Jaap Kweekel 1:06:41 99 25
Thijs Walstra 1:11:51 98 25
Ben van der Vlugt 1:12:51 97 25
Leo van Zielst 1:12:56 96 25
Riet van Leeuwen 1:14:59 95 25
Cock van Bodegom 1:15:31 93 0
Ton van Almen 1:15:51 92 0
Gert-Jan v. d. Ruit 1:15:55 91 0
Hans van de Berg 1:19:37 90 25
Rob van Dijk 1:24:57 89 0
Marga Vrijhoeven 1:29:56 88 25
Lida van Strien 1:33:09 87 25
Arie Giezen 1:33:19 86 25

Rotterdam Bruggenloop, 15km, 25-02-2007

 TijdPuntenBonus
Jan Kweekel 1:01:41 100 25
Jos Mastenbroek 1:04:53 99 25
Peter van Meel 1:05:44 98 25
Ferry de Graaf 1:05:46 97 25
Riet van Leeuwen 1:05:56 96 25
Leo van Zielst 1:06:09 95 25
Gert-Jan v. d. Ruit 1:06:21 94 0
Sandra van Orselen 1:09:18 93 25
Joke Both 1:12:46 92 0
Joop Hertog 1:30:00 91 0

Brielse Maasloop, 30km, 04-03-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 2:02:30 100 *
Jan Kweekel 2:13:21 99 *
Jos Mastenbroek 2:20:55 98 *
Ferry de Graaf 2:21:09 97 *
Leo van Zielst 2:26:27 95 *
Sandra van Orselen 2:23:22 96 *
Cock van Bodegom 2:28:57 94 *
Rene van Berkel 2:38:00 93 *
Hans van de Berg 2:42:18 92 *
Leo Bruinaars 2:44:06 91 *

Spelregels:

