Op donderdagavond 24 mei 2012 organiseert atletiekverenging Pallas'93 uit Hellevoetsluis in samenwerking met Hockeyclub Voorne uit Hellevoetsluis een prestatieloop rond de gorzen en wallen van Hellevoetsluis. In het verleden werd in Hellevoetsluis al de 'Wallenloop' georganiseerd. Na alle positieve reacties van de afgelopen jaren is besloten dit jaar de derde Runnersworld Wallenloop te organiseren.

De prestatieloop heeft een regionaal karakter. De start vind plaats op loopafstand van het complex van de hockeyvereniging, thv de rotonde op de Amnesty Internationallaan en de finish bevindt zich op de parkeerplaats van Hockeyclub Voorne.

Het parcours van de Wallenloop start vanaf de Haringvlietweg en gaat via het gorzenpad en de Nieuwe Zeedijk richting de Westzijde van de vestingwallen. Deze worden dit jaar, indien mogelijk, volledig afgelopen tot aan het droogdok, en op de terugweg via de molen weer terug. Door werkzaamheden aan de vestingwallen kan het zo zijn dat het eerste stuk van de vestingwallen, tot aan de molen, niet in het parkoers opgenomen kan worden. Op de terugweg wordt ook nog om de vuurtoren heen gelopen om zo een aantal Hellevoetse highlights te passeren.

Om de loop gangbaar te maken voor zoveel mogelijk mensen bestaat de loop, voor personen ouder dan 12 jaar, uit twee hoofdafstanden; een 4,4 en een 10 kilometer. Alleen de 10 km loopt via de vestingwallen. De Wallenloop wordt gesponsord door Runnersworld Spijkenisse, contactpersoon Cock Dorst, tel 0181-618175.

Parcours
Runnersworld Wallenloop - uitslag 10km
001 Fertoute Fouad Spirit 214 0:34:26 1eHsen
002 Wijngaardiskander Pallas'93 063 0:34:58 2eHsen
003 Vlies John v d Spirit 213 0:35:15 3eHsen
004 Barendregt Marco PAC 143 0:36:07 4eHsen
005 Kesteren Ruben R A 206 0:37:11 5eHsen
006 Kerdel Niels Hellevoetsluis 181 0:38:10 6eHsen
007 Krijnen Maarten Pallas'93 235 0:38:24 1eH40
008 Kerkhof Henk Tempelrunners 096 0:38:27 2eH40
009 White Thomas Pallas'93 023 0:38:30 3eH40
010 TimmermansCharles Pallas'93 142 0:38:39 1eH50
011 Arensman Johnny Flakkee 144 0:39:05 7eHsen
012 Vette Ruud de Pallas'93 094 0:39:37 2eH50
013 Bouman David Flakkee 051 0:40:10 8eHsen
014 Hove Ferry ten Pallas'93 197 0:40:14 4eH40
015 Hoek Jaap Stellerunners 109 0:40:15 3eH50
016 Hartman Vanessa Voorne Atletiek 108 0:40:24 1eDsen
017 Engel Ferry Flakkee 017 0:40:42 5eH40
018 Speksnijder Goos Spark 044 0:40:56 9eHsen
019 Wolhoff Steven Spark 104 0:41:10 10eHsen
020 Blom Richard Hellevoetsluis 255 0:41:39 11eHsen
021 Valk Ton Voorne Atletiek 115 0:42:11 4eH50
022 Noordzij Edward Poortugaal 240 0:42:24 12eHsen
023 Loon Alex van Spark 163 0:42:27 6eH40
