Jaarrecords 2010 - Heren
5 kmNaamTijdDatumLoop
Hsen Sander Peters 0:17:20 12-dec-2010 Spijkenisse
- Joop Helbers 0:16:23 20-mei-2010 Spijkenisse (baan)
H35 - - - -
H40 Dennis Postma 0:16:10 25-sep-2010 's-Gravenzande
- Hans Berendsen 0:17:28 20-mei-2010 Spijkenisse (baan)
H45 Thomas White 0:17:39 25-sep-2010 's-Gravenzande
- Ab Snoeij 0:17:04 10-jun-2010 Naaldwijk (baan)
H50 Ben van der Vlugt 0:20:23 13-mei-2010 Delft
- Ben van der Vlugt 0:19:53 20-mei-2010 Spijkenisse (baan)
H55 Raymond Wissink 0:26:50 7-mrt-2010 Brielse Maasloop
H60 Arie Giezen 0:32:28 10-okt-2010 Hellevoetsluis
10 kmNaamTijdDatumLoop
Hsen Joop Helbers 0:33:38 13-mei-2010 Delft
H35 Marcel Fiering 0:36:05 10-okt-2010 Hellevoetsluis
H40 Wim Padmos 0:33:54 27-mrt-2010 Naaldwijk
H45 Ab Snoeij 0:34:40 13-mei-2010 Delft
H50 Charles Timmermans 0:36:13 18-sep-2010 Middelharnis
H55 Peter Penning 0:39:27 10-okt-2010 Hellevoetsluis
H60 Ed de Wit 0:43:49 23-okt-2010 Gorinchem
15 kmNaamTijdDatumLoop
Hsen Joop Helbers 0:54:56 14-nov-2010 Spijkenisse
H35 Marcel Fiering 0:54:25 14-nov-2010 Spijkenisse
H40 Dennis Postma 0:51:32 21-nov-2010 Zevenheuvelenloop
H45 Ab Snoeij 0:54:16 14-nov-2010 Zoetermeer
H50 Charles Timmermans 0:55:24 21-nov-2010 Zevenheuvelenloop
H55 Peter Penning 1:01:14 14-nov-2010 Spijkenisse
H60 Joek Sloots 1:12:47 14-nov-2010 Spijkenisse
10 EMNaamTijdDatumLoop
Hsen Joop Helbers 0:59:21 25-sep-2010 's-Gravenzande
H35 Bob Schot 1:23:55 19-sep-2010 Damloop
H40 Marco Peters 1:13:47 19-sep-2010 Damloop
H45 Ab Snoeij 1:02:11 25-sep-2010 's-Gravenzande
H50 Eric Schipper 1:26:48 19-sep-2010 Damloop
H55 - - - -
H60 Peter van Meel 1:21:13 19-sep-2010 Damloop
½ marathonNaamTijdDatumLoop
Hsen Joop Helbers 1:15:32 13-mrt-2010 Oostvoorne
H35 Marcel Fiering 1:18:56 13-mrt-2010 Oostvoorne
H40 Hans Berendsen 1:16:21 13-mrt-2010 Oostvoorne
H45 Ab Snoeij 1:15:52 13-mrt-2010 Oostvoorne
H50 Charles Timmermans 1:20:17 13-mrt-2010 Oostvoorne
H55 John van den Bos 1:30:09 7-nov-2010 Berenloop
H60 Cok van Bodegom 1:39:50 13-mrt-2010 Oostvoorne
marathonNaamTijdDatumLoop
Hsen - - - -
H35 Jorgen Westbroek 4:07:59 11-apr-2010 Rotterdam
H40 Hans Berendsen 2:49:37 11-apr-2010 Rotterdam
H45 Ferry ten Hove 2:49:47 11-apr-2010 Rotterdam
H50 Hans van der Berg 4:16:59 11-apr-2010 Rotterdam
H55 - - - -
H60 Cok van Bodegom 3:47:26 11-apr-2010 Rotterdam
Jaarrecords 2010 - Dames
5 kmNaamTijdDatumLoop
Dsen Manuela Stoop 0:27:46 10-okt-2010 Hellevoetsluis
D35 - - - -
D40 Angelique Kloppenburg 0:28:27 10-okt-2010 Hellevoetsluis
D45 - - - -
D50 Anneke Epker 0:30:17 7-mrt-2010 Brielse Maasloop
D55 Riet van Leeuwen 0:22:49 6-nov-2010 Ontbijtloop Terschelling
D60 - - - -
10 kmNaamTijdDatumLoop
Dsen Petra Strik 0:48:00 10-okt-2010 Hellevoetsluis
D35 Hedi ten Have 0:57:09 30-apr-2010 Oudenhoorn
D40 Marga Vrijhoeven 0:49:28 10-okt-2010 Hellevoetsluis
D45 Lida van Strien 0:52:13 10-okt-2010 Hellevoetsluis
D50 Mieke van den Bos 0:48:27 30-apr-2010 Oudenhoorn
D55 Nel van der Knaap 1:03:59 11-apr-2010 Rotterdam
D60 Gon Voorham 0:56:39 11-apr-2010 Rotterdam
15 kmNaamTijdDatumLoop
Dsen - - - -
D35 - - - -
D40 Marga Vrijhoeven 1:17:16 14-nov-2010 Spijkenisse
D45 Lida van Strien 1:21:32 14-nov-2010 Spijkenisse
D50 Jolanda van Wijk 1:28:14 14-nov-2010 Spijkenisse
D55 Louise Geerinckx 1:33:43 14-nov-2010 Spijkenisse
D60 - - - -
10 EMNaamTijdDatumLoop
Dsen Petra Strik 1:20:38 19-sep-2010 Damloop
D35 - - - -
D40 - - - -
D45 - - - -
D50 Mary Noordhoek 1:29:51 19-sep-2010 Damloop
D55 - - - -
D60 - - - -
½ marathonNaamTijdDatumLoop
Dsen Sandra Helbers 1:47:03 13-mrt-2010 Oostvoorne
D35 - - - -
D40 Lida van Strien 2:00:55 13-mrt-2010 Oostvoorne
D45 Marjan de Waaij 1:35:00 17-jan-2010 Maassluis
D50 Mieke van den Bos 1:46:58 7-nov-2010 Berenloop
D55 Joke Both 1:50:14 13-mrt-2010 Oostvoorne
D60 - - - -
marathonNaamTijdDatumLoop
Dsen - - - -
D35 - - - -
D40 Marga Vrijhoeven 3:57:56 12-dec-2010 Spijkenisse
D45 Lida van Strien 4:07:06 12-dec-2010 Spijkenisse
D50 Mary Noordhoek 5:02:06 7-nov-2010 New York
D55 - - - -
D60 - - - -
Mickey's Jeugdloop - 600 meter
Nr.NaamTijdNr.Cat.
1 Stefan Poli 0:02:30 234 jongens
2 Thom Stoppelenburg 0:02:37 241 jongens hockey
3 Damian van Reinen 0:02:42 236 jongens hockey
4 Anne van der Wiel 0:00:00 247 meisjes
5 Doris Kok 0:00:00 239 meisjes hockey
6 Isa van Duivendijk 0:00:00 232 meisjes
7 Brian van Reinen 0:00:00 235 jongens
8 Roy Peters 0:00:00 242 jongens
9 Timo Rietveld 0:00:00 244 jongens
10 Stas Kok 0:00:00 238 jongens
11 Luc Stoppelenburg 0:00:00 240 jongens hockey
12 Bridget Peters 0:00:00 243 meisjes
Mickey's Jeugdloop - 1200 meter
Nr.NaamTijdNr.Cat.
1 Tygo Dobber 0:05:19 237 jongens
2 Léon Verhoef 0:05:41 229 jongens
3 Tim van der Wiel 0:05:51 248 jongens
4 Thijmen Balker 0:05:55 219 jongens
5 Jaimy Hoogerwaard 0:05:56 230 meisjes hockey
6 Sam van Nieuwenhuize 0:06:19 233 meisjes hockey
7 Masc Timmermans 0:06:21 250 jongens
8 Gert Jan Timmermans 0:06:24 249 jongens
9 Lauren Purvis 0:06:32 227 meisjes hockey
10 Sascha Gernaat 0:06:33 221 meisjes hockey
11 Marlou Jongkees 0:06:33 220 meisjes hockey
12 Robin Westbroek 0:06:53 228 jongens
13 Sarai Zwaan 0:06:56 224 meisjes hockey
14 Demi Homberg 0:06:57 225 meisjes hockey
15 Roxan Kuiper 0:06:57 223 meisjes hockey
16 Marloes Landwehr 0:07:53 246 meisjes
17 Alex Rietveld 0:07:57 245 jongens
18 Jasmijn Martini 0:08:40 222 meisjes hockey
19 Levi Stoffels 0:08:41 226 meisjes hockey
Runnersworld Wallenloop 4,4km
Nr.NaamTijdNr.Plaats/VerenigingCat.
1 Ricardo Bakker 0:14:26 845 Pallas '93 Hsen
2 Marco Barendregt 0:14:59 575 AV Flakkee Hsen
3 Marcel Fiering 0:15:03 840 Pallas '93 Hsen
4 Remco Schraven 0:15:18 841 Pallas '93 H40+
5 Michael Kerkhof 0:16:11 812 AV Flakkee Hsen
6 Marcel Engel 0:16:31 834 AV Flakkee H40+
7 Wouter Both 0:17:16 578 Brielle Hsen
8 Leo Klaasse 0:17:18 831 Pallas '93 H50+
9 Jan Wegereef 0:17:21 829 Pallas '93 H40+
10 Martijn Leenderts 0:17:29 577 Hellevoetsluis Hsen
11 Kevin de Reus 0:18:35 837 Hellevoetsluis Hsen
12 Jeroen Janssen 0:20:05 810 Voorne Atletiek Hsen
13 Ruud Bakker 0:20:06 846 Hellevoetsluis H40+
14 Robert Schoordijk 0:20:57 813 Pallas '93 H40+
15 Joke Both 0:21:01 844 Pallas '93 V50+
16 Jasper van der Wiel 0:21:26 819 Hellevoetsluis Hsen
17 René van Erk 0:21:26 820 Stellerunners H40+
18 Maurits Graff 0:21:37 802 Voorne Atletiek Hsen
19 Rochelle Domenie 0:21:59 821 Hellevoetsluis Vsen
20 Ger Hogervorst 0:22:02 830 AVVN H50+
21 Geertje Slingerland 0:23:05 838 Hellevoetsluis Vsen
22 Ronald Redering 0:23:12 847 Alveoli H50+
23 Eric Monteny 0:23:15 835 Pallas '93 Hsen
24 Marieke Grootenboer 0:23:25 804 Spijkenisse Vsen
25 Boy Weeland 0:23:27 822 HC Voorne HHV
26 Melanie Kerkhof 0:23:45 811 Spijkenisse Vsen
27 Michel Bouwens 0:24:00 826 Pallas '93 Hsen
28 Elin Dijkstra 0:24:37 832 Hellevoetsluis Vsen
29 Youri de Ruiter 0:25:02 833 HC Voorne HHV
30 Joell ten Hove 0:25:40 828 HC Voorne HHV
31 Leontine Hogesteeger 0:25:48 842 Hellevoetsluis Vsen
32 Raymond Bras 0:26:10 800 Pallas '93 Hsen
33 Hans de Bie 0:26:10 801 Pallas '93 H40+
34 Ulla Grootenboer 0:26:26 803 Hellevoetsluis Vsen
35 Moniek Klijnsmit 0:26:33 843 Hellevoetsluis Vsen
36 Manuela Stoop 0:27:22 827 Pallas '93 Vsen
37 Ruud de Grood 0:27:23 839 Pallas '93 H50+
38 Lillian Hessel 0:28:01 805 ABS Vsen
39 Jolanda Rogge 0:28:02 818 Hellevoetsluis Vsen
40 Suzanne Hessel 0:30:55 806 ABS Vsen
41 Koen Janssen 0:30:56 808 Voorne Atletiek H50+
42 Nicole Terlouw 0:34:17 815 Pallas '93 V40+
43 Anneke Epker 0:34:17 836 Pallas '93 V50+
44 Ron Terlouw 0:34:18 816 Pallas '93 H50+
45 Marga Janssen 0:37:21 809 Pallas '93 V50+
Runnersworld Wallenloop 8km
Nr.NaamTijdNr.Plaats/VerenigingCat.
1 Wim Padmos 0:26:20 557 Pallas '93 H40+
2 Dennis Postma 0:26:36 541 Pallas '93 H40+
3 Edwin Stolk 0:27:21 554 AV Flakkee Hsen
4 Hans Berendsen 0:28:04 529 Pallas '93 H40+
5 Ab Snoeij 0:28:05 550 Pallas '93 H40+
6 Henk Kerkhof 0:28:15 508 Veteranen Nederland H40+
7 Cock Dorst 0:28:22 579 Pallas '93 H40+
8 Fer ten Hove 0:28:46 556 Pallas '93 H40+
9 Hans van Duivendijk 0:28:55 824 Pallas '93 H40+
10 Ruben van Kesteren 0:29:14 532 Spijkenisse Hsen
11 Charles Timmermans 0:29:19 537 Pallas '93 H50+
12 Thomas White 0:29:19 528 Pallas '93 H40+
13 Ferry Engel 0:29:36 823 AV Flakkee H40+
14 Mitchel van Gastel 0:29:58 576 Hellevoetsluis Hsen
15 Leo van der Harg 0:30:08 546 Loopgroep Vierpolders H40+
16 Chiel Sponselee 0:31:09 519 Hellevoetsluis Hsen
17 Martien Blok 0:31:16 536 Voorne Atletiek H50+
18 John van der Marel 0:31:28 544 Veteranen Nederland H50+
19 Rik den Haan 0:31:37 587 Hellevoetsluis H40+
20 Ton Valk 0:31:44 521 Voorne Atletiek H50+
21 Joop Hoek 0:31:51 559 Stelle-Runners H50+
22 Arne van der Kemp 0:33:01 568 Heenvliet Hsen
23 Jan Westhoeve 0:33:02 572 AV Flakkee Hsen
24 Ben van der Vlugt 0:33:10 523 Pallas '93 H50+
25 Anthony de Winter 0:33:15 502 Voorne Atletiek H40+
26 Johan Snijders 0:33:19 573 Voorne Atletiek H40+
27 Gijs Muilenburg 0:33:40 571 Hellevoetsluis H40+
28 Gert-Jan Goudappel 0:34:26 505 Pallas '93 H40+
29 Joep Versluis 0:34:45 538 AV Fortuna H50+
30 Nico Enthoven 0:34:47 545 Loopgroep Vierpolders H50+
31 Arlé Troost 0:34:50 589 Bernisse Runners H50+
32 John van Zutphen 0:34:57 525 Pallas '93 H40+
33 Marco Peters 0:35:02 514 Pallas '93 Hsen
34 Ruth Muchiri 0:35:06 555 AV Flakkee Vsen
35 Ferry Kros 0:35:39 510 Pallas '93 H40+
36 John Stolk 0:35:51 561 Hellevoetsluis Hsen
37 Sjaak van Roon 0:36:27 551 Loopgroep Vierpolders H40+
38 Hendrik Reinold vd Ven 0:36:29 569 Hellevoetsluis Hsen
39 Koos Damen 0:36:43 501 Pallas '93 H50+
40 Willem Dijkstra 0:36:47 553 Hellevoetsluis H40+
41 Tom Ligthart 0:37:08 533 Pallas '93 H50+
42 Arie Verweij 0:37:32 527 Pallas '93 H40+
43 Jos Hovens 0:38:02 549 Voorne Atletiek H40+
44 Ton van Almen 0:38:11 540 Pallas '93 H50+
45 Afke Verhoef 0:38:15 530 Voorne Atletiek V40+
46 Simon Hoogerwaard 0:38:16 531 HC Voorne HHV
47 Gerrit Hijbeek 0:38:18 588 Voorne Atletiek H50+
48 Wesley van Strien 0:38:41 586 Hellevoetsluis Hsen
49 Jan Hillenga 0:38:42 567 Pallas '93 H50+
50 Henk Tuk 0:38:44 565 Brielle H40+
51 Ben ten Hove 0:38:45 535 KNAU H40+
52 Paul Disser 0:38:49 534 Pallas '93 H40+
53 Sacha Eldering 0:38:55 542 Hellevoetsluis V40+
54 Gerard vd Bok 0:39:02 539 Stellerunners H40+
55 Jan vd Nieuwendijk 0:39:02 558 Stelle-Runners H50+
56 Rob Koning 0:39:10 509 Pallas '93 H50+
57 Patrick Thijsen 0:39:11 582 Hellevoetsluis Hsen
58 Jaap de Waard 0:39:18 566 Pallas '93 H50+
59 Maurice Spronkers 0:39:54 570 Voorne Atletiek Hsen
60 Carl van der Graaf 0:40:20 548 Hellevoetsluis Hsen
61 Aldo Luikens 0:42:19 562 Hellevoetsluis H50+
62 Margret Polet-Vogel 0:42:37 547 Spark V50+
63 Lida van Strien 0:42:48 585 Pallas '93 V40+
64 Jolanda van Wijk 0:42:51 825 Pallas '93 V50+
65 Peter Makop 0:43:11 512 Brugrunners H40+
66 Danielle Nieuwland 0:43:56 513 Hellevoetsluis VHV
67 Sylvia Schinkel 0:43:57 517 Hellevoetsluis VHV
68 Caro Fonkert 0:45:11 584 Hellevoetsluis V40+
69 Hans Kolenbrander 0:45:28 563 Hellevoetsluis H40+
70 Ellen van Leeuwen 0:45:59 574 Hellevoetsluis Vsen
71 Ellis van Galen 0:46:17 503 Ridderkerk Vsen
72 Adelene Hartensveld 0:46:17 507 Pallas '93 V40+
73 Miranda Hannewijk 0:46:25 506 Rhoon V40+
74 Simone van Dooren 0:46:27 560 Pallas '93 V40+
75 Ingrid ten Have 0:46:29 564 Pallas '93 Vsen
76 Maarten Fonkert 0:46:40 583 Hellevoetsluis H50+
77 Louise Geerinckx-Heezen 0:47:05 504 Hellevoetsluis V50+
78 Gerard van Kints 0:47:49 552 Hellevoetsluis H50+
79 Anika Stokman 0:50:18 580 Voorne Atletiek Vsen
80 Henry Koppejan 0:50:21 581 Voorne Atletiek H40+
81 Cora Kruithof 0:50:40 511 Spijkenisse V40+
82 Jako Verheij 0:51:53 543 Pallas '93 H40+
83 Fabiënne Pouwe 0:51:57 515 HC Voorne VHV
84 Henk Pouwe 0:52:50 516 Hellevoetsluis Hsen

Op 2 maart 2010, tijdens de jaarvergadering van Pallas'93, was er de huldiging van de klassementwinnaars.

De prijswinnaars van dit jaar bij de heren zijn: 1e Leo van Zielst, 2e Hans Berendsen en 3e Sander Peters.
En bij de dames: 1e Sandra Helbers, 2e Marjan van den Baard en 3e Anneke Epker.

Schoonheidssalon Melinda was bereid om alle winnaars van het klassement cadeaus te schenken. Deze cadeaus bestonden voor de nummers 1 uit een cadeaubon voor pedicure en een tasje vol met producten en nummers 2 en 3 kregen producten.

 

 Richttijd 
Naam5km10km15km16,1km21,1km42,2kmPuntentotaal
Leo van Zielst (1e H) 0:21:30 0:44:00 1:09:00 1:14:00 1:40:00 3:45:00 1146
Hans Berendsen (2e H) 0:17:30 0:36:00 0:56:00 1:02:00 1:24:00 3:05:00 977
Sander Peters (3e H) 0:18:00 0:37:00 0:58:00 1:02:00 1:24:00 3:10:00 936
Marcel Gelton 0:19:30 0:40:00 1:02:00 1:08:00 1:32:00 3:25:00 931
Joek Sloots 0:22:30 0:46:00 1:12:00 1:18:00 1:44:00 4:00:00 861
Thomas White 0:17:30 0:36:00 0:56:00 1:02:00 1:24:00 3:05:00 756
Hans van Duivendijk 0:18:30 0:38:00 0:59:00 1:04:00 1:28:00 3:15:00 667
Dennis Postma 0:16:30 0:34:00 0:53:00 0:58:00 1:16:00 2:55:00 658
Hans van der Berg 0:25:30 0:52:00 1:21:00 1:28:00 1:56:00 4:25:00 652
Ab Snoeij 0:17:00 0:35:00 0:55:00 1:00:00 1:20:00 3:00:00 649
Joop Helbers 0:18:00 0:37:00 0:58:00 1:02:00 1:24:00 3:15:00 609
Ferry Kros 0:22:00 0:45:00 1:10:00 1:16:00 1:44:00 3:55:00 583
Danny van Wijk 0:17:00 0:35:00 0:55:00 1:00:00 1:20:00 3:05:00 581
Marco Peters 0:21:00 0:43:00 1:07:00 1:14:00 1:36:00 3:45:00 562
Chris Zuiderwijk 0:19:30 0:40:00 1:02:00 1:08:00 1:32:00 3:30:00 539
Stefan Elling 0:21:30 0:44:00 1:09:00 1:14:00 1:40:00 3:45:00 539
Peter van Meel 0:22:30 0:46:00 1:12:00 1:18:00 1:44:00 3:55:00 510
Aad Zuiderwijk 0:23:00 0:48:00 1:15:00 1:20:00 1:48:00 4:05:00 499
John van Zutphen 0:21:00 0:43:00 1:07:00 1:14:00 1:36:00 3:40:00 493
Cok van Bodegom 0:22:00 0:45:00 1:10:00 1:16:00 1:44:00 3:55:00 479
Ferry ten Hove 0:17:30 0:36:00 0:56:00 1:02:00 1:24:00 3:05:00 478
Sandra Helbers (1e D) 0:21:30 0:44:00 1:09:00 1:14:00 1:40:00 3:50:00 467
Cock Dorst 0:18:30 0:38:00 0:59:00 1:04:00 1:28:00 3:15:00 460
Joop Hartog 0:26:30 0:55:00 1:26:00 1:34:00 2:04:00 4:45:00 439
Wim Padmos 0:16:00 0:33:00 0:52:00 0:56:00 1:16:00 2:50:00 435
Marjan van den Baard (2e D) 0:20:00 0:41:00 1:04:00 1:10:00 1:32:00 3:30:00 417
Jacques Slingerland 0:22:00 0:45:00 1:10:00 1:16:00 1:44:00 3:55:00 414
Marcel Fiering 0:17:30 0:36:00 0:56:00 1:02:00 1:24:00 3:05:00 406
Peter Penning 0:19:00 0:39:00 1:01:00 1:06:00 1:28:00 3:25:00 366
Deddie Lutam 0:24:30 0:50:00 1:18:00 1:24:00 1:52:00 4:20:00 346
Luc Lacroix 0:18:30 0:38:00 0:59:00 1:04:00 1:28:00 3:15:00 346
Jaap de Waard 0:26:00 0:53:00 1:23:00 1:30:00 2:00:00 4:35:00 332
Peter Machielse 0:25:00 0:51:00 1:20:00 1:26:00 1:56:00 4:25:00 312
Eric de Jong 0:27:30 0:57:00 1:29:00 1:36:00 2:08:00 4:55:00 308
Jeroen Janssen 0:23:30 0:48:00 1:15:00 1:22:00 1:48:00 4:05:00 302
Koen Janssen 0:22:30 0:46:00 1:12:00 1:18:00 1:44:00 4:00:00 297
Arnold Engels 0:26:30 0:55:00 1:26:00 1:34:00 2:04:00 4:40:00 289
Leo Bruinaars 0:26:00 0:54:00 1:24:00 1:32:00 2:04:00 4:40:00 285
Leo Klaasse 0:21:00 0:43:00 1:07:00 1:14:00 1:36:00 3:40:00 260
Jos Mastenbroek 0:21:30 0:44:00 1:09:00 1:14:00 1:40:00 3:50:00 247
Jan Kweekel 0:20:00 0:41:00 1:04:00 1:10:00 1:32:00 3:35:00 245
Jaap Kweekel 0:19:00 0:39:00 1:01:00 1:06:00 1:28:00 3:20:00 244
Niels Vernes 0:26:00 0:53:00 1:23:00 1:30:00 2:00:00 4:35:00 237
Ricardo Bakker 0:17:00 0:35:00 0:55:00 1:00:00 1:20:00 3:00:00 225
Rob van Dijk 0:25:30 0:52:00 1:21:00 1:28:00 1:56:00 4:25:00 222
Ramon van der Knaap 0:20:30 0:42:00 1:06:00 1:12:00 1:36:00 3:40:00 220
Tom Ligthart 0:24:00 0:49:00 1:16:00 1:24:00 1:52:00 4:10:00 220
Anneke Epker (3e D) 0:31:00 1:04:00 1:40:00 1:48:00 2:24:00 5:30:00 215
Ben van de Vlugt 0:21:00 0:43:00 1:07:00 1:14:00 1:36:00 3:45:00 205
Marinda Kievit 0:27:30 0:57:00 1:29:00 1:36:00 2:08:00 4:55:00 202
Gerrit de Goeij 0:22:30 0:46:00 1:12:00 1:18:00 1:44:00 3:55:00 196
Jeroen Hartog 0:26:30 0:55:00 1:26:00 1:34:00 2:04:00 4:45:00 194
Mary Noordhoek 0:26:30 0:55:00 1:26:00 1:34:00 2:04:00 4:45:00 191
Fija Wal 0:32:00 1:06:00 1:43:00 1:52:00 2:28:00 5:40:00 188
Ton van Almen 0:23:00 0:47:00 1:13:00 1:20:00 1:48:00 4:05:00 180
Ruud Meurs 0:23:00 0:47:00 1:13:00 1:20:00 1:48:00 4:00:00 176
Koos Damen 0:25:00 0:51:00 1:20:00 1:26:00 1:56:00 4:25:00 165
Thijs Walstra 0:20:30 0:42:00 1:06:00 1:12:00 1:36:00 3:40:00 142
Kees Noordhoek 0:27:00 0:56:00 1:27:00 1:34:00 2:08:00 4:50:00 138
Annemiek Winters 0:32:00 1:06:00 1:43:00 1:52:00 2:28:00 5:40:00 134
Arie Voogt 0:28:00 0:58:00 1:30:00 1:38:00 2:12:00 4:55:00 128
Marga Vrijhoeven 0:26:30 0:55:00 1:26:00 1:34:00 2:04:00 4:40:00 121
Robert Schoordijk 0:24:30 0:50:00 1:18:00 1:24:00 1:52:00 4:15:00 117
Jan van der Wal 0:26:00 0:53:00 1:23:00 1:30:00 2:00:00 4:35:00 113
Nellie Nijssen 0:27:30 0:57:00 1:29:00 1:36:00 2:08:00 4:55:00 113
Wouter van Kleef 0:19:00 0:39:00 1:01:00 1:06:00 1:28:00 3:20:00 113
Rene Ista 0:26:30 0:55:00 1:26:00 1:34:00 2:04:00 4:45:00 111
Rene van Berkel 0:26:30 0:55:00 1:26:00 1:34:00 2:04:00 4:45:00 111
Charles Timmermans 0:17:30 0:36:00 0:56:00 1:02:00 1:24:00 3:10:00 110
Lida van Strien 0:26:30 0:55:00 1:26:00 1:34:00 2:04:00 4:45:00 102
Joke Both 0:22:30 0:46:00 1:12:00 1:18:00 1:44:00 3:55:00 99
Ed de Wit 0:22:00 0:45:00 1:10:00 1:16:00 1:44:00 3:55:00 98
Jos Noordegraaf 0:22:00 0:45:00 1:10:00 1:16:00 1:44:00 3:55:00 98
Ferry de Graaf 0:20:00 0:41:00 1:04:00 1:10:00 1:32:00 3:30:00 96
Jorgen Westbroek 0:24:30 0:50:00 1:18:00 1:24:00 1:52:00 4:20:00 96
Chris Ouwendijk 0:32:00 1:06:00 1:43:00 1:52:00 2:28:00 5:40:00 92
Karin de Bruin 0:26:00 0:53:00 1:23:00 1:30:00 2:00:00 4:35:00 91
Arie Giezen 0:26:30 0:26:30 0:42:00 1:34:00 2:04:00 4:45:00 90
Nanda Pavlinovic 0:23:00 0:48:00 1:15:00 1:20:00 1:48:00 4:05:00 87
Raymond Wissink 0:24:30 0:50:00 1:18:00 1:24:00 1:52:00 4:15:00 86
Hans Voordijk 0:25:00 0:51:00 1:20:00 1:26:00 1:56:00 4:25:00 84
Louise Geerinckx 0:27:00 0:56:00 1:27:00 1:34:00 2:08:00 4:50:00 84
Arnold Mastenbroek 0:28:30 0:59:00 1:32:00 1:40:00 2:12:00 5:05:00 82
Tom Woelders 0:26:00 0:53:00 1:23:00 1:30:00 2:00:00 4:35:00 80
Corrie van Bedaf 0:27:00 0:56:00 1:27:00 1:34:00 2:08:00 4:50:00 40
Martin Langendoen 0:23:00 0:47:00 1:13:00 1:20:00 1:48:00 4:00:00 40
Mieke van den Bos 0:24:00 0:49:00 1:16:00 1:24:00 1:52:00 4:10:00 40
Rob Koning 0:26:00 0:53:00 1:23:00 1:30:00 2:00:00 4:35:00 40
John Looij 0:29:00 1:00:00 1:33:00 1:42:00 2:16:00 5:10:00 30
Gon Voorham 0:27:30 0:57:00 1:29:00 1:36:00 2:08:00 4:55:00 25
Jan Wegereef 0:21:00 0:43:00 1:07:00 1:14:00 1:36:00 3:40:00 25
Ton de Wit 0:30:30 1:03:00 1:38:00 1:46:00 2:24:00 5:25:00 25
Wiel Sikkes 0:23:00 0:47:00 1:13:00 1:20:00 1:48:00 4:00:00 25
Andre Smit 0:24:30 0:50:00 1:18:00 1:24:00 1:52:00 4:20:00 15
Berta Wissink 0:32:00 1:06:00 1:43:00 1:52:00 2:28:00 5:40:00 15
Danielle Wolders 0:32:00 1:06:00 1:43:00 1:52:00 2:28:00 5:40:00 15
Erik van Haastert 0:24:00 0:49:00 1:16:00 1:24:00 1:52:00 4:10:00 15
Fija Engelhardt 0:32:00 1:06:00 1:43:00 1:52:00 2:28:00 5:40:00 15
Hedi ten Have 0:29:00 1:00:00 1:33:00 1:42:00 2:16:00 5:10:00 15
Henk Bruijn 0:23:30 0:48:00 1:15:00 1:22:00 1:48:00 4:05:00 15
Jaap van Woerden 0:29:00 1:00:00 1:33:00 1:42:00 2:16:00 5:10:00 15
Jako Verheij 0:24:00 0:49:00 1:16:00 1:24:00 1:52:00 4:10:00 15
Leo van der Linden 0:24:30 0:50:00 1:18:00 1:24:00 1:52:00 4:15:00 15
Richard de Groot 0:17:00 0:35:00 0:55:00 1:00:00 1:20:00 3:00:00 15

Leo van Zielst (1e H)

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:22:30 15 0
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 1:04:11 98 0
Maassluis, 17-01-2010 1:39:57 95 25
Middelharnis, 19-12-2009 1:10:39 88 25
Spijkenisse, 13-12-2009 1:35:14 99 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:20:55 15 10
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 1:03:28 96 0
Spijkenisse, 15-11-2009 1:07:36 87 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:21:31 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:43:36 84 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:12:44 15 10
Tielemanloop, 26-09-2009 0:44:56 85 0
Damloop, 20-09-2009 1:19:51 93 0
Rotterdam, 13-09-2009 1:45:32 91 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:48 15 10

Hans Berendsen (2e H)

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:50:47 100 0
Middelharnis, 19-12-2009 0:58:41 96 25
Spijkenisse, 13-12-2009 1:19:55 100 25
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:51:19 99 0
Spijkenisse, 15-11-2009 0:55:12 97 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:19:31 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:35:43 96 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:11:40 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:35:56 96 25
Rotterdam, 13-09-2009 1:18:44 98 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:10:15 15 0

Sander Peters (3e H)

 TijdPuntenBonus
Maassluis, 17-01-2010 0:37:27 100 0
Middelharnis, 19-12-2009 1:01:35 92 25
Spijkenisse, 13-12-2009 0:17:51 99 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:18:28 15 10
Spijkenisse, 15-11-2009 0:57:31 95 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:19:08 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:37:49 93 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:11:18 15 10
Tielemanloop, 26-09-2009 0:40:36 92 0
Damloop, 20-09-2009 1:04:56 100 0
Rotterdam, 13-09-2009 0:39:50 100 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:11:59 15 10

Marcel Gelton

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:36:00 99 0
Maassluis, 17-01-2010 0:40:12 98 0
Middelharnis, 19-12-2009 1:07:03 89 25
Spijkenisse, 13-12-2009 0:18:29 97 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:19:56 15 0
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:37:11 97 0
Spijkenisse, 15-11-2009 1:02:06 90 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:41:05 89 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:40:22 93 0
Damloop, 20-09-2009 1:11:20 99 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:11:05 15 0

Joek Sloots

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:25:52 15 0
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:45:05 96 0
Maassluis, 17-01-2010 1:50:08 91 0
Middelharnis, 19-12-2009 1:16:10 84 25
Spijkenisse, 13-12-2009 1:41:40 96 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:22:53 15 10
Spijkenisse, 15-11-2009 1:12:53 82 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:23:50 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:45:50 80 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:13:36 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:47:23 82 0
Rotterdam, 13-09-2009 1:45:55 90 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:13:37 15 0

Thomas White

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:54:15 99 0
Maassluis, 17-01-2010 1:24:41 97 0
Middelharnis, 19-12-2009 0:59:23 93 25
Spijkenisse, 13-12-2009 0:36:02 98 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:18:28 15 0
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:35:07 99 0
Spijkenisse, 15-11-2009 0:55:30 96 25
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:36:00 94 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:10:24 15 0

Hans van Duivendijk

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:18:22 100 0
Maassluis, 17-01-2010 1:23:39 98 25
Middelharnis, 19-12-2009 1:02:54 91 25
Spijkenisse, 13-12-2009 0:17:57 98 25
Spijkenisse, 15-11-2009 0:59:28 92 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:19:23 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:19:39 98 0

Dennis Postma

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 19-12-2009 0:55:28 100 25
Spijkenisse, 13-12-2009 0:16:12 100 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:18:28 15 0
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:49:01 100 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:18:15 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:33:47 99 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:09:46 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:33:42 99 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:09:35 15 0

Hans van der Berg

 TijdPuntenBonus
Maassluis, 17-01-2010 1:47:17 92 25
Spijkenisse, 13-12-2009 1:48:07 94 25
Spijkenisse, 15-11-2009 1:15:35 80 25
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:48:37 69 25
Tielemanloop, 26-09-2009 0:49:36 77 25
Damloop, 20-09-2009 1:26:40 90 25

Ab Snoeij

 TijdPuntenBonus
Maassluis, 17-01-2010 1:18:19 100 25
Middelharnis, 19-12-2009 0:58:28 97 25
Spijkenisse, 13-12-2009 0:35:17 100 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:18:28 15 10
Spijkenisse, 15-11-2009 0:54:41 99 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:19:31 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:35:25 98 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:10:32 15 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:10:17 15 10

Joop Helbers

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:34:03 100 0
Middelharnis, 19-12-2009 0:57:17 99 25
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:33:24 100 0
Spijkenisse, 15-11-2009 0:53:32 100 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:17:22 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:35:57 95 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:10:32 15 10

Ferry Kros

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:22:03 15 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:21:46 15 10
Spijkenisse, 15-11-2009 1:09:30 85 25
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:44:26 82 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:12:17 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:45:23 84 0
Damloop, 20-09-2009 1:18:53 94 0
Rotterdam, 13-09-2009 1:42:54 93 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:20 15 0

Danny van Wijk

 TijdPuntenBonus
Maassluis, 17-01-2010 1:21:23 99 0
Middelharnis, 19-12-2009 0:59:00 95 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:19:56 15 0
Spijkenisse, 15-11-2009 0:54:55 98 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:18:15 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:35:30 97 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:10:21 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:35:37 97 0

Marco Peters

 TijdPuntenBonus
Maassluis, 17-01-2010 1:42:30 94 0
Spijkenisse, 13-12-2009 1:48:38 93 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:43:45 83 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:12:09 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:44:28 86 0
Damloop, 20-09-2009 1:15:29 97 0
Rotterdam, 13-09-2009 1:42:38 94 0

Chris Zuiderwijk

 TijdPuntenBonus
Maassluis, 17-01-2010 0:40:11 99 0
Spijkenisse, 13-12-2009 0:19:08 95 25
Spijkenisse, 15-11-2009 0:41:55 100 0
Damloop, 20-09-2009 1:12:57 98 0
Rotterdam, 13-09-2009 1:30:36 97 25

Stefan Elling

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 19-12-2009 1:12:33 86 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:20:46 15 10
Spijkenisse, 15-11-2009 1:06:49 88 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:21:00 15 10
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:42:31 87 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:11:48 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:43:20 88 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:11:28 15 10

Peter van Meel

 TijdPuntenBonus
Maassluis, 17-01-2010 2:06:55 89 0
Middelharnis, 19-12-2009 1:22:27 82 0
Spijkenisse, 15-11-2009 1:12:55 81 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:46:32 77 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:14:34 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:47:34 81 0
Damloop, 20-09-2009 1:33:48 85 0

Aad Zuiderwijk

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:25:46 15 0
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:48:42 95 0
Maassluis, 17-01-2010 1:52:02 90 0
Spijkenisse, 13-12-2009 1:51:07 92 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:14:35 15 0
Damloop, 20-09-2009 1:27:26 89 0
Rotterdam, 13-09-2009 1:55:59 88 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:14:28 15 0

John van Zutphen

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 13-12-2009 1:45:59 95 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:21:59 15 0
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 1:05:22 94 0
Spijkenisse, 15-11-2009 1:08:47 86 0
Damloop, 20-09-2009 1:17:11 96 0
Rotterdam, 13-09-2009 1:43:59 92 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:18 15 0

Cok van Bodegom

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:24:40 15 0
Maassluis, 17-01-2010 1:44:11 93 0
Spijkenisse, 15-11-2009 1:10:33 83 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:22:52 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:46:55 76 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:12:51 15 10
Tielemanloop, 26-09-2009 0:46:50 83 0
Rotterdam, 13-09-2009 1:52:22 89 0

Ferry ten Hove

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 19-12-2009 0:57:52 98 25
Spijkenisse, 13-12-2009 0:35:19 99 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:18:28 15 0
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:51:51 98 0
Spijkenisse, 15-11-2009 0:58:31 93 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:10:21 15 10

Sandra Helbers (1e D)

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:44:19 97 0
Middelharnis, 19-12-2009 1:16:07 85 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:21:14 15 10
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 1:07:43 93 0
Spijkenisse, 15-11-2009 1:09:34 84 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:22:52 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:49:17 68 0

Cock Dorst

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 13-12-2009 0:36:52 97 25
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:53:03 97 0
Spijkenisse, 15-11-2009 0:58:21 94 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:18:50 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:38:12 92 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:11:27 15 0

Joop Hartog

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 19-12-2009 1:34:00 80 0
Spijkenisse, 15-11-2009 1:34:29 76 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:59:05 57 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:15:22 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:55:46 74 0
Damloop, 20-09-2009 1:32:34 87 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:15:14 15 10

Wim Padmos

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:19:56 15 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:18:15 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:31:37 100 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:09:34 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:31:49 100 25
Rotterdam, 13-09-2009 1:09:48 100 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:09:35 15 0

Marjan van den Baard (2e D)

 TijdPuntenBonus
Maassluis, 17-01-2010 1:35:00 96 0
Middelharnis, 19-12-2009 1:11:02 87 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:24:16 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:42:07 88 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:40:54 91 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:11:27 15 0

Jacques Slingerland

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 13-12-2009 1:35:39 98 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:21:08 15 10
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 1:04:25 95 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:22:01 15 10
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:44:55 81 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:12:59 15 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:47 15 10

Marcel Fiering

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 19-12-2009 0:59:18 94 25
5km Testloop, 01-12-2009 0:17:50 15 10
5km Testloop, 03-11-2009 0:18:22 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:35:17 98 25
Rotterdam, 13-09-2009 1:17:28 99 25

Peter Penning

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:20:34 15 0
Spijkenisse, 15-11-2009 0:59:59 91 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:19:31 15 10
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:39:10 91 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:39:39 94 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:11:19 15 10

Deddie Lutam

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 13-12-2009 1:41:31 97 25
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:46:00 79 25
Rotterdam, 13-09-2009 1:42:06 95 25

Luc Lacroix

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:06:54 100 0
Spijkenisse, 13-12-2009 0:18:29 97 25
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:18:38 99 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:11:06 15 10

Jaap de Waard

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 19-12-2009 1:36:12 77 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:23:06 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:47:51 72 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:13:08 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:49:31 78 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:47 15 10

Peter Machielse

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 03-11-2009 0:23:21 15 10
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:48:32 70 25
Tielemanloop, 26-09-2009 0:49:29 79 25
Damloop, 20-09-2009 1:31:33 88 0

Eric de Jong

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:29:40 15 0
Spijkenisse, 15-11-2009 1:29:00 77 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:26:26 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:54:09 61 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:15:50 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:55:15 75 25

Jeroen Janssen

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:23:06 96 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:47:40 74 25
Damloop, 20-09-2009 1:23:04 92 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:49 15 0

Koen Janssen

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:22:25 97 0
Spijkenisse, 15-11-2009 0:28:41 100 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:25:30 100 0

Arnold Engels

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:24:50 15 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:24:16 15 10
Spijkenisse, 15-11-2009 1:22:33 79 25
5km Testloop, 03-11-2009 0:24:52 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:52:05 65 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:13:58 15 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:13:54 15 10

Leo Bruinaars

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:55:08 60 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:53:15 76 25
Rotterdam, 13-09-2009 0:53:40 99 25

Leo Klaasse

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:40:53 90 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:11:55 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:42:35 90 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:50 15 0

Jos Mastenbroek

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:21:12 15 10
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:43:25 85 25
Tielemanloop, 26-09-2009 0:44:22 87 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:12 15 10

Jan Kweekel

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:21:40 15 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:20:51 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:43:21 86 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:11:40 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:43:13 89 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:11:20 15 10

Jaap Kweekel

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:18:58 15 10
Middelharnis, 19-12-2009 1:04:23 90 25
Spijkenisse, 15-11-2009 1:02:19 89 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:20:13 15 0

Niels Vernes

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:24:46 15 10
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:55:42 93 0
Middelharnis, 19-12-2009 1:36:07 79 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:25:11 15 10
5km Testloop, 03-11-2009 0:25:54 15 0

Ricardo Bakker

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:16:35 100 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:16:37 100 25

Rob van Dijk

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:25:39 15 10
Spijkenisse, 15-11-2009 1:23:12 78 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:26:48 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:52:32 64 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:14:40 15 10
3km Testloop, 01-09-2009 0:14:52 15 0

Ramon van der Knaap

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:39:22 98 0
Maassluis, 17-01-2010 0:40:18 97 25

Tom Ligthart

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:46:02 78 25
Damloop, 20-09-2009 1:23:04 92 25

Anneke Epker (3e D)

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:29:39 93 25
Tielemanloop, 26-09-2009 0:32:01 97 0

Ben van de Vlugt

 TijdPuntenBonus
Maassluis, 17-01-2010 0:43:41 96 0
Spijkenisse, 13-12-2009 0:21:05 94 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:21:01 15 0

Marinda Kievit

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:52:46 94 0
Middelharnis, 19-12-2009 1:36:09 78 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:27:18 15 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:15:34 15 0

Gerrit de Goeij

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:24:44 15 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:24:20 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:48:02 71 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:13:23 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:49:26 80 0

Jeroen Hartog

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:27:56 95 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:30:46 99 0

Mary Noordhoek

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:25:51 15 10
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:57:07 58 0
Damloop, 20-09-2009 1:37:03 83 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:15:18 15 10

Fija Wal

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:33:37 97 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:33:28 91 0

Ton van Almen

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:26:26 15 0
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 1:11:15 92 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:47:44 73 0

Ruud Meurs

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:21:17 15 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:12:27 15 10
Rotterdam, 13-09-2009 1:40:54 96 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:46 15 0

Koos Damen

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:22:56 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:47:11 75 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:13:35 15 10
3km Testloop, 01-09-2009 0:13:37 15 10

Thijs Walstra

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:24:16 15 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:24:52 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:24:36 97 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:14:48 15 0

Kees Noordhoek

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:59:07 56 0
Damloop, 20-09-2009 1:42:28 82 0

Annemiek Winters

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:29:34 94 25
3km Testloop, 06-10-2009 0:17:36 15 0

Arie Voogt

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 03-11-2009 0:25:30 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:52:35 63 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:15:30 15 10

Marga Vrijhoeven

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 03-11-2009 0:24:58 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:51:24 66 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:15:30 15 0

Robert Schoordijk

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:49:54 67 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:13:10 15 10

Jan van der Wal

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:26:37 98 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:26:30 15 0

Nellie Nijssen

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:28:01 15 0
Tielemanloop, 26-09-2009 0:31:30 98 0

Wouter van Kleef

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:35:37 98 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:10:56 15 0

Rene Ista

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 03-11-2009 0:27:30 15 0
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:27:44 96 0

Rene van Berkel

 TijdPuntenBonus
Damloop, 20-09-2009 1:33:04 86 25

Charles Timmermans

 TijdPuntenBonus
Tielemanloop, 26-09-2009 0:36:51 95 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:10:46 15 0

Lida van Strien

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:53:38 62 25
3km Testloop, 01-09-2009 0:15:48 15 0

Joke Both

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 31-01-2010 0:23:30 99 0

Ed de Wit

 TijdPuntenBonus
Kruininger Gorscross, 29-11-2009 0:20:48 98 0

Jos Noordegraaf

 TijdPuntenBonus
Middelharnis, 19-12-2009 1:17:27 83 0
5km Testloop, 03-11-2009 0:22:06 15 0

Ferry de Graaf

 TijdPuntenBonus
Damloop, 20-09-2009 1:17:11 96 0

Jorgen Westbroek

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:24:36 15 0
Middelharnis, 19-12-2009 1:24:59 81 0

Chris Ouwendijk

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:33:25 92 0

Karin de Bruin

 TijdPuntenBonus
Spijkenisse, 13-12-2009 2:03:22 91 0

Arie Giezen

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:33:32 90 0

Nanda Pavlinovic

 TijdPuntenBonus
Rotterdam, 13-09-2009 1:57:57 87 0

Raymond Wissink

 TijdPuntenBonus
Rotterdam, 13-09-2009 2:09:45 86 0

Hans Voordijk

 TijdPuntenBonus
Damloop, 20-09-2009 1:36:13 84 0

Louise Geerinckx

 TijdPuntenBonus
Hellevoetsluis, 11-10-2009 0:56:46 59 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:16:12 15 10

Arnold Mastenbroek

 TijdPuntenBonus
Damloop, 20-09-2009 1:42:28 82 0

Tom Woelders

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:24:02 15 10
5km Testloop, 03-11-2009 0:25:09 15 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:14:25 15 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:14:18 15 10

Corrie van Bedaf

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 03-11-2009 0:27:18 15 0
3km Testloop, 01-09-2009 0:15:08 15 10

Martin Langendoen

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:22:33 15 10
5km Testloop, 03-11-2009 0:24:59 15 0

Mieke van den Bos

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:23:48 15 0
5km Testloop, 01-12-2009 0:22:47 15 10

Rob Koning

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 02-02-2010 0:25:35 15 10
5km Testloop, 01-12-2009 0:25:44 15 0

John Looij

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:26:45 15 0
3km Testloop, 06-10-2009 0:15:15 15 0

Gon Voorham

 TijdPuntenBonus
3km Testloop, 01-09-2009 0:15:38 15 10

Jan Wegereef

 TijdPuntenBonus
3km Testloop, 01-09-2009 0:11:27 15 10

Ton de Wit

 TijdPuntenBonus
3km Testloop, 01-09-2009 0:15:24 15 10

Wiel Sikkes

 TijdPuntenBonus
3km Testloop, 01-09-2009 0:12:50 15 10

Andre Smit

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:23:42 15 0

Berta Wissink

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:32:55 15 0

Danielle Wolders

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:33:37 15 0

Erik van Haastert

 TijdPuntenBonus
3km Testloop, 06-10-2009 0:13:34 15 0

Fija Engelhardt

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:32:55 15 0

Hedi ten Have

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:29:03 15 0

Henk Bruijn

 TijdPuntenBonus
3km Testloop, 01-09-2009 0:14:09 15 0

Jaap van Woerden

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 03-11-2009 0:29:47 15 0

Jako Verheij

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:24:10 15 0

Leo van der Linden

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 01-12-2009 0:24:21 15 0

Richard de Groot

 TijdPuntenBonus
5km Testloop, 03-11-2009 0:17:20 15 0

5km Testloop, 02-02-2010

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 0:22:30 15 0
Joek Sloots 0:25:52 15 0
Ferry Kros 0:22:03 15 0
Aad Zuiderwijk 0:25:46 15 0
Cok van Bodegom 0:24:40 15 0
Peter Penning 0:20:34 15 0
Eric de Jong 0:29:40 15 0
Arnold Engels 0:24:50 15 0
Jan Kweekel 0:21:40 15 0
Jaap Kweekel 0:18:58 15 10
Niels Vernes 0:24:46 15 10
Gerrit de Goeij 0:24:44 15 0
Jorgen Westbroek 0:24:36 15 0
Martin Langendoen 0:22:33 15 10
Mieke van den Bos 0:23:48 15 0
Rob Koning 0:25:35 15 10

Kruininger Gorscross, 31-01-2010

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 1:04:11 98 0
Hans Berendsen (2e H) 0:50:47 100 0
Marcel Gelton 0:36:00 99 0
Joek Sloots 0:45:05 96 0
Thomas White 0:54:15 99 0
Hans van Duivendijk 0:18:22 100 0
Joop Helbers 0:34:03 100 0
Aad Zuiderwijk 0:48:42 95 0
Sandra Helbers (1e D) 0:44:19 97 0
Luc Lacroix 0:06:54 100 0
Niels Vernes 0:55:42 93 0
Ramon van der Knaap 0:39:22 98 0
Marinda Kievit 0:52:46 94 0
Fija Wal 0:33:37 97 0
Jan van der Wal 0:26:37 98 0
Joke Both 0:23:30 99 0

Maassluis, 17-01-2010

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 1:39:57 95 25
Sander Peters (3e H) 0:37:27 100 0
Marcel Gelton 0:40:12 98 0
Joek Sloots 1:50:08 91 0
Thomas White 1:24:41 97 0
Hans van Duivendijk 1:23:39 98 25
Hans van der Berg 1:47:17 92 25
Ab Snoeij 1:18:19 100 25
Danny van Wijk 1:21:23 99 0
Marco Peters 1:42:30 94 0
Chris Zuiderwijk 0:40:11 99 0
Peter van Meel 2:06:55 89 0
Aad Zuiderwijk 1:52:02 90 0
Cok van Bodegom 1:44:11 93 0
Marjan van den Baard (2e D) 1:35:00 96 0
Ramon van der Knaap 0:40:18 97 25
Ben van de Vlugt 0:43:41 96 0

Middelharnis, 19-12-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 1:10:39 88 25
Hans Berendsen (2e H) 0:58:41 96 25
Sander Peters (3e H) 1:01:35 92 25
Marcel Gelton 1:07:03 89 25
Joek Sloots 1:16:10 84 25
Thomas White 0:59:23 93 25
Hans van Duivendijk 1:02:54 91 25
Dennis Postma 0:55:28 100 25
Ab Snoeij 0:58:28 97 25
Joop Helbers 0:57:17 99 25
Danny van Wijk 0:59:00 95 25
Stefan Elling 1:12:33 86 25
Peter van Meel 1:22:27 82 0
Ferry ten Hove 0:57:52 98 25
Sandra Helbers (1e D) 1:16:07 85 0
Joop Hartog 1:34:00 80 0
Marjan van den Baard (2e D) 1:11:02 87 0
Marcel Fiering 0:59:18 94 25
Jaap de Waard 1:36:12 77 0
Jaap Kweekel 1:04:23 90 25
Niels Vernes 1:36:07 79 0
Marinda Kievit 1:36:09 78 0
Jos Noordegraaf 1:17:27 83 0
Jorgen Westbroek 1:24:59 81 0

Spijkenisse, 13-12-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 1:35:14 99 25
Hans Berendsen (2e H) 1:19:55 100 25
Sander Peters (3e H) 0:17:51 99 25
Marcel Gelton 0:18:29 97 25
Joek Sloots 1:41:40 96 25
Thomas White 0:36:02 98 0
Hans van Duivendijk 0:17:57 98 25
Dennis Postma 0:16:12 100 25
Hans van der Berg 1:48:07 94 25
Ab Snoeij 0:35:17 100 0
Marco Peters 1:48:38 93 0
Chris Zuiderwijk 0:19:08 95 25
Aad Zuiderwijk 1:51:07 92 0
John van Zutphen 1:45:59 95 0
Ferry ten Hove 0:35:19 99 25
Cock Dorst 0:36:52 97 25
Jacques Slingerland 1:35:39 98 25
Deddie Lutam 1:41:31 97 25
Luc Lacroix 0:18:29 97 25
Ben van de Vlugt 0:21:05 94 0
Karin de Bruin 2:03:22 91 0

5km Testloop, 01-12-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 0:20:55 15 10
Sander Peters (3e H) 0:18:28 15 10
Marcel Gelton 0:19:56 15 0
Joek Sloots 0:22:53 15 10
Thomas White 0:18:28 15 0
Dennis Postma 0:18:28 15 0
Ab Snoeij 0:18:28 15 10
Ferry Kros 0:21:46 15 10
Danny van Wijk 0:19:56 15 0
Stefan Elling 0:20:46 15 10
John van Zutphen 0:21:59 15 0
Ferry ten Hove 0:18:28 15 0
Sandra Helbers (1e D) 0:21:14 15 10
Wim Padmos 0:19:56 15 0
Marjan van den Baard (2e D) 0:24:16 15 0
Jacques Slingerland 0:21:08 15 10
Marcel Fiering 0:17:50 15 10
Arnold Engels 0:24:16 15 10
Jos Mastenbroek 0:21:12 15 10
Jan Kweekel 0:20:51 15 0
Niels Vernes 0:25:11 15 10
Rob van Dijk 0:25:39 15 10
Ben van de Vlugt 0:21:01 15 0
Gerrit de Goeij 0:24:20 15 0
Mary Noordhoek 0:25:51 15 10
Ton van Almen 0:26:26 15 0
Ruud Meurs 0:21:17 15 0
Koos Damen 0:22:56 15 0
Thijs Walstra 0:24:16 15 0
Jan van der Wal 0:26:30 15 0
Nellie Nijssen 0:28:01 15 0
Tom Woelders 0:24:02 15 10
Mieke van den Bos 0:22:47 15 10
Rob Koning 0:25:44 15 0
John Looij 0:26:45 15 0
Andre Smit 0:23:42 15 0
Berta Wissink 0:32:55 15 0
Danielle Wolders 0:33:37 15 0
Fija Engelhardt 0:32:55 15 0
Hedi ten Have 0:29:03 15 0
Jako Verheij 0:24:10 15 0
Leo van der Linden 0:24:21 15 0

Kruininger Gorscross, 29-11-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 1:03:28 96 0
Hans Berendsen (2e H) 0:51:19 99 0
Marcel Gelton 0:37:11 97 0
Thomas White 0:35:07 99 0
Dennis Postma 0:49:01 100 0
Joop Helbers 0:33:24 100 0
John van Zutphen 1:05:22 94 0
Ferry ten Hove 0:51:51 98 0
Sandra Helbers (1e D) 1:07:43 93 0
Cock Dorst 0:53:03 97 0
Jacques Slingerland 1:04:25 95 0
Jeroen Janssen 0:23:06 96 0
Koen Janssen 0:22:25 97 0
Ricardo Bakker 0:16:35 100 0
Ton van Almen 1:11:15 92 0
Wouter van Kleef 0:35:37 98 0
Ed de Wit 0:20:48 98 0

Spijkenisse, 15-11-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 1:07:36 87 25
Hans Berendsen (2e H) 0:55:12 97 25
Sander Peters (3e H) 0:57:31 95 25
Marcel Gelton 1:02:06 90 0
Joek Sloots 1:12:53 82 0
Thomas White 0:55:30 96 25
Hans van Duivendijk 0:59:28 92 0
Hans van der Berg 1:15:35 80 25
Ab Snoeij 0:54:41 99 25
Joop Helbers 0:53:32 100 25
Ferry Kros 1:09:30 85 25
Danny van Wijk 0:54:55 98 25
Chris Zuiderwijk 0:41:55 100 0
Stefan Elling 1:06:49 88 25
Peter van Meel 1:12:55 81 0
John van Zutphen 1:08:47 86 0
Cok van Bodegom 1:10:33 83 0
Ferry ten Hove 0:58:31 93 0
Sandra Helbers (1e D) 1:09:34 84 0
Cock Dorst 0:58:21 94 25
Joop Hartog 1:34:29 76 0
Peter Penning 0:59:59 91 25
Eric de Jong 1:29:00 77 0
Koen Janssen 0:28:41 100 0
Arnold Engels 1:22:33 79 25
Jaap Kweekel 1:02:19 89 0
Rob van Dijk 1:23:12 78 0

5km Testloop, 03-11-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 0:21:31 15 0
Hans Berendsen (2e H) 0:19:31 15 0
Sander Peters (3e H) 0:19:08 15 0
Joek Sloots 0:23:50 15 0
Hans van Duivendijk 0:19:23 15 0
Dennis Postma 0:18:15 15 0
Ab Snoeij 0:19:31 15 0
Joop Helbers 0:17:22 15 0
Danny van Wijk 0:18:15 15 0
Stefan Elling 0:21:00 15 10
Cok van Bodegom 0:22:52 15 0
Sandra Helbers (1e D) 0:22:52 15 0
Cock Dorst 0:18:50 15 0
Wim Padmos 0:18:15 15 0
Jacques Slingerland 0:22:01 15 10
Marcel Fiering 0:18:22 15 0
Peter Penning 0:19:31 15 10
Jaap de Waard 0:23:06 15 0
Peter Machielse 0:23:21 15 10
Eric de Jong 0:26:26 15 0
Arnold Engels 0:24:52 15 0
Jaap Kweekel 0:20:13 15 0
Niels Vernes 0:25:54 15 0
Rob van Dijk 0:26:48 15 0
Marinda Kievit 0:27:18 15 0
Thijs Walstra 0:24:52 15 0
Arie Voogt 0:25:30 15 0
Marga Vrijhoeven 0:24:58 15 0
Rene Ista 0:27:30 15 0
Jos Noordegraaf 0:22:06 15 0
Tom Woelders 0:25:09 15 0
Corrie van Bedaf 0:27:18 15 0
Martin Langendoen 0:24:59 15 0
Jaap van Woerden 0:29:47 15 0
Richard de Groot 0:17:20 15 0

Hellevoetsluis, 11-10-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 0:43:36 84 25
Hans Berendsen (2e H) 0:35:43 96 25
Sander Peters (3e H) 0:37:49 93 0
Marcel Gelton 0:41:05 89 0
Joek Sloots 0:45:50 80 25
Thomas White 0:36:00 94 0
Hans van Duivendijk 0:19:39 98 0
Dennis Postma 0:33:47 99 25
Hans van der Berg 0:48:37 69 25
Ab Snoeij 0:35:25 98 0
Joop Helbers 0:35:57 95 25
Ferry Kros 0:44:26 82 25
Danny van Wijk 0:35:30 97 0
Marco Peters 0:43:45 83 0
Stefan Elling 0:42:31 87 25
Peter van Meel 0:46:32 77 0
Cok van Bodegom 0:46:55 76 0
Sandra Helbers (1e D) 0:49:17 68 0
Cock Dorst 0:38:12 92 0
Joop Hartog 0:59:05 57 0
Wim Padmos 0:31:37 100 25
Marjan van den Baard (2e D) 0:42:07 88 0
Jacques Slingerland 0:44:55 81 25
Peter Penning 0:39:10 91 0
Deddie Lutam 0:46:00 79 25
Luc Lacroix 0:18:38 99 0
Jaap de Waard 0:47:51 72 25
Peter Machielse 0:48:32 70 25
Eric de Jong 0:54:09 61 25
Jeroen Janssen 0:47:40 74 25
Arnold Engels 0:52:05 65 25
Leo Bruinaars 0:55:08 60 0
Leo Klaasse 0:40:53 90 25
Jos Mastenbroek 0:43:25 85 25
Jan Kweekel 0:43:21 86 0
Ricardo Bakker 0:16:37 100 25
Rob van Dijk 0:52:32 64 0
Tom Ligthart 0:46:02 78 25
Anneke Epker (3e D) 0:29:39 93 25
Gerrit de Goeij 0:48:02 71 0
Jeroen Hartog 0:27:56 95 0
Mary Noordhoek 0:57:07 58 0
Fija Wal 0:33:28 91 0
Ton van Almen 0:47:44 73 0
Koos Damen 0:47:11 75 25
Thijs Walstra 0:24:36 97 0
Kees Noordhoek 0:59:07 56 0
Annemiek Winters 0:29:34 94 25
Arie Voogt 0:52:35 63 25
Marga Vrijhoeven 0:51:24 66 25
Robert Schoordijk 0:49:54 67 25
Rene Ista 0:27:44 96 0
Lida van Strien 0:53:38 62 25
Chris Ouwendijk 0:33:25 92 0
Arie Giezen 0:33:32 90 0
Louise Geerinckx 0:56:46 59 0

3km Testloop, 06-10-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 0:12:44 15 10
Hans Berendsen (2e H) 0:11:40 15 0
Sander Peters (3e H) 0:11:18 15 10
Joek Sloots 0:13:36 15 0
Thomas White 0:10:24 15 0
Dennis Postma 0:09:46 15 0
Ab Snoeij 0:10:32 15 0
Joop Helbers 0:10:32 15 10
Ferry Kros 0:12:17 15 0
Danny van Wijk 0:10:21 15 0
Marco Peters 0:12:09 15 0
Stefan Elling 0:11:48 15 0
Peter van Meel 0:14:34 15 0
Aad Zuiderwijk 0:14:35 15 0
Cok van Bodegom 0:12:51 15 10
Ferry ten Hove 0:10:21 15 10
Joop Hartog 0:15:22 15 0
Wim Padmos 0:09:34 15 0
Jacques Slingerland 0:12:59 15 0
Jaap de Waard 0:13:08 15 0
Eric de Jong 0:15:50 15 0
Arnold Engels 0:13:58 15 0
Leo Klaasse 0:11:55 15 0
Jan Kweekel 0:11:40 15 0
Rob van Dijk 0:14:40 15 10
Gerrit de Goeij 0:13:23 15 0
Ruud Meurs 0:12:27 15 10
Koos Damen 0:13:35 15 10
Annemiek Winters 0:17:36 15 0
Wouter van Kleef 0:10:56 15 0
Tom Woelders 0:14:25 15 0
John Looij 0:15:15 15 0
Erik van Haastert 0:13:34 15 0

Tielemanloop, 26-09-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 0:44:56 85 0
Hans Berendsen (2e H) 0:35:56 96 25
Sander Peters (3e H) 0:40:36 92 0
Marcel Gelton 0:40:22 93 0
Joek Sloots 0:47:23 82 0
Dennis Postma 0:33:42 99 25
Hans van der Berg 0:49:36 77 25
Ferry Kros 0:45:23 84 0
Danny van Wijk 0:35:37 97 0
Marco Peters 0:44:28 86 0
Stefan Elling 0:43:20 88 25
Peter van Meel 0:47:34 81 0
Cok van Bodegom 0:46:50 83 0
Joop Hartog 0:55:46 74 0
Wim Padmos 0:31:49 100 25
Marjan van den Baard (2e D) 0:40:54 91 25
Marcel Fiering 0:35:17 98 25
Peter Penning 0:39:39 94 0
Jaap de Waard 0:49:31 78 25
Peter Machielse 0:49:29 79 25
Eric de Jong 0:55:15 75 25
Koen Janssen 0:25:30 100 0
Leo Bruinaars 0:53:15 76 25
Leo Klaasse 0:42:35 90 25
Jos Mastenbroek 0:44:22 87 0
Jan Kweekel 0:43:13 89 0
Anneke Epker (3e D) 0:32:01 97 0
Gerrit de Goeij 0:49:26 80 0
Jeroen Hartog 0:30:46 99 0
Nellie Nijssen 0:31:30 98 0
Charles Timmermans 0:36:51 95 0

Damloop, 20-09-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 1:19:51 93 0
Sander Peters (3e H) 1:04:56 100 0
Marcel Gelton 1:11:20 99 0
Hans van der Berg 1:26:40 90 25
Ferry Kros 1:18:53 94 0
Marco Peters 1:15:29 97 0
Chris Zuiderwijk 1:12:57 98 0
Peter van Meel 1:33:48 85 0
Aad Zuiderwijk 1:27:26 89 0
John van Zutphen 1:17:11 96 0
Joop Hartog 1:32:34 87 25
Peter Machielse 1:31:33 88 0
Jeroen Janssen 1:23:04 92 0
Tom Ligthart 1:23:04 92 25
Mary Noordhoek 1:37:03 83 0
Kees Noordhoek 1:42:28 82 0
Rene van Berkel 1:33:04 86 25
Ferry de Graaf 1:17:11 96 0
Hans Voordijk 1:36:13 84 0
Arnold Mastenbroek 1:42:28 82 0

Rotterdam, 13-09-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 1:45:32 91 0
Hans Berendsen (2e H) 1:18:44 98 25
Sander Peters (3e H) 0:39:50 100 0
Joek Sloots 1:45:55 90 0
Ferry Kros 1:42:54 93 25
Marco Peters 1:42:38 94 0
Chris Zuiderwijk 1:30:36 97 25
Aad Zuiderwijk 1:55:59 88 0
John van Zutphen 1:43:59 92 0
Cok van Bodegom 1:52:22 89 0
Wim Padmos 1:09:48 100 25
Marcel Fiering 1:17:28 99 25
Deddie Lutam 1:42:06 95 25
Leo Bruinaars 0:53:40 99 25
Ruud Meurs 1:40:54 96 25
Nanda Pavlinovic 1:57:57 87 0
Raymond Wissink 2:09:45 86 0

3km Testloop, 01-09-2009

 TijdPuntenBonus
Leo van Zielst (1e H) 0:12:48 15 10
Hans Berendsen (2e H) 0:10:15 15 0
Sander Peters (3e H) 0:11:59 15 10
Marcel Gelton 0:11:05 15 0
Joek Sloots 0:13:37 15 0
Dennis Postma 0:09:35 15 0
Ab Snoeij 0:10:17 15 10
Ferry Kros 0:12:20 15 0
Stefan Elling 0:11:28 15 10
Aad Zuiderwijk 0:14:28 15 0
John van Zutphen 0:12:18 15 0
Cock Dorst 0:11:27 15 0
Joop Hartog 0:15:14 15 10
Wim Padmos 0:09:35 15 0
Marjan van den Baard (2e D) 0:11:27 15 0
Jacques Slingerland 0:12:47 15 10
Peter Penning 0:11:19 15 10
Luc Lacroix 0:11:06 15 10
Jaap de Waard 0:12:47 15 10
Jeroen Janssen 0:12:49 15 0
Arnold Engels 0:13:54 15 10
Leo Klaasse 0:12:50 15 0
Jos Mastenbroek 0:12:12 15 10
Jan Kweekel 0:11:20 15 10
Rob van Dijk 0:14:52 15 0
Marinda Kievit 0:15:34 15 0
Mary Noordhoek 0:15:18 15 10
Ruud Meurs 0:12:46 15 0
Koos Damen 0:13:37 15 10
Thijs Walstra 0:14:48 15 0
Arie Voogt 0:15:30 15 10
Marga Vrijhoeven 0:15:30 15 0
Robert Schoordijk 0:13:10 15 10
Charles Timmermans 0:10:46 15 0
Lida van Strien 0:15:48 15 0
Louise Geerinckx 0:16:12 15 10
Tom Woelders 0:14:18 15 10
Corrie van Bedaf 0:15:08 15 10
Gon Voorham 0:15:38 15 10
Jan Wegereef 0:11:27 15 10
Ton de Wit 0:15:24 15 10
Wiel Sikkes 0:12:50 15 10
Henk Bruijn 0:14:09 15 0

Spelregels:

  • Het klassement loopt vanaf 1 september tot de dag van de ledenvergadering, meestal zo rond half maart.
  • De winnaar van het klassement wordt gehuldigd tijdens de ledenvergadering.
  • Als er 10 of meer lopers meedoen aan een evenement dan telt de uitslag mee voor het klassement.
  • De uitslagen dienen verifieerbaar zijn, bij voorkeur via een internetsite.
  • De snelste loper krijgt 100 punten, de volgende 99 punten en zo aflopend.
  • Als er verschillende afstanden gelopen worden, dan wordt voor elke afstand 100 punten gegeven aan de snelste loper.
  • Om iedere loper van Pallas kansen te geven om winnaar te worden van het klassement is er voor iedere loper een richttijd opgesteld.
  • De afwijking ten opzichte van voorgaande jaren is dat er een scherpere persoonlijke richttijd geldt per persoon in plaats van de grovere indeling aa, ab enz..
  • Deze richttijd is bepaald op basis van ieders snelste looptijden sinds 2008.
  • Als je op een snellere tijd loopt dan de richttijd, dan krijg je 25 bonuspunten.
  • Bij het deelname aan de testloop kunnen 25 punten verdiend worden, 15 punten bij deelname en 10 bonuspunten bij verbetering van je PR (sinds begin 2009).

Het hele parcours in enkele minuten...

Parcours

Uitslag 5km
Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Duivendijk Hans Pallas'93 967 0:17:27 1eH40
002 Gelton Marcel Pallas'93 956 0:17:29 1eHse
003 Kesteren Ruben v Spijkenisse 946 0:17:56 2eHse
004 Kemp Arne vd Heenvliet 930 0:18:58 3eHse
005 Bos Thomas v d Den Haag 969 0:19:19 4eHse
006 Nobel Leo Brielle 973 0:19:39 1eH35
007 Kweekel Jan Pallas'93 970 0:19:50 2eH40
008 Band Harry vd Oostvoorne 949 0:19:56 5eHse
009 Kardux Jop Flakkee 962 0:21:06 6eHse
010 Rijkeboer Jelle Hellevoetsluis 947 0:21:10 7eHse
011 Rosmolen Cris TVS'90 951 0:21:57 1eDse
012 Kohn Tijmen Zuidland 952 0:22:22 8eHse
013 Domenie Rochelle Voorne Atletiek 975 0:22:27 2eDse
014 Janssen Jeroen Voorne Atletiek 978 0:22:30 9eHse
015 Kohn Ronald TVS'90 953 0:22:32 1eH45
016 Wit Niek de Hellevoetsluis 986 0:22:59 10eHse
017 PaardekooperMaar Hellevoetsluis 965 0:23:01 11eHse
018 Verhoef Caeline Brielle 995 0:23:30 3eDse
019 Schoordijk Rober Voorne Atletiek 954 0:24:23 2eH45
020 Stolk Nik Hellevoetsluis 960 0:24:35 12eHse
021 Noordenne Edward Pallas'93 948 0:24:48 3eH40
022 Hoogvliet Cees Voorne Atletiek 955 0:24:52 2eH35
023 Stolk John Hellevoetsluis 961 0:24:53 4eH40
024 SchansAstrd v d Den Haag 957 0:25:13 4eDse
025 Peeman Mikel Sommelsdijk 910 0:25:40 13eHse
026 Paassen Joke Brielle 976 0:27:26 1eD50
027 Mettrop Christia Spijkenisse 974 0:27:29 1eH60
028 Macay Sharon Rockanje 982 0:27:32 1eD40
029 Roon Saskia v Voorne 909 0:27:36 5eDse
030 Sukel Oostvoorne 901 0:27:41 6eDse
031 Stoop Manuela Pallas'93 994 0:27:46 7eDse
032 Stolk Lotte Hellevoetsluis 959 0:27:50 8eDse
033 Vette Jelle de Voorne Atletiek 988 0:27:57 14eHse
034 Landman Carolien Hellevoetsluis 966 0:27:59 9eDse
035 Pronk Michael Voorne Atletiek 945 0:28:11 15eHse
036 Hamer B Voorne Atletiek 943 0:28:12 2eH60
037 Pronk Jan Voorne Atletiek 944 0:28:14 1eH55
038 PaardekooperJesp Hellevoetsluis 963 0:28:25 16eHse
039 KloppemburgAnge Pallas'93 997 0:28:27 2eD40
040 Vette Jan de   906 0:28:42 0e
041 Kaptein Selena Hellevoetsluis 998 0:29:01 10eDse
042 Knaap Nel vd Pallas'93 984 0:29:10 2eD50
043 Peeman Marieke Flakkee 981 0:29:15 3eD40
044 Silvius Marcella Flakkee 996 0:29:20 3eD50
045 Keizer Miranda d Hellevoetsluis 964 0:29:25 11eDse
046 Pijper Sarja Hellevoetsluis 940 0:29:57 1eD45
047 Moerland Judith Hellevoetsluis 989 0:30:02 12eDse
048 Nieuwenhuis Lind   987 0:30:04 13eDse
049 Bonnefaas Sander Hellevoetsluis 971 0:30:26 3eH35
050 Ploeg Patrcik vd Hellevoetsluis 972 0:30:28 4eH35
051 Marinus Natasja Rozenburg 977 0:30:45 14eDse
052 Janssen Koen Voorne Atletiek 980 0:30:49 1eH50
053 Doe John   941 0:31:41 17eHse
054 Grijp Marianne Voorne Atletiek 950 0:32:15 4eD50
055 Erdmann Claudia Hellevoetsluis 939 0:32:17 4eD40
056 Wissink Bertha Pallas'93 942 0:32:25 5eD50
057 Giezen Arie Pallas'93 999 0:32:28 3eH60
058 Caaij Ilona v d Hellevoetsluis 992 0:32:55 15eDse
059 Baggerman Bianca Overwal 985 0:33:20 16eDse
060 Monster Annemari TVS'90 968 0:33:25 2eH50
061 Mons Desiree Hellevoetsluis 983 0:35:16 2eD45
Uitslag 10km
Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Solleveld Mart 's-Gravenzande 765 0:32:50 1eHse
002 Overgaauw Ronnie Dynamica 711 0:33:00 2eHse
003 Francke Jesper Dynamica 500 0:33:06 3eHse
004 Pagter Kevin de Dynamica 534 0:33:34 4eHse
005 Postma Dennis Pallas'93 596 0:34:04 1eH40
006 Groot Richard de Loopgr PK 584 0:34:48 1eH35
007 Stolk Edwin Flakkee 717 0:35:02 2eH35
008 Helbers Joop Pallas'93 538 0:35:04 5eHse
009 Snoeij Ab Pallas'93 588 0:35:31 1eH45
010 Dorst Cock Pallas'93 735 0:35:49 2eH45
011 White Thomas Pallas'93 502 0:35:54 3eH45
012 Wijk Danny van Pallas'93 507 0:35:59 2eH40
013 Fiering Marcel Pallas'93 512 0:36:05 3eH35
014 Peters Sander Pallas'93 587 0:36:13 6eHse
015 Berendsen Hans Pallas'93 604 0:36:19 3eH40
016 TimmermansCharle Pallas'93 601 0:36:26 1eH50
017 Hove Ferry ten Pallas'93 772 0:36:35 4eH45
018 Wolhoff Steven Spark 570 0:37:09 7eHse
019 Hemmerle John Pallas'93 791 0:37:11 5eH45
020 Fadis Rachid Spark 630 0:37:29 6eH45
021 Melissant Andre Flakkee 608 0:37:31 4eH35
022 Peeman Erik Flakkee 521 0:38:02 4eH40
023 Vries Jurryt PAC 726 0:38:06 8eHse
024 Kuil Jacco v d Rockanje 839 0:38:18 5eH40
025 Bok Jaap v d Flakkee 615 0:38:27 7eH45
026 Postmus Marcel Voorne Atletiek 580 0:38:29 8eH45
027 Tuk Erik Brielle 623 0:38:33 6eH40
028 NieuwstratenJero Spark 725 0:38:36 9eHse
029 Vos Elsemieke de Spark 631 0:38:38 1eDse
030 Keehnen Paul TVS'90 837 0:38:40 9eH45
031 Moene Allard Voorne Atletiek 571 0:38:45 10eH45
032 Hartman Vanessa Voorne Atletiek 579 0:38:58 2eDse
033 Akershoek Leo Stellerunners 702 0:39:02 5eH35
034 Engel Marcel Flakkee 511 0:39:11 7eH40
035 Tijl Rene Voorne Atletiek 578 0:39:13 6eH35
036 Jongejan Arie Ouddorp 818 0:39:15 1eH55
037 Hoek Jaap Stellerunners 760 0:39:17 2eH50
038 Mourik Bram van Sommelsdijk 737 0:39:21 11eH45
039 Croes Don Voorne Atletiek 581 0:39:25 12eH45
040 Penning Peter Pallas'93 617 0:39:27 2eH55
041 Reuijl Arjan Flakkee 545 0:39:36 8eH40
042 Stel Arie v d Loopgr A Sigter 577 0:39:39 3eH55
043 Smit Michael de Rotterdam 728 0:39:46 10eHse
044 Knaap Ramon vd Pallas'93 832 0:39:49 11eHse
045 Arensman Johnny Flakkee 549 0:39:54 12eHse
046 Starink Ronald Stellerunners 582 0:40:03 13eH45
047 Westhoeve Jan Flakkee 633 0:40:10 7eH35
048 Groen Roland Voorne Atletiek 576 0:40:20 14eH45
049 Karsbergen Ruud Flakkee 561 0:40:24 15eH45
050 Blok Martien Voorne Atletiek 564 0:40:33 3eH50
051 Valk Ton Voorne Atletiek 628 0:40:39 4eH55
052 Meijndert Johan CAV Energie 574 0:40:57 8eH35
053 Dijk Arie van Flakkee 634 0:41:02 5eH55
054 Smit Eddy Delta Sport 769 0:41:05 1eH60
055 Koning Louis de Zuidland 592 0:41:08 9eH40
056 Mellaard Gerard Spark 817 0:41:12 6eH55
057 GoudappelGertJan Pallas'93 547 0:41:20 10eH40
058 Veen Martin vd Flakkee 792 0:41:23 11eH40
059 Doornbosch Bouke Hellevoetsluis 748 0:41:26 12eH40
060 Haan Rik den Hellevoetsluis 838 0:41:28 16eH45
061 Steen Cor v d Parthenon 593 0:41:30 2eH60
062 Deursel Marcel v TVS'90 801 0:41:32 17eH45
063 Koenraad Erik Stellerunners 729 0:41:34 9eH35
064 Graaf Ed de Spark 523 0:41:46 7eH55
065 Poel Jurco Heenvliet 810 0:41:50 10eH35
066 Lans Loek v d Voorne Atletiek 755 0:41:56 4eH50
067 Kosters Woet Voorne Atl 519 0:41:59 13eH40
068 Noordegraaf Jos Pallas'93 805 0:42:04 13eHse
069 Tanis Jaco Flakkee 803 0:42:11 11eH35
070 Zwinkels Ron Voorne Atletiek 619 0:42:15 14eH40
071 Erkelens Ed TVS'90 784 0:42:16 5eH50
072 Snijders Johan Voorne Atletiek 612 0:42:23 15eH40
073 Bakker Gerard Spark 614 0:42:26 6eH50
074 Benne Johan av VN 613 0:42:28 3eH60
075 Muilenburg Gijs Hellevoetsluis 793 0:42:34 16eH40
076 Offenberg Michel Voorne Atl 537 0:42:46 12eH35
077 Vlugt Ben v d Pallas'93 573 0:43:03 7eH50
078 Wageningen Ton v Voorne Atletiek 514 0:43:12 4eH60
079 Kros Cor Tempelrunners 721 0:43:18 8eH50
080 Peters Theo Spark 516 0:43:21 9eH50
081 Peters Marco Pallas'93 530 0:43:23 17eH40
082 Zoutendijk Jordy Spijkenisse 764 0:43:27 14eHse
083 Verhagen Peter Stellerunners 815 0:43:31 18eH40
084 Frieling Jaap Rockanje 701 0:43:33 19eH40
085 Koedoot Carline Flakkee 520 0:43:39 1eD40
086 Altena Marius v Flakkee 526 0:43:42 5eH60
087 Beek Ruud van Spark 531 0:43:45 8eH55
088 Winter Anthony d Voorne Atletiek 591 0:43:49 18eH45
089 Kamps Arie Spijkenisse 762 0:43:52 9eH55
090 Biesheuvel Peter Voorne Atletiek 767 0:44:19 19eH45
091 Ru Alex de Hellevoetsluis 752 0:44:22 13eH35
092 TimmermansNatha Spijkenisse 513 0:44:24 3eDse
093 Terlouw Ron Pallas'93 705 0:44:25 10eH50
094 Goede Paul de Stellerunners 742 0:44:29 11eH50
095 Owen Thomas Voorne Atletiek 559 0:44:35 14eH35
096 Schellevis Bram Stellerunners 756 0:44:40 20eH45
097 Zoutendijk Patri Spijkenisse 763 0:44:44 15eHse
098 Verweij Arie Pallas'93 562 0:44:47 21eH45
099 GrannemanRichard Hellevoetsluis 542 0:44:50 20eH40
100 Huizen Arie van Numansdorp 757 0:44:57 22eH45
101 Haan Hannie de Voorne Atletiek 566 0:45:02 1eD50
102 GoedendorpRichar Hellevoetsluis 583 0:45:04 16eHse
103 Verschoor Angela Voorne Atletiek 629 0:45:08 2eD40
104 Bommel Hans van Hellevoetsluis 822 0:45:26 12eH50
105 Driessen Ben Voorne Atletiek 775 0:45:29 21eH40
106 Roobol John Voorne Atletiek 773 0:45:33 15eH35
107 Schie Wim van Hellevoetsluis 819 0:45:43 10eH55
108 wit Richard de Barendrecht 828 0:45:57 17eHse
109 Kros Ferry Pallas'93 568 0:45:58 23eH45
110 Braber John de Spark 766 0:46:04 24eH45
111 Elling Stefan Pallas'93 550 0:46:06 16eH35
112 PoldervaartJeane Spark 624 0:46:09 1eD45
113 Kerkhof Renzo De Brugrunners 712 0:46:11 18eHse
114 Zielst Leo van Pallas'93 595 0:46:22 25eH45
115 Tuk Henk Brielle 770 0:46:27 26eH45
116 Dijkstra Willem Hellevoetsluis 749 0:46:29 27eH45
117 Leuveren Edwin v Fortuna 743 0:46:32 17eH35
118 Kunet Harold Pallas'93 811 0:46:38 18eH35
119 Overgaauw Wilco O Beijerland 781 0:46:46 19eHse
120 Ligthart Tom Pallas'93 821 0:46:50 13eH50
121 Lindhout Marcel TVS'90 620 0:46:52 28eH45
122 Meel Peter van Pallas'93 554 0:46:55 6eH60
123 Walstra Thijs Pallas'93 555 0:46:58 14eH50
124 Bodegom Cok Pallas'93 800 0:47:08 7eH60
125 Leij Paul v d Hellevoetsluis 504 0:47:17 19eH35
126 Boer Irvin den Stellerunners 833 0:47:25 20eH35
127 Baggerman Dennis ZTV 741 0:47:28 20eHse
128 Monster Marco TVS 90 734 0:47:30 21eHse
129 Benschop Henk_Ja Hellevoetsluis 607 0:47:36 22eHse
130 Ven Marcel Vlaardingen 761 0:47:38 21eH35
131 Lange Arno de Hellevoetsluis 714 0:47:45 22eH40
132 Groot Paula Hellevoetsluis 543 0:47:50 3eD40
133 Boon Kees Hellevoetsluis 842 0:47:56 29eH45
134 Mastenbroek Jos Pallas'93 829 0:47:58 22eH35
135 Strik Petra Pallas'93 730 0:48:00 4eDse
136 Kostense Cor Flakkee 535 0:48:02 30eH45
137 Westbroek Jorgen Pallas'93 751 0:48:04 23eH35
138 Vlekke Henk Hellevoetsluis 825 0:48:08 31eH45
139 Nooren Piet Roozenburg 539 0:48:11 8eH60
140 Altena Myra van Flakkee 525 0:48:20 2eD50
141 Maanen Rob van Oostvoorne 716 0:48:33 23eH40
142 Zorge Wim Flakkee 506 0:48:44 9eH60
143 Langeveld Rob Start 808 0:48:50 15eH50
144 Schee Jan vd Hellevoetsluis 744 0:49:01 24eH40
145 Stel leon vd Puttershoek 745 0:49:03 24eH35
146 Hulstaart Nico Hellevoetsluis 750 0:49:05 11eH55
147 Bos Mieke v d Pallas'93 610 0:49:10 3eD50
148 Stip Hans Voorne Atletiek 804 0:49:17 25eH40
149 Eldering Sacha Hellevoetsluis 787 0:49:25 4eD40
150 Vrijhoeven Marga Pallas'93 783 0:49:28 5eD40
151 Almen Ton van Hellevoetsluis 746 0:49:37 10eH60
152 Uffelen Jose van Spark 527 0:49:39 4eD50
153 Borst Vincent Geervliet 824 0:49:41 25eH35
154 Vrijlandt Wil Spijkenisse 528 0:49:47 16eH50
155 Wissink Raymond Pallas'93 590 0:49:50 12eH55
156 Lier Jan van Pallas'93 569 0:49:52 17eH50
157 Bolleman Wilma Flakkee 632 0:49:54 5eD50
158 Putten Jan van Flakkee 778 0:49:56 13eH55
159 Bok Gerard v d Stellerunners 779 0:49:58 32eH45
160 Schefers Theo Spark 820 0:50:00 11eH60
161 Roest Remco v d Pallas'93 719 0:50:07 23eHse
162 Vernes Niels Pallas'93 724 0:50:14 24eHse
163 Overeem Fred van Hellevoetsluis 567 0:50:17 26eH35
164 SchellevisMartin Stellerunners 788 0:50:20 26eH40
165 Freericks Harald Flakkee 589 0:50:22 27eH40
166 Gaag Rob van der Hellevoetsluis 710 0:50:30 14eH55
167 Venis Eric Hellevoetsluis 830 0:50:33 27eH35
168 Dupon Leo TVS90 510 0:50:35 15eH55
169 Zwart Arjo Voorne Atletiek 597 0:50:39 12eH60
170 Elzinga Klaas Brielle 816 0:50:42 13eH60
171 Otte Jaap Hellevoetsluis 758 0:50:45 25eHse
172 Zuiderwijk Aad Pallas'93 558 0:50:52 18eH50
173 Rosbergen Hans Voorne Atletiek 759 0:50:57 14eH60
174 Verhoef Afke Voorne Atletiek 572 0:51:12 6eD40
175 Wiegersman John Voorne Atletiek 814 0:51:15 28eH40
176 Moerland Ron Hellevoetsluis 703 0:51:31 29eH40
177 Disser Paul Pallas'93 796 0:51:34 33eH45
178 Schouten Peter Flakkee 625 0:51:37 19eH50
179 Koning Rob Pallas'93 565 0:51:58 20eH50
180 Haastert Gerard Pallas'93 739 0:52:01 16eH55
181 Smit Abraham de Hellevoetsluis 713 0:52:05 21eH50
182 Lageweg Reja GGV 522 0:52:10 6eD50
183 Leeuw v W Ron de RunDC 515 0:52:11 34eH45
184 Strien Lida van Pallas'93 606 0:52:13 2eD45
185 Smidt Gerbrand Soijkenisse 707 0:52:17 26eHse
186 Timmermans Karel Brugrunners Spkn 627 0:52:20 22eH50
187 Velde Teun v d Rozenburg 795 0:52:22 15eH60
188 Vries Geert de Bernisser Runner 733 0:52:25 16eH60
189 Stellingwerf N Oudenhoorn 731 0:52:48 7eD40
190 Kap Remko Pallas'93 797 0:52:57 27eHse
191 Vliet Harm van Dordrecht 585 0:53:03 17eH55
192 Winkels Ton Flakkee 771 0:53:10 30eH40
193 Bonjer Patricia Voorne Atletiek 706 0:53:15 5eDse
194 Zwoll Jura van Flakkee 636 0:53:26 17eH60
195 Engel Marleen vd Voorne Atletiek 536 0:53:29 8eD40
196 Vliet Marcel v Vlaardingen 736 0:53:31 31eH40
197 Wal Jan van der Pallas'93 551 0:53:37 23eH50
198 Wilmes Arie Hellevoetsluis 622 0:53:39 24eH50
199 Bijkerk Casper Hellevoetsluis 844 0:53:41 35eH45
200 MastenbroekArnol Pallas'93 732 0:53:43 18eH60
201 Eltman Elly Voorne Atletiek 747 0:53:45 7eD50
202 Adriaanze Pieter Brielle 809 0:53:47 32eH40
203 Esch Rob van Pallas'93 753 0:54:07 33eH40
204 Sar Netty v d Voorne Atletiek 637 0:54:09 8eD50
205 Dongen Epidius Voorne Atletiek 768 0:54:11 19eH60
206 Kunst Diane Voorne Atletiek 812 0:54:16 6eDse
207 Berg Hans v d Pallas'93 840 0:54:19 25eH50
208 Monteny Eric Pallas'93 616 0:54:21 28eH35
209 Riet Anneleis v PAC 826 0:54:25 7eDse
210 Riet Nico van Voorne Atletiek 827 0:54:28 20eH60
211 Kok Leendert Spark 782 0:54:31 21eH60
212 Hydra Yvonne Spark 594 0:54:40 9eD50
213 Aelen Fons Goirle 835 0:54:42 26eH50
214 Varekamp Naomi Pallas'93 843 0:54:45 8eDse
215 Wit Mark de Hellevoetsluis 740 0:55:07 36eH45
216 Grood Ruud de Pallas'93 722 0:55:09 18eH55
217 Slingerland Corr Voorne Atletiek 774 0:55:21 3eD45
218 Siemons Joyce Spark 720 0:55:32 10eD50
219 Rijpsma Otto Oostvoorne 715 0:56:00 34eH40
220 Tieleman Daniell Flakkee 776 0:56:07 9eDse
221 Goeij Gerrit de Pallas'93 618 0:56:14 27eH50
222 Hoogenboom Sita Voorne Atl 501 0:56:16 4eD45
223 Alders Nathalie Flakkee 544 0:56:29 9eD40
224 Leyden Siet Hellevoetsluis 834 0:56:33 11eD50
225 Bergen Marc van Pallas'93 807 0:56:58 29eH35
226 Bronder Cora Abbenbroek 704 0:57:10 10eD40
227 Murel Ben sr Brielle 790 0:57:12 22eH60
228 Rij Sophia van Voorne Atletiek 709 0:57:28 10eDse
229 Lenten Robert v Voorne Atletiek 586 0:57:31 28eHse
230 Wiel Carin v d Stellerunners 786 0:57:40 11eD40
231 Reijnen Annie Spark 802 0:57:45 12eD50
232 Jonker Frank Hellevoetsluis 529 0:57:48 35eH40
233 Bruinmaars Leo Hellevoetsluis 635 0:58:06 19eH55
234 Hartigh Koen Poortugaal 794 0:58:57 28eH50
235 Dam Anita van Hellevoetsluis 718 0:59:05 13eD50
236 Best Linda de Voorne Atletiek 708 0:59:52 5eD45
237 Doonbosch Ciska Voorne Atletiek 836 1:00:09 12eD40
238 Bakker Margriet Voorne Atletiek 723 1:00:29 13eD40
239 Kers Kees Hellevoetsluis 841 1:00:30 20eH55
240 Leeuw Weenen Arj Flakkee 552 1:00:47 21eH55
241 Band Anita vd Voorne Atletiek 823 1:00:49 11eDse
242 Valentijn Edith Hellevoetsluis 831 1:01:09 14eD50
243 Assenberg Dick Voorne Atletiek 806 1:01:11 29eH50
244 Vosselman Henk Hellevoetsluis 813 1:01:20 23eH60
245 Ouwerdijk Chris Pallas'93 754 1:01:26 22eH55
246 Epker Anneke Pallas'93 548 1:01:58 15eD50
247 Schellevis Trix Stellerunners 789 1:02:02 14eD40
248 Raaymakers Andre Pallas'93 541 1:03:40 23eH55
249 Huttin At Hellevoetsluis 738 1:05:45 30eH50
250 Hazeveld Tjerk Pallas'93 727 1:08:23 36eH40
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png