Aad Zuiderwijk

18 september 2011 16,1km 1:33:37 Dam tot Damloop
24 september 2011 10km 52:54 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 51:12 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 8km 43:29 Sail-Run-Sail
5 november 2011 5km 36:13 Ontbijtloop Terschelling
13 november 2011 15km 1:17:49 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:26:09 Middelharnis

Ab Snoeij

9 januari 2011 21,1km 1:18:55 Rockanje
16 januari 2011 21,1km 1:17:11 Maassluis
22 januari 2011 10km 34:47 Hoornaar
13 februari 2011 16,1km 57:33 Brielle
6 maart 2011 25km 1:33:47 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:16:07 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 57:29 Middelharnis
10 april 2011 42,2km 2:46:54 Rotterdam
17 april 2011 10km 41:31 Oostvoorne
30 april 2011 10km 35:15 Oudenhoorn
12 mei 2011 1500m 4:46 Middelharnis (baan)
15 mei 2011 5km 16:37 Spijkenisse
26 mei 2011 10km 35:53 Wallenloop
2 juni 2011 10km 35:49 Delft
24 september 2011 10km 36:34 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 35:41 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 10km 35:30 Gorinchem
13 november 2011 15km 54:05 Spijkenisse
20 november 2011 15km 54:28 Zevenheuvelenloop
18 december 2011 5km 17:15 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 57:05 Middelharnis

Ageeth van Overeem

18 december 2011 5km 34:45 Spijkenisse

Alex van der Knaap

3 december 2011 3km 20:23 Snertloop

André Raaijmakers

13 februari 2011 16,1km 1:39:05 Brielle
12 maart 2011 21,1km 2:24:02 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:37:08 Middelharnis
10 april 2011 10km 1:08:37 Rotterdam
17 april 2011 10km 1:02:50 Oostvoorne
26 mei 2011 10km 58:41 Wallenloop
4 juni 2011 21,1km 2:38:18 Renesse
16 juni 2011 10km 59:43 Molenloop, Stellendam
9 oktober 2011 10km 1:00:40 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:34:05 Spijkenisse
20 november 2011 15km 1:39:56 Zevenheuvelenloop

Angelique Kloppenburg

10 april 2011 10km 1:04:04 Rotterdam
4 juni 2011 10km 58:17 Renesse
16 juni 2011 5km 26:40 Molenloop, Stellendam
18 augustus 2011 8km 43:59 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 54:46 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:27:47 Spijkenisse
11 december 2011 15km 1:30:39 Bruggenloop
24 december 2011 16,1km 1:35:32 Middelharnis

Anneke Epker

5 februari 2011 3km 19:27 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 1:43:20 Brielle
12 maart 2011 8km 49:05 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:43:42 Middelharnis
10 april 2011 10km 1:04:29 Rotterdam
17 april 2011 10km 1:00:55 Oostvoorne
26 mei 2011 4,4km 26:05 Wallenloop
12 augustus 2011 4,5km 27:03 Strandloop Ouddorp
9 oktober 2011 5km 30:40 Hellevoetsluis
3 december 2011 3km 18:44 Snertloop
18 december 2011 5km 30:47 Spijkenisse
24 december 2011 8km 51:49 Middelharnis

Arie Verweij

13 februari 2011 16,1km 1:15:25 Brielle
6 maart 2011 30km 2:25:09 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:36:39 Oostvoorne

Arie Voogt

30 april 2011 10km 53:05 Oudenhoorn

Arnold Engels

10 april 2011 42,2km 4:31:43 Rotterdam
11 december 2011 15km 1:22:59 Bruggenloop

Arnold Mastenbroek

13 februari 2011 16,1km 1:31:51 Brielle
12 maart 2011 21,1km 2:02:44 Oostvoorne
17 april 2011 10km 55:07 Oostvoorne
16 juni 2011 10km 56:56 Molenloop, Stellendam
18 september 2011 16,1km 1:34:45 Dam tot Damloop
9 oktober 2011 10km 56:00 Hellevoetsluis

Barbara Horstman

12 augustus 2011 4,5km 30:27 Strandloop Ouddorp

Ben van der Vlugt

8 januari 2011 12km 56:53 Vlaardingen
16 januari 2011 10km 43:50 Maassluis
13 februari 2011 16,1km 1:10:27 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:33:05 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:08:34 Middelharnis
17 april 2011 10km 41:33 Oostvoorne
30 april 2011 10km 42:32 Oudenhoorn
12 mei 2011 1500m 5:31 Middelharnis (baan)
26 mei 2011 10km 42:30 Wallenloop
12 augustus 2011 10km 45:06 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 33:58 Ouddorp
1 september 2011 3km 11:25 Naaldwijk (baan)
4 september 2011 10km 43:38 Tilburg
15 september 2011 5km 19:42 Naaldwijk (baan)
24 september 2011 10km 42:19 Tielemanloop
13 november 2011 15km 1:07:31 Spijkenisse

Berta Wissink

18 augustus 2011 8km 53:58 Ouddorp

Bertil van Nunen

22 januari 2011 10km 40:47 Hoornaar
6 maart 2011 30km 2:11:33 Brielle
10 april 2011 42,2km 2:59:38 Rotterdam

Bob Schot

13 maart 2011 21,1km 1:55:24 CPC loop
10 april 2011 42,2km 4:11:05 Rotterdam

Charles Timmermans

9 januari 2011 21,1km 1:22:13 Egmond
17 april 2011 10km 37:43 Oostvoorne
30 april 2011 6,8km 24:35 Middelharnis
22 mei 2011 42,2km 2:55:14 Hoorn
9 juni 2011 1500m 4:58 Naaldwijk (baan)
12 augustus 2011 10km 37:52 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 29:30 Ouddorp
1 september 2011 3km 10:25 Naaldwijk (baan)
4 september 2011 10km 36:49 Tilburg
15 september 2011 5km 17:38 Naaldwijk (baan)
2 oktober 2011 21,1km 1:24:00 Breda
9 oktober 2011 10km 36:35 Hellevoetsluis
16 oktober 2011 42,2km 2:51:14 Amsterdam
20 november 2011 15km 57:26 Zevenheuvelenloop
18 december 2011 5km 17:57 Spijkenisse

Chris Ouwendijk

30 april 2011 10km 57:21 Oudenhoorn
18 augustus 2011 8km 46:28 Ouddorp

Chris Zuiderwijk

18 september 2011 16,1km 1:16:29 Dam tot Damloop
24 september 2011 10km 44:56 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 42:19 Hellevoetsluis
5 november 2011 5km 20:30 Ontbijtloop Terschelling
6 november 2011 21,1km 1:34:35 Berenloop Terschelling
13 november 2011 15km 1:03:58 Spijkenisse
3 december 2011 6,5km 30:27 Snertloop
18 december 2011 21,1km 1:41:50 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:10:30 Middelharnis

Cidinha de Graaf

26 mei 2011 4,4km 31:48 Wallenloop
12 augustus 2011 4,5km 31:24 Strandloop Ouddorp

Cock Dorst

9 januari 2011 10,8km 40:58 Rockanje
30 januari 2011 13,2km 50:56 Kruiningergors
13 februari 2011 16,1km 1:03:09 Brielle
6 maart 2011 10km 37:22 Brielle
17 april 2011 5km 18:29 Oostvoorne
30 april 2011 10km 38:09 Oudenhoorn
15 mei 2011 10km 37:04 Spijkenisse
26 mei 2011 10km 37:48 Wallenloop
9 oktober 2011 5km 19:38 Hellevoetsluis
18 december 2011 5km 18:32 Spijkenisse

Cok van Bodegom

9 januari 2011 21,1km 1:53:32 Rockanje
5 februari 2011 6km 29:34 Crossloop H'sluis
26 maart 2011 16,1km 1:24:58 Middelharnis
30 april 2011 10km 48:03 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 48:40 Wallenloop
9 juni 2011 10km 47:06 Vierpolders
16 juni 2011 10km 47:32 Molenloop, Stellendam
18 augustus 2011 16km 1:21:28 Ouddorp
17 september 2011 15km 1:13:38 Ridderkerk
9 oktober 2011 10km 45:55 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:09:46 Spijkenisse
3 december 2011 6,5km 34:07 Snertloop
10 december 2011 21,1km 1:45:54 Vlaardingen
18 december 2011 21,1km 1:48:16 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:17:33 Middelharnis

Danny van Wijk

9 januari 2011 21,1km 1:20:54 Rockanje
22 januari 2011 10km 35:18 Hoornaar
13 februari 2011 16,1km 58:02 Brielle
6 maart 2011 25km 1:35:18 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:16:24 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 58:55 Middelharnis
10 april 2011 42,2km 2:51:59 Rotterdam
30 april 2011 10km 35:54 Oudenhoorn
22 mei 2011 10km 36:22 Hoorn
25 juni 2011 10km 36:26 Herwijnen
12 augustus 2011 10km 36:37 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 16km 58:14 Ouddorp
3 september 2011 10km 38:34 Noordeloos
24 september 2011 10km 35:43 Tielemanloop
29 oktober 2011 10km 35:14 Gorinchem
6 november 2011 42,2km 3:00:35 New York
18 december 2011 5km 18:17 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 58:35 Middelharnis

Daphne de Vette

6 maart 2011 10km 53:06 Brielle
26 mei 2011 10km 50:43 Wallenloop
25 juni 2011 15km 1:21:27 Maasdijk
12 augustus 2011 4,5km 21:54 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 39:56 Ouddorp

Deddie Lutam

11 december 2011 15km 1:19:40 Bruggenloop
18 december 2011 21,1km 1:52:08 Spijkenisse

Dennis Postma

6 maart 2011 25km 1:35:20 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:14:37 Oostvoorne
26 maart 2011 21,1km 1:15:46 Naaldwijk
17 april 2011 10km 35:02 Oostvoorne
30 april 2011 6,8km 22:33 Middelharnis
12 mei 2011 1500m 4:32 Middelharnis (baan)
26 mei 2011 10km 34:05 Wallenloop
2 juni 2011 8,6km 28:43 Lekkerkerk
25 juni 2011 15km 53:01 Maasdijk
6 augustus 2011 5km 17:36 De Lier
12 augustus 2011 10km 36:55 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 16km 58:01 Ouddorp
1 september 2011 3km 9:26 Naaldwijk (baan)
4 september 2011 10km 34:47 Tilburg
15 september 2011 5km 16:13 Naaldwijk (baan)
24 september 2011 10km 33:35 Tielemanloop
2 oktober 2011 21,1km 1:24:00 Breda
9 oktober 2011 10km 34:09 Hellevoetsluis
16 oktober 2011 42,2km 2:44:27 Amsterdam
13 november 2011 15km 54:34 Spijkenisse
18 december 2011 5km 16:44 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 56:40 Middelharnis

Diana Willemsen

12 maart 2011 8km 43:08 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:28:54 Middelharnis
17 april 2011 10km 51:55 Oostvoorne
26 mei 2011 10km 51:44 Wallenloop
16 juni 2011 10km 52:51 Molenloop, Stellendam
18 augustus 2011 16km 1:32:33 Ouddorp
18 september 2011 16,1km 1:27:35 Dam tot Damloop
24 september 2011 5km 26:25 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 49:09 Hellevoetsluis
5 november 2011 15km 1:18:10 Erasmusloop
13 november 2011 10km 48:23 Spijkenisse
3 december 2011 6,5km 37:20 Snertloop
18 december 2011 21,1km 1:54:09 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:21:58 Middelharnis