024 Peters Theo Spark 078 0:42:40 5eH50
025 Veldhuizen Mike Hellevoetsluis 229 0:42:47 6eH50
026 Delft Bas van Spijkenisse 186 0:43:56 13eHsen
027 Blok Martien Voorne Atletiek 285 0:44:14 7eH50
028 Kap Remko Pallas'93 151 0:44:30 14eHsen
029 Vlugt Ben v d Pallas'93 175 0:44:33 8eH50
030 Waaij Marjan de Pallas'93 068 0:44:38 1eD45
031 Bero Leendert vd Spark 260 0:44:41 7eH40
032 Geloof Andre 't Ouddorp 242 0:45:28 9eH50
033 Kosters Woet Voorne Atletiek 267 0:45:34 8eH40
034 Erk rene van Stellerunners 156 0:46:15 9eH40
035 Haan Rik de Hellevoetsluis 268 0:46:27 10eH50
036 Starink Ronald Stellerunners 049 0:46:34 10eH40
037 Winter Anthony d VA 147 0:46:40 11eH50
038 Goedendorp Richard Hellevoetsluis 088 0:47:17 15eHsen
039 Kweekel Jan Pallas'93 024 0:47:21 11eH40
040 Kros Cor Poortugaal 237 0:47:43 12eH50
041 Snijders Johan Voorne Atletiek 253 0:47:48 12eH40
042 Grijp Ralph v d Pallas'93 158 0:48:19 16eHsen
043 Adriaansen Stefen Hellevoetsluis 246 0:48:27 17eHsen
044 Agthoven Fred v Hellevoetsluis 076 0:48:30 13eH50
045 Schinkel Peter Hellevoetsluis 216 0:48:34 13eH40
046 Mastenbroek Jos Pallas'93 273 0:48:55 14eH40
047 Bodegom Cok v Pallas'93 210 0:49:00 14eH50
048 Lier Jan van Pallas'93 102 0:49:31 15eH50
049 Halen Ruud v Brielle 269 0:49:35 18eHsen
050 Polder Jeroen vd Rozenburg 046 0:49:41 19eHsen
051 Wiegersma John Voorne A 234 0:49:42 15eH40
052 Jansen Andre Abbenbroek 091 0:49:47 16eH50
053 Verstegen Vincent Spijkenisse 159 0:49:57 17eH50
054 Stokman Bernard Voorne Atletiek 257 0:50:13 18eH50
055 Damen Koos Hellevoetsluis 089 0:50:16 19eH50
056 Tijhuis Theo Rockanje 112 0:50:18 16eH40
057 Vlekke Henk Voorne A 245 0:50:24 17eH40
058 Blokpoel Michael Hellevoetsluis 248 0:50:41 20eHsen
059 Schippers Erik Hellevoetsluis 133 0:50:46 18eH40
060 Linden Leo v d Hellevoetsluis 188 0:50:48 20eH50
061 Schellevis Martin Stellerunners 172 0:50:52 19eH40
062 Bakhti Nabil Pallas'93 173 0:50:56 20eH40
063 Verhagen Peter Stellerunners 221 0:50:59 21eH40
064 Klink Sander Rozenburg 015 0:51:01 21eHsen
065 Schinkel Sylvia Hellevoetsluis 020 0:51:07 2eD45
066 Slingerland I Pallas'93 259 0:51:09 21eH50
067 Koch Jeroen Oostvoorne 222 0:51:37 22eHsen
068 Pahn Rmco Hellevoetsluis 256 0:51:47 23eHsen
069 Schipper Leonie Hellevoetsluis 048 0:51:50 2eDsen
070 Bree Auke de Hellevoetsluis 131 0:51:52 24eHsen
071 Verhoef Afke Voorne Atletiek 211 0:51:57 3eD45
072 Leeuwen Ellen v Hellevoetsluis 129 0:52:34 3eDsen
073 Schepers Eef Rhhon 134 0:52:40 22eH50
074 Akker Albert Spark 258 0:52:46 23eH50
075 Est Anthonie van Spark 169 0:52:50 24eH50
076 Romens Johan Spark 261 0:53:11 22eH40
077 Frieling Patricia Rockanje 166 0:53:30 4eDsen
078 Noordergraaf Jos Pallas'93 178 0:53:33 25eHsen
079 Bergen Marc v Pallas'93 277 0:53:35 26eHsen
080 Verwey Pieter Dordrecht 265 0:53:46 25eH50
081 Overheid Melvin Hellevoetsluis 009 0:53:59 27eHsen
082 Maljers Herman Spark 266 0:54:10 26eH50
083 Bos Remco Hellevoetsluis 179 0:54:35 28eHsen
084 Vijfeijken Rob v Rotterdam 047 0:54:51 29eHsen
085 Both Marjolein Pallas'93 083 0:54:52 5eDsen
086 Thijssen Mariek Hellevoetsluis 231 0:55:04 6eDsen
087 Almen Ton van Pallas'93 167 0:55:05 27eH50
088 Langbroek Johan Stellerunners 146 0:55:10 23eH40
089 Kas Boy Hellevoetsluis 194 0:55:13 30eHsen
090 Kolden Nico Voorne Atletiek 284 0:55:23 24eH40
091 Persy Paul Voorne Atletiek 289 0:55:24 25eH40
092 Bosveld Mirjam Voorne Atletiek 107 0:55:27 7eDsen
093 Waal Ton v d Hellevoetsluis 117 0:55:30 31eHsen
094 Risseeuw Wilko Hellevoetsluis 239 0:55:41 32eHsen
095 Stolk John Hellevoetsluis 152 0:55:45 26eH40
096 Enthoven Jos Voorne 286 0:55:55 28eH50
097 Dis Theo van Pallas'93 021 0:56:25 29eH50
098 Baas Marco Hellevoetsluis 007 0:56:27 33eHsen
099 Noordijk Bert Hellevoetsluis 244 0:57:19 27eH40
100 Blok Peter Pallas'93 230 0:57:23 28eH40
101 Velde Rob v d Spark 287 0:57:28 30eH50
102 Boelmans Piet Stellerunners 208 0:57:40 31eH50
103 Koppen Corina Stellerunners 209 0:57:41 8eDsen
104 Karreman Erlinde Pallas'93 193 0:58:09 9eDsen
105 Ronde Wynand de Vorik 189 0:58:30 34eHsen
106 Wander Leonie Voorne Atletiek 097 0:58:40 10eDsen
107 Pionierli Concet Voorne Atletiek 148 0:58:42 11eDsen
108 Baars Monique Hellevoetsluis 106 0:58:49 12eDsen
109 Ruiter Arie de Brugrunners 101 0:58:51 29eH40
110 Stokker Ed Spark 271 0:58:56 30eH40
111 Makop Peter Hellevoetsluis 121 0:59:00 31eH40
112 Tilburg Jos van Spark 288 0:59:17 32eH40
113 Kleijn Kees Stellerunners 243 0:59:30 32eH50
114 Vliet Jaleesa v Flakkee 034 1:00:58 13eDsen
115 Kempen Carla van Flakkee 050 1:01:00 4eD45
116 Wetter Elvira Pallas'93 037 1:01:25 14eDsen
117 Mannetoe Nout Stellerunners 251 1:02:04 33eH50
118 Overheid Marlies Hellevoetsluis 192 1:02:10 15eDsen
119 Zwet Erik Jab Hellevoetsluis 198 1:02:37 33eH40
120 Wort Leonie van Hellevoetsluis 038 1:02:45 16eDsen
121 Holswilder Krista Rotterdam 135 1:03:01 17eDsen
122 Romph Monique 2x door finish 281 1:03:19 18eDsen
123 Haan Ellen de Dordrecht 282 1:03:20 19eDsen
124 Lengkeek Gerrit Spijkenisse 122 1:03:44 34eH50
125 Schipper Robert Voorne Atletiek 196 1:03:59 34eH40
126 Brabander Linda Hellevoetsluis 010 1:04:03 20eDsen
127 Tsang Gail Pallas'93 082 1:04:04 21eDsen
128 Vosselman Henk Hellevoetsluis 045 1:04:23 35eH50
129 Blokpoel Theo Hellvoetsluis 249 1:04:52 36eH50
130 Hes Hanneke Hellevoetsluis 203 1:04:55 22eDsen
131 Verweel Roy Rotterdam 085 1:04:58 35eHsen
132 Slob Martijn Rotterdam 086 1:04:59 36eHsen
133 Huisman Dave Pallas'93 070 1:05:11 37eHsen
134 Ramada Rammy Rotterdam 099 1:05:18 38eHsen
135 Smit Evelien Pallas'93 105 1:05:21 23eDsen
136 Kas Annette Hellevoetsluis 195 1:05:38 24eDsen
137 Hoog Diana de Hellevoetsluis 191 1:06:50 25eDsen
138 Rusken Brenda Hellevoetsluis 204 1:08:20 39eHsen
139 Lauwers Janet Stellerunners 275 1:08:23 5eD45
140 Dijk Michel van Pijnacker 123 1:08:45 40eHsen
141 Peters Mariola Hellevoetsluis 233 1:09:20 26eDsen
142 Schellevis Trix Stellerunners 171 1:11:16 27eDsen
143 Schavemaker Nellie Goedereede 280 1:11:17 6eD45
144 Tolland Rizalina Rockanje 190 1:11:49 28eDsen
145 Veld Mirjam v d Hellevoetsluis 039 1:11:53 29eDsen
146 Kruif Jan de Hellevoetsluis 184 1:17:30 37eH50
147 Bischoff Anite Hellevoetsluis 182 1:17:31 7eD45
Runnersworld Wallenloop - uitslag 4,4km
001 Postma Dennis Pallas'93 141 0:15:15 1eHr
002 Fiering Marcel Hellevoetsluis 276 0:15:22 2eHr
003 Peters Sander Pallas'93 145 0:15:41 3eHr
004 Dorst Cock Pallas'93 263 0:15:54 4eHr
005 Chatiioannoi C Spijkenisse 187 0:16:17 5eHr
006 WaardenburgRichard Pallas'93 157 0:16:44 6eHr
007 Kruik Melvin Voorne Atletiek 90 0:16:59 7eHr
008 Keizer Harold de Poortugaal 236 0:17:08 8eHr
009 Jansen Edwin Spark 79 0:17:11 9eHr
010 Kerkhof Michael R A 247 0:17:14 10eHr
011 Putten Amina v Flakkee 223 0:17:16 1eDs
012 Akershoek Kees Stellerunners 274 0:17:27 11eHr
013 Kadux Jop Flakkee 149 0:17:32 12eHr
014 Peeman Maikel Flakkee 74 0:18:12 13eHr
015 Verhage Walter Flakkee 232 0:18:15 14eHr
016 Duivendijk Hans v Pallas'93 207 0:18:19 15eHr
017 Penning Peter Pallas'93 183 0:18:23 16eHr
018 Meel Pascal van Hellevoetsluis 168 0:18:49 17eHr
019 Westbroek Jorgen Pallas'93 126 0:19:00 18eHr
020 Roest Remco v d Pallas'93 125 0:19:14 19eHr
021 Uiterlinden Karel Gravendeel 254 0:19:29 20eHr
022 Roon Sjaak van Brielle 139 0:19:35 21eHr
023 Philips Meindert Hellevoetsluis 154 0:19:37 22eHr
024 Stolk Nik Hellevoetsluis 153 0:19:41 23eHr
025 Sies Marten Flakkee 150 0:19:44 24eHr
026 Heemst Jop van Flakkee 228 0:20:01 25eHr
027 Graaf Nienke Hellevoetsluis 80 0:20:04 2eDs
028 WyngaardenMerel Voorne Atletiek 170 0:20:44 3eDs
029 Meeuwen A Hellevoetsluis 252 0:20:47 26eHr
030 Noordijk Janie Hellevoetsluis 200 0:21:00 27eHr
031 Vries Micha de Pallas'93 8 0:21:32 28eHr
032 Lub Martijn Pallas'93 6 0:21:34 29eHr
033 Veldmans Henk Stellendam 212 0:21:37 30eHr
034 Kraauw Annemiek Stellendam 225 0:21:50 4eDs
035 Schippers Ernst Hellevoetsluis 132 0:22:13 31eHr
036 Hansen A H Start2Run 55 0:22:16 32eHr
037 Bijkerk Casper Hellevoetsluis 262 0:22:18 33eHr
038 Nijhuis Rob Oostvoorne 162 0:22:21 34eHr
039 Meesters Claudia Hellevoetsluis 64 0:22:28 5eDs
040 Baartman Mario Oostvoorne 226 0:22:34 35eHr
041 Stolk Angelique Voorne Atletiek 59 0:23:02 6eDs
042 Valk Henk Hellevoetsluis 185 0:23:05 36eHr
043 Klaveren Frank v Zwartewaal 73 0:23:07 37eHr
044 Pijpers Ruby Den Haag 124 0:23:08 38eHr
045 Saan Erik Hellevoetsluis 164 0:23:11 39eHr
046 Roon Susan van Voorne Atletiek 140 0:23:45 7eDs
047 Willemsen Ward Oostvoorne 227 0:23:58 40eHr
048 Elburg Rob v d Pallas'93 14 0:24:13 41eHr
049 Bruin Karina de Rockanje 165 0:24:16 8eDs
050 Jel Jolanda de Hellevoetsluis 28 0:24:19 9eDs
051 Zwan Madelon v d Flakkee 35 0:24:27 42eHr
052 Schats Yvonne Brielle 92 0:24:41 10eDs
053 Breggeman Bo Hellevoetsluis 270 0:25:20 43eHr
054 Lagerwaard Maaike Hellevoetsluis 161 0:25:29 11eDs
055 HogestegerLeontine Hellevoetsluis 160 0:25:30 12eDs
056 Selder John Pallas'93 36 0:25:46 44eHr
057 Vos Kayla de Hellevoetsluis 272 0:25:54 13eDs
058 Kasius Inge Hellevoetsluis 26 0:25:55 14eDs
059 Pelt S v Oostvoorne 283 0:25:57 15eDs
060 Toom Joop den Pallas'93 53 0:26:04 45eHr
061 Ru Bianca de Voorne Atletiek 250 0:26:07 16eDs
062 Logmans Karina Hellevoetsluis 180 0:26:11 17eDs
063 Olmer Renske Brielle 19 0:26:14 18eDs
064 Kuijpers Dennis Pallas'93 16 0:26:16 46eHr
065 Oomen Miriam Pallas'93 54 0:26:25 19eDs
066 Meurs Brenda Hellevoetsluis 127 0:26:29 20eDs
067 Kleijburg Anja Oostvoorne 100 0:26:35 21eDs
068 Pothof Bianca Hellevoetsluis 18 0:26:43 22eDs
069 GundermannPeter Voorne Atl 177 0:26:47 47eHr
070 Driessen Sarah Rozenburg 217 0:26:50 23eDs
071 Driessen Ben Rozenburg 218 0:26:52 48eHr
072 Pijper Sarja de Hellevoetsluis 264 0:27:00 24eDs
073 Klonowska Ania Pallas'93 71 0:27:09 25eDs
074 Wit Gaby de Oosterland 43 0:27:14 26eDs
075 Grootenboer Ella Hellevoetsluis 130 0:27:34 27eDs
076 Pronk Annemie Hellevoetsluis 113 0:27:35 28eDs
077 Gelderen Bertus Hellevoetsluis 219 0:27:41 49eHr
078 Wenisch Linda Pallas'93 31 0:27:44 29eDs
079 WaardenbirgLiedi Pallas'93 75 0:28:04 30eDs
080 Noordijk Jolanda Hellevoetsluis 199 0:28:20 31eDs
081 Disco Delicia Hellevoetsluis 128 0:28:23 32eDs
082 Dijk Marian v Pallas'93 205 0:28:25 33eDs
083 Roos Esther Hellevoetsluis 202 0:28:27 34eDs
084 Dungen Esther vd Hellevoetsluis 56 0:28:33 35eDs
085 HorstmanBarbard Pallas'93 174 0:28:36 36eDs
086 Toom Anneke den Pallas'93 52 0:28:40 37eDs
087 Gelderen Yvon v Pallas'93 13 0:28:46 38eDs
088 Bommel Marjolein Pallas'93 224 0:28:48 39eDs
089 Berbee Nienke Hellevoetsluis 25 0:29:16 40eDs
090 Heijmans Patricia Pallas'93 114 0:29:35 41eDs
091 Epker Anneke Pallas'93 30 0:29:38 42eDs
092 Erdmann Claudia Hellevoetsluis 136 0:29:44 43eDs
093 Elburg Linda vd Pallas'93 27 0:30:05 44eDs
094 Barendrecht Wil Voorne Atletiek 93 0:30:07 45eDs
095 Verhagen Lonneke Hellevoetsluis 4 0:30:11 46eDs
096 Kramer Christina Voorne Atletiek 87 0:30:19 47eDs
097 Elburg Petra vd Pallas'93 72 0:30:26 48eDs
098 Janssen Marga Voorne Atletiek 60 0:30:34 49eDs
099 Verschoor Karin Voorne A 241 0:30:36 50eDs
100 Rietdijk Linda Start2Run 65 0:30:38 51eDs
101 Broere Jolanda Voorne Atletiek 66 0:30:40 52eDs
102 Roelofs Ton Pallas'93 11 0:30:42 50eHr
103 Post Deborah Hellevoetsluis 111 0:30:44 53eDs
104 Monteny Jacqueline Hellevoetsluis 110 0:30:46 54eDs
105 Koelwijn Heleen Pallas'93 118 0:30:55 55eDs
106 Eekelen Sandy v Start2Run 84 0:31:11 56eDs
107 Jong Wendy de Hellevoetsluis 155 0:31:21 57eDs
108 Driessen Jessica Rozenburg 215 0:31:29 58eDs
109 Driessen Sadie Rozenburg 220 0:31:31 59eDs
110 Janssen Koen Voorne Atletiek 61 0:31:43 51eHr
111 Beek Jacq van Voorne Atletiek 98 0:31:45 52eHr
112 Born Anita Pallas'93 201 0:31:49 60eDs
113 GundermannCaroline Voorne Atletiek 176 0:31:52 61eDs
114 Verhoeven Simone Spijkenisse 119 0:32:36 62eDs
115 Bruijn Sandra de Hellevoetsluis 42 0:33:47 63eDs
116 KluitenbergChantal Hellevoetsluis 5 0:34:05 64eDs
117 Bosma Ton Hellevoetsluis 32 0:34:07 53eHr
118 Hout Henk Hoogvliet 33 0:34:09 54eHr
119 Speters Patrick Hellevoetsluis 120 0:35:03 55eHr
120 Izelaar Stephanie Rotterdam 137 0:35:05 65eDs
121 Werf Sean v d Rhoon 138 0:35:07 56eHr
122 Rol Richard Rotterdam 67 0:42:41 57eHr

Route

EMO crossloop - uitslag
Heren - 8km
1 Melissant, André Sommelsdijk 28:20
2 Padmos, Wim Rockanje 28:24
3 Fiering, Marcel Spijkenisse 28:27
4 Groot, Tom Dirksland 28:37
5 Slabbekoorn, Leendert Middelharnis 29:20
6 Zuidweg, Jan Melissant 30:00
7 White, Thomas H'sluis 30:37
8 Waardenburg van, Richa H'sluis 30:49
9 Wittenberg, Sebastiaan Spijkenisse 31:04
10 Vette de, Ruud H'sluis 31:17
11 Hoek, Jaap Goedereede 31:41
12 Rij van, Kaey Hoogvliet 33:37
13 Kweekel, Jan H'sluis 33:44
14 Maquelin, Richard Capelle a/d Ijssel 34:07
15 Mastenbroek, Jos H'sluis 36:31
16 Roest van der, Remco H'sluis 36:36
17 Boerlage, Sebastiaan Rhoon 37:22
18 Grijp van de , Ralph H'sluis 37:32
19 Fluit, Michael Hellevoetsluis 37:41
20 Sloots, Joek H'sluis 38:01
21 Laar van de, Jos-Wille Nijmegen 38:41
22 Krebbers, Roel Oud-Beijerland 38:47
23 Verstegen, Vincent Spijkenisse 39:00
24 Sluis van der, Edwin Hellevoetsluis 39:21
25 Kuijper, Michiel Rotterdam 40:15
26 Gaag van der, R. Hellevoetsluis 41:56
27 Zuiderwijk, Aad H'sluis 42:29
28 Dis van, Theo H'sluis 44:01
Dames - 8km
1 Groot, Paula H'sluis 36:00
2 Willemsen, Diana H'sluis 40:58
3 Both, Marjolein H'sluis 43:22
4 Kerpel, Marijke H'sluis 44:47
5 Kuijper, Annemieke Rotterdam 45:22
6 Visser de, Lenie Schiedam 46:12
7 Nieuwenhuis, Linda Hellevoetsluis 46:39
8 Geerinckx-Heezen, Loui H'sluis 51:09
Heren - 4km
1 Leeuwen van, Henk Heenvliet 13:21
2 Klem, Pieter Sommelsdijk 14:36
3 Vlugt van der, Ben H'sluis 17:32
4 Kros, Ferry H'sluis 17:35
5 Roon van, Sjaak Brielle 18:45
6 Ruttinger, Wessel Sommelsdijk 20:23
7 Bergen van, Marc H'sluis 21:03
8 Martens, Hans H'sluis 21:07
9 Teders, Onno H'sluis 22:42
10 Dave Huisman H'sluis 22:50
11 Driel van, Aad H'sluis 23:55
12 Hage, Tjeerd Hellevoetsluis 24:41
Dames - 4km
1 Helbers-van Orselen, S H'sluis 17:31
2 Rijsdijk, Marjan Hellevoetsluis 19:06
3 Lacroix, Renée Rockanje 19:27
4 Strik, Petra H'sluis 19:45
5 Both-Kraayeveld, Joke Brielle 19:58
6 Boere, Lida H'sluis 20:28
7 Kloppenburg, Angelique H'sluis 21:43
8 Stoop, Manuela H'sluis 21:57
9 Karreman, Erlinde H'sluis 22:34
10 Akershoek, Lucinda Middelharnis 23:57
11 Westphal, Daisy Oud-Beijerland 24:41
12 Heijmans-v.d. Bergh, P H'sluis 24:59
13 Wende van der, Sijlvia H'sluis 25:48
14 Epker, Anneke H'sluis 26:11
15 Overeem van, Ageeth H'sluis 26:55
16 Horstman, Barbara H'sluis 27:17
17 Veenstra, Kim Hellevoetsluis 27:22
18 Koelewijn, Heleen Hellevoetsluis 27:22
Jaarrecords 2012 - Heren
5 kmNaamTijdDatumLoop
Hsen Henk van Leeuwen 0:16:10 15 jan 2012 Maassluis
  Henk van Leeuwen 0:15:56 13 sep 2012 Zierikzee (baan)
H35 Iskander van der Wijngaard 0:16:05 2 sep 2012 Nieuwkoop
  Iskander van der Wijngaard 0:16:30 13 sep 2012 Zierikzee (baan)
H40 Dennis Postma 0:16:18 2 sep 2012 Voorschoten
  Dennis Postma 0:17:42 13 sep 2012 Zierikzee (baan)
H45 Wim Padmos 0:16:29 16 jun 2012 Werkendam
  Thomas White 0:17:24 13 sep 2012 Zierikzee (baan)
H50 Cock Dorst 0:17:30 25 mrt 2012 Rhoon
  Charles Timmermans 0:17:51 13 sep 2012 Zierikzee (baan)
H55 Leo Klaasse 0:19:20 25 mrt 2012 Rhoon
H60 - - - -
10 kmNaamTijdDatumLoop
Hsen Henk van Leeuwen 0:33:16 22 apr 2012 Oostvoorne
H35 Iskander van der Wijngaard 0:34:30 30 sep 2012 Singelloop Utrecht
H40 Danny van Wijk 0:35:00 22 sep 2012 Sommelsdijk
H45 Wim Padmos 0:35:02 22 sep 2012 Sommelsdijk
H50 Charles Timmermans 0:36:50 25 mrt 2012 Rhoon
H55 Leo Klaasse 0:40:25 21 jan 2012 Hoornaar
H60 Hans van Bommel 0:42:53 14 okt 2012 Hellevoetsluis
15 kmNaamTijdDatumLoop
Hsen Henk van Leeuwen 0:51:38 11 nov 2012 Spijkenisse
H35 Iskander van der Wijngaard 0:53:38 11 nov 2012 Spijkenisse
H40 Danny van Wijk 0:54:10 11 nov 2012 Spijkenisse
H45 Wim Padmos 0:53:40 11 nov 2012 Spijkenisse
H50 Charles Timmermans 0:57:39 29 jan 2012 Spijkenisse
H55 Peter Penning 1:04:45 11 nov 2012 Spijkenisse
H60 Ed de Wit 1:08:16 11 nov 2012 Spijkenisse
10 EMNaamTijdDatumLoop
Hsen Henk van Leeuwen 0:55:09 22 dec 2012 Middelharnis
H35 Iskander van der Wijngaard 0:56:46 22 dec 2012 Middelharnis
H40 Danny van Wijk 0:58:26 22 dec 2012 Middelharnis
H45 Hans Berendsen 0:58:38 22 dec 2012 Middelharnis
H50 John Hemmerlé 1:02:27 22 dec 2012 Middelharnis
H55 Peter Penning 1:09:09 22 dec 2012 Middelharnis
H60 Joek Sloots 1:19:05 22 dec 2012 Middelharnis
½ marathonNaamTijdDatumLoop
Hsen Chris Zuiderwijk 1:24:14 10 mrt 2012 Halve van Oostvoorne
H35 Iskander van der Wijngaard 1:14:29 10 mrt 2012 Halve van Oostvoorne
H40 Hans Berendsen 1:14:32 10 mrt 2012 Halve van Oostvoorne
H45 Ab Snoeij 1:16:39 15 jan 2012 Maassluis
H50 Ruud de Vette 1:18:55 10 mrt 2012 Halve van Oostvoorne
H55 Ron Terlouw 1:42:33 15 jan 2012 Maassluis
H60 Cok van Bodegom 1:40:51 10 mrt 2012 Halve van Oostvoorne
marathonNaamTijdDatumLoop
Hsen Chris Zuiderwijk 3:12:22 15 apr 2012 Rotterdam
H35 Victor Phaff 2:44:32 14 okt 2012 Eindhoven NK Marathon
H40 Marcel Fiering 2:50:28 4 nov 2012 Berenloop
H45 Hans Berendsen 2:48:24 15 apr 2012 Rotterdam
H50 Ruud de Vette 2:50:17 15 apr 2012 Rotterdam
H55 Raymond Wissink 4:04:58 15 apr 2012 Rotterdam
H60 Joek Sloots 3:43:44 15 apr 2012 Rotterdam
Jaarrecords 2012 - Dames
5 kmNaamTijdDatumLoop
Dsen Jolanda Troost 0:17:31 22 apr 2012 Oostvoorne
  Jolanda Troost 0:19:05 13 sep 2012 Zierikzee (baan)
D35 - - - -
D40 Paula Groot 0:21:42 16 sep 2012 Beekse Marathon
D45 Sylvia Schinkel 0:25:52 21 jun 2012 Stellendam
D50 Diana Willemsen 0:22:51 6 mei 2012 Spijkenisse
D55 Joke Both 0:24:22 11 nov 2012 Spijkenisse
D60 - - - -
10 kmNaamTijdDatumLoop
Dsen Jolanda Troost 0:40:08 14 okt 2012 Hellevoetsluis
D35 Bianca de Lange 0:54:30 22 apr 2012 Oostvoorne
D40 Petra Sloots 0:39:01 22 sep 2012 Sommelsdijk
D45 Marjan de Waaij 0:43:21 7 apr 2012 Sleeuwijk
D50 Marjan de Waaij 0:43:02 14 okt 2012 Hellevoetsluis
D55 Riet van Leeuwen 0:44:53 22 sep 2012 Sommelsdijk
D60 Gon Voorham 0:54:33 15 apr 2012 Rotterdam
15 kmNaamTijdDatumLoop
Dsen Marinda Lub 1:18:10 11 nov 2012 Spijkenisse
D35 Marjolein Both 1:24:51 9 dec 2012 Bruggenloop R'dam
D40 Paula Groot 1:10:03 11 nov 2012 Spijkenisse
D45 Sylvia Schinkel 1:23:56 9 dec 2012 Bruggenloop R'dam
D50 Marjan de Waaij 1:05:37 11 nov 2012 Spijkenisse
D55 Riet van Leeuwen 1:10:41 11 nov 2012 Spijkenisse
D60 - - - -
10 EMNaamTijdDatumLoop
Dsen Manuela Stoop 1:41:37 23 sep 2012 Dam tot Damloop
D35 Miriam Oomen 1:32:03 23 sep 2012 Dam tot Damloop
D40 Paula Groot 1:14:20 22 dec 2012 Middelharnis
D45 - - - -
D50 Marjan de Waaij 1:10:46 22 dec 2012 Middelharnis
D55 - - - -
D60 - - - -
½ marathonNaamTijