NiveauPuntentotaal
1 Jaap Kweekel A-B 1669
2 Joek Sloots A-E 1639
3 Leo van Zielst A-D 1493
4 Danny van Wijk A-A 1200
5 Peter van Meel A-D 1120
6 Aad Zuiderwijk A-E 1035
7 Thijs Walstra A-D 946
8 Cock van Bodegom A-D 862
9 Ferry Kros A-E 759
10 Sandra van Orselen A-D 730
11 Peter Machielse B-C 689
12 Hans v. Duivendijk A-A 688
13 Riet van Leeuwen A-D 671
14 Ferry de Graaf A-C 665
15 Jan Kweekel A-B 656
16 Chris Zuiderwijk B-D 625
17 Ingrid Machielse C-C 615
18 Ben van der Vlugt A-D 583
19 Ton van Almen A-D 575
20 Gerrit de Goey A-D 540
21 Rob van Dijk B-B 527
22 Arnold Mastenbroek B-E 521
23 Marga Vrijhoeven C-C 456
24 Lida van Strien C-C 425
25 Mark Kap A-B 418
26 Martin Langendoen A-E 416
27 Joop Hertog B-E 407
28 Arie Voogt B-F 363
29 Raymond v.d. Knaap A-C 357
30 Chiel Sponselee A-D 342
31 John van Zutphen A-D 322
32 Gert-Jan v. d. Ruit A-C 302
33 Maarten Jongeneel B-F 296
34 Jacques Slingerland A-C 295
35 Mieke van de Bos A-E 282
36 Wiel Sikkes A-D 271
37 Louise Geerinckx   260
38 Peter Penning A-A 235
39 Wessel van Leeuwen B-C 225
40 Sander Peters   223
41 Anneke Epker C-C 220
42 Jos Mastenbroek A-D 211
43 Nellie Nijssen C-C 202
44 Arie Giezen B-E 185
45 Margaret Besters B-F 149
46 Hans Voordijk B-B 146
47 Hans van de Berg A-D 119
48 Marcel Gelton   117
49 Marcel Kalkman B-C 108
50 Annemiek de Krauw B-C 98
51 Ruud Poot B-D 92
52 Jeroen Hartog B-B 79
53 Joke Both A-D 65
54 Leen v.d. Wiel   50
55 Piet Beers B-C 45
56 Jan Hillenga   40
57 Remco van Eijk   40
58 Ed Both A-E 40
59 Sandra van Mastrigt   25
60 Patrick Borsboom A-B 25
61 Karin v. Werven C-C 15

1. Jaap Kweekel

 TijdPuntenBonus
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:28:26 99 25
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 38:48 99 25
Testloop, 5km, 02-10-2007 18:57 15 10
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 38:44 99 25
Lengkeekcross, 13,2km, 28-10-2007 57:18 100 *)
Testloop, 5km, 06-11-2007 18:56 15 10
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 59:15 99 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 18:42 15 10
Spijkenisse, ½ marathon, 09-12-2007 1:25:45 99 *)
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:03:34 99 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:30:48 99 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 21:23 15 0
Maassluis, ½ marathon, 20-01-2008 1:28:19 100 *)
Testloop, 5km, 05-02-2008 20:30 15 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:06:41 99 0
Rotterdam, 15km, 24-02-2008 1:01:12 100 *)
Brielse Maasloop, 30km, 02-03-2008 2:17:04 100 *)
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:25:54 98 25
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 39:14 99 25

2. Joek Sloots

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:19:44 94 0
Testloop, 5km, 04-09-2007 23:03 15 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:20:58 97 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 46:03 87 25
Testloop, 5km, 02-10-2007 22:39 15 10
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 49:09 84 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 27:35 15 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:12:25 87 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 23:49 15 0
Spijkenisse, ½ marathon, 09-12-2007 1:47:44 95 *)
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:18:21 94 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:55:35 92 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 23:51 15 0
Maassluis, ½ marathon, 20-01-2008 1:46:44 95 *)
Testloop, 5km, 05-02-2008 23:32 15 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:15:26 91 25
Rotterdam, 15km, 24-02-2008 1:10:38 96 *)
Brielse Maasloop, 30km, 02-03-2008 2:33:10 96 *)
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:39:30 92 25
CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008 1:46:15 95 *)
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 45:47 94 25

3. Leo van Zielst

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-09-2007 21:46 15 0
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:43:03 89 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:17:15 100 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 43:16 91 25
Testloop, 5km, 02-10-2007 21:01 15 10
Testloop, 5km, 06-11-2007 22:10 15 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:06:30 94 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 22:18 15 0
Spijkenisse, ½ marathon, 09-12-2007 1:41:41 97 *)
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:11:33 95 25
Testloop, 5km, 08-01-2008 22:14 15 0
Maassluis, ½ marathon, 20-01-2008 1:39:24 98 *)
Testloop, 5km, 05-02-2008 21:56 15 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:11:26 96 25
Rotterdam, 15km, 24-02-2008 1:07:30 97 *)
Brielse Maasloop, 30km, 02-03-2008 2:31:18 98 *)
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:37:13 94 25
CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008 1:37:27 99 *)
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 43:48 95 25

4. Danny van Wijk

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:02:21 100 0
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:20:56 100 25
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 36:07 100 25
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 37:43 100 25
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 56:18 100 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 18:04 15 10
Spijkenisse, ½ marathon, 09-12-2007 1:19:57 100 *)
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:01:37 100 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:26:40 100 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 59:37 100 25
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:19:12 100 25

5. Peter van Meel

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:22:43 92 0
Testloop, 5km, 04-09-2007 24:12 15 0
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:36:35 94 25
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:18:03 98 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 42:51 92 25
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 48:39 86 0
Lengkeekcross, 13,2km, 28-10-2007 1:05:26 98 *)
Testloop, 5km, 06-11-2007 25:47 15 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:14:04 84 0
Testloop, 5km, 04-12-2007 24:09 15 0
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:19:57 93 0
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:52:24 93 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 30:29 15 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:16:00 90 0
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 48:22 90 0

6. Aad Zuiderwijk

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:21:41 93 0
Testloop, 5km, 04-09-2007 24:12 15 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:23:33 96 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 46:25 86 25
Testloop, 5km, 02-10-2007 23:15 15 10
Testloop, 5km, 06-11-2007 25:56 15 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:13:14 85 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 24:04 15 0
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:21:08 92 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:56:58 90 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 24:16 15 0
Testloop, 5km, 05-02-2008 23:55 15 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:19:28 86 25
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:44:44 91 25
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 47:59 91 0

7. Thijs Walstra

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:11:55 98 0
Testloop, 5km, 04-09-2007 20:34 15 10
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:24:17 95 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 41:52 95 25
Testloop, 5km, 02-10-2007 20:42 15 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 20:45 15 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:06:04 96 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 21:23 15 0
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:10:11 96 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:47:56 95 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 23: 23 15 0
Testloop, 5km, 05-02-2008 20:34 15 10
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:47:45 89 0
CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008 1:44:22 97 *)

8. Cock van Bodegom

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-09-2007 22:25 15 0
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:40:34 91 0
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 44:59 92 25
Testloop, 5km, 06-11-2007 22:01 15 10
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:10:07 92 25
Maassluis, ½ marathon, 20-01-2008 1:43:41 97 *)
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:15:19 92 0
Brielse Maasloop, 30km, 02-03-2008 2:34:30 95 *)
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:38:18 93 25
CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008 1:46:15 95 *)

9. Ferry Kros

 TijdPuntenBonus
Lengkeekcross, 13,2km, 28-10-2007 1:16:13 95 *)
Testloop, 5km, 06-11-2007 23:45 15 10
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:12:58 86 25
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:22:00 91 25
Testloop, 5km, 05-02-2008 22:40 15 10
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:22:31 85 0
Brielse Maasloop, 30km, 02-03-2008 2:46:19 94 *)
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:45:01 90 0
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 46:32 93 25

10. Sandra van Orselen

 TijdPuntenBonus
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:40:01 93 25
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 45:52 89 25
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 46:31 90 25
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:10:13 91 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:56:57 91 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:19:26 87 0
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 55:50 89 0

11. Peter Machielse

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:30:20 89 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:33:22 93 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 52:32 85 0
Testloop, 5km, 02-10-2007 24:15 15 10
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 51:35 81 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 2:10:10 88 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:24:07 84 25
CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008 1:57:55 94 *)

12. Hans v. Duivendijk

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-09-2007 19:37 15 0
Testloop, 5km, 02-10-2007 19:25 15 10
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 40:06 98 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 18:53 15 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 59:33 98 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 18:38 15 10
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:04:37 98 25
Testloop, 5km, 08-01-2008 18:49 15 0
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:24:13 99 25
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 38:47 100 25

13. Riet van Leeuwen

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:12:21 97 0
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:36:31 95 25
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 41:56 94 25
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:06:10 95 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:46:30 96 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:12:26 94 25

14. Ferry de Graaf

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:12:11 96 0
Testloop, 5km, 04-09-2007 20:47 15 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:35:21 91 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 41:31 96 25
Testloop, 5km, 02-10-2007 20:15 15 10
Brielse Maasloop, 30km, 02-03-2008 2:20:24 99 *)
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:31:56 96 25
CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008 1:44:22 97 *)

15. Jan Kweekel

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:08:07 99 0
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:29:26 98 25
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 40:33 97 25
Testloop, 5km, 05-02-2008 20:30 15 10
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:12:08 95 0
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:33:38 95 0
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 42:15 97 0

16. Chris Zuiderwijk

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 8km, 16-08-2007 35:47 100 0
Testloop, 5km, 04-09-2007 20:47 15 10
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:17:49 99 0
Testloop, 5km, 02-10-2007 20:37 15 10
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 44:19 95 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 25:47 15 0
Testloop, 5km, 04-12-2007 23:26 15 0
Rockankje, 10,8km, 06-01-2008 49:31 100 *)
Testloop, 5km, 08-01-2008 21:19 15 0
Testloop, 5km, 05-02-2008 21:53 15 0
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 43:32 96 25

17. Ingrid Machielse

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 8km, 16-08-2007 45:30 97 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:35:22 90 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 52:50 84 25
Testloop, 5km, 02-10-2007 25:37 15 10
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:30:48 88 0
Rockankje, 10,8km, 06-01-2008 1:01:41 99 *)
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:28:16 82 25

18. Ben van der Vlugt

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-09-2007 20:30 15 10
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:36:22 96 25
Testloop, 5km, 02-10-2007 20:35 15 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 21:57 15 0
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:43:13 98 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 21:22 15 0
Maassluis, ½ marathon, 20-01-2008 1:39:08 99 *)
Brielse Maasloop, 30km, 02-03-2008 2:31:28 97 *)
CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008 1:39:20 98 *)

19. Ton van Almen

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 8km, 16-08-2007 37:25 99 0
Testloop, 5km, 02-10-2007 23:11 15 10
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 44:45 94 25
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:09:30 93 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:46:13 96 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:13:34 93 25

20. Gerrit de Goey

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 45:56 88 25
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 47:15 88 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 23:14 15 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:10:56 89 25
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 1:49:58 94 0
Testloop, 5km, 05-02-2008 22:59 15 10
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 47:42 91 0

21. Rob van Dijk

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:23:47 90 0
Testloop, 5km, 04-09-2007 24:00 15 10
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:48:40 88 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:29:45 94 0
Testloop, 5km, 02-10-2007 23:33:00 15 10
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 49:06 85 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 24:05 15 0
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:24:57 90 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 25:00 15 0

22. Arnold Mastenbroek

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 8km, 16-08-2007 45:30 96 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:37:02 88 0
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 56:28 75 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:27:17 78 0
Rockankje, 10,8km, 06-01-2008 1:05:43 98 *)
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 2:07:08 86 0