  • Indien er >5 Pallas lopers meedoen aan een evenement en op 1 afstand kan de uitslag gaan meetellen voor het Pallas klassement. Bij meer dan 10 lopers worden er bonuspunten verstrekt. (* = te weinig deelnemers voor bonuspunten)
  • De uitslagen dienen geregistreerd te zijn (bij voorkeur via een internetsite)
  • Om iedere loper van Pallas kansen te geven om winnaar te worden van het klassement zijn er verschillende niveau's
  • De trainers bepalen van ieder niveau en voor iedere afstand richttijden. Dit geldt voor het lopende seizoen
 Richttijden 10 kmRichttijden 15 kmRichttijden 10 EMRichttijden 21,1 km
A-A 39 minuten 1 uur 0 minuten 1 uur 5 minuten 1 uur 28 minuten
A-B 40 minuten 1 uur 2 minuten 1 uur 5 minuten 1 uur 30 minuten
A-C 43 minuten 1 uur 6 minuten 1 uur 10 minuten 1 uur 35 minuten
A-D 45 minuten 1 uur 10 minuten 1 uur 15 minuten 1 uur 40 minuten
A-E 46 minuten 1 uur 10 minuten 1 uur 15 minuten 1 uur 44 minuten
B-B 50 minuten 1 uur 14 minuten 1 uur 20 minuten 1 uur 46 minuten
B-C 52 minuten 1 uur 20 minuten 1 uur 28 minuten 1 uur 53 minuten
B-D 56 minuten 1 uur 25 minuten 1 uur 35 minuten 2 uur 2 minuten
B-E 65 minuten 1 uur 40 minuten 1 uur 50 minuten 2 uur 21 minuten
C-C 70 minuten Altijd bonus Altijd bonus Altijd bonus
Testloop 5km - 2007
 6 feb6 mrt3 apr1 mei5 jun3 jul6 aug4 sep2 okt6 nov4 decSnelste
Danny van Wijk                     18:04 18:04
Hans van Duivendijk       19:37       19:37 19:25 18:53 18:38 18:38
Jaap Kweekel     19:10   19:02 19:03 18:58   18:57 18:56 18:42 18:42
Bertel van Nuenen*)                   18:56   18:56
Ramon v.d.Knaap                   18:57 19:01 18:57
Peter Penning   19:27 19:03               19:38 19:03
Mark Kap                 22:11 20:22 19:40 19:40
Chiel Sponselee                     20:09 20:09
Ferry de Graaf       23:02 20:31     20:47 20:15     20:15
Ben v.d. Vlugt         20:51   21:21 20:30 20:35 21:57   20:30
Patrick Bosboom*)                   20:34   20:34
Thijs Walstra 20:48 21:24   22:17 21:09   20:52 20:34 20:42 20:45 21:23 20:34
Jos Mastenbroek 20:37 22:24       24:15     22:18   21:43 20:37
Remco van Eijk           21:41 20:48   20:37 20:44   20:37
Chris Zuiderwijk 26:13 24:22 22:36 23:02 21:57 21:22   20:47 20:37 25:47 23:26 20:37
Jacques Slingerland         22:43   21:58 21:35 20:39     20:39
Riet van Leeuwen         20:52   20:56         20:52
Leo van Zielst   24:42 21:13 21:19 22:48 23:11 21:53 21:46 21:01 22:10 22:18 21:01
Martin Langendoen           21:35     21:07     21:07
Gert Jan de Ruit         22:34 23:17 22:08 21:40       21:40
Robert van Duin             21:40         21:40
Sander Peters                   21:57 23:10 21:57
Cock van Bodegom               22:25   22:01   22:01
Richard Stolk                     22:03 22:03
Peter van Meel     22:13   22:31 22:07   24:12   25:47 24:09 22:07
Gerard van Haaster*)                     22:09 22:09
Wessel van Leeuwen     22:26       23:44     22:45   22:26
Wiel Sikkes                   22:29   22:29
Rene van Berkel     22:32                 22:32
Joek Sloots 22:57 23:36 23:30 23:47 23:48 24:15 23:16 23:03 22:39 27:35 23:49 22:39
Hans v.d. Berg 22:44 23:56   24:00     24:52       24:13 22:44
Gerrit de Goeij   24:43   22:44   23:01       23:14   22:44
John v. Zutphen   23:36 22:53       23:38     22:55   22:53
Ton van Almen 22:57       23:48 23:10     23:11     22:57
Sandra van Orselen       24:23   23:17 23:07         23:07
Hans Voordijk     24:23 24:07     23:18     23:10 25:15 23:10
Aad Zuiderwijk 24:09 24:30 23:38 24:08 24:27 23:45 24:07 24:12 23:15 25:56 24:04 23:15
Mieke van den Bos     24:45 23:24 23:28 24:12           23:24
Rob van Dijk 24:01     24:22 24:39   24:12 24:00 23:33 24:05   23:33
Joke Both 23:59 23:36         24:35       24:38 23:36
Ferry Kros                   23:45   23:45
Jaap de Waard 28:00   24:50   23:48             23:48
Jan Hillenga                   23:53   23:53
Peter Machielse           27:03 25:56   24:12     24:12
Jan Schaaij*)     24:35                 24:35
Lida Strien 27:07   25:32   24:47           25:09 24:47
Marcel Kalkman 24:53                     24:53
Piet Beers       25:11           25:38 26:29 25:11
Jan v.d Poort 25:18   26:58                 25:18
Ed Both 25:36                     25:36
Ingrid Machielse       29:52 28:30 27:23     25:37     25:37
Arie Voogt 27:07   27:30 27:02     26:51 28:30 27:08 25:45 26:17 25:45
Henk Kruithof     25:51                 25:51
Joop Hartog                 26:18 25:55   25:55
Milica Zolak*)         25:58 26:08           25:58
Corry Slingerland*)         26:04             26:04
Marga Vrijhoeven                     26:16 26:16
Arie Giezen 26:36                     26:36
Margaret Besters     28:32   26:55 26:43 26:51   27:11   27:50 26:43
Carel van de Laan           27:50         27:08 27:08
Ruud Poot 27:11                     27:11
Maarten Jongeneel 29:32 29:25     29:40 28:37 27:19     28:50 27:30 27:19
Raymond Wissink                   27:45   27:45
Joyce Dirkx 28:04     29:52 29:36             28:04
Ron Breukel 28:54 29:04 28:32                 28:32
Kees Noordhof                     28:40 28:40
Louise Geerinckx           29:15 30:58     30:41 28:45 28:45
Mary Noordhoek                   32:28 28:59 28:59
Karin van Werven 29:08   30:30               30:15 29:08
Wim Roeloffs                     30:00 30:00
Hennij Buijs                     30:11 30:11
John Looij*)     31:26                 31:26
Ton de Wit     31:26                 31:26
Nini Bindenga 31:56   31:42                 31:42
Bianca Hilferink*)                   31:46   31:46
Leen v.d. Wiel                   32:28 31:56 31:56
Stefanie Machielse*)                   32:10   32:10
Marja van Mastrigt         32:37             32:37
Karin Bol*)                   34:30   34:30
Sandra van Mastrigt                   37:40   37:40
Deelnemers2213241724212314213634 

*) Geen lid van Pallas

logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_runnersworld.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_runnersworld.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png