Ed de Wit

13 februari 2011 16,1km 1:11:12 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:32:32 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:09:51 Middelharnis
17 april 2011 10km 43:03 Oostvoorne
12 mei 2011 1500m 5:32 Middelharnis (baan)
9 juni 2011 1500m 5:35 Naaldwijk (baan)

Edward van Noordenne

13 februari 2011 16,1km 1:30:05 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:57:23 Oostvoorne
26 mei 2011 10km 50:46 Wallenloop
13 november 2011 10km 49:35 Spijkenisse
18 december 2011 21,1km 1:54:17 Spijkenisse

Elvira Wetter

26 mei 2011 10km 56:33 Wallenloop

Elza Broecks

10 april 2011 5km 37:47 Rotterdam
9 oktober 2011 5km 36:00 Hellevoetsluis
13 november 2011 10km 1:15:22 Spijkenisse
3 december 2011 3km 21:31 Snertloop
18 december 2011 5km 36:34 Spijkenisse
24 december 2011 8km 58:16 Middelharnis

Emiel Schell

9 januari 2011 21,1km 1:36:43 Rockanje
30 januari 2011 13,2km 55:24 Kruiningergors
30 april 2011 10km 40:23 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 41:19 Wallenloop
1 oktober 2011 42,2km 4:32:27 Kustmarathon

Eric Schipper

9 januari 2011 21,1km 2:14:16 Rockanje
16 januari 2011 21,1km 2:03:11 Maassluis
17 april 2011 10km 54:38 Oostvoorne
18 september 2011 16,1km 1:26:36 Dam tot Damloop
9 oktober 2011 21,1km 1:54:05 Eindhoven
13 november 2011 15km 1:19:04 Spijkenisse
20 november 2011 15km 1:20:06 Zevenheuvelenloop
11 december 2011 15km 1:23:08 Bruggenloop
18 december 2011 21,1km 1:57:00 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:30:22 Middelharnis

Erik Tuk

13 februari 2011 16,1km 1:03:58 Brielle
6 maart 2011 10km 38:34 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:25:11 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:04:23 Middelharnis
17 april 2011 10km 38:18 Oostvoorne
9 oktober 2011 10km 42:40 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 59:47 Spijkenisse

Esther Gardenier

16 januari 2011 21,1km 1:56:45 Maassluis
13 maart 2011 21,1km 1:56:46 CPC loop

Ferry de Graaf

9 oktober 2011 10km 40:35 Hellevoetsluis

Ferry Kros

9 januari 2011 21,1km 1:45:30 Rockanje
30 januari 2011 8,8km 42:01 Kruiningergors
5 februari 2011 6km 27:11 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 1:14:38 Brielle
6 maart 2011 30km 2:33:47 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:39:09 Oostvoorne
17 april 2011 10km 46:18 Oostvoorne
30 april 2011 10km 44:20 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 44:23 Wallenloop
4 juni 2011 21,1km 1:56:04 Renesse
16 juni 2011 10km 45:28 Molenloop, Stellendam
18 augustus 2011 8km 36:04 Ouddorp
18 september 2011 16,1km 1:15:36 Dam tot Damloop
24 september 2011 10km 45:14 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 44:19 Hellevoetsluis
27 november 2011 4,6km 22:16 Kruininger Gorscross
18 december 2011 11,2km 50:01 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:14:09 Middelharnis

Ferry ten Hove

9 januari 2011 21,1km 1:22:58 Rockanje
13 februari 2011 16,1km 59:48 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:18:39 Oostvoorne
10 april 2011 42,2km 2:50:19 Rotterdam
26 mei 2011 10km 38:22 Wallenloop
24 september 2011 10km 38:32 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 36:45 Hellevoetsluis
18 december 2011 11,2km 43:05 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:02:14 Middelharnis

Fija Engelhardt

5 november 2011 5km 36:11 Ontbijtloop Terschelling

Galina Mamaewa

26 mei 2011 4,4km 27:00 Wallenloop
16 juni 2011 5km 29:49 Molenloop, Stellendam
12 augustus 2011 4,5km 30:08 Strandloop Ouddorp
3 december 2011 3km 18:44 Snertloop

Gerard van Haastert

9 januari 2011 10,8km 54:21 Rockanje
5 februari 2011 9km 46:00 Crossloop H'sluis
9 oktober 2011 5km 24:08 Hellevoetsluis

Gert-Jan Goudappel

9 januari 2011 21,1km 1:38:40 Rockanje
16 januari 2011 21,1km 1:36:02 Maassluis
18 augustus 2011 8km 34:45 Ouddorp
24 september 2011 10km 43:30 Tielemanloop

Gon Voorham

10 april 2011 10km 57:09 Rotterdam
26 mei 2011 10km 54:35 Wallenloop
18 augustus 2011 8km 44:03 Ouddorp
3 december 2011 3km 15:36 Snertloop

Gonnie de Bie

10 april 2011 5km 37:47 Rotterdam

Hans Berendsen

18 augustus 2011 8km 30:37 Ouddorp
24 september 2011 10km 38:01 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 36:48 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 10km 36:29 Gorinchem
13 november 2011 15km 54:26 Spijkenisse
18 december 2011 11,2km 41:35 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 59:30 Middelharnis

Hans Martens

12 augustus 2011 4,5km 25:58 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 47:23 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 1:00:11 Hellevoetsluis

Hans van Duivendijk

30 januari 2011 4,6km 17:48 Kruiningergors
5 februari 2011 3km 11:23 Crossloop H'sluis
12 maart 2011 8km 30:42 Oostvoorne
17 april 2011 10km 38:25 Oostvoorne
21 april 2011 1000m 2:56 Naaldwijk (baan)
30 april 2011 10km 37:36 Oudenhoorn
6 mei 2011 3km 10:16 Utrecht (baan)
15 mei 2011 10km 36:57 Spijkenisse
19 mei 2011 3km 10:05 Oud-Beijerland
9 oktober 2011 5km 18:24 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 8km 33:38 Sail-Run-Sail
13 november 2011 15km 59:42 Spijkenisse

Harold Kunst

12 maart 2011 21,1km 1:52:06 Oostvoorne

Henk van Leeuwen

9 januari 2011 10,8km 39:22 Rockanje
22 januari 2011 10km 35:29 Hoornaar
13 februari 2011 5km 16:44 Brielle
26 maart 2011 8km 27:42 Middelharnis
3 april 2011 10km 34:19 Dordrecht
17 april 2011 10km 34:42 Oostvoorne
30 april 2011 10km 35:00 Oudenhoorn
12 mei 2011 1500m 4:24 Middelharnis (baan)
26 mei 2011 4,4km 14:37 Wallenloop
9 juni 2011 1500m 4:22 Naaldwijk (baan)
18 juni 2011 10km 33:27 Groot-Ammers
25 juni 2011 10km 33:34 Herwijnen
6 augustus 2011 5km 15:54 De Lier
12 augustus 2011 10km 35:03 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 26:22 Ouddorp
4 september 2011 10km 33:20 Tilburg
15 september 2011 5km 15:51 Naaldwijk (baan)
24 september 2011 10km 33:15 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 32:32 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 10km 33:27 Gorinchem
13 november 2011 15km 51:07 Spijkenisse
18 december 2011 5km 16:19 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 55:17 Middelharnis

Ilona van der Caaij

13 februari 2011 5km 30:36 Brielle
12 maart 2011 8km 52:26 Oostvoorne
10 april 2011 10km 1:03:29 Rotterdam
13 november 2011 10km 59:49 Spijkenisse
27 november 2011 4,6km 30:14 Kruininger Gorscross

Iskander van der Wijngaard

8 januari 2011 12km 52:56 Vlaardingen
22 januari 2011 10km 36:43 Hoornaar
5 februari 2011 3km 10:52 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 59:40 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:19:42 Oostvoorne
26 maart 2011 8km 28:49 Middelharnis
10 april 2011 10km 36:29 Rotterdam
17 april 2011 10km 36:07 Oostvoorne
12 mei 2011 1500m 4:33 Middelharnis (baan)
15 mei 2011 5km 17:18 Spijkenisse
26 mei 2011 10km 35:57 Wallenloop
12 augustus 2011 10km 37:33 Strandloop Ouddorp
1 september 2011 3km 10:00 Naaldwijk (baan)
15 september 2011 5km 16:42 Naaldwijk (baan)
24 september 2011 10km 36:09 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 35:09 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 10km 34:56 Gorinchem
13 november 2011 15km 54:03 Spijkenisse
3 december 2011 16,1km 59:17 Zeeuws Kampioenschap
18 december 2011 5km 17:03 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 57:14 Middelharnis

Jacques Slingerland

13 februari 2011 16,1km 1:22:21 Brielle
26 mei 2011 10km 47:02 Wallenloop
12 augustus 2011 10km 48:04 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 16km 1:16:11 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 43:56 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 8km 36:57 Sail-Run-Sail
6 november 2011 42,2km 3:31:20 Berenloop Terschelling
18 december 2011 21,1km 1:57:35 Spijkenisse

Jan Hillenga

30 april 2011 10km 51:37 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 51:15 Wallenloop

Jan Kweekel

9 januari 2011 10,8km 46:36 Rockanje
30 januari 2011 13,2km 59:19 Kruiningergors
13 februari 2011 16,1km 1:08:27 Brielle
6 maart 2011 30km 2:18:11 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:31:26 Oostvoorne
25 april 2011 42,2km 3:43:34 Utrecht
3 december 2011 6,5km 30:34 Snertloop
24 december 2011 8km 33:58 Middelharnis

Jan van der Wal

5 februari 2011 6km 32:09 Crossloop H'sluis
5 november 2011 5km 36:12 Ontbijtloop Terschelling

Jan van Lier

13 februari 2011 16,1km 1:22:17 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:47:22 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:18:16 Middelharnis
17 april 2011 10km 48:01 Oostvoorne
30 april 2011 10km 47:25 Oudenhoorn
12 augustus 2011 10km 52:43 Strandloop Ouddorp
9 oktober 2011 10km 49:12 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 8km 42:33 Sail-Run-Sail
13 november 2011 15km 1:12:15 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:18:31 Middelharnis

Jan Wegereef

9 oktober 2011 5km 19:47 Hellevoetsluis

Joek Sloots

9 januari 2011 21,1km 1:48:57 Rockanje
16 januari 2011 21,1km 1:46:14 Maassluis
5 februari 2011 6km 28:34 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 1:15:36 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:42:35 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:16:04 Middelharnis
17 april 2011 10km 46:09 Oostvoorne
30 april 2011 10km 45:37 Oudenhoorn
24 september 2011 10km 49:07 Tielemanloop
15 oktober 2011 8km 40:20 Sail-Run-Sail
13 november 2011 15km 1:12:22 Spijkenisse
3 december 2011 6,5km 33:56 Snertloop
18 december 2011 21,1km 1:47:24 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:18:34 Middelharnis

John Hemmerlé

9 januari 2011 21,1km 1:22:56 Egmond
12 februari 2011 25km 1:38:07 Oud-Beijerland
6 maart 2011 25km 1:36:41 Brielle
12 mei 2011 1500m 5:09 Middelharnis (baan)
15 mei 2011 10km 37:31 Spijkenisse
2 juni 2011 8,6km 31:16 Lekkerkerk
18 augustus 2011 8km 31:09 Ouddorp
1 september 2011 3km 10:40 Naaldwijk (baan)
4 september 2011 10km 38:25 Tilburg
13 november 2011 10km 36:18 Spijkenisse
20 november 2011 15km 58:49 Zevenheuvelenloop
18 december 2011 5km 18:07 Spijkenisse

John van den Bos

5 februari 2011 9km 36:49 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 1:06:39 Brielle
13 maart 2011 10km 41:24 CPC loop
30 april 2011 10km 40:36 Oudenhoorn
12 augustus 2011 10km 43:52 Strandloop Ouddorp
6 november 2011 21,1km 1:29:42 Berenloop Terschelling
27 november 2011 12,6km 57:46 Kruininger Gorscross
3 december 2011 6,5km 27:59 Snertloop

John van Zutphen

26 maart 2011 16,1km 1:17:58 Middelharnis
12 augustus 2011 10km 46:20 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 16km 1:17:49 Ouddorp
18 september 2011 16,1km 1:17:52 Dam tot Damloop
20 november 2011 15km 1:12:51 Zevenheuvelenloop

Joke Both

30 januari 2011 4,6km 22:46 Kruiningergors
5 februari 2011 6km 30:30 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 10km 47:51 Brielle
17 april 2011 5km 22:57 Oostvoorne
26 mei 2011 10km 48:26 Wallenloop
12 augustus 2011 4,5km 21:29 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 40:00 Ouddorp

Jolanda Troost

24 september 2011 5km 22:37 Tielemanloop
9 oktober 2011 5km 19:57 Hellevoetsluis

Jolanda van Wijk

26 maart 2011 16,1km 1:32:23 Middelharnis
17 april 2011 10km 54:40 Oostvoorne
26 mei 2011 10km 51:46 Wallenloop
18 augustus 2011 16km 1:32:45 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 1:00:08 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 8km 48:30 Sail-Run-Sail
13 november 2011 15km 1:27:45 Spijkenisse

Joop Hartog

13 februari 2011 10km 1:01:52 Brielle
18 augustus 2011 8km 46:05 Ouddorp
18 september 2011 16,1km 1:34:45 Dam tot Damloop
15 oktober 2011 8km 49:14 Sail-Run-Sail
20 november 2011 15km 1:14:13 Zevenheuvelenloop
3 december 2011 3km 16:37 Snertloop
18 december 2011 5km 30:15 Spijkenisse
24 december 2011 8km 47:40 Middelharnis

Joop Helbers

9 januari 2011 21,1km 1:19:58 Rockanje
5 februari 2011 9km 32:13 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 55:43 Brielle
6 maart 2011 25km 1:34:30 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:34:45 Oostvoorne
10 april 2011 42,2km 2:46:47 Rotterdam
17 april 2011 10km 37:01 Oostvoorne
12 augustus 2011 4,5km 15:29 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 29:23 Ouddorp
15 september 2011 5km 17:14 Naaldwijk (baan)
24 september 2011 10km 35:31 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 34:52 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 10km 37:39 Gorinchem
20 november 2011 15km 52:23 Zevenheuvelenloop
18 december 2011 11,2km 39:13 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 56:56 Middelharnis

Jorgen Westbroek

5 februari 2011 6km 29:24 Crossloop H'sluis
30 april 2011 10km 47:35 Oudenhoorn
9 oktober 2011 10km 48:29 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 8km 40:05 Vlaardingen - Cross
27 november 2011 8,6km 44:24 Kruininger Gorscross
10 december 2011 21,1km 1:48:21 Vlaardingen

Joris Straver

12 maart 2011 8km 44:06 Oostvoorne
9 oktober 2011 10km 52:43 Hellevoetsluis

Jos Mastenbroek

9 januari 2011 21,1km 1:49:12 Rockanje
12 augustus 2011 10km 49:11 Strandloop Ouddorp
9 oktober 2011 10km 44:11 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:08:41 Spijkenisse

Jos Noordegraaf

16 januari 2011 21,1km 1:41:37 Maassluis
13 februari 2011 16,1km 1:13:24 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:38:23 Oostvoorne
17 april 2011 10km 41:28 Oostvoorne
18 augustus 2011 8km 34:24 Ouddorp
18 september 2011 16,1km 1:12:25 Dam tot Damloop
13 november 2011 15km 1:04:11 Spijkenisse

Karin de Bruin

10 april 2011 42,2km 4:19:34 Rotterdam

Kees Boon

9 januari 2011 21,1km 2:05:32 Rockanje

Kees Noordhoek

13 maart 2011 21,1km 2:15:53 CPC loop
10 april 2011 42,2km 4:55:34 Rotterdam
30 april 2011 10km 53:34 Oudenhoorn
12 augustus 2011 4,5km 31:27 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 16km 1:21:00 Ouddorp
18 september 2011 16,1km 1:30:53 Dam tot Damloop
6 november 2011 42,2km 4:45:06 New York
3 december 2011 6,5km 34:12 Snertloop
18 december 2011 5km 37:31 Spijkenisse

Koos Damen

18 augustus 2011 16km 1:20:38 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 46:45 Hellevoetsluis

Korynne Churney

26 mei 2011 10km 1:10:12 Wallenloop

Leo Klaasse

12 mei 2011 1500m 5:51 Middelharnis (baan)
9 juni 2011 1500m 5:33 Naaldwijk (baan)
25 juni 2011 10km 41:31 Herwijnen
12 augustus 2011 4,5km 17:33 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 33:28 Ouddorp
24 september 2011 10km 43:58 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 41:29 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:03:24 Spijkenisse
20 november 2011 15km 1:05:55 Zevenheuvelenloop
18 december 2011 5km 19:43 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:07:34 Middelharnis

Leo van Zielst

9 januari 2011 21,1km 1:46:55 Rockanje
16 januari 2011 21,1km 1:45:05 Maassluis
30 januari 2011 13,2km 1:03:40 Kruiningergors
5 februari 2011 9km 41:18 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 1:13:26 Brielle
6 maart 2011 30km 2:52:42 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:46:27 Oostvoorne
13 maart 2011 21,1km 1:51:12 CPC loop
26 maart 2011 16,1km 1:15:03 Middelharnis
17 april 2011 10km 48:17 Oostvoorne
18 september 2011 16,1km 1:23:00 Dam tot Damloop
24 september 2011 10km 46:44 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 46:13 Hellevoetsluis
5 november 2011 15km 1:16:28 Erasmusloop
13 november 2011 15km 1:14:01 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:20:05 Middelharnis

Lida van Strien

13 februari 2011 16,1km 1:23:31 Brielle
12 augustus 2011 4,5km 24:29 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 43:20 Ouddorp
24 september 2011 10km 53:23 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 51:24 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 8km 47:14 Sail-Run-Sail
13 november 2011 15km 1:16:36 Spijkenisse
3 december 2011 3km 15:33 Snertloop

Liedie van Waardenburg

13 februari 2011 5km 35:36 Brielle
12 maart 2011 8km 57:54 Oostvoorne
10 april 2011 10km 1:10:47 Rotterdam
13 november 2011 10km 1:05:02 Spijkenisse
3 december 2011 3km 19:40 Snertloop
18 december 2011 5km 30:14 Spijkenisse

Linda Nieuwenhuis

11 december 2011 15km 1:25:36 Bruggenloop

Louis de Koning

24 september 2011 10km 39:08 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 36:51 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 10km 37:06 Gorinchem
13 november 2011 15km 55:53 Spijkenisse
20 november 2011 15km 56:19 Zevenheuvelenloop

Louise Geerinckx

26 mei 2011 10km 1:07:07 Wallenloop
9 oktober 2011 10km 57:28 Hellevoetsluis
13 november 2011 10km 57:09 Spijkenisse

Maarten Krijnen

16 januari 2011 10km 38:48 Maassluis
5 februari 2011 9km 34:20 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 59:54 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:19:28 Oostvoorne
30 april 2011 10km 35:14 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 43:42 Wallenloop
4 juni 2011 21,1km 1:20:30 Renesse
29 oktober 2011 10km 35:27 Gorinchem
13 november 2011 15km 54:36 Spijkenisse

Manuela Stoop

5 februari 2011 3km 18:04 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 5km 28:01 Brielle
10 april 2011 10km 1:04:04 Rotterdam
26 mei 2011 10km 56:46 Wallenloop
4 juni 2011 10km 1:02:54 Renesse
16 juni 2011 5km 26:48 Molenloop, Stellendam
12 augustus 2011 10km 1:00:38 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 43:48 Ouddorp
24 september 2011 10km 56:44 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 53:46 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:27:50 Spijkenisse
11 december 2011 15km 1:30:39 Bruggenloop
18 december 2011 5km 26:57 Spijkenisse

Mara van Rij

12 augustus 2011 4,5km 27:58 Strandloop Ouddorp

Marc van Bergen

13 februari 2011 10km 55:48 Brielle
10 april 2011 10km 54:15 Rotterdam
12 augustus 2011 4,5km 23:06 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 42:39 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 51:17 Hellevoetsluis
13 november 2011 10km 50:02 Spijkenisse
24 december 2011 8km 42:01 Middelharnis

Marcel Fiering

15 januari 2011 10km 37:26 Burgh-Haamstede
12 februari 2011 10km 36:57 Burgh-Haamstede
6 maart 2011 25km 1:41:30 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:17:15 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:00:44 Middelharnis
30 april 2011 10km 36:55 Oudenhoorn
15 mei 2011 10km 35:43 Spijkenisse
26 mei 2011 4,4km 15:06 Wallenloop
18 augustus 2011 8km 29:09 Ouddorp
4 september 2011 10km 35:47 Tilburg
15 september 2011 5km 16:43 Naaldwijk (baan)
24 september 2011 10km 36:00 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 35:13 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 54:13 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 59:09 Middelharnis

Marcel Gelton

16 januari 2011 10km 39:27 Maassluis
22 januari 2011 10km 39:26 Hoornaar
6 maart 2011 5,5km 18:26 Brielle
12 maart 2011 8km 30:12 Oostvoorne
26 maart 2011 8km 29:47 Middelharnis
17 april 2011 5km 18:03 Oostvoorne
21 april 2011 1000m 2:59 Naaldwijk (baan)
30 april 2011 10km 38:25 Oudenhoorn
12 mei 2011 1500m 4:35 Middelharnis (baan)
16 juni 2011 5km 18:23 Molenloop, Stellendam
12 augustus 2011 4,5km 15:32 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 29:31 Ouddorp
9 oktober 2011 5km 17:53 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 8km 34:50 Vlaardingen - Cross
27 november 2011 8,6km 37:33 Kruininger Gorscross

Marco Baas

26 mei 2011 10km 49:46 Wallenloop
20 juni 2011 10km 48:24 Woerden
9 augustus 2011 10km 44:36 Ronde van West
12 augustus 2011 10km 47:06 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 16km 1:18:12 Ouddorp

Marco Peters

9 januari 2011 21,1km 1:48:32 Rockanje
16 januari 2011 21,1km 1:42:53 Maassluis
30 januari 2011 13,2km 1:04:12 Kruiningergors
5 februari 2011 9km 41:55 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 1:13:40 Brielle
6 maart 2011 30km 2:24:17 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:36:37 Oostvoorne
13 maart 2011 21,1km 1:39:05 CPC loop
10 april 2011 42,2km 3:39:33 Rotterdam
17 april 2011 10km 43:18 Oostvoorne
26 mei 2011 10km 44:13 Wallenloop
18 september 2011 16,1km 1:12:25 Dam tot Damloop
1 oktober 2011 42,2km 3:56:20 Kustmarathon
15 oktober 2011 8km 36:27 Sail-Run-Sail
11 december 2011 15km 1:20:19 Bruggenloop