23. Marga Vrijhoeven

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 52:53 78 25
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:23:05 82 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 26:16 15 10
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:28:14 83 25
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:56:40 88 25

24. Lida van Strien

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 52:14 80 25
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:24:21 81 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 25:09 15 0
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 2:14:20 87 0
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:56:45 87 25

25. Mark Kap

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 02-10-2007 22:11 15 10
Lengkeekcross, 13,2km, 28-10-2007 1:00:58 99 *)
Testloop, 5km, 06-11-2007 20:22 15 10
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:03:07 97 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 19:40 15 10
Middelharnis, 10EM, 22-12-2007 1:06:04 97 25

26. Martin Langendoen

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 02-10-2007 21:07 15 10
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:12:16 88 25
Maassluis, ½ marathon, 20-01-2008 1:49:34 94 *)
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:16:11 89 0
Rotterdam, 15km, 24-02-2008 1:11:47 95 *)

27. Joop Hertog

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 8km, 16-08-2007 45:35 95 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:45:37 85 0
Testloop, 5km, 02-10-2007 26:18 15 10
Testloop, 5km, 06-11-2007 25:55 15 10
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:25:50 79 0
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 2:24:34 83 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 29:03 15 0

28. Arie Voogt

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-09-2007 28:30 15 0
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:43:11 87 0
Testloop, 5km, 02-10-2007 27:08 15 0
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 53:57 76 25
Testloop, 5km, 06-11-2007 25:45 15 10
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:24:46 80 25
Testloop, 5km, 04-12-2007 26:17 15 0

29. Raymond v.d. Knaap

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 40:16 96 25
Testloop, 5km, 06-11-2007 18:57 15 10
Testloop, 5km, 04-12-2007 19:01 15 0
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:07:59 98 0
Rotterdam, 15km, 24-02-2008 1:05:04 98 *)

30. Chiel Sponselee

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, ½ marathon, 09-12-2007 1:32:23 98 *)
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:10:20 97 25
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 1:30:32 97 25

31. John van Zutphen

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 06-11-2007 22:55 15 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:10:24 90 25
Spijkenisse, ½ marathon, 09-12-2007 1:44:47 96 *)
Maassluis, ½ marathon, 20-01-2008 1:46:02 96 *)

32. Gert-Jan v. d. Ruit

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-09-2007 21:40 15 10
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:40:12 92 0
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 46:35 89 0
Lengkeekcross, 13,2km, 28-10-2007 1:09:54 96 *)

33. Maarten Jongeneel

 TijdPuntenBonus
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:48:05 84 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 57:42 82 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 28:50 15 0
Testloop, 5km, 04-12-2007 27:30 15 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 28:27 15 0
Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008 2:10:17 85 0

34. Jacques Slingerland

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-09-2007 21:35 15 10
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:35:03 97 0
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 41:59 93 25
Testloop, 5km, 02-10-2007 20:39 15 10
Testloop, 5km, 08-01-2008 22:47 15 0
Testloop, 5km, 05-02-2008 22:36 15 0

35. Mieke van de Bos

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:18:29 95 0
Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007 1:41:09 90
Lengkeekcross, 13,2km, 28-10-2007 1:09:52 97 *)

36. Wiel Sikkes

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 44:57 93 25
Testloop, 5km, 06-11-2007 22:29 15 10
Testloop, 5km, 08-01-2008 22:46 15 0
Testloop, 5km, 05-02-2008 22:06 15 10
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:16:57 88 0

37. Louise Geerinckx

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 06-11-2007 30:41 15 10
Testloop, 5km, 04-12-2007 28:45 15 10
Rockankje, 10,8km, 06-01-2008 1:06:24 97 *)
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 56:28 88 25

38. Peter Penning

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 38:54 98 25
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 40:09 97 0
Testloop, 5km, 04-12-2007 19:38 15 0

39. Wessel van Leeuwen

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 47:47 87 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 22:45 15 0
Spijkenisse, 15km, 18-11-2007 1:14:49 83 25
Testloop, 5km, 08-01-2008 23:48 15 0

40. Sander Peters

 TijdPuntenBonus
CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008 1:33:21 100 *)
Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008 41:02 98 25

41. Anneke Epker

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 1:05:25 81 25
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 1:06:13 74 25
Testloop, 5km, 05-02-2008 10 15

42. Jos Mastenbroek

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 10km, 29-09-2007 45:47 90 0
Testloop, 5km, 02-10-2007 22:18 15 0
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 46:28 91 0
Testloop, 5km, 04-12-2007 21:43 15 0

43. Nellie Nijssen

 TijdPuntenBonus
Rockankje, 10,8km, 06-01-2008 1:07:38 96 *)
Brielle, 10EM, 10-02-2008 1:34:50 81 25

44. Arie Giezen

 TijdPuntenBonus
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:45:36 86 0
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 2:24:33 84 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 25:07 15 0

45. Margaret Besters

 TijdPuntenBonus
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:36:49 89 0
Testloop, 5km, 02-10-2007 27:11 15 0
Testloop, 5km, 04-12-2007 27:50 15 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 29:10 15 0
Testloop, 5km, 05-02-2008 27:37 15 0

46. Hans Voordijk

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 16km, 16-08-2007 1:22:43 91 0
Testloop, 5km, 06-11-2007 23:10 15 10
Testloop, 5km, 04-12-2007 25:15 15 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 24:06 15 0

47. Hans van de Berg

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-12-2007 24:13 15 0
Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008 2:08:05 89 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 25:28 15 0

48. Marcel Gelton

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 05-02-2008 24:00 15 10
CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008 1:59:00 92 *)

49. Marcel Kalkman

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 49:19 83 25

50. Annemiek de Krauw

 TijdPuntenBonus
Ouddorp, 8km, 16-08-2007 40:26 98 0

51. Ruud Poot

 TijdPuntenBonus
Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007 1:34:11 92 0

52. Jeroen Hartog

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007 52:24 79 0

53. Joke Both

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-12-2007 24:38 15 10
Testloop, 5km, 08-01-2008 24:55 15 0
Testloop, 5km, 05-02-2008 23:59 15 10

54. Leen v.d. Wiel

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 06-11-2007 32:28 15 10
Testloop, 5km, 04-12-2007 31:56 15 10

55. Piet Beers

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 06-11-2007 25:38 15 0
Testloop, 5km, 04-12-2007 26:29 15 0
Testloop, 5km, 08-01-2008 26:15 15 0

56. Jan Hillenga

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 06-11-2007 23:53 15 10
Testloop, 5km, 08-01-2008 24:10 15 0

57. Remco van Eijk

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 02-10-2007 20:37 15 10
Testloop, 5km, 06-11-2007 20:44 15 0

58. Ed Both

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 08-01-2008 28:40 15 0
Testloop, 5km, 05-02-2008 26:53 15 10

59. Sandra van Mastrigt

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 06-11-2007 37:40 15 10

60. Patrick Borsboom

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 06-11-2007 20:34 15 10

61. Karin v. Werven

 TijdPuntenBonus
Testloop, 5km, 04-12-2007 30:15 15 0

Ouddorp, 16km, 16-08-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 1:02:21 100 0
Jan Kweekel 1:08:07 99 0
Thijs Walstra 1:11:55 98 0
Riet van Leeuwen 1:12:21 97 0
Ferry de Graaf 1:12:11 96 0
Mieke van de Bos 1:18:29 95 0
Joek Sloots 1:19:44 94 0
Aad Zuiderwijk 1:21:41 93 0
Peter van Meel 1:22:43 92 0
Hans Voordijk 1:22:43 91 0
Rob van Dijk 1:23:47 90 0
Peter Machielse 1:30:20 89 0
Chris Zuiderwijk 35:47 (8 km) 100 0
Ton van Almen 37:25 (8 km) 99 0
Annemiek de Krauw 40:26 (8 km) 98 0
Ingrid Machielse 45:30 (8 km) 97 0
Arnold Mastenbroek 45:30 (8 km) 96 0
Joop Hertog 45:35 (8 km) 95 0

Testloop, 5km, 04-09-2007

 TijdPuntenBonus
Joek Sloots 23:03 15 0
Leo van Zielst 21:46 15 0
Peter van Meel 24:12 15 0
Aad Zuiderwijk 24:12 15 0
Thijs Walstra 20:34 15 10
Cock van Bodegom 22:25 15 0
Hans v. Duivendijk 19:37 15 0
Ferry de Graaf 20:47 15 0
Chris Zuiderwijk 20:47 15 10
Ben van der Vlugt 20:30 15 10
Rob van Dijk 24:00 15 10
Arie Voogt 28:30 15 0
Gert-Jan v. d. Ruit 21:40 15 10
Jacques Slingerland 21:35 15 10

Rotterdam, ½ marathon, 09-09-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 1:20:56 100 25
Jaap Kweekel 1:28:26 99 25
Jan Kweekel 1:29:26 98 25
Jacques Slingerland 1:35:03 97 0
Ben van der Vlugt 1:36:22 96 25
Riet van Leeuwen 1:36:31 95 25
Peter van Meel 1:36:35 94 25
Sandra van Orselen 1:40:01 93 25
Gert-Jan v. d. Ruit 1:40:12 92 0
Cock van Bodegom 1:40:34 91 0
Mieke van de Bos 1:41:09 90
Leo van Zielst 1:43:03 89 0
Rob van Dijk 1:48:40 88 0

Dam-tot-damloop, 10EM, 23-09-2007

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst 1:17:15 100 0
Chris Zuiderwijk 1:17:49 99 0
Peter van Meel 1:18:03 98 0
Joek Sloots 1:20:58 97 0
Aad Zuiderwijk 1:23:33 96 0
Thijs Walstra 1:24:17 95 0
Rob van Dijk 1:29:45 94 0
Peter Machielse 1:33:22 93 0
Ruud Poot 1:34:11 92 0
Ferry de Graaf 1:35:21 91 0
Ingrid Machielse 1:35:22 90 0
Margaret Besters 1:36:49 89 0
Arnold Mastenbroek 1:37:02 88 0
Arie Voogt 1:43:11 87 0
Arie Giezen 1:45:36 86 0
Joop Hertog 1:45:37 85 0
Maarten Jongeneel 1:48:05 84 0

Middelharnis, 10km, 29-09-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 36:07 100 25
Jaap Kweekel 38:48 99 25
Peter Penning 38:54 98 25
Jan Kweekel 40:33 97 25
Ferry de Graaf 41:31 96 25
Thijs Walstra 41:52 95 25
Riet van Leeuwen 41:56 94 25
Jacques Slingerland 41:59 93 25
Peter van Meel 42:51 92 25
Leo van Zielst 43:16 91 25
Jos Mastenbroek 45:47 90 0
Sandra van Orselen 45:52 89 25
Gerrit de Goey 45:56 88 25
Joek Sloots 46:03 87 25
Aad Zuiderwijk 46:25 86 25
Peter Machielse 52:32 85 0
Ingrid Machielse 52:50 84 25
Maarten Jongeneel 57:42 82 0
Anneke Epker 1:05:25 81 25

Testloop, 5km, 02-10-2007

 TijdPuntenBonus
Jaap Kweekel 18:57 15 10
Joek Sloots 22:39 15 10
Leo van Zielst 21:01 15 10
Aad Zuiderwijk 23:15 15 10
Thijs Walstra 20:42 15 0
Peter Machielse 24:15 15 10
Hans v. Duivendijk 19:25 15 10
Ferry de Graaf 20:15 15 10
Chris Zuiderwijk 20:37 15 10
Ingrid Machielse 25:37 15 10
Ben van der Vlugt 20:35 15 0
Ton van Almen 23:11 15 10
Rob van Dijk 23:33:00 15 10
Mark Kap 22:11 15 10
Martin Langendoen 21:07 15 10
Joop Hertog 26:18 15 10
Arie Voogt 27:08 15 0
Jacques Slingerland 20:39 15 10
Jos Mastenbroek 22:18 15 0
Margaret Besters 27:11 15 0
Remco van Eijk 20:37 15 10

Hellevoetsluis, 10km, 14-10-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 37:43 100 25
Jaap Kweekel 38:44 99 25
Hans v. Duivendijk 40:06 98 0
Peter Penning 40:09 97 0
Raymond v.d. Knaap 40:16 96 25
Chris Zuiderwijk 44:19 95 0
Ton van Almen 44:45 94 25
Wiel Sikkes 44:57 93 25
Cock van Bodegom 44:59 92 25
Jos Mastenbroek 46:28 91 0
Sandra van Orselen 46:31 90 25
Gert-Jan v. d. Ruit 46:35 89 0
Gerrit de Goey 47:15 88 0
Wessel van Leeuwen 47:47 87 0
Peter van Meel 48:39 86 0
Rob van Dijk 49:06 85 0
Joek Sloots 49:09 84 0
Marcel Kalkman 49:19 83 25
Peter Machielse 51:35 81 25
Lida van Strien 52:14 80 25
Jeroen Hartog 52:24 79 0
Marga Vrijhoeven 52:53 78 25
Arie Voogt 53:57 76 25
Arnold Mastenbroek 56:28 75 0
Anneke Epker 1:06:13 74 25

Lengkeekcross, 13,2km, 28-10-2007

 TijdPuntenBonus
Jaap Kweekel 57:18 100 *)
Mark Kap 1:00:58 99 *)
Peter van Meel 1:05:26 98 *)
Mieke van de Bos 1:09:52 97 *)
Gert-Jan v. d. Ruit 1:09:54 96 *)
Ferry Kros 1:16:13 95 *)

Testloop, 5km, 06-11-2007

 TijdPuntenBonus
Jaap Kweekel 18:56 15 10
Joek Sloots 27:35 15 0
Leo van Zielst 22:10 15 0
Peter van Meel 25:47 15 0
Aad Zuiderwijk 25:56 15 0
Thijs Walstra 20:45 15 0
Cock van Bodegom 22:01 15 10
Ferry Kros 23:45 15 10
Hans v. Duivendijk 18:53 15 0
Chris Zuiderwijk 25:47 15 0
Ben van der Vlugt 21:57 15 0
Gerrit de Goey 23:14 15 0
Rob van Dijk 24:05 15 0
Mark Kap 20:22 15 10
Joop Hertog 25:55 15 10
Arie Voogt 25:45 15 10
Raymond v.d. Knaap 18:57 15 10
John van Zutphen 22:55 15 0
Maarten Jongeneel 28:50 15 0
Wiel Sikkes 22:29 15 10
Louise Geerinckx 30:41 15 10
Wessel van Leeuwen 22:45 15 0
Hans Voordijk 23:10 15 10
Leen v.d. Wiel 32:28 15 10
Piet Beers 25:38 15 0
Jan Hillenga 23:53 15 10
Remco van Eijk 20:44 15 0
Sandra van Mastrigt 37:40 15 10
Patrick Borsboom 20:34 15 10

Spijkenisse, 15km, 18-11-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 56:18 100 25
Jaap Kweekel 59:15 99 25
Hans v. Duivendijk 59:33 98 25
Mark Kap 1:03:07 97 25
Thijs Walstra 1:06:04 96 25
Riet van Leeuwen 1:06:10 95 25
Leo van Zielst 1:06:30 94 25
Ton van Almen 1:09:30 93 25
Cock van Bodegom 1:10:07 92 25
Sandra van Orselen 1:10:13 91 25
John van Zutphen 1:10:24 90 25
Gerrit de Goey 1:10:56 89 25
Martin Langendoen 1:12:16 88 25
Joek Sloots 1:12:25 87 25
Aad Zuiderwijk 1:13:14 85 25
Ferry Kros 1:12:58 86 25
Peter van Meel 1:14:04 84 0
Wessel van Leeuwen 1:14:49 83 25
Marga Vrijhoeven 1:23:05 82 25
Lida van Strien 1:24:21 81 25
Arie Voogt 1:24:46 80 25
Joop Hertog 1:25:50 79 0
Arnold Mastenbroek 1:27:17 78 0

Testloop, 5km, 04-12-2007

 TijdPuntenBonus
Jaap Kweekel 18:42 15 10
Joek Sloots 23:49 15 0
Leo van Zielst 22:18 15 0
Danny van Wijk 18:04 15 10
Peter van Meel 24:09 15 0
Aad Zuiderwijk 24:04 15 0
Thijs Walstra 21:23 15 0
Hans v. Duivendijk 18:38 15 10
Chris Zuiderwijk 23:26 15 0
Marga Vrijhoeven 26:16 15 10
Lida van Strien 25:09 15 0
Mark Kap 19:40 15 10
Arie Voogt 26:17 15 0
Raymond v.d. Knaap 19:01 15 0
Maarten Jongeneel 27:30 15 0
Louise Geerinckx 28:45 15 10
Peter Penning 19:38 15 0
Jos Mastenbroek 21:43 15 0
Margaret Besters 27:50 15 0
Hans Voordijk 25:15 15 0
Hans van de Berg 24:13 15 0
Joke Both 24:38 15 10
Leen v.d. Wiel 31:56 15 10
Piet Beers 26:29 15 0
Karin v. Werven 30:15 15 0

Spijkenisse, ½ marathon, 09-12-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 1:19:57 100 *)
Jaap Kweekel 1:25:45 99 *)
Chiel Sponselee 1:32:23 98 *)
Leo van Zielst 1:41:41 97 *)
John van Zutphen 1:44:47 96 *)
Joek Sloots 1:47:44 95 *)

Middelharnis, 10EM, 22-12-2007

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 1:01:37 100 25
Jaap Kweekel 1:03:34 99 25
Hans v. Duivendijk 1:04:37 98 25
Mark Kap 1:06:04 97 25
Thijs Walstra 1:10:11 96 25
Leo van Zielst 1:11:33 95 25
Joek Sloots 1:18:21 94 25
Peter van Meel 1:19:57 93 0
Aad Zuiderwijk 1:21:08 92 25
Ferry Kros 1:22:00 91 25
Rob van Dijk 1:24:57 90 0
Ingrid Machielse 1:30:48 88 0

Rockanje, ½ marathon, 06-01-2008

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 1:26:40 100 0
Jaap Kweekel 1:30:48 99 0
Ben van der Vlugt 1:43:13 98 0
Riet van Leeuwen 1:46:30 96 0
Ton van Almen 1:46:13 96 0
Thijs Walstra 1:47:56 95 0
Gerrit de Goey 1:49:58 94 0
Peter van Meel 1:52:24 93 0
Joek Sloots 1:55:35 92 0
Sandra van Orselen 1:56:57 91 0
Aad Zuiderwijk 1:56:58 90 0
Hans van de Berg 2:08:05 89 0
Peter Machielse 2:10:10 88 0
Lida van Strien 2:14:20 87 0
Arie Giezen 2:24:33 84 0
Joop Hertog 2:24:34 83 0

Rockankje, 10,8km, 06-01-2008

 TijdPuntenBonus
Chris Zuiderwijk 49:31 100 *)
Ingrid Machielse 1:01:41 99 *)
Arnold Mastenbroek 1:05:43 98 *)
Louise Geerinckx 1:06:24 97 *)
Nellie Nijssen 1:07:38 96 *)

Testloop, 5km, 08-01-2008

 TijdPuntenBonus
Jaap Kweekel 21:23 15 0
Joek Sloots 23:51 15 0
Leo van Zielst 22:14 15 0
Peter van Meel 30:29 15 0
Aad Zuiderwijk 24:16 15 0
Thijs Walstra 23: 23 15 0
Hans v. Duivendijk 18:49 15 0
Chris Zuiderwijk 21:19 15 0
Ben van der Vlugt 21:22 15 0
Rob van Dijk 25:00 15 0
Joop Hertog 29:03 15 0
Maarten Jongeneel 28:27 15 0
Jacques Slingerland 22:47 15 0
Wiel Sikkes 22:46 15 0
Wessel van Leeuwen 23:48 15 0
Arie Giezen 25:07 15 0
Margaret Besters 29:10 15 0
Hans Voordijk 24:06 15 0
Hans van de Berg 25:28 15 0
Joke Both 24:55 15 0
Piet Beers 26:15 15 0
Jan Hillenga 24:10 15 0
Ed Both 28:40 15 0

Maassluis, ½ marathon, 20-01-2008

 TijdPuntenBonus
Jaap Kweekel 1:28:19 100 *)
Ben van der Vlugt 1:39:08 99 *)
Leo van Zielst 1:39:24 98 *)
Cock van Bodegom 1:43:41 97 *)
John van Zutphen 1:46:02 96 *)
Joek Sloots 1:46:44 95 *)
Martin Langendoen 1:49:34 94 *)

Testloop, 5km, 05-02-2008

 TijdPuntenBonus
Jaap Kweekel 20:30 15 0
Joek Sloots 23:32 15 0
Leo van Zielst 21:56 15 0
Aad Zuiderwijk 23:55 15 0
Thijs Walstra 20:34 15 10
Ferry Kros 22:40 15 10
Jan Kweekel 20:30 15 10
Chris Zuiderwijk 21:53 15 0
Gerrit de Goey 22:59 15 10
Jacques Slingerland 22:36 15 0
Wiel Sikkes 22:06 15 10
Anneke Epker 10 15
Margaret Besters 27:37 15 0
Marcel Gelton 24:00 15 10
Joke Both 23:59 15 10
Ed Both 26:53 15 10

Brielle, 10EM, 10-02-2008

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 59:37 100 25
Jaap Kweekel 1:06:41 99 0
Raymond v.d. Knaap 1:07:59 98 0
Chiel Sponselee 1:10:20 97 25
Leo van Zielst 1:11:26 96 25
Jan Kweekel 1:12:08 95 0
Riet van Leeuwen 1:12:26 94 25
Ton van Almen 1:13:34 93 25
Cock van Bodegom 1:15:19 92 0
Joek Sloots 1:15:26 91 25
Peter van Meel 1:16:00 90 0
Martin Langendoen 1:16:11 89 0
Wiel Sikkes 1:16:57 88 0
Sandra van Orselen 1:19:26 87 0
Aad Zuiderwijk 1:19:28 86 25
Ferry Kros 1:22:31 85 0
Peter Machielse 1:24:07 84 25
Marga Vrijhoeven 1:28:14 83 25
Ingrid Machielse 1:28:16 82 25
Nellie Nijssen 1:34:50 81 25

Rotterdam, 15km, 24-02-2008

 TijdPuntenBonus
Jaap Kweekel 1:01:12 100 *)
Raymond v.d. Knaap 1:05:04 98 *)
Leo van Zielst 1:07:30 97 *)
Joek Sloots 1:10:38 96 *)
Martin Langendoen 1:11:47 95 *)

Brielse Maasloop, 30km, 02-03-2008

 TijdPuntenBonus
Jaap Kweekel 2:17:04 100 *)
Ferry de Graaf 2:20:24 99 *)
Leo van Zielst 2:31:18 98 *)
Ben van der Vlugt 2:31:28 97 *)
Joek Sloots 2:33:10 96 *)
Cock van Bodegom 2:34:30 95 *)
Ferry Kros 2:46:19 94 *)

Oostvoorne, ½ marathon, 10-03-2008

 TijdPuntenBonus
Danny van Wijk 1:19:12 100 25
Hans v. Duivendijk 1:24:13 99 25
Jaap Kweekel 1:25:54 98 25
Chiel Sponselee 1:30:32 97 25
Ferry de Graaf 1:31:56 96 25
Jan Kweekel 1:33:38 95 0
Leo van Zielst 1:37:13 94 25
Cock van Bodegom 1:38:18 93 25
Joek Sloots 1:39:30 92 25
Aad Zuiderwijk 1:44:44 91 25
Ferry Kros 1:45:01 90 0
Thijs Walstra 1:47:45 89 0
Marga Vrijhoeven 1:56:40 88 25
Lida van Strien 1:56:45 87 25
Arnold Mastenbroek 2:07:08 86 0
Maarten Jongeneel 2:10:17 85 0

CPC Den Haag, ½ marathon, 17-03-2008

 TijdPuntenBonus
Sander Peters 1:33:21 100 *)
Leo van Zielst 1:37:27 99 *)
Ben van der Vlugt 1:39:20 98 *)
Thijs Walstra 1:44:22 97 *)
Ferry de Graaf 1:44:22 97 *)
Joek Sloots 1:46:15 95 *)
Cock van Bodegom 1:46:15 95 *)
Peter Machielse 1:57:55 94 *)
Marcel Gelton 1:59:00 92 *)

Oostvoorne, 10 km, 24-03-2008

 TijdPuntenBonus
Hans v. Duivendijk 38:47 100 25
Jaap Kweekel 39:14 99 25
Sander Peters 41:02 98 25
Jan Kweekel 42:15 97 0
Chris Zuiderwijk 43:32 96 25
Leo van Zielst 43:48 95 25
Joek Sloots 45:47 94 25
Ferry Kros 46:32 93 25
Aad Zuiderwijk 47:59 91 0
Gerrit de Goey 47:42 91 0
Peter van Meel 48:22 90 0
Sandra van Orselen 55:50 89 0
Louise Geerinckx 56:28 88 25

Spelregels:

  • Indien er >5 Pallas lopers meedoen aan een evenement en op 1 afstand kan de uitslag gaan meetellen voor het Pallas klassement. Bij meer dan 10 lopers worden er bonuspunten (10 pnt) verstrekt (* = te weinig deelnemers voor bonuspunten).
  • De uitslagen dienen geregistreerd te zijn (bij voorkeur via een internetsite). De winnaar van het klassement wordt gehuldigd tijdens de ledenvergadering
  • Om iedere loper van Pallas kansen te geven om winnaar te worden van het klassement zijn er verschillende niveau's opgesteld.
  • De trainers bepalen van ieder niveau en voor iedere afstand richttijden (zie onder de tabel). Dit geldt voor het lopende seizoen.
  • NIEUW!!! Bij het deelnemen van de testlopen (iedere eerste dinsdag van de maand) kunnen er 25 punten verdiend worden.
 Richttijden 10 kmRichttijden 15 kmRichttijden 10 EMRichttijden 21,1 km
A-A 40 minuten 60 minuten 1 uur 5 minuten 1 uur 28 minuten
A-B 41 minuten 62 minuten 1 uur 5 minuten 1 uur 30 minuten
A-C 45 minuten 70 minuten 1 uur 10 minuten 1 uur 35 minuten
A-D 46 minuten 72 minuten 1 uur 15 minuten 1 uur 40 minuten
A-E 48 minuten 75 minuten 1 uur 15 minuten 1 uur 44 minuten
B-B 49 minuten 75 minuten 1 uur 19 min 30 sec 1 uur 48 min 30 sec
B-C 52 minuten 79 minuten 1 uur 25 minuten 1 uur 55 minuten
B-D 52 min 30 sec 80 min 40 sec 1 uur 28 minuten 1 uur 56 min 30 sec
B-E 54 minuten 82 min 45 sec 1 uur 29 minuten 2 uur 0 minuten
B-F 56 minuten 86 minuten 1 uur 32 minuten 2 uur 8 minuten
C-C Altijd bonus Altijd bonus Altijd bonus Altijd bonus
Kinderloop - 375 meter
MeisjesJongens
1 Mereke Venis 1 Lex van Werven
2 Isa van Duivendijk 2 Carlos Timmermans
3 Jasmijn de Vos 3 Roy Peters
Kinderloop - 750 meter
MeisjesJongens
1 Floor Straver 1 Remy Slavenburg
2 Roos Slingerland 2 Stijn van Reek
3 Eva Slingerland 3 Angelo Joossen
5 km
NrNaamWoonplaatsNr.TijdCat.
001 Nunen Bart van Hellevoetsluis 996 0:17:55 1eHtr
002 Bos Thomas vd Hellevoetsluis 983 0:18:16 2eHtr
003 Vijverberg Arjan Spijkenisse 970 0:19:40 3eHtr
004 Klaasse Leo Hellevoetsluis 978 0:20:16 4eHtr
005 Vermeulen gerard Brielle 992 0:21:14 5eHtr
006 Kuiper Robin Den Bommel 990 0:21:23 6eHtr
007 Postma Ed Hellevoetsluis 972 0:22:12 7eHtr
008 Kamphorst Robber Bergschenhoek 993 0:22:48 8eHtr
009 Becker Odille Spijkenisse 994 0:23:06 1eDtr
010 Murel Ben Brielle 900 0:23:47 9eHtr
011 Simonis Patrick Hellevoetsluis 971 0:24:09 10eHtr
012 Troost Marloes Stellendam 982 0:24:19 2eDtr
013 Mortier Larissa Spijkenisse 985 0:24:48 3eDtr
014 Langendoen jesse Hellevoetsluis 974 0:24:58 4eDtr
015 Janssen Jeroen Hellevoetsluis 998 0:25:00 11eHtr
016 Backhous Dorly Hellevoetsluis 975 0:26:04 5eDtr
017 Troost Manon Stellendam 981 0:26:10 6eDtr
018 Simonis Mariska Rockanje 969 0:28:42 7eDtr
019 SchoonebeekWendy Rozenburg 987 0:28:46 1eDse
020 Lokker Floris Den Bommel 989 0:28:56 12eHtr
021 Kuiper Caroline Den Bommel 991 0:29:11 8eDtr
022 Lokker Miranda Den Bommel 988 0:29:14 9eDtr
023 Mortier Jan du Spijkenisse 984 0:29:36 13eHtr
024 Meyboom Ellen Brielle 980 0:29:52 10eDtr
025 Aelen Margo Brielle 976 0:30:32 11eDtr
026 Epker Anneke Hellevoetsluis 999 0:30:39 12eDtr
027 Otte Leontien Poortugaal 986 0:31:35 13eDtr
028 Hilferink Bianca Hellevoetsluis 995 0:32:00 14eDtr
029 Leeuwen Petra Goedereede 977 0:32:41 15eDtr
030 Rila Gerard Hellevoetsluis 973 0:33:19 1eH50
031 Grijp Marianne Brielle 979 0:33:25 16eDtr
032 Janssen Marga Hellevoetsluis 997 0:34:09 17eDtr
10 km
NrNaamWoonplaatsNr.TijdCat.
001 Pleijte Tim Vlissingen 703 0:31:50 1eHse
002 Schrier Michel Vlissingen 730 0:32:10 2eHse
003 Padmos Wim Rockanje 614 0:32:19 3eHse
004 Fertoute Fouad O Beijerland 590 0:32:49 1eH35
005 Mol Anton O Beijerland 617 0:34:31 2eH35
006 Bovendeert Miche Vlaardingen 787 0:34:38 3eH35
007 Klem Pieter Middelharnis 523 0:35:04 4eHse
008 Tveter Einar Spijkenisse 598 0:35:37 1eH45
009 Snoeij Ab Hellevoetsluis 613 0:35:43 1eH40
010 Meer Jan van der Poeldijk 602 0:35:46 2eH45
011 Peters Sander Hellevoetsluis 526 0:35:49 5eHse
012 Hoeven Leo v d O Beijerland 743 0:35:52 3eH45
013 Berndsen Hans Heenvliet 596 0:35:55 2eH40
014 Heggen Pieter Breda 611 0:35:57 3eH40
015 Melisant Andre Sommelsdijk 580 0:35:59 4eH35
016 Hove Ferry ten Spijkenisse 762 0:36:01 5eH35
017 Timmermans Charl Hellevoetsluis 574 0:36:07 1eH50
018 Onnink Ad Barendrecht 761 0:36:19 2eH50
019 Tijl Rene Brielle 561 0:36:29 6eHse
020 Bok Jaap van de Middelharnis 594 0:36:40 4eH45
021 Schraven remco Hellevoetsluis 618 0:36:47 4eH40
022 Hoek Joop Goedereede 605 0:36:59 3eH50
023 Verwijs Jan Rotterdam 866 0:37:11 5eH40
024 Dorst Cock Hellevoetsluis 846 0:37:22 5eH45
025 Helbers Joop Hellevoetsluis 718 0:37:35 7eHse
026 KolloffelRonald Maasdijk 735 0:37:38 4eH50
027 Bennekom Jan van Heinenoord 840 0:37:40 6eH45
028 Vette Marcel O Beijerland 734 0:37:42 6eH35
029 Wijk Danny van Hellevoetsluis 503 0:37:51 7eH35
030 Speksnijder Goos Spijkenisse 774 0:38:11 8eHse
031 Kweekel Jaap Hellevoetsluis 528 0:38:26 6eH40
032 Maurik Bram Sommelsdijk 788 0:38:36 7eH45
033 Stuurman Mark O Beijerland 717 0:38:43 8eH35
034 Gent Jan van Oud Beijerland 564 0:38:45 5eH50
035 Vette Ruud de Hellevoetsluis 746 0:38:51 8eH45
036 Valk Ton Brielle 530 0:38:54 1eH55
037 Stolk Armand O Beijerland 549 0:38:56 6eH50
038 Tuk Erik Brielle 715 0:39:04 9eH35
039 Blom Richard Hellevoetsluis 865 0:39:08 10eH35
040 Keehnen Paul Spijkenisse 764 0:39:13 7eH40
041 Dijk arie van Sommelsdijk 619 0:39:15 2eH55
042 Starink Ronald Stellendam 546 0:39:31 8eH40
043 Croes Don Brielle 584 0:39:33 9eH40
044 Kuiper Peter Jan Den Bommel 733 0:39:54 10eH40
045 Blok Martien Oostvoorne 522 0:40:02 7eH50
046 Kooman Eef Dirksland 595 0:40:09 8eH50
047 Mellaard Gerard Abbenbroek 751 0:40:17 9eH50
048 Nunen Bertil van Hellevoetsluis 572 0:40:25 9eH45
049 Oosthoek Karel Spijkenisse 719 0:40:46 1eH60
050 Benne Johan Spijkenisse 608 0:40:53 2eH60
051 Groen Roland Brielle 579 0:41:08 11eH40
052 Biesheuvel Peter Hellevoetsluis 772 0:41:20 10eH45
053 Erkelens Ed Spijkenisse 832 0:41:26 10eH50
054 Zelfde Kees v t Middelharnis 739 0:41:38 11eH50
055 Westhoeve Jan Ouddorp 780 0:41:39 9eHse
056 Hartman Vanessa Brielle 552 0:41:42 1eDse
057 HoogendoornJurri Numansdorp 532 0:41:43 12eH40
058 Walstra Thijs Hellevoetsluis 537 0:41:44 11eH45
059 Akershoek Leo Ouddorp 844 0:41:47 11eH35
060 Signet Judith Dld 796 0:41:48 1eD45
061 Reuijl Arjan Sommelsdijk 782 0:41:51 12eH35
062 Zuiderwijk Chris Hellevoetsluis 806 0:41:53 10eHse
063 Zwinkels Ron Tinte 601 0:41:55 13eH35
064 Peters Marco Hellevoetsluis 521 0:42:04 14eH35
065 Zwinkels Hans Tinte 622 0:42:14 12eH45
066 Doornbosch Bouke Hellevoetsluis 721 0:42:22 13eH40
067 PichierriConcett Brielle 524 0:42:25 2eDse
068 Akkermans Ronald H I Ambacht 712 0:42:27 13eH45
069 Verhagen Peter Ouddorp 807 0:42:28 14eH45
070 Vermetten Frank Spijkenisse 514 0:42:33 12eH50
071 Kamps Arie Spijkenisse 607 0:42:35 3eH55
072 Toledo Timo van Oostvoorne 543 0:42:37 11eHse
073 Winter Anthony d Brielle 589 0:42:41 15eH45
074 Beek Ruud van Spijkenisse 555 0:42:43 13eH50
075 Geloof Andre v t Ouddorp 799 0:42:46 16eH45
076 Ru An de Hellevoetsluis 842 0:43:01 15eH35
077 Klem Corne Middelharnis 588 0:43:05 12eHse
078 Altena Marius va Dirksland 738 0:43:07 3eH60
079 Schot Carola Heerjansdam 612 0:43:11 1eD40
080 Klein Adri Sommelsdijk 586 0:43:14 17eH45
081 Snijders Johan Rockanje 857 0:43:16 14eH40
082 Smulders Karel Hellevoetsluis 858 0:43:18 14eH50
083 Bakker Gerard Spijkenisse 599 0:43:20 15eH50
084 Offenberg Michel Spijkenisse 765 0:43:23 16eH35
085 Leij Paul van de Hellevoetsluis 511 0:43:31 13eHse
086 Muilenberg Gijs Hellevoetsluis 808 0:43:36 18eH45
087 Band Harry v d Oostvoorne 603 0:43:38 14eHse
088 Eekelen Heleen v Numansdorp 525 0:43:49 2eD45
089 Es Fran van Rockanje 616 0:44:02 4eH60
090 Kempen Paul Middelharnis 773 0:44:13 19eH45
091 Zorge Wim Dirksland 529 0:44:14 5eH60
092 Koppenol Hugo Spijkenisse 755 0:44:17 20eH45
093 Loon Jaap van Spijkenisse 750 0:44:22 16eH50
094 Broek Daan vd Dirksland 606 0:44:25 4eH55
095 Zwart Arjo Brielle 576 0:44:31 6eH60
096 Riet Nico van Hellevoetsluis 801 0:44:34 5eH55
097 Meel Peter van Hellevoetsluis 587 0:45:01 6eH55
098 Slijkhuis Hendri Barendrecht 756 0:45:03 7eH60
099 Zieman Peter Spijkenisse 811 0:45:09 15eHse
100 SlingerlandJacqu Hellevoetsluis 724 0:45:11 21eH45
101 Jong Jan de Hoogvliet 785 0:45:14 17eH50
102 Godschalk Rene Hellevoetsluis 833 0:45:21 22eH45
103 Bodegom Cok Oudenhoorn 563 0:45:24 8eH60
104 SundermeijerMarj Oud-Beijerland 541 0:45:26 1eD50
105 Gils Patrick van Puttershoek 562 0:45:34 16eHse
106 Korver Willem Hellevoetsluis 714 0:45:38 18eH50
107 Vlekke Henk   863 0:45:39 23eH45
108 Baard Marjan v d Hellevoetsluis 509 0:45:41 3eD45
109 BestmanLennard Herkingen 781 0:45:43 17eH35
110 Sweeris Esther Rockanje 615 0:45:45 2eD40
111 Kros Ferry Hellevoetsluis 515 0:45:49 15eH40
112 Eberth Danny Spijkenisse 741 0:45:51 18eH35
113 TimmermansNathal Spijkenisse 550 0:45:58 3eDse
114 Vliet Hans van Herkingen 744 0:46:00 19eH50
115 Roobol John Rozenburg 753 0:46:01 19eH35
116 Griep Pieterjan Hoogvliet 820 0:46:03 17eHse
117 Hustaart Nico Hellevoetsluis 852 0:46:05 7eH55
118 Wageningen Ton v Hellevoetsluis 527 0:46:07 9eH60
119 Prooijen Dick va Capelle 847 0:46:09 20eH50
120 Hage Henke Spijkenisse 819 0:46:16 24eH45
121 Hordijk Daniel Hellevoetsluis 732 0:46:24 18eHse
122 Es Edwin van Spijkenisse 728 0:46:27 25eH45
123 Loon Ben van Etten Leur 711 0:46:28 21eH50
124 Altena Myra cvan Middelharnis 609 0:46:32 4eD45
125 Uijthoven Mike Stellendam 837 0:46:33 20eH35
126 Murel Ben Brielle 831 0:46:34 10eH60
127 Sikkers Wiel Hellevoetsluis 834 0:46:36 22eH50
128 Janssen Koen Hellevoetsluis 705 0:46:38 26eH45
129 Koedoot Carline sommelsdijk 778 0:46:41 3eD40
130 Putten Jan van Herkingen 540 0:46:42 8eH55
131 Korver Renss Rozenburg 716 0:46:44 11eH60
132 Bruyn Henk Hellevoetsluis 760 0:46:46 21eH35
133 Helbers Sandra Hellevoetsluis 604 0:46:50 4eDse
134 Mimpen Gerwin sliedrecht 775 0:46:58 5eD45
135 Meijwaard Rene Spijkenisse 838 0:47:05 16eH40
136 Sira Celine Zoetermeer 802 0:47:08 5eDse
137 Gouw Richard Hoogvliet 597 0:47:10 17eH40
138 Voogt Peter Spijkenisse 722 0:47:26 27eH45
139 Dijkman Petra Herkingen 542 0:47:29 6eDse
140 Noordzij Bert Abbenbroek 848 0:47:35 18eH40
141 Voogt Ronald Stellendam 822 0:47:36 19eHse
142 Elling Stefan Hellevoetsluis 704 0:47:46 22eH35
143 Lighart Tom Rozenburg 845 0:47:50 28eH45
144 Kleijn Kees Ouddorp 800 0:47:54 23eH50
145 Vree Eline O Beijerland 810 0:47:58 7eDse
146 Dupon Leo Hoogvliet 544 0:48:01 9eH55
147 Dozy Fred Hellevoetsluis 851 0:48:02 10eH55
148 Boon Ger Oostvoorne 518 0:48:04 12eH60
149 Disser Paul Hellevoetsluis 798 0:48:06 19eH40
150 Hoogenboom Bart Noordwelle 813 0:48:09 13eH60
151 Haastert Gerard Hellevoetsluis 570 0:48:11 11eH55
152 Joosse Ko Hellevoetsluis 582 0:48:12 14eH60
153 Baron Rijk Rockanje 752 0:48:14 12eH55
154 Schaay Jan Hellevoetsluis 859 0:48:28 15eH60
155 Groeneweg Leo O Beijerland 805 0:48:35 16eH60
156 Mertens Patrick Hellevoetsluis 855 0:48:37 23eH35
157 Jongejan Jeroen Middelharnis 804 0:48:39 20eHse
158 Zuiderwijk Aad Hellevoetsluis 556 0:48:43 29eH45
159 Leeuw v Weenen R Zuidland 512 0:48:46 30eH45
160 Wolf Bert vd Spijkenisse 849 0:48:48 31eH45
161 Lafeber Joost Hellevoetsluis 867 0:48:54 24eH50
162 Uffelen Jose v Rozenburg 828 0:48:57 6eD45
163 TimmermanSuzanne Hellevoetsluis 779 0:49:00 8eDse
164 K Jan ???? Oouddorp 809 0:49:14 24eH35
165 Nieuwendijk Wilj Ouddorp 843 0:49:15 25eH35
166 Langendoen Anja Oostvoorne 725 0:49:19 4eD40
167 Sar Netty vd Hellevoetsluis 621 0:49:28 7eD45
168 Hijbeer Gerrit Hellevoetsluis 784 0:49:30 25eH50
169 Pas Paul van de Abbenbroek 568 0:49:33 21eHse
170 Vliet Harm van Dordrecht 559 0:49:37 26eH50
171 Wissink Raymond Hellevoetsluis 513 0:49:53 13eH55
172 Elve Rien Middelharnis 567 0:49:55 27eH50
173 Smits Ger Spijkenisse 742 0:50:08 28eH50
174 Dijkstra Irene Rozenburg 827 0:50:13 8eD45
175 Tolman Ruurd Spijkenisse 749 0:50:26 14eH55
176 Noorland Wilma Spijkenisse 758 0:50:29 9eD45
177 Wiegersma John Rockanje 770 0:50:31 20eH40
178 Wilmes Arie Hellevoetsluis 600 0:50:34 29eH50
179 Mertens Theo Hellevoetsluis 854 0:50:36 15eH55
180 Bonjer Patricia Hellevoetsluis 826 0:50:48 9eDse
181 Krijgsman Erik Hellevoetsluis 821 0:51:06 26eH35
182 Finkelman Rob Abbenbroek 850 0:51:18 32eH45
183 Berkel rene van Hellevoetsluis 818 0:51:24 21eH40
184 Noordenne Ed v Hellevoetsluis 830 0:51:34 22eH40
185 Hijbeek Arjan Rotterdam 783 0:51:42 22eHse
186 Kok Leendert Spijkenisse 757 0:51:48 17eH60
187 Liegrist Hanns Dld 795 0:51:53 33eH45
188 Phernambucq Edwi Hellevoetsluis 835 0:52:01 23eHse
189 Stokker Ed vd Spijkenisse 759 0:52:21 34eH45
190 Sweenmer Marius Dirksland 769 0:52:30 30eH50
191 Zoon Wim Dirksland 768 0:52:32 18eH60
192 Overeem Fred Hellevoetsluis 571 0:52:34 27eH35
193 Boelsen Koos Spijkenisse 793 0:52:38 16eH55
194 Bruinaars Leo Hellevoetsluis 620 0:52:49 17eH55
195 Vermeulen Piet Hellevoetsluis 710 0:52:57 19eH60
196 SlingerlandCorri Hellevoetsluis 723 0:53:00 10eD45
197 Strating Wouter Woerden 864 0:53:02 35eH45
198 Poldervaart Marg Vierpolders 862 0:53:04 10eDse
199 Jonker Frank Hellevoetsluis 566 0:53:07 23eH40
200 Houweling Bas Brielle 575 0:53:13 20eH60
201 Padmos Sharon Rockanje 766 0:53:17 11eDse
202 Hollander Daan d Hellevoetsluis 816 0:53:22 31eH50
203 Hollander bas d Spijkenisse 817 0:53:24 24eHse
204 Dijk Rob van Hellevoetsluis 736 0:53:25 36eH45
205 Kampen Anton van Oude Tonge 558 0:53:28 32eH50
206 Schaick Silvia v Rozenburg 737 0:53:30 5eD40
207 Lanser Nico Poortugaal 748 0:53:51 21eH60
208 IJzendoorn Chari Rozenburg 747 0:53:52 12eDse
209 Kok Marijke Spijkenisse 767 0:53:56 2eD50
210 Man Gerard de Melissant 706 0:54:02 33eH50
211 Snijder Lauw Sommelsdijk 548 0:54:12 24eH40
212 Buizert Dionne v Hellevoetsluis 581 0:54:35 6eD40
213 Hoen Albert Hellevoetsluis 823 0:54:57 25eH40
214 Veen Anita v Hellevoetsluis 853 0:54:59 3eD50
215 Noordhoek Mary Hellevoetsluis 700 0:55:03 11eD45
216 Huysman Marlies Hellevoetsluis 731 0:55:08 13eDse
217 Vette Jan de Spijkenisse 754 0:55:13 22eH60
218 Jongeneel M   812 0:55:19 23eH60
219 Kempen Carla van Middelharnis 592 0:55:22 4eD50
220 OudenaardenRiann Rozenburg 776 0:55:25 14eDse
221 Wiel Carin v d Goedereede 797 0:55:45 15eDse
222 Reems Netty van Zwartewaal 516 0:55:52 12eD45
223 Pangalila Ties Hellevoetsluis 729 0:55:54 18eH55
224 Geerinkx Loise Hellevoetsluis 745 0:56:11 5eD50
225 Eberth Diana Spijkenisse 740 0:56:15 16eDse
226 Boon Elly Oostvoorne 517 0:56:22 6eD50
227 Hartog Joop Hellevoetsluis 824 0:56:25 24eH60
228 Raaf Fred vd Spijkenisse 727 0:56:38 19eH55
229 Tysseling Renate Rozenburg 777 0:56:57 7eD40
230 Nijssen Nellie Hellevoetsluis 726 0:57:08 8eD40
231 Giezen Arie Pallas 702 0:57:12 25eH60
232 Touw Ineke Vierpolders 856 0:57:52 7eD50
233 Galje Johan Hellevoetsluis 829 0:57:58 28eH35
234 Dijkman Harry Hellevoetsluis 870 0:58:02 34eH50
235 Stel Theo v d Hellevoetsluis 868 0:58:06 35eH50
236 Mastenbdoek Arn Hellevoetsluis 815 0:58:23 20eH55
237 Hansen Hans Rockanje 814 0:58:38 36eH50
238 Hoogenboom Sita Oostvoorne 763 0:58:57 13eD45
239 Hydra Yvonne Spijkenisse 610 0:59:13 8eD50
240 Driel Annemiek Sommelsdijk 792 0:59:15 17eDse
241 Schoneveld hans Zuidland 573 0:59:24 26eH60
242 Blok Vera de Hellevoetsluis 861 0:59:28 9eD40
243 Stello Danielle Goedereede 786 0:59:40 18eDse
244 Tieleman Sjaan Melissant 789 0:59:42 9eD50
245 Leeuw Arjan de Sommelsdijk 794 0:59:45 21eH55
246 Man in t Veld B Rockanje 825 1:00:12 19eDse
247 Ryndertse Ronald Hellevoetsluis 520 1:00:50 29eH35
248 Huysse Peter Sommelsdijk 771 1:01:19 37eH50
249 Matop Peter Hellevoetsluis 860 1:01:38 26eH40
250 Koppejan Leny Oostvoorne 841 1:04:10 10eD40
251 Kolbeek Hanneke Brielle 839 1:04:18 11eD40
252 Beijersbergen J Hellevoetsluis 707 1:04:47 25eHse
253 Kwawegen Rene v Pernis 709 1:04:49 37eH45
254 Korver Sjoukje Hellevoetsluis 713 1:04:53 14eD45
255 Koper Linda Hellevoetsluis 708 1:04:58 20eDse
256 Winters Annemiek Hellevoetsluis 720 1:07:02 21eDse
257 Hulst Klaas van Spijkenisse 533 1:07:03 27eH60
258 Biert Marion van Middelharnis 791 1:07:08 22eDse
259 Schols Joop Spijkenisse 701 1:07:12 28eH60
260 Jongejan Marjan Middelharnis 803 1:07:27 23eDse
261 Breen Jacqueline Sommelsdijk 790 1:07:29 15eD45
262 Sira Nico Hellevoetsluis 502 1:08:20 29eH60

Aad Zuiderwijk

6 januari 2008 21,1km 1:56:58 Rockanje
10 februari 2008 16,1km 1:19:28 Brielle
8 maart 2008 21,1km 1:44:44 Oostvoorne
23 maart 2008 10km 47:59 Oostvoorne
19 juni 2008 10km 50:45 Stellendam
21 augustus 2008 16,1km 1:23:32 Ouddorp
14 september 2008 21,1km 1:52:59 Rotterdam
21 september 2008 16,1km 1:23:40 Zaandam
27 september 2008 10km 48:09 Middelharnis
4 oktober 2008 8km 42:26 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 10km 48:43 Hellevoetsluis
2 november 2008 21,1km 1:51:55 Berenloop
16 november 2008 15km 1:14:34 Spijkenisse
30 november 2008 13,1km 1:13:49 Kruininger Gorscross
7 december 2008 21,1km 1:48:13 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:21:07 Middelharnis

Ab Snoeij

7 december 2008 10km 34:59 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 57:36 Middelharnis

Anneke Epker

27 september 2008 5km 32:27 Middelharnis
4 oktober 2008 8km 57:35 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 5km 30:39 Hellevoetsluis

Annemiek Winters

30 november 2008 13,1km 1:11:37 Kruininger Gorscross

Arie Giezen

6 januari 2008 21,1km 02:24:33 Rockanje
22 maart 2008 21,1km 02:07:53 Paderborn (D)
6 april 2008 21,1km 02:09:25 Berlijn (D)
13 april 2008 42,2km 5:12:57 Rotterdam
4 oktober 2008 8km 48:35 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 10km 57:12 Hellevoetsluis

Arnold Mastenbroek

8 maart 2008 21,1km 2:07:08 Oostvoorne
21 september 2008 16,1km 1:40:20 Zaandam
19 oktober 2008 10km 58:23 Hellevoetsluis

Ben v.d. Vlugt

6 januari 2008 21,1km 1:43:13 Rockanje
20 januari 2008 21,1km 1:39:08 Maassluis
15 maart 2008 21,1km 1:39:20 C-P-C loop
6 april 2008 10km 43:21 Dordrecht
14 september 2008 21,1km 1:38:32 Rotterdam
27 december 2008 10km 42:13 Rhoon

Bianca Hilferink

19 oktober 2008 5km 32:00 Hellevoetsluis

Caroline Corzaan

30 november 2008 13,1km 1:11:37 Kruininger Gorscross

Cemal Kucukkiper

7 december 2008 21,1km 1:41:04 Spijkenisse

Charles Timmermans

7 december 2008 5km 17:35 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 59:07 Middelharnis

Chiel Sponselee

10 februari 2008 16,1km 1:10:20 Brielle
8 maart 2008 21,1km 1:30:32 Oostvoorne

Chris Zuiderwijk

10 februari 2008 10km 42:27! Brielle
23 maart 2008 10km 43:32 Oostvoorne
21 augustus 2008 8km 34:09 Ouddorp
14 september 2008 21,1km 1:47:01 Rotterdam
21 september 2008 16,1km 1:13:00 Zaandam
19 oktober 2008 10km 41:53 Hellevoetsluis
16 november 2008 10km 42:02 Spijkenisse
30 november 2008 4,6km 20:25 Kruininger Gorscross

Cok van Bodegom

20 januari 2008 21,1km 1:43:41 Maassluis
10 februari 2008 16,1km 1:15:19 Brielle
8 maart 2008 21,1km 1:38:18 Oostvoorne
15 maart 2008 21,1km 1:46:15 C-P-C loop
13 april 2008 42,2km 3:44:58 Rotterdam
19 juni 2008 10km 48:50 Stellendam
14 september 2008 21,1km 1:46:08 Rotterdam
27 september 2008 10km 46:40 Middelharnis
19 oktober 2008 10km 45:24 Hellevoetsluis
20 december 2008 16,1km 1:14:29 Middelharnis

Danny v. Wijk

6 januari 2008 21,1km 1:26:40 Rockanje
10 februari 2008 16,1km 00:59:37 Brielle
8 maart 2008 21,1km 1:19:12! Oostvoorne
19 juni 2008 10km 37:45 Stellendam
21 augustus 2008 16,1km 1:01:19 Ouddorp
14 september 2008 21,1km 1:23:38 Rotterdam
27 september 2008 10km 39:04 Middelharnis
12 oktober 2008 42,2km 3:00:48 Eindhoven
19 oktober 2008 10km 37:51 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 55:18 Spijkenisse
7 december 2008 21,1km 1:18:58 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 58:09 Middelharnis

Dennis Postma

7 december 2008 5km 16:28 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 56:16 Middelharnis

Ferry de Graaf

6 januari 2008 21,1km 1:44:36 Rockanje
8 maart 2008 21,1km 1:31:56! Oostvoorne
15 maart 2008 21,1km 1:44:22 C-P-C loop
13 april 2008 42,2km 3:16:39 Rotterdam
4 oktober 2008 8km 35:42 Sail-Run-Sail

Ferry Kros

3 februari 2008 15km 1:12:01 Spijkenisse
10 februari 2008 16,1km 1:22:31 Brielle
8 maart 2008 21,1km 1:45:01 Oostvoorne
23 maart 2008 10km 46:50 Oostvoorne
13 april 2008 42,2km 4:14:00 Rotterdam
14 september 2008 21,1km 1:48:07 Rotterdam
27 september 2008 10km 47:40 Middelharnis
4 oktober 2008 8km 38:50 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 10km 45:49 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:11:03 Spijkenisse
7 december 2008 42,2km 4:12:48 Spijkenisse

Gerard van Haastert

19 oktober 2008 10km 48:11 Hellevoetsluis
16 november 2008 10km 47:30 Spijkenisse
30 november 2008 8,8 km 47:31 Kruininger Gorscross
7 december 2008 10km 47:40 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:16:17 Middelharnis

Gerrit de Goey

6 januari 2008 21,1km 1:49:58 Rockanje
23 maart 2008 10km 47:42 Oostvoorne
19 juni 2008 5km 22:25 Stellendam
21 augustus 2008 8km 36:34 Ouddorp
27 september 2008 10km 45:42 Middelharnis
2 november 2008 21,1km 1:41:07 Berenloop
16 november 2008 15km 1:09:27 Spijkenisse
7 december 2008 21,1km 1:41:03 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:15:12 Middelharnis

Gert Jan v.d. Ruit

19 juni 2008 10km 45:24 Stellendam
21 augustus 2008 16,1km 1:14:17 Ouddorp
4 oktober 2008 8km 36:15 Sail-Run-Sail

Hans Duivendijk

8 maart 2008 21,1km 1:24:13! Oostvoorne
23 maart 2008 10km 38:47 Oostvoorne
30 maart 2008 21,1km 1:26:00 Praag
21 augustus 2008 16,1km 1:03:58 Ouddorp
26 augustus 2008 10km 37:52! Capelle
7 september 2008 14km 55:22 Delft
26 september 2008 21,1km 1:21:13 Rolde
4 oktober 2008 8km 30:45 Sail-Run-Sail

Hans v.d. Berg

6 januari 2008 21,1km 2:08:05 Rockanje
16 november 2008 15km 1:32:57 Nijmegen

Hans Voordijk

21 september 2008 16,1km 1:29:58 Zaandam

Henk Bruyn

19 oktober 2008 10km 46:46 Hellevoetsluis

Ingrid Machielse

10 februari 2008 16,1km 1:28:16! Brielle

Jaap de Waard

21 augustus 2008 8km 45:34 Ouddorp

Jaap Kweekel

6 januari 2008 21,1km 1:30:48 Rockanje
20 januari 2008 21,1km 1:28:19 Maassluis
10 februari 2008 16,1km 1:06:41 Brielle
24 februari 2008 15km 1:01:12 Rotterdam
8 maart 2008 21,1km 1:25:54 Oostvoorne
23 maart 2008 10km 39:14 Oostvoorne
13 april 2008 42,2km 3:18:13 Rotterdam
14 september 2008 21,1km 1:29:32 Rotterdam
27 september 2008 10km 39:02 Middelharnis
19 oktober 2008 10km 38:26 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 59:54 Spijkenisse
7 december 2008 21,1km 1:24:43 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:03:40 Middelharnis

Jacques Slingerland

19 juni 2008 10km 47:14 Stellendam
19 oktober 2008 10km 45:11 Hellevoetsluis
2 november 2008 21,1km 1:42:21 Berenloop
16 november 2008 15km 1:08:12 Spijkenisse
30 november 2008 13,1km 1:06:55 Kruininger Gorscross

Jan Hillenga

19 juni 2008 10km 50:54 Stellendam
20 december 2008 16,1km 1:28:07 Middelharnis

Jan Kweekel

10 februari 2008 16,1km 1:12:08 Brielle
2 maart 2008 10km 41:58 Brielle
23 maart 2008 10km 42:15 Oostvoorne
13 april 2008 10km 42:49 Rotterdam
19 juni 2008 10km 42:40 Stellendam
16 november 2008 10km 42:04 Spijkenisse
7 december 2008 21,1km 1:32:54 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:10:10 Middelharnis

Jeroen Janssen

21 augustus 2008 8km 46:25 Ouddorp
27 september 2008 5km 26:27 Middelharnis
4 oktober 2008 8km 42:30 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 5km 25:00 Hellevoetsluis
16 november 2008 5km 25:13 Spijkenisse
30 november 2008 4,6 km 25:09 Kruininger Gorscross
21 december 2008 10km 53:32 Barendrecht

Joek Sloots

6 januari 2008 21,1km 1:55:35 Rockanje
20 januari 2008 21,1km 1:46:44 Maassluis
10 februari 2008 16,1km 1:15:25! Brielle
24 februari 2008 15km 1:10:38! Rotterdam
8 maart 2008 21,1km 1:39:30! Oostvoorne
15 maart 2008 21,1km 1:46:15 C-P-C loop
23 maart 2008 10km 45:47 Oostvoorne
13 april 2008 42,2km 3:49:29 Rotterdam
19 juni 2008 10km 47:45 Stellendam

John v. Zutphen

20 januari 2008 21,1km 1:46:02 Maassluis
19 juni 2008 10km 44:53 Stellendam
21 augustus 2008 16,1km 1:17:42 Ouddorp
21 september 2008 16,1km 1:15:10 Zaandam
27 september 2008 10km 41:55 Middelharnis
2 november 2008 42,2km 3:40:44 Berenloop
16 november 2008 15km 1:05:55 Spijkenisse
30 november 2008 13,1km 1:02:29 Kruininger Gorscross
20 december 2008 16,1km 1:13:27 Middelharnis

Joke Both

8 maart 2008 8km 37:06 Oostvoorne
21 augustus 2008 8km 37:47 Ouddorp
27 september 2008 10km 46:27 Middelharnis
4 oktober 2008 8km 38:36 Sail-Run-Sail
16 november 2008 15km 1:11:27 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:17:40 Middelharnis
30 november 2008 8,8 km 44:08 Kruininger Gorscross

Joop Helbers

8 februari 2008 16,1km 58:14 Brielle

Joop Hertog

6 januari 2008 21,1km 2:24:34 Rockanje
8 maart 2008 8km 49:22 Oostvoorne
21 september 2008 16,1km 1:42:00 Zaandam
19 oktober 2008 10km 56:25 Hellevoetsluis
16 november 2008 5km 26:52 Spijkenisse
20 december 2008 8km 44:26 Middelharnis

Kees Noordhoek

3 februari 2008 10km 56:45 Spijkenisse
21 augustus 2008 8km 43:47 Ouddorp
14 september 2008 10km 56:43 Rotterdam
21 september 2008 15km 1:36:43 Zaandam
27 september 2008 10km 56:08 Middelharnis
21 december 2008 6,6km 40:01 Barendrecht

Kiki Sira

21 augustus 2008 8km 56:16 Ouddorp

Koen Janssen

21 augustus 2008 8km 37:42 Ouddorp
4 oktober 2008 8km 44:11 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 10km 46:38 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:20:41 Spijkenisse
30 november 2008 8,8 km 44:06 Kruininger Gorscross
20 december 2008 16,1km 1:24:48 Middelharnis
21 december 2008 10km 48:33 Barendrecht

Leo Bruinaars

19 oktober 2008 10km 52:49 Hellevoetsluis
20 december 2008 16,1km 1:29:11 Middelharnis

Leo Klaasse

20 december 2008 16,1km 1:29:11 Middelharnis

Leo van Zielst

20 januari 2008 21,1km 1:39:24 Maassluis
3 februari 2008 15km 1:05:19 Spijkenisse
10 februari 2008 16,1km 1:11:26 Brielle
24 februari 2008 15km 1:07:30 Rotterdam
8 maart 2008 21,1km 1:37:13 Oostvoorne
15 maart 2008 21,1km 1:37:27 C-P-C loop
23 maart 2008 10km 43:48:00 Oostvoorne
21 september 2008 16,1km 1:18:09 Zaandam
26 oktober 2008 21,1km 1:44:06 Etten-Leur
7 december 2008 21,1km 1:43:50 Spijkenisse

Lida van Strien

6 januari 2008 21,1km 2:14:20 Rockanje
8 maart 2008 21,1km 1:56:45 Oostvoorne
13 april 2008 42,2km 4:50:37 Rotterdam

Louise Geerincks

10 februari 2008 10km 55:17! Brielle
23 maart 2008 10km 56:28 Oostvoorne
8 augustus 2008 10km 1:01:19 Ouddorp
21 augustus 2008 8km 45:16 Ouddorp
14 september 2008 10km 56:21 Rotterdam
19 oktober 2008 10km 56:11 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:28:22 Spijkenisse
7 december 2008 21,1km 2:03:15 Spijkenisse

Maarten Jongeneel

8 maart 2008 21,1km 2:10:17 Oostvoorne
21 september 2008 16,1km 1:38:00 Zaandam
19 oktober 2008 10km 55:19:00 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:26:20 Spijkenisse

Manon Vlekke

3 februari 2008 10km 56:42 Spijkenisse
2 maart 2008 10km 56:35 Brielle
19 juni 2008 5km 27:57 Stellendam
21 augustus 2008 8km 43:44 Ouddorp
20 december 2008 8km 43:57 Middelharnis

Marcel Gelton

2 maart 2008 10km 48:15 Brielle
8 maart 2008 8km 37:29:00 Oostvoorne
18 maart 2008 21,1km 1:59:00 C-P-C loop
8 augustus 2008 10km 44:27 Ouddorp
21 augustus 2008 16,1km 1:11:53 Ouddorp
14 september 2008 21,1km 1:36:30 Rotterdam
27 september 2008 10km 44:51 Middelharnis
12 oktober 2008 42,2km 3:38:22 Eindhoven
30 november 2008 8,8km 41:01 Kruininger Gorscross
20 december 2008 16,1km 1:08:35 Middelharnis
27 december 2008 10km 40:56 Rhoon

Marco Peters

14 september 2008 21,1km 1:35:38 Rotterdam
21 september 2008 16,1km 1:16:47 Zaandam
4 oktober 2008 8km 35:22 Sail-Run-Sail
4 oktober 2008 10km 42:30 Middelharnis
19 oktober 2008 10km 42:04 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:13:19 Spijkenisse
30 november 2008 13,1km 1:03:57 Kruininger Gorscross
7 december 2008 21,1km 1:35:23 Spijkenisse

Marga Janssen

21 augustus 2008 8km 58:39 Ouddorp
27 september 2008 5km 38:35 Middelharnis
4 oktober 2008 8km 57:35 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 5km 34:09 Hellevoetsluis
16 november 2008 5km 33:45 Spijkenisse
30 november 2008 4,6 km 26:00 Kruiningercross
20 december 2008 8km 58:26 Middelharnis
21 december 2008 13km 1:23:50 Barendrecht

Marga Vrijhoeven

10 februari 2008 16,1km 1:28:14 Brielle
8 maart 2008 21,1km 1:56:40 Oostvoorne

Margaret Besters

14 september 2008 21,1km 2:03:18 Rotterdam

Margo Poldervaart

21 augustus 2008 8km 42:30 Ouddorp
4 oktober 2008 8km 44:50 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 10km 53:04 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:20:40 Spijkenisse

Marjan vd Baard

16 november 2008 15km 1:09:38 Spijkenisse
30 november 2008 8,8 km 45:16 Kruininger Gorscross
20 december 2008 16,1km 1:12:22 Middelharnis

Mark Kap

3 februari 2008 10km 41:14 Spijkenisse
10 februari 2008 5km 38:55! Brielle
27 september 2008 10km 41:11 Middelharnis
16 november 2008 15km 1:02:35 Spijkenisse
30 november 2008 13,1km 1:00:07 Kruininger Gorscross

Marlies Huisman

13 april 2008 10km 58:08 Rotterdam
21 augustus 2008 8km 43:50 Ouddorp
19 oktober 2008 10km 55:08 Hellevoetsluis

Martin Langendoen

20 januari 2008 21,1km 1:49:34 Maassluis
10 februari 2008 16,1km 1:16:11 Brielle
24 februari 2008 15km 1:11:47 Rotterdam
13 april 2008 42,2km 4:07:07 Rotterdam

Mary Noordhoek

3 februari 2008 5km 30:35 Spijkenisse
21 augustus 2008 8km 43:56 Ouddorp
14 september 2008 10km 56:49 Rotterdam
21 september 2008 15km 1:36:42 Zaandam
27 september 2008 10km 54:45 Middelharnis
19 oktober 2008 10km 55:03 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:26:11 Spijkenisse
7 december 2008 10km 57:08 Spijkenisse
20 december 2008 8km 45:53 Middelharnis
21 december 2008 6,6km 38:20 Barendrecht

Mieke vd Bos

2 maart 2008 10km 47:37 Brielle
19 juni 2008 10km 49:28 Stellendam
21 augustus 2008 8km 39:48 Ouddorp
4 oktober 2008 8km 40:20 Sail-Run-Sail
2 november 2008 21,1km 1:47:19 Berenloop
16 november 2008 15km 1:18:46 Spijkenisse
30 november 2008 8,8 km 50:50 Kruininger Gorscross

Mitzy Nieuwenhuizen

21 augustus 2008 8km 37:51 Ouddorp
4 oktober 2008 8km 44:34 Sail-Run-Sail

Nellie Nijssen

19 oktober 2008 10km 57:08 Hellevoetsluis

Nico Sira

21 augustus 2008 8km 41:55 Ouddorp
19 oktober 2008 10km 1:08:20 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:25:04 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:33:13 Middelharnis

Nini Bindenga

21 augustus 2008 8km 55:59 Ouddorp

Patrick Simonis

30 november 2008 13,1km 1:11:37 Kruininger Gorscross

Paul Disser

30 november 2008 13,1km 1:11:37 Kruininger Gorscross

Paul van de Leij

16 november 2008 15km 1:07:53 Spijkenisse

Peter Machielse

6 januari 2008 21,1km 02:10:10 Rockanje
10 februari 2008 16,1km 1:24:07 Brielle
15 maart 2008 21,1km 1:57:55 C-P-C loop
21 september 2008 16,1km 1:33:05 Zaandam

Peter Penning

19 juni 2008 10km 40:31 Stellendam
30 augustus 2008 21,1km 1:32:28 Westenschouwen
14 september 2008 21,1km 1:28:35 Rotterdam
27 september 2008 10km 39:45 Middelharnis
16 november 2008 15km 1:00:52 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:04:27 Middelharnis

Peter v. Meel

6 januari 2008 21,1km 1:52:24 Rockanje
10 februari 2008 16,1km 1:16:00 Brielle
23 maart 2008 10km 48:22 Oostvoorne
19 juni 2008 10km 51:40 Stellendam
21 augustus 2008 16,1km 1:23:32 Ouddorp
14 september 2008 21,1km 1:42:48 Rotterdam
21 september 2008 16,1km 1:19:09 Zaandam
27 september 2008 10km 47:14 Middelharnis
19 oktober 2008 10km 45:01 Hellevoetsluis
2 november 2008 21,1km 1:46:02 Berenloop
16 november 2008 15km 1:09:58 Spijkenisse
30 november 2008 13,1km 1:11:01 Kruininger Gorscross
7 december 2008 21,1km 1:45:31 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:15:26 Middelharnis

Raoul Bolier

7 december 2008 21,1km 1:47:07 Spijkenisse

Raymond v.d. Knaap

10 februari 2008 16,1km 1:07:59 Brielle
24 februari 2008 15km 1:05:04 Rotterdam
13 april 2008 42,2km 3:46:37 Rotterdam

Raymond Wissink

14 september 2008 21,1km 2:04:56 Rotterdam
27 september 2008 10km 52:14 Middelharnis
19 oktober 2008 10km 49:53 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:15:26 Spijkenisse
7 december 2008 21,1km 1:51:12 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:20:21 Middelharnis

Rene van Berkel

21 september 2008 16,1km 1:30:30 Zaandam
19 oktober 2008 10km 51:24 Hellevoetsluis

Riet van Leuwen

6 januari 2008 21,1km 1:46:30 Rockanje
10 februari 2008 16,1km 1:12:26 Brielle
20 december 2008 16,1km 1:12:29 Middelharnis

Rob v. Dijk

19 oktober 2008 10km 53:25 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:21:37 Spijkenisse
7 december 2008 21,1km 1:56:42 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:26:56 Middelharnis

Ruud Poot

21 augustus 2008 16,1km 1:35:08 Ouddorp

Sander Peters

16 februari 2008 21,1km 1:34:28 Barendrecht
24 februari 2008 15km 1:02:48 Rotterdam
15 maart 2008 21,1km 1:33:21 C-P-C loop
23 maart 2008 10km 41:02 Oostvoorne
6 april 2008 21,1km 1:30:20! Mijnsheerenland
8 augustus 2008 10km 41:53 Ouddorp
21 augustus 2008 16,1km 1:05:01 Ouddorp
26 augustus 2008 10km 38:02 Capelle
6 september 2008 10km 39:00 Alblasserdam
14 september 2008 21,1km 1:28:24 Rotterdam
27 september 2008 10km 37:27 Middelharnis
5 oktober 2008 16,1km 1:03:18! Spijkenisse
19 oktober 2008 10km 35:49 Hellevoetsluis
9 november 2008 15km 58:47 Zoetermeer
16 november 2008 15km 58:30 Nijmegen
20 december 2008 16,1km 1:12:13 Middelharnis

Sandra Helbers

6 januari 2008 21,1km 1:56:57 Rockanje
10 februari 2008 16,1km 1:19:26 Brielle
23 maart 2008 10km 55:50 Oostvoorne
19 juni 2008 10km 50:12 Stellendam
4 oktober 2008 8km 40:56 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 10km 46:50 Hellevoetsluis
2 november 2008 21,1km 1:42:21 Berenloop
16 november 2008 15km 1:08:25 Spijkenisse
30 november 2008 13,1km 1:08:59 Kruininger Gorscross
20 december 2008 16,1km 1:12:09 Middelharnis

Saskia Aberson-Voorham

14 september 2008 21,1km 2:07:42 Rotterdam

Solita Maassen

30 november 2008 13,1km 1:11:37 Kruininger Gorscross

Stefan Elling

30 november 2008 13,1km 1:11:37 Kruininger Gorscross

Suzanna Timmermans

21 augustus 2008 8km 40:09 Ouddorp
4 oktober 2008 8km 44:00 Sail-Run-Sail
19 oktober 2008 10km 49:00 Hellevoetsluis
30 november 2008 8,8 km 46:43 Kruininger Gorscross
20 december 2008 8km 38:14 Middelharnis

Thijs Walstra

6 januari 2008 21,1km 1:47:56 Rockanje
15 maart 2008 21,1km 1:44:22 C-P-C loop
13 april 2008 42,2km 3:57:49 Rotterdam
29 juni 2008 10km 44:02 Stellendam
27 september 2008 10km 42:45 Middelharnis
19 oktober 2008 10km 41:44 Hellevoetsluis
16 november 2008 15km 1:04:25 Spijkenisse
7 december 2008 21,1km 1:36:31 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 1:10:00 Middelharnis

Thomas White

7 december 2008 10km 36:15 Spijkenisse
20 december 2008 16,1km 59:18 Middelharnis

Tom Ligthart

30 november 2008 13,1km 1:09:23 Kruininger Gorscross

Ton van Almen

6 januari 2008 21,1km 1:46:13 Rockanje
10 februari 2008 16,1km 1:13:34 Brielle
19 juni 2008 10km 47:38 Stellendam
16 november 2008 15km 1:11:21 Spijkenisse

Wiel Sikkes

10 februari 2008 16,1km 1:16:57 Brielle
19 oktober 2008 10km 46:36 Hellevoetsluis
Testloop 5km -2008
 8 jan5 feb4 mrt1 apr6 mei3 jun1 jul5 aug2 sep7 okt4 nov2 decmin.
Wim Padmos*           19:52 17:11 18:06   16:15     16:15
Dennis Postma               16:56       19:51 16:56
Thomas White*           18:09 18:11 17:52       18:13 17:52
Danny van Wijk           19:12         18:03 18:45 18:03
Cock Dorst*             18:56 18:06 18:23       18:06
Joop Helbers*         19:29 18:33 18:19 18:17   18:13     18:13
Ab Snoeij*                       18:15 18:15
Hans van Duivendijk 18:49   18:50       19:17   18:42       18:42
Thomas van den Bos*                   19:20 18:42   18:42
Jaap Kweekel 21:23 20:30 20:09         19:06   18:55 18:53 18:45 18:45
Bart van Nuenen*           19:40     19:07       19:07
Bertil van Nuenen*                     19:22   19:22
Martin Blok*           20:03   19:30         19:30
Sander Peters             23:25 19:44 26:10 20:27 19:36 19:42 19:36
Peter Penning       20:16   19:48 19:59     19:52   19:50 19:48
Chris Zuiderwijk 21:19   22:12 21:22 24:12 20:35 20:58   20:46 20:40 20:01 19:51 19:51
Ronald Groen*           19:52 21:17           19:52
Rene Tijl*             19:54           19:54
Jan Kweekel   20:30 20:02 20:23   20:16 21:14       19:55 21:39 19:55
Marcel Gelton 24:00 22:45 22:38 21:55 21:44 20:39 20:51 20:58   24:31 19:55 20:58 19:55
Ferry de Graaf         21:44         21:22 20:03   20:03
Ramon v.d.Knaap             24:01     21:19 20:06   20:06
Thijs Walstra 23:23 20:34 22:38     20:38 21:28 20:22   20:36 20:14 21:15 20:14
Don Croes*             20:18           20:18
Leo Klaasse*               20:20         20:20
Jan Wegereef                       20:26 20:26
Peter Bies-heuvel*           20:27             20:27
Ben v.d. Vlugt 21:22   22:16 21:42   20:40 21:14 20:49   20:56 20:49   20:40
Marco Peters     21:36 23:26   21:08 21:43 21:44   20:50     20:50
Henk Vlekke*           21:02             21:02
John v. Zutphen     22:44 22:40 22:43 21:40 21:14 21:35 21:37 22:40   21:35 21:14
Rob Bekker*                 21:14       21:14
Cemal Kucukkiper                   22:04 21:32 21:15 21:15
Ed de Wit               21:21         21:21
Gert Jan de Ruit         22:18   22:22 21:21 21:40       21:21
Leo van Zielst 22:14 21:56 24:15 21:22 22:14     22:12   22:00 21:34 21:49 21:22
Marjan v.d. Baard                   23:19 21:46 21:39 21:39
Cok van Bodegom         24:31         22:40 21:41   21:41
Jacques Slinger-land 22:47 22:36     22:55       23:37 22:13 21:45   21:45
Sandra van Orselen         24:31     24:01   23:23 22:32 21:49 21:49
Ferry Kros   22:40 22:44   22:58 22:58       22:57 21:52 22:17 21:52
Gerrit de Goeij   22:59             21:55 22:22   22:51 21:55
Wiel Sikkes 22:46 22:06             22:26 22:18     22:06
Owin Thomas*             22:09           22:09
Joke Both 24:55 23:59                 22:12   22:12
Jos Masten-broek                     23:08 22:12 22:12
Koen Jansen           30:37 26:06 22:13   23:09 22:20 22:17 22:13
Raoul Bolier                   23:46   22:18 22:18
Stefan Elling                   25:12 22:28 23:30 22:28
Joek Sloots 23:51 23:32 23:26   22:59 22:32             22:32
Ron Hoogland*                     22:40   22:40
Ton van Almen         22:57           24:18 24:48 22:57
Mitzy Nieuwen-huizen*             24:50 24:10 23:14       23:14
Suzanne Timmer-man           24:47 25:16 24:26   24:42 23:15   23:15
Ton Lighart                     23:15 24:17 23:15
Peter van Meel 30:29                 23:16     23:16
Gerard van Haastert                     23:17 23:50 23:17
Aad Zuiderwijk 24:16 23:55 23:44 23:35 24:31 24:19 24:22 24:50 24:17 25:03 24:54   23:35
Wessel van Leeuwen 23:48                       23:48
Raymond Wissink 25:52 26:12 25:17   27:00 26:37     25:28 24:42   23:50 23:50
Henk Bruijn               24:01         24:01
Hans Voordijk 24:06                       24:06
Jeroen Janssen                 26:06 25:40 24:50 24:07 24:07
Jan Hillenga 24:10           25:26           24:10
Anja Langen-doen*                     24:14 25:25 24:14
Peter Machielse                   24:42 24:26   24:26
Rob van Dijk 25:00   25:44   24:58 25:00 24:46 25:01     25:06 25:30 24:46
Patrick Simonis*           25:14         24:47   24:47
Nico Sira   27:36 26:02 26:36 25:10 24:49         29:09   24:49
Paul Disser                     24:52   24:52
Arie Giezen 25:07         32:29 27:01           25:07
Eric van Haastert*                     25:07   25:07
Michal Groene-veld*             25:10           25:10
Jeroen Hartog           25:14             25:14
Marlies Huijsman   28:10   26:50   26:20 27:01 25:17     26:17   25:17
Mieke van den Bos               25:23         25:23
Hans v.d. Berg 25:28         25:32             25:28
Kees Noordhoek 29:59 27:58           25:29 26:40   27:45 29:14 25:29
Ingrid Machielse           25:32             25:32
Margo Polder-vaart               26:50 25:32       25:32
Leo Bruinaars               26:32         26:32
Saskia Aberson-Voorham   28:10 29:25 28:28             26:33   26:33
Melvin Overheid*             26:42           26:42
Margaret Besters 29:10 27:37   27:47     27:51   26:50 27:05 27:53 27:43 26:50
Joop Hartog 29:03         26:52       27:15   26:54 26:52
Ed Both 28:40 26:53                     26:53
Manon Vlekke 27:45 28:02 29:25 26:54             29:05 27:42 26:54
Mary Noordhoek 29:59               26:57   27:18 27:26 26:57
Jasper Hamerslag*             27:01           27:01
Nellie Nijsen               27:27   27:03 27:23   27:03
Maarten Jonge-neel 28:27       28:22 29:46 32:15 28:31     27:13 27:08 27:08
Louise Geerinckx       28:27 28:15   28:46 27:25         27:25
Charles Besters*             27:51           27:51
Lida van Strien                   28:48     28:48
Vera de Blok*                   28:50     28:50
Huib Kreft 29:15                       29:15
Wim Roeloffs                   31:30 32:40 29:36 29:36
Arie Voogt                       29:40 29:40
Dick de Ruiter 30:28                       30:28
Stefanie Machielse 30:29                       30:29
Annemiek de Winter*                       30:30 30:30
Ton de Wit             32:35   31:03 30:42     30:42
John Looij                   31:30     31:30
Anneke Epker   32:12         32:35 31:55         31:55
Bianca Hilferink           32:04       32:15     32:04
Leen v.d. Wiel                     32:24   32:24
Kiki Sira   35:00       32:29             32:29
Joyce Goosens                   32:38     32:38
Karin van Werven                   32:40     32:40
Nini Bindenga                   34:23     34:23
Marga Janssen               38:40 35:46 36:40 34:29 34:54 34:29
Jolanda Polder-vaart                 34:32       34:32
Aantal302218151935373422454840 

*) Geen lid van Pallas

logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png