Marga van Gulik

27 november 2011 4,6km 34:09 Kruininger Gorscross
18 december 2011 5km 37:27 Spijkenisse

Marga Vrijhoeven

13 februari 2011 16,1km 1:22:07 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:46:44 Oostvoorne
10 april 2011 42,2km 3:46:56 Rotterdam
18 augustus 2011 16km 1:23:30 Ouddorp

Marieke Thijsen

26 mei 2011 10km 51:41 Wallenloop

Marije van Vilsteren

12 maart 2011 21,1km 1:46:42 Oostvoorne
30 april 2011 10km 46:57 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 46:33 Wallenloop
18 augustus 2011 8km 37:52 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 46:20 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:10:51 Spijkenisse
3 december 2011 6,5km 33:14 Snertloop
11 december 2011 15km 1:26:57 Bruggenloop
24 december 2011 16,1km 1:17:05 Middelharnis

Marijke Alebregtse

10 april 2011 10km 1:00:03 Rotterdam

Marijke Kerpel

26 mei 2011 4,4km 25:29 Wallenloop
16 juni 2011 5km 29:09 Molenloop, Stellendam
9 oktober 2011 10km 58:33 Hellevoetsluis

Marinda Kievit

30 april 2011 10km 49:57 Oudenhoorn
9 oktober 2011 10km 48:04 Hellevoetsluis
18 december 2011 21,1km 1:49:57 Spijkenisse

Marjan de Waaij

9 januari 2011 10,8km 47:44 Rockanje
5 februari 2011 9km 41:35 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 1:13:09 Brielle
26 maart 2011 16,1km 1:08:58 Middelharnis
17 april 2011 10km 43:15 Oostvoorne
18 augustus 2011 8km 34:29 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 43:28 Hellevoetsluis
5 november 2011 21,1km 1:38:44 Monster
13 november 2011 15km 1:05:36 Spijkenisse
3 december 2011 16,1km 1:12:48 Zeeuws Kampioenschap
18 december 2011 5km 20:46 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:10:47 Middelharnis

Marjolein Both

12 augustus 2011 4,5km 27:37 Strandloop Ouddorp
9 oktober 2011 10km 58:36 Hellevoetsluis
18 december 2011 11,2km 1:02:26 Spijkenisse

Mary Noordhoek

10 april 2011 42,2km 4:55:35 Rotterdam
30 april 2011 10km 54:29 Oudenhoorn
12 augustus 2011 4,5km 29:03 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 43:15 Ouddorp
18 september 2011 16,1km 1:30:53 Dam tot Damloop
6 november 2011 42,2km 4:45:07 New York
3 december 2011 6,5km 39:05 Snertloop
18 december 2011 5km 26:41 Spijkenisse

Micha de Vries

9 oktober 2011 5km 22:09 Hellevoetsluis
13 november 2011 10km 46:27 Spijkenisse
20 november 2011 15km 1:16:14 Zevenheuvelenloop

Michel Bouwens

5 februari 2011 9km 46:52 Crossloop H'sluis
10 april 2011 10km 48:50 Rotterdam
30 april 2011 10km 46:46 Oudenhoorn

Michiel Landman

26 mei 2011 4,4km 28:34 Wallenloop
12 augustus 2011 4,5km 29:01 Strandloop Ouddorp
9 oktober 2011 5km 33:29 Hellevoetsluis

Mieke van den Bos

30 januari 2011 13,2km 1:09:47 Kruiningergors
5 februari 2011 9km 45:44 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 1:21:53 Brielle
12 augustus 2011 10km 52:28 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 39:37 Ouddorp
15 oktober 2011 8km 43:09 Sail-Run-Sail
6 november 2011 21,1km 1:50:13 Berenloop Terschelling
27 november 2011 8,6km 50:10 Kruininger Gorscross
3 december 2011 6,5km 35:09 Snertloop

Miriam Oomen

13 februari 2011 5km 28:50 Brielle

Monique Goudappel

12 augustus 2011 4,5km 28:55 Strandloop Ouddorp

Naomi Varekamp

15 oktober 2011 8km 41:10 Sail-Run-Sail

Nazif Uludogus

26 maart 2011 8km 38:43 Middelharnis
17 april 2011 10km 48:36 Oostvoorne
30 april 2011 10km 44:42 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 43:53 Wallenloop
16 juni 2011 10km 43:48 Molenloop, Stellendam
18 augustus 2011 8km 35:53 Ouddorp

Nel van der Knaap

10 april 2011 10km 1:05:03 Rotterdam
3 december 2011 3km 17:23 Snertloop
18 december 2011 5km 29:28 Spijkenisse
24 december 2011 8km 47:39 Middelharnis

Niels van den Boogert

13 februari 2011 16,1km 1:08:41 Brielle
6 maart 2011 30km 2:28:28 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:30:23 Oostvoorne
10 april 2011 42,2km 3:28:41 Rotterdam
16 juni 2011 10km 40:00 Molenloop, Stellendam
18 augustus 2011 8km 31:40 Ouddorp

Niels Vernes

30 april 2011 10km 50:04 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 46:54 Wallenloop
24 september 2011 10km 46:28 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 44:16 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 8km 38:15 Sail-Run-Sail
3 december 2011 6,5km 32:12 Snertloop
18 december 2011 21,1km 1:41:49 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:15:38 Middelharnis

Onno Teders

5 februari 2011 3km 18:18 Crossloop H'sluis
12 maart 2011 8km 52:00 Oostvoorne
10 april 2011 10km 1:06:56 Rotterdam
26 mei 2011 4,4km 25:40 Wallenloop
3 december 2011 3km 17:08 Snertloop
18 december 2011 5km 29:32 Spijkenisse

Patricia Heijmans

12 augustus 2011 4,5km 30:15 Strandloop Ouddorp
9 oktober 2011 5km 33:46 Hellevoetsluis

Paul Disser

30 april 2011 10km 49:39 Oudenhoorn
16 juni 2011 10km 52:08 Molenloop, Stellendam
18 augustus 2011 8km 41:27 Ouddorp
18 september 2011 16,1km 1:26:36 Dam tot Damloop

Paula Groot

3 december 2011 6,5km 31:58 Snertloop
18 december 2011 21,1km 1:51:11 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:13:58 Middelharnis

Peter Penning

9 januari 2011 21,1km 1:30:33 Rockanje
30 januari 2011 13,2km 55:16 Kruiningergors
13 februari 2011 16,1km 1:06:06 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:26:54 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:05:47 Middelharnis
17 april 2011 10km 40:03 Oostvoorne
16 juni 2011 10km 41:05 Molenloop, Stellendam
12 augustus 2011 10km 42:13 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 32:12 Ouddorp
17 september 2011 10km 39:03 Ridderkerk
9 oktober 2011 10km 39:36 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 8km 34:33 Vlaardingen - Cross
24 december 2011 16,1km 1:09:21 Middelharnis

Peter Ton

9 augustus 2011 10km 48:07 Ronde van West
25 september 2011 21,1km 1:59:07 Drechtstedenloop
2 oktober 2011 21,1km 1:54:29 Rottemerenloop
3 december 2011 6,5km 33:21 Snertloop

Peter van Meel

16 januari 2011 21,1km 1:55:55 Maassluis
13 februari 2011 16,1km 1:15:27 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:42:11 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:21:14 Middelharnis
17 april 2011 10km 45:23 Oostvoorne
18 augustus 2011 8km 43:19 Ouddorp
18 september 2011 16,1km 1:23:00 Dam tot Damloop
24 september 2011 10km 48:44 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 46:36 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:11:45 Spijkenisse
18 december 2011 21,1km 1:54:16 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:21:47 Middelharnis

Petra Sloots

8 januari 2011 10km 40:18 Oud-Beijerland
22 januari 2011 10km 38:27 Hoornaar
30 januari 2011 6km 26:06 Roosendaal (cross)
13 februari 2011 10km 38:19 Schoorl
27 februari 2011 5km 19:00 Leiden
20 maart 2011 10km 38:55 Oudenbosch
7 mei 2011 15km 1:02:51 Papendrecht
12 mei 2011 1500m 5:10 Middelharnis (baan)
15 mei 2011 5km 18:46 Spijkenisse
18 mei 2011 5km 18:35 Zwijndrecht
22 mei 2011 5km 18:19 Den Haag
29 mei 2011 10km 38:08 Boskoop

Petra Strik

16 januari 2011 21,1km 1:46:34 Maassluis
12 maart 2011 21,1km 1:50:22 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:18:34 Middelharnis
10 april 2011 42,2km 3:59:31 Rotterdam
30 april 2011 10km 48:05 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 48:20 Wallenloop
12 augustus 2011 10km 52:45 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 38:07 Ouddorp
24 september 2011 5km 24:53 Tielemanloop
9 oktober 2011 5km 22:48 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 7km 33:33 Vlaardingen - Cross
29 oktober 2011 4km 19:49 Vlaardingen - Cross
27 november 2011 4,6km 25:34 Kruininger Gorscross
18 december 2011 5km 25:19 Spijkenisse

Ramon van der Knaap

9 oktober 2011 10km 40:52 Hellevoetsluis
13 november 2011 10km 39:39 Spijkenisse

Raymond Wissink

13 februari 2011 16,1km 1:23:29 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:52:20 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:22:22 Middelharnis
10 april 2011 42,2km 4:18:47 Rotterdam
30 april 2011 10km 49:09 Oudenhoorn
18 augustus 2011 8km 53:59 Ouddorp
15 oktober 2011 8km 40:40 Sail-Run-Sail
13 november 2011 15km 1:16:33 Spijkenisse
11 december 2011 15km 1:12:36 Bruggenloop
18 december 2011 21,1km 1:49:57 Spijkenisse
24 december 2011 8km 38:12 Middelharnis

Remco Schraven

30 januari 2011 8,8km 40:30 Kruiningergors

Remco van der Roest

5 februari 2011 9km 44:31 Crossloop H'sluis
10 april 2011 10km 47:35 Rotterdam
24 september 2011 10km 47:30 Tielemanloop
15 oktober 2011 7km 33:25 Vlaardingen - Cross
5 november 2011 15km 1:14:08 Erasmusloop
3 december 2011 6,5km 32:26 Snertloop
18 december 2011 11,2km 50:20 Spijkenisse

Remko Kap

13 februari 2011 16,1km 1:12:34 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:42:05 Oostvoorne
10 april 2011 42,2km 4:13:26 Rotterdam
16 juni 2011 5km 20:33 Molenloop, Stellendam
12 augustus 2011 4,5km 17:41 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 32:52 Ouddorp
24 september 2011 10km 41:41 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 41:16 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 8km 35:50 Sail-Run-Sail
5 november 2011 15km 1:14:04 Erasmusloop
13 november 2011 10km 40:10 Spijkenisse
20 november 2011 15km 1:06:43 Zevenheuvelenloop
27 november 2011 4,6km 19:58 Kruininger Gorscross
3 december 2011 6,5km 28:31 Snertloop
18 december 2011 11,2km 45:04 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:04:38 Middelharnis

Richard de Groot

26 maart 2011 16,1km 55:44 Middelharnis
17 april 2011 10km 34:44 Oostvoorne
26 mei 2011 10km 34:57 Wallenloop
24 september 2011 10km 34:22 Tielemanloop
13 november 2011 15km 53:55 Spijkenisse
18 december 2011 11,2km 39:37 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 58:02 Middelharnis

Richard Granneman

3 december 2011 6,5km 31:58 Snertloop
18 december 2011 21,1km 1:51:11 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:11:29 Middelharnis

Richard van Waardenburg

9 oktober 2011 10km 39:45 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 59:33 Spijkenisse
27 november 2011 12,6km 56:05 Kruininger Gorscross
11 december 2011 15km 59:05 Bruggenloop

Riet van Leeuwen

13 februari 2011 16,1km 1:18:07 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:42:30 Oostvoorne
17 april 2011 10km 45:08 Oostvoorne
26 mei 2011 10km 47:07 Wallenloop
24 september 2011 10km 45:08 Tielemanloop
15 oktober 2011 8km 37:04 Sail-Run-Sail
6 november 2011 21,1km 1:39:41 Berenloop Terschelling
13 november 2011 15km 1:08:14 Spijkenisse

Rodney O'Driscoll

10 april 2011 10km 43:45 Rotterdam
26 mei 2011 4,4km 17:03 Wallenloop
18 september 2011 16,1km 1:14:50 Dam tot Damloop
24 september 2011 10km 44:00 Tielemanloop
20 november 2011 15km 1:08:39 Zevenheuvelenloop

Rolf van Beek

18 augustus 2011 8km 36:16 Ouddorp
15 oktober 2011 8km 39:21 Sail-Run-Sail

Ron Moerland

9 januari 2011 21,1km 2:00:34 Rockanje
6 maart 2011 30km 2:48:56 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:44:36 Oostvoorne
10 april 2011 42,2km 5:08:37 Rotterdam
30 april 2011 10km 46:11 Oudenhoorn
15 mei 2011 10km 44:36 Spijkenisse
26 mei 2011 10km 43:48 Wallenloop
4 juni 2011 21,1km 1:56:27 Renesse
16 juni 2011 10km 44:21 Molenloop, Stellendam
12 augustus 2011 10km 46:59 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 16km 1:16:10 Ouddorp
1 oktober 2011 42,2km 4:37:18 Kustmarathon
9 oktober 2011 5km 20:39 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:08:36 Spijkenisse
3 december 2011 6,5km 30:22 Snertloop
18 december 2011 21,1km 1:41:50 Spijkenisse

Ron Terlouw

9 januari 2011 21,1km 1:48:21 Rockanje
12 augustus 2011 10km 50:28 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 16km 1:17:49 Ouddorp
24 september 2011 10km 45:46 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 43:20 Hellevoetsluis
11 december 2011 15km 1:14:20 Bruggenloop
24 december 2011 16,1km 1:18:13 Middelharnis

Ruud de Grood

10 april 2011 10km 52:10 Rotterdam
30 april 2011 10km 49:37 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 50:14 Wallenloop
11 december 2011 15km 1:22:11 Bruggenloop
11 december 2011 15km 1:22:11 Bruggenloop
24 december 2011 8km 58:18 Middelharnis

Ruud de Vette

25 juni 2011 15km 58:25 Maasdijk
6 augustus 2011 10km 38:22 De Lier
12 augustus 2011 10km 38:41 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 16km 1:02:18 Ouddorp
25 september 2011 42,2km 2:51:43 Berlijn
13 november 2011 15km 57:40 Spijkenisse
3 december 2011 16,1km 1:02:30 Zeeuws Kampioenschap
10 december 2011 21,1km 1:24:12 Vlaardingen
18 december 2011 11,2km 44:12 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:02:14 Middelharnis

Ruud Meurs

30 januari 2011 13,2km 1:01:53 Kruiningergors
10 april 2011 10km 44:58 Rotterdam
17 april 2011 10km 43:57 Oostvoorne
30 april 2011 10km 43:57 Oudenhoorn
24 september 2011 10km 47:02 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 46:10 Hellevoetsluis
3 december 2011 6,5km 34:18 Snertloop

Sander Peters

9 januari 2011 21,1km 1:20:54 Rockanje
22 januari 2011 10km 35:18 Hoornaar
30 januari 2011 13,2km 49:54 Kruiningergors
5 februari 2011 6km 21:56 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 57:35 Brielle
6 maart 2011 25km 1:33:55 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:17:43 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 58:34 Middelharnis
10 april 2011 42,2km 2:46:32 Rotterdam
2 juni 2011 10km 36:44 Delft
6 augustus 2011 5km 17:36 De Lier
12 augustus 2011 4,5km 15:40 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 29:59 Ouddorp
28 augustus 2011 10km 36:38 Rozenburg
24 september 2011 10km 37:53 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 36:39 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 10km 35:51 Gorinchem
13 november 2011 15km 54:10 Spijkenisse
3 december 2011 6,5km 26:00 Snertloop
24 december 2011 16,1km 1:02:53 Middelharnis

Sandra Helbers

26 mei 2011 4,4km 20:46 Wallenloop
12 augustus 2011 4,5km 19:49 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 36:18 Ouddorp
9 oktober 2011 5km 21:50 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 5km 21:33 Gorinchem
18 december 2011 5km 22:04 Spijkenisse
24 december 2011 8km 36:00 Middelharnis

Saskia Aberson

10 april 2011 10km 58:47 Rotterdam
26 mei 2011 10km 56:35 Wallenloop
16 juni 2011 10km 55:41 Molenloop, Stellendam
12 augustus 2011 10km 56:30 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 42:48 Ouddorp

Saskia Klaassens

18 december 2011 5km 33:21 Spijkenisse

Sietske Willems

26 mei 2011 4,4km 31:47 Wallenloop
12 augustus 2011 4,5km 30:21 Strandloop Ouddorp
9 oktober 2011 5km 30:38 Hellevoetsluis

Sigrid Folkerts

26 mei 2011 10km 1:00:22 Wallenloop

Sijlvia van der Wende

12 augustus 2011 4,5km 30:25 Strandloop Ouddorp

Stefan Elling

30 januari 2011 4,6km 20:22 Kruiningergors
5 februari 2011 3km 12:30 Crossloop H'sluis
13 februari 2011 16,1km 1:13:30 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:49:20 Oostvoorne
17 april 2011 10km 44:28 Oostvoorne
18 augustus 2011 8km 34:58 Ouddorp
13 november 2011 15km 1:09:09 Spijkenisse
3 december 2011 6,5km 31:58 Snertloop

Suzanna Varekamp

26 mei 2011 4,4km 21:57 Wallenloop
9 oktober 2011 5km 22:20 Hellevoetsluis
15 oktober 2011 8km 40:03 Sail-Run-Sail

Theo van Dis

26 mei 2011 4,4km 25:21 Wallenloop
9 oktober 2011 10km 57:42 Hellevoetsluis
18 december 2011 11,2km 1:04:31 Spijkenisse

Thijs Walstra

9 januari 2011 21,1km 1:50:05 Rockanje
5 februari 2011 9km 45:20 Crossloop H'sluis
12 maart 2011 21,1km 1:48:43 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 1:24:26 Middelharnis
17 april 2011 10km 47:05 Oostvoorne
30 april 2011 10km 44:27 Oudenhoorn
26 mei 2011 10km 44:34 Wallenloop
16 juni 2011 10km 45:25 Molenloop, Stellendam

Thomas White

9 januari 2011 21,1km 1:24:36 Rockanje
22 januari 2011 10km 36:08 Hoornaar
13 februari 2011 16,1km 59:09 Brielle
6 maart 2011 25km 1:35:17 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:19:07 Oostvoorne
26 maart 2011 16,1km 58:39 Middelharnis
10 april 2011 42,2km 2:51:32 Rotterdam
30 april 2011 6,8km 24:24 Middelharnis
12 mei 2011 1500m 4:51 Middelharnis (baan)
15 mei 2011 5km 17:24 Spijkenisse
22 mei 2011 10km 38:41 Hoorn
2 juni 2011 10km 37:11 Delft
9 juni 2011 1500m 4:46 Naaldwijk (baan)
18 juni 2011 10km 36:41 Groot-Ammers
25 juni 2011 10km 37:00 Herwijnen
12 augustus 2011 10km 38:53 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 29:19 Ouddorp
1 september 2011 3km 10:08 Naaldwijk (baan)
3 september 2011 10km 39:42 Noordeloos
29 oktober 2011 10km 37:36 Gorinchem
13 november 2011 10km 36:09 Spijkenisse
3 december 2011 16,1km 1:03:21 Zeeuws Kampioenschap
18 december 2011 5km 17:47 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 1:00:33 Middelharnis

Tjerk Hazeveld

5 februari 2011 9km 57:22 Crossloop H'sluis
12 maart 2011 8km 46:02 Oostvoorne
10 april 2011 10km 1:01:05 Rotterdam
16 juni 2011 10km 57:27 Molenloop, Stellendam
12 augustus 2011 10km 1:01:31 Strandloop Ouddorp
18 augustus 2011 8km 43:41 Ouddorp
24 september 2011 10km 54:07 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 53:43 Hellevoetsluis
13 november 2011 15km 1:19:12 Spijkenisse
20 november 2011 15km 1:20:18 Zevenheuvelenloop
18 december 2011 21,1km 1:57:34 Spijkenisse

Tom Ligthart

18 augustus 2011 8km 37:49 Ouddorp

Ton van Almen

9 januari 2011 21,1km 1:53:48 Rockanje
12 maart 2011 21,1km 1:50:20 Oostvoorne
26 mei 2011 10km 52:11 Wallenloop
18 augustus 2011 8km 39:59 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 51:01 Hellevoetsluis

Victor Phaff

6 maart 2011 30km 2:32:50 Brielle
12 maart 2011 21,1km 1:36:22 Oostvoorne
10 april 2011 42,2km 3:53:47 Rotterdam
25 april 2011 42,2km 3:43:48 Utrecht
15 mei 2011 42,2km 3:38:11 Leiden
26 mei 2011 10km 39:59 Wallenloop
4 juni 2011 21,1km 1:30:59 Renesse
17 juni 2011 42,2km 3:19:10 Torhout
10 juli 2011 42,2km 3:30:51 Den Haag Strandmarathon
20 augustus 2011 50km 3:57:44 De 50 van Assen
3 september 2011 10km 43:48 Noordeloos
15 september 2011 5km 18:01 Naaldwijk (baan)
24 september 2011 10km 37:47 Tielemanloop
9 oktober 2011 10km 36:20 Hellevoetsluis
29 oktober 2011 10km 36:08 Gorinchem
13 november 2011 15km 54:23 Spijkenisse
18 december 2011 11,2km 40:55 Spijkenisse
24 december 2011 16,1km 59:16 Middelharnis

Wim Bouter

5 februari 2011 3km 19:29 Crossloop H'sluis
12 maart 2011 8km 58:00 Oostvoorne
10 april 2011 10km 1:11:00 Rotterdam
9 oktober 2011 5km 36:05 Hellevoetsluis

Wim Padmos

9 januari 2011 10,8km 39:26 Rockanje
5 februari 2011 9km 32:04 Crossloop H'sluis
26 maart 2011 8km 27:44 Middelharnis
17 april 2011 10km 34:48 Oostvoorne
21 april 2011 5km 16:44 Naaldwijk (baan)
30 april 2011 6,8km 23:00 Middelharnis
26 mei 2011 10km 34:47 Wallenloop
18 augustus 2011 8km 28:47 Ouddorp
9 oktober 2011 10km 43:31 Hellevoetsluis
3 december 2011 8km 28:54 Zeeuws Kampioenschap
18 december 2011 5km 17:37 Spijkenisse
24 december 2011 8km 28:30 Middelharnis

Het hele parcours in enkele minuten...

Parcours

Jeugdloop - 375 meter
MeisjesJongens
1e Marit de Lange 1e Wessel van Gijze
2e Julia Poli 2e Jari Padmos
3e Julia de Lange 3e Sybren Goudappel
Jeugdloop - 750 meter
MeisjesJongens
1e Mereke Venis 1e Max van Rij
2e Emma Struijs 2e Jop van Heemst
3e Janice Goudappel 3e Stefan Poli
Uitslag 5km
Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Gelton Marcel Pallas'93 984 0:17:53 1eHtr
002 Duivendijk Hans Pallas'93 975 0:18:24 2eHtr
003 Weeda Brian Zuidland 948 0:18:43 3eHtr
004 Akershoe Kees Stellerunners 949 0:18:52 4eHtr
005 Lodder Djorn Flakkee 986 0:19:08 5eHtr
006 Kruik Melvin Voorne Atletiek 988 0:19:12 6eHtr
007 Dorst Cock Hellevoetsluis 934 0:19:38 7eHtr
008 Wegereef Jan Pallas'93 945 0:19:47 8eHtr
009 Rijkeboer Jelle Hellevoetsluis 946 0:19:51 9eHtr
010 Troost Jolanda Pallas'93 941 0:19:57 1eDtr
011 Kardux Jop Flakkee 998 0:20:02 10eHtr
012 Rosmolen Cris TVS'90 977 0:20:16 2eDtr
013 Moerland Ron Pallas'93 989 0:20:39 11eHtr
014 Kerdel Bas Hellevoetsluis 950 0:21:05 12eHtr
015 Weersma Maaike TVS 943 0:21:15 3eDtr
016 Helbers Sandra Pallas'93 942 0:21:50 4eDtr
017 Wijngaarden Mere Voorne Atl 944 0:21:58 5eDtr
018 Vries Micha de Pallas'93 929 0:22:09 13eHtr
019 Varekamp Suzanne Pallas'93 959 0:22:20 6eDtr
020 Strik Petra Pallas'93 978 0:22:48 7eDtr
021 Poli Carlo Hellevoetsluis 983 0:23:08 14eHtr
022 Wit Niek de Hellevoetsluis 956 0:23:34 15eHtr
023 Offen Dylan v sommelsdijk 933 0:23:37 16eHtr
024 Boerma Jurrie Papendrecht 937 0:23:41 17eHtr
025 Haastet Pallas'93 932 0:24:08 18eHtr
026 Mortier Larissa Spark 955 0:24:17 8eDtr
027 Nieuwendijk Jan Stellerunners 958 0:24:46 19eHtr
028 LeeuwenburgRaimo TVS'90 982 0:24:58 20eHtr
029 Roon Saskia van Voorne Atletiek 981 0:25:00 9eDtr
030 Pair Nick le Hellevoetsluis 976 0:25:12 21eHtr
031 Barth Feline Den Haag 957 0:25:57 10eDtr
032 Janse Zoutelande 910 0:26:02 11eDtr
033 Caeiro Alejandra CAV Energie 953 0:26:40 22eHtr
034 Kleywegt Jolanda Zuidland 962 0:26:48 12eDtr
035 VelgersdijkCincy Simonshaven 971 0:26:50 13eDtr
036 Pelt Marjolein v Voorne Atletiek 938 0:26:52 14eDtr
037 Roodzant Vincent Spijkenisse 967 0:27:52 23eHtr
038 Wilmes Martine Hellevoetsluis 926 0:28:20 15eDtr
039 Drift Kirsten v Voorne Atletiek 935 0:28:27 16eDtr
040 Eltink Yvonne Voorne Atletiek 936 0:28:29 17eDtr
041 MuilenburgRegina Voorne Atletiek 980 0:28:37 18eDtr
042 Logmans Karina Hellevoetsluis 985 0:28:44 19eDtr
043 Leeuw v W Hilde Zuidland 961 0:28:47 20eDtr
044 Sjouw Jessica Zuidland 969 0:28:56 21eDtr
045 Hoed Annefleur d Simonshaven 970 0:28:58 22eDtr
046 Grijp Marianne d Voorne Atletiek 947 0:29:23 23eDtr
047 Peters Mariola Hellevoetsluis 987 0:29:46 24eDtr
048 Waal Mahalia vd Hellevoetsluis 927 0:30:01 25eDtr
049 Langendoen Colin Simonshoven 966 0:30:29 26eDtr
050 Douma Sylvia Zuidland 972 0:30:32 27eDtr
051 Leeuw v W Wendy Zuidland 960 0:30:36 28eDtr
052 Willems Sietske Pallas'93 994 0:30:38 29eDtr
053 Epker G Pallas'93 939 0:30:40 30eDtr
054 Schaver Floor Hellevoetsluis 963 0:31:09 31eDtr
055 Slingerland Eva Hellevoetsluis 964 0:31:11 32eDtr
056 Vlies Cristel vd Geervliet 974 0:31:48 33eDtr
057 Huizer Danielle Zuidland 973 0:32:01 34eDtr
058 Schols Joop Spark 911 0:32:34 24eHtr
059 Dijk Marianne v Zuidland 968 0:32:37 35eDtr
060 Verschoor Karin Voorne Atletiek 951 0:33:07 36eDtr
061 Janssen Marga Voorne Atletiek 952 0:33:12 37eDtr
062 Landman Michel Pallas'93 928 0:33:29 25eHtr
063 Bergh Fred v d Hellevoetsluis 954 0:33:44 26eHtr
064 Heijmans Patrici Pallas'93 999 0:33:46 38eDtr
065 Broecks Elza Pallas'93 995 0:36:00 39eDtr
066 Bouter Wim Pallas'93 940 0:36:05 27eHtr
067 HollanderMarieke Hellevoetsluis 991 0:36:24 40eDtr
068 Hollander Daan d Voorne Atletiek 992 0:36:27 28eHtr
Uitslag 10km
Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Ouamoum Tarik Antwerpen 751 0:30:43 1eHse
002 Berok Mohammed Mauretanie 755 0:31:21 2eHse
003 BakkatiTahari O Antwerpen 752 0:32:16 3eHse
004 Boussatti Jamal Antwerpen 753 0:32:26 4eHse
005 Overgaauw Ronnie Dynamica 776 0:32:31 5eHse
006 Leeuwen Henk van Pallas'93 576 0:32:32 6eHse
007 WilleboordseFlor Dynamica 759 0:32:44 7eHse
008 Migon Hicham Deurne 754 0:32:55 8eHse
009 Kok Martijn de Dynamica 599 0:33:37 9eHse
010 Francke Jesper Dynamica 651 0:33:56 10eHse
011 Postma Dennis Pallas'93 642 0:34:09 1eH40
012 Pagter Kevin de Dynamica 641 0:34:39 11eHse
013 Helbers Joop Pallas'93 658 0:34:52 12eHse
014 WijngaardIskande Pallas'93 505 0:35:09 1eH35
015 Fiering Marcel Pallas'93 510 0:35:13 2eH40
016 Stap rene v d haag Atletiek 796 0:35:34 2eH35
017 Fadis Rachid Spark 633 0:35:38 1eH45
018 Snoeij Ab Pallas'93 648 0:35:41 2eH45
019 Oostdam Ronald NSL Herkingen 611 0:36:13 3eH35
020 Phaff Victor Pallas'93 512 0:36:20 4eH35
021 Melissant Andre Flakkee 587 0:36:32 5eH35
022 TimmermansCharle Pallas'93 773 0:36:35 1eH50
023 Peters Sander Pallas'93 624 0:36:39 13eHse
024 Hove Ferry ten Pallas'93 667 0:36:45 3eH45
025 Berendsen Hans Pallas;93 646 0:36:48 3eH40
026 Koning Louis de Pallas'93 529 0:36:51 4eH40
027 Pollemans Peter Oude Tonge 513 0:36:54 14eHse
028 Kerdel Niels Hellevoetsluis 807 0:36:57 15eHse
029 Arensman Johnny Flakkee 645 0:37:00 16eHse
030 Klem Pieter Flakkee 764 0:37:11 17eHse
031 Kesteren Ruben v R Atl 650 0:37:22 18eHse
032 Keehnen Paul Spijkenisse 845 0:37:25 4eH45
033 Bouwman David Flakkee 610 0:37:34 19eHse
034 BouchikhiHoussin Antwerpen 870 0:37:40 1eHtr
035 Kerkhof Michael Rotterdam Atl 559 0:37:43 20eHse
036 Slabbekoorn Leen Flakkee 833 0:37:46 6eH35
037 Kerkhof Henk av VN 561 0:37:49 5eH45
038 Derqaoui Amina Flakkee 780 0:37:52 1eDse
039 Bourquin Marieke Maassluis 669 0:38:06 2eDse
040 Peeman Erik Flakkee 736 0:38:20 5eH40
041 Kohn Ronald TVS'90 636 0:38:23 6eH45
042 Louter Fred Maasland 775 0:38:32 7eH45
043 Keizer Harold de Tempelrunners 654 0:38:35 6eH40
044 Hartman Vanessa Voorne Atletiek 526 0:38:38 3eDse
045 Wolters Paul Delft 840 0:38:47 8eH45
046 Chatziioannou C spijkenisse 848 0:38:55 21eHse
047 Vos Elsemieke de Spark 614 0:38:58 4eDse
048 Akershoek Leo Stellerunners 745 0:39:08 7eH40
049 Dicterck Stijn Simonshaven 842 0:39:16 22eHse
050 Marel John v d Vierpolders 810 0:39:18 1eH55
051 Croes Don Voorne Atletiek 626 0:39:21 9eH45
052 Verwijs Jan Energie 826 0:39:24 10eH45
053 Zwinkels Hans Voorne Atletiek 620 0:39:29 2eH50
054 Caeiro Jesus CAV Energie 801 0:39:32 8eH40
055 Penning Peter Pallas'93 664 0:39:36 2eH55
056 Hoek Joop Stellerunners 789 0:39:42 3eH50
057 WaardenburgRicha Pallas'93 747 0:39:45 23eHse
058 Starink Ronald Stellerunners 584 0:39:48 11eH45
059 Valk Ton Voorne Atletiek 532 0:39:53 3eH55
060 Deursel Marcel TVS 818 0:39:56 12eH45
061 Groen Roland Voorne Atletiek 618 0:40:02 13eH45
062 Corvelijn Albert Spijkenisse 652 0:40:07 4eH50
063 Peters Theo Spark 579 0:40:12 5eH50
064 Blok Martien Voorne Atletiek 541 0:40:14 4eH55
065 Jongejan Arie LPK Ouddorp 577 0:40:19 5eH55
066 Veer Martin v d Flakkee 546 0:40:31 9eH40
067 Graaf Ferry de Pallas'93 804 0:40:35 7eH35
068 Graaf Ed de Spark 639 0:40:38 6eH55
069 ZoutendijkPatric Brugrunners 525 0:40:45 24eHse
070 Kempen Paul van Flakkee 595 0:40:48 6eH50
071 Knaap Ramon vd Pallas'93 849 0:40:52 25eHse
072 Reuvers Lex Rockanje 593 0:40:55 14eH45
073 Kooman Eef Flakkee 647 0:41:00 7eH55
074 Waasdorp Cees Spark 663 0:41:08 7eH50
075 Kap Remko Pallas'93 740 0:41:16 26eHse
076 Klaasse Leo Pallas'93 507 0:41:29 8eH55
077 Offenberg Michel Voorne Atletiek 573 0:41:33 8eH35
078 Leerdam Jurgen Sommelsdijk 630 0:41:36 9eH35
079 Westerduijn Bob Spark 638 0:41:38 8eH50
080 Bos Thomas v d Den Haag 797 0:41:41 27eHse
081 Sponselee Chiel Hellevoetsluis 813 0:41:44 10eH35
082 Colly Jeffrey Voorne Atletiek 857 0:41:54 28eHse
083 Polder Kor v d Vierpolders 671 0:42:03 1eH60
084 Enthoven Nico Vierpolders 811 0:42:05 9eH55
085 Kamps Arie Spijkenisse 604 0:42:08 10eH55
086 Ooms Brigitte Spark 666 0:42:11 1eD45
087 Snijders Johan Voorne Atletiek 580 0:42:13 10eH40
088 Zuiderwijk Chris Pallas'93 623 0:42:19 29eHse
089 Tuk Henk Voorne Atletiek 520 0:42:36 15eH45
090 Tuk Erik Pallas'93 565 0:42:40 11eH40
091 Teijn Arjen TVS'90 765 0:42:43 16eH45
092 Pree Leon de Hellevoetsluis 785 0:42:46 17eH45
093 Owen Thomas Voorne Atletiek 622 0:42:55 12eH40
094 Koedood Carline Flakkee 548 0:42:58 1eD40
095 Kros Cor Poortugaal 771 0:43:01 9eH50
096 Verschoor Angela Voorne Atletiek 668 0:43:05 2eD40
097 Wageningen Ton v Voorne Atletiek 504 0:43:17 2eH60
098 Terlouw Ron Pallas'93 534 0:43:20 11eH55
099 Kosters Woet Voorne Atletiek 674 0:43:22 18eH45
100 Troost Arle LPK Geervliet 607 0:43:25 12eH55
101 Waaij Marjan de Pallas'93 670 0:43:28 2eD45
102 Padmos Wim Pallas'93 798 0:43:31 19eH45
103 Gerritsen Kees Spark 637 0:43:37 3eH60
104 Benschop Henk Ja TVS'90 644 0:43:43 11eH35
105 GoedendorpRichar Hellevoetsluis 502 0:43:47 30eHse
106 Driessen Ben Voorne Atletiek 803 0:43:49 20eH45
107 Graaf Ronald v d Voorne Atletiek 817 0:43:51 21eH45
108 Beek Ruud van Spark 551 0:43:54 13eH55
109 SlingerlandJacqu Pallas'93 784 0:43:56 10eH50
110 Koning Angeli de Maasland 774 0:43:58 3eD45
111 Geloof Andre vt Stellerunners 792 0:44:00 22eH45
112 Dijkstra Willem Hellevoetsluis 834 0:44:04 23eH45
113 Delft Bas van Spijkenisse 675 0:44:06 12eH35
114 Groot Paula de Hellevoetsluis 615 0:44:09 3eD40
115 Mastenbroek Jos Pallas'93 843 0:44:11 13eH40
116 GrannemanRichard Hellevoetsluis 616 0:44:13 14eH40
117 Vernes Niels Pallas'93 625 0:44:16 31eHse
118 Kros Ferry Pallas'93 608 0:44:19 24eH45
119 Overgaauw Wilco O beijerland 788 0:44:28 32eHse
120 Haan Hannie den Voorne Atletiek 545 0:44:30 1eD50
121 Kerkhof renzo Spijkenisse 782 0:44:34 33eHse
122 Winter Anthony d Voorne Atletiek 539 0:44:39 11eH50
123 Twist Ferry van Rockanje 550 0:44:42 13eH35
124 TimmermansNathal Zuidland 643 0:44:46 5eDse
125 Erkelens Ed TVS 819 0:45:08 12eH50
126 Bakker Gerard Spark 640 0:45:10 14eH55
127 Ghijsels Cynthia Haag Atletiek 603 0:45:13 6eDse
128 Benne Johan Spijkenisse 665 0:45:19 4eH60
129 Koppenol Hugo Spark 761 0:45:22 13eH50
130 Meyenwaard Rene Spark 762 0:45:24 15eH40
131 Sweeris Esther Voorne Atletiek 635 0:45:27 4eD40
132 Vries Klaas de zoetermeer 841 0:45:30 25eH45
133 Hordijk Daniel Hellevoetsluis 760 0:45:32 34eHse
134 Schie Joop van Spark 794 0:45:39 5eH60
135 Voogt Stefan Hoogvliet 742 0:45:45 35eHse
136 Altena Myra van Flakkee 564 0:45:48 2eD50
137 Roon Sjaak van Brielle 769 0:45:52 26eH45
138 Bodegom Cok van Pallas'93 800 0:45:55 6eH60
139 Zorge Wim Flakkee 547 0:45:59 7eH60
140 Meurs Ruud Pallas'93 590 0:46:10 27eH45
141 Zielst Leo van Pallas'93 627 0:46:13 28eH45
142 Vilsteren Marije Hellevoetsluis 501 0:46:20 7eDse
143 SchilperoordMart Nw Beijerland 582 0:46:23 36eHse
144 Stip Hans Voorne Atletiek 839 0:46:33 16eH40
145 Meel Peter van Pallas'93 589 0:46:36 8eH60
146 Erk Rene van Stellerunners 806 0:46:39 29eH45
147 Damen Koos Pallas'93 768 0:46:45 9eH60
148 Leenders Jan Spijkenisse 509 0:46:52 15eH55
149 Nooren Piet Spijkenisse 528 0:46:55 10eH60
150 Mertens Patrick Hellevoetsluis 860 0:47:05 17eH40
151 Meeling Marco TVS'90 812 0:47:11 37eHse
152 Mooijman Cora Monster 749 0:47:14 4eD45
153 Spruijt Cor Monster 748 0:47:16 14eH50
154 Smits Ger Spark 828 0:47:19 16eH55
155 Werk Hester v d Voorne Atletiek 629 0:47:22 8eDse
156 Tijhuis Theo Rockanje 598 0:47:32 30eH45
157 Margadaat Edith Delta Sport 823 0:47:35 3eD50
158 Klink Sander Rozenburg 518 0:47:37 38eHse
159 Mak Ted Voorne Atletiek 515 0:47:40 11eH60
160 Bolier Raoul Hellevoetsluis 832 0:47:49 14eH35
161 Bolleman Wilma Flakkee 594 0:47:52 4eD50
162 Vlekke Henk Voorne Atletiek 854 0:48:01 31eH45
163 Kiviet Marinda Pallas'93 851 0:48:04 9eDse
164 Kleijn Kees Stellerunners 791 0:48:08 15eH50
165 Westbroek Jorgen Hellevoetsluis 772 0:48:29 15eH35
166 Ghijsels Jos Den Haag 805 0:48:40 39eHse
167 Leeuw v W Ron de Zuidland 511 0:48:45 32eH45
168 Peters Frans Spijkenisse 781 0:48:50 16eH50
169 Klundert Gerda v Flakkee 662 0:48:53 5eD45
170 Wit Marjolein de Flakkee 536 0:49:02 10eDse
171 Willemsen Diana Pallas'93 731 0:49:09 5eD50
172 Lier Jan van Pallas'93 766 0:49:12 17eH50
173 Zinnemees Eric Hellevoetsluis 820 0:49:15 16eH35
174 Verhoef Afke Voorne Atletiek 597 0:49:33 5eD40
175 Snoek Marco Voorne Atletiek 855 0:49:37 17eH35
176 Willmes Arie Hellevoetsluis 508 0:49:51 17eH55
177 VlielanderGommer Stellerunners 583 0:50:17 18eH55
178 Schoordijk Rober Voorne Atletiek 795 0:50:23 33eH45
179 Krijgsman Johan Flakkee 655 0:50:28 18eH40
180 Janssen Koen Voorne Atletiek 606 0:50:31 18eH50
181 Hoeve Anne ten Voorne Atletiek 634 0:50:34 34eH45
182 Bos Jeroen v d Hellevoetsluis 808 0:50:36 40eHse
183 Overeem Fred van Hellevoetsluis 554 0:50:44 18eH35
184 Schouten Peter Flakkee 543 0:50:56 19eH50
185 Almen Ton van Pallas'93 758 0:51:01 12eH60
186 Zuiderwijk Aad Pallas'93 602 0:51:12 20eH50
187 Bergen Marc van Pallas'93 835 0:51:17 19eH35
188 Strien Lida van Pallas'93 649 0:51:24 6eD45
189 Milam Coutney Hellevoetsluis 750 0:51:29 11eDse
190 Dahlhaus Peter Puttershoek 767 0:51:32 19eH55
191 Noordzij Bert Hellevoetsluis 844 0:51:35 35eH45
192 Rooimans Claudia Voorne Atletiek 586 0:51:39 6eD40
193 Snijders Lauw Flakkee 827 0:51:44 19eH40
194 Sinke Natalie Vlissingen 659 0:51:48 12eDse
195 Ouwerkerk Eelco Brielle 770 0:51:58 20eH40
196 Lebbink BartJan Hellevoetsluis 763 0:52:20 21eH40
197 Bouman Peter Spirit 779 0:52:29 21eH50
198 Verhage Rita Flakkee 553 0:52:32 7eD40
199 Putten Jan van Flakkee 816 0:52:34 13eH60
200 Kas Boy Hellevoetsluis 756 0:52:37 41eHse
201 Straver Joris Pallas'93 793 0:52:43 42eHse
202 Weersma Ian Spark 821 0:52:47 36eH45
203 Godschalk Jennif TVS 836 0:52:53 13eDse
204 Zwart Arjo Voorne Atletiek 631 0:53:00 14eH60
205 Driessen Sadie Voorne Atletiek 802 0:53:03 8eD40
206 Jonker Frank Hellevoetsluis 555 0:53:08 37eH45
207 Kempen Carla van Flakkee 596 0:53:24 6eD50
208 Bruinaars Leo Hellevoetsluis 506 0:53:27 15eH60
209 Vliet Harm van Dordrecht 628 0:53:29 20eH55
210 Bonefaas Sander Hellevoetsluis 592 0:53:38 20eH35
211 Hazeveld Tjerk Pallas'93 535 0:53:43 38eH45
212 Stoop Manuela Pallas'93 521 0:53:46 14eDse
213 Moerland Judith Hellevoetsluis 738 0:54:00 15eDse
214 Lange Bianca de Hellevoetsluis 746 0:54:07 16eDse
215 Hydra Yvonne Spijkenisse 673 0:54:11 7eD50
216 Zwoll Jurg van Flakkee 657 0:54:26 16eH60
217 Zwet Erik Jan Hellevoetsluis 829 0:54:29 22eH40
218 Kok Marijke Spark 831 0:54:43 8eD50
219 KloppenburgAngel Pallas'93 568 0:54:46 9eD40
220 Ploeg Patrick vd Hellevoetsluis 591 0:54:48 21eH35
221 Kampen Anton van Flakkee 552 0:54:54 21eH55
222 Murel Ben Brielle 859 0:54:58 17eH60
223 Bos Remco Hellevoetsluis 778 0:55:07 22eH35
224 Nieuwenhuis Lind Hellevoetsluis 856 0:55:11 17eDse
225 Thijssen Marieke Hellevoetsluis 846 0:55:14 18eDse
226 Kleij Mirjam Hellevoetsluis 847 0:55:16 10eD40
227 Pangalila Ties PAC 809 0:55:20 18eH60
228 Vast jan H de Maasland 814 0:55:25 22eH50
229 Wit Jozien de Flakkee 653 0:55:43 19eDse
230 Alders Nathalie Flakkee 563 0:55:51 11eD40
231 MastenbroekArnol Pallas'93 739 0:56:00 19eH60
232 Zwieten Els van Delta Sport 734 0:56:04 9eD50
233 SlingerlandCorri Voorne Atletiek 783 0:56:27 7eD45
234 Bie Iris van de Hoogvliet 523 0:56:36 20eDse
235 Bie Leontine vd Hoogvliet 522 0:56:44 10eD50
236 Dijkstra Boudewi Gouda 787 0:56:55 23eH50
237 Gereinckx Louise Pallas'93 757 0:57:28 11eD50
238 Makop Peter Hellevoetsluis 853 0:57:36 23eH40
239 Dis Theo van Pallas'93 730 0:57:42 24eH50
240 Kok Leendert Spark 830 0:58:23 20eH60
241 Stel Theo van d Hellevoetsluis 852 0:58:27 25eH50
242 Pree Herma du Hellevoetsluis 786 0:58:30 8eD45
243 Kerpel Marijke Pallas'93 726 0:58:33 21eDse
244 Both Marjolein Pallas'93 728 0:58:36 22eDse
245 Houweling Bas Voorne Atletiek 632 0:58:42 21eH60
246 Prins Edwin Zuidland 744 0:58:47 24eH40
247 Biert Marion Flakkee 799 0:58:49 23eDse
248 Peeman Marieke Flakkee 737 0:58:55 12eD40
249 Hydra Henk Spijkenisse 672 0:59:02 22eH60
250 Vast Cees de Maasland 815 0:59:19 23eH60
251 Wijk Jolanda van Pallas'93 562 1:00:08 12eD50
252 Martens Hans Hellevoetsluis 741 1:00:11 26eH50
253 Raaymakers Andre Hellevoetsluis 516 1:00:40 22eH55
254 Tijsseling Renat Voorne Atletiek 825 1:00:53 9eD45
Testloop 3km - 2011
 1 nov4 okt6 sep2 aug5 jul7 jun3 mei5 apr1 mrt1 febSnelste tijd
Richard de Groot         09:50           09:50
Henk van Leeuwen           09:58         09:58
Wim Padmos     10:08               10:08
Marcel Gelton         10:15       10:55   10:15
Thomas White           10:26         10:26
John Hemmerlé           10:29         10:29
Ferry ten Hove           10:40         10:40
Sander Peters         10:55 10:41         10:41
Joop Helbers         10:42           10:42
Victor Phaff         10:50           10:50
Ruud de Vette         10:59           10:59
Niels van den Boogert       11:03         11:32   11:03
Richard van Waardenburg 11:04 11:24 11:27 12:10             11:04
Remko Kap 11:05 12:23 11:32 11:28 11:43   12:31     12:20 11:05
Peter Penning           11:16   11:50   11:55 11:16
Emiel Schell           11:24 11:22 11:46     11:22
Ferry de Graaf   11:28         11:32       11:28
Jos Noordegraaf     11:36         11:30   12:10 11:30
Rodney O'Driscoll   11:34   11:46       11:46 12:02 12:32 11:34
John van den Bos     11:34               11:34
Ron Moerland 11:43   11:55 12:02 12:03 12:18 12:35       11:43
Stefan Elling     12:08   12:17   11:52     12:00 11:52
Nazif Uludogus 12:42     12:34   11:53   14:08     11:53
Leo Klaasse         11:53           11:53
Thijs Walstra           11:54   13:00     11:54
Gert-Jan Goudappel     12:00 12:04             12:00
Jan Kweekel   12:04   12:24             12:04
Ben van der Vlugt         12:06           12:06
Cock Dorst           12:09         12:09
Ferry Kros 12:28   12:24 12:38   12:13 12:09   12:18   12:09
Ab Snoeij           12:11         12:11
Rolf van Beek 12:13 12:46       12:17 12:24 12:28 13:02 12:49 12:13
Marjan de Waaij     12:14               12:14
Chris Zuiderwijk 12:20 13:14                 12:20
Marco Peters   12:20           13:10 12:41   12:20
Niels Vernes 12:20   12:39 12:57 13:05   13:30       12:20
Jolanda Troost   12:23     13:18           12:23
Sandra Helbers 12:30 13:14 12:24   14:47           12:24
John van Zutphen 13:23     12:30   13:06 13:42 13:40   14:20 12:30
Jos Mastenbroek 12:30 12:34                 12:30
Ron Terlouw   12:50 12:32   13:28           12:32
Marco Baas       12:34 12:55 13:03 14:04   15:57   12:34
Cok van Bodegom 12:35     13:02   13:25         12:35
Michel Bouwens             12:38 12:50 12:49 14:00 12:38
Paula Groot 12:47                   12:47
Remco van der Roest 12:50   12:49 13:16     13:18 13:30 13:32   12:49
Jacques Slingerland     12:49 12:49 12:59 12:52 13:30       12:49
Riet van Leeuwen     12:50   12:57   13:07 13:05   13:17 12:50
Leo van Zielst   13:15       12:50 16:03     13:11 12:50
Jan van Lier 13:32       12:56 13:13 13:29 13:18 14:03   12:56
Joek Sloots 13:48 13:48 13:39 14:10   12:58 13:11 13:13 13:38 13:55 12:58
Tom Ligthart     13:28       13:05       13:05
Micha de Vries   13:07   13:33             13:07
Suzanna Varekamp 13:08                   13:08
Marije van Vilsteren 13:27             13:09   13:23 13:09
Peter Ton 13:12 13:57 13:35 13:27 14:02 13:50 14:14       13:12
Jan Hillenga         13:42 13:13 14:01       13:13
Iskander van der Wijngaard         13:18           13:18
Leo van der Linden   13:19   13:36   13:20       14:05 13:19
Diana Willemsen 13:24 13:37 14:16 14:06 13:44 13:28 14:01 14:01 14:20 14:39 13:24
Joke Both   15:17       13:26 13:50 13:36     13:26
Marinda Kievit     13:28       14:11       13:28
Jorgen Westbroek   13:28         13:34 13:38 13:32 14:14 13:28
Ruud Meurs 13:29 13:30                 13:29
Petra Strik   13:33   13:49 14:14   13:50   13:36 13:53 13:33
Mieke van den Bos     13:38         15:10     13:38
Jaap de Waard         13:43       14:31   13:43
Paul Disser     13:53       13:44       13:44
Marga Vrijhoeven     13:48               13:48
Ruud de Grood 15:12         13:53   14:52 14:57 15:04 13:53
Kees Noordhoek           13:54 14:23       13:54
Peter van Meel   13:54             15:40   13:54
Ron van Soest 14:00                   14:00
Daphne de Vette         14:09   14:11 14:38     14:09
Koos Damen         14:09           14:09
Marc van Bergen 14:25 14:26 14:09 14:20       14:59   15:18 14:09
Sander van Dongen           14:13         14:13
Ralph van de Grijp 14:14                   14:14
Tjerk Hazeveld 14:22 14:23 14:18     15:01 16:24 14:59 15:08   14:18
Aad Zuiderwijk 14:56 14:43 15:20   15:06   14:30 15:29     14:30
Eric Schipper   14:42   14:57     15:03 14:57 14:33 14:36 14:33
Lida van Strien   14:34 14:49 15:33 16:42           14:34
Jan van der Wal                   14:35 14:35
Gerard van Haastert                   14:35 14:35
Joris Straver   15:05             14:40   14:40
Saskia Aberson         14:44           14:44
Jantien Fröling   15:27         14:45       14:45
Arie Voogt           14:52 14:47       14:47
Jolanda van Wijk     16:20   14:47 15:26         14:47
Gon Voorham     15:34   14:50 15:14         14:50
Manuela Stoop 16:01   14:53   15:39 15:18 16:36 16:19   17:05 14:53
Angelique Kloppenburg 16:01   14:56 15:28 15:37 15:15   16:18 16:41   14:56
Marcel Straver 15:06 15:37                 15:06
Gillian Ter Heerdt 15:08                   15:08
Marjolein Both 15:09 15:16   17:04             15:09
Mary Noordhoek           15:13 15:11       15:11
Theo van Dis   15:22   16:37 16:46           15:22
Arnold Mastenbroek         15:24 15:25         15:24
Marijke Aalbers                 15:40   15:40
Gillian Ter Heerde   15:42                 15:42
Elvira Wetter           16:02 15:46   15:49   15:46
Joop Hartog   15:50       16:05 16:14 17:04 16:59   15:50
André Raaijmakers       16:03 15:57 15:53   16:10 16:04 16:30 15:53
Louise Geerinckx   16:10                 16:10
Onno Teders 17:26       19:21 16:18 17:12 19:40 17:20 18:10 16:18
Marijke Alebregtse               16:18     16:18
Marijke Kerpel     16:24       18:08       16:24
Chris Ouwendijk             16:25       16:25
Korynne Churney           16:25 17:06 18:05     16:25
Miriam Oomen                   16:27 16:27
John Toet       16:33             16:33
Ed Both     16:56               16:56
Nel van der Knaap       17:41       16:59 17:11   16:59
Hans Martens   17:01   17:03         17:00   17:00
Mara van Rij   18:02   17:04 17:39 18:09 19:52       17:04
Audry Toet       17:04             17:04
Sigrid Folkerts       17:07     18:10   18:49   17:07
Anneke Epker 18:18 18:12   17:42 17:18 17:36     23:06 17:10 17:10
Erlinde Karreman 17:36         17:11         17:11
Sietske Willems         17:15           17:15
Maarten Jongeneel 17:18             18:10     17:18
Simone van Dooren   17:33                 17:33
Monique Goudappel     18:18 19:05   17:40         17:40
Wim Bouter 17:40                 21:44 17:40
Heleen Boender       18:25   17:46         17:46
Galina Mamaewa   18:36 17:46               17:46
Corry Slingerland         18:05           18:05
Ilona van der Caaij                 18:07 18:29 18:07
Berta Wissink 18:32   18:08 19:01 19:24 20:06         18:08
Sjors Hendriks                 18:12   18:12
Andries Hagendijk                 18:20   18:20
Liedie van Waardenburg 18:25 18:47         19:33 19:40 20:03   18:25
Sijlvia van der Wende 19:30 18:34   18:43 19:34   21:25       18:34
Michiel Landman 18:35 19:05   19:53             18:35
Linda Wenisch 18:40                   18:40
Evelien Smit                 18:49   18:49
Patricia Heijmans 19:22 19:30 19:23 19:04             19:04
Dave Huisman   19:20                 19:20
Mariska Huisman   19:20                 19:20
Sijlvia Hogerheijde           19:25         19:25
Barbara Horstman       19:53 19:32   19:52       19:32
Marja van Mastrigt         19:59           19:59
Cidinha de Graaf         19:59 20:40 21:28       19:59
Marga van Gulik     20:57 20:37             20:37
Leen van der Wiel 20:48     20:40             20:40
Elza Broecks     20:57       21:35   23:06 23:07 20:57
Gonnie de Bie           22:08     23:06 23:01 22:08
Aantal deelnemers45474044475148353730 
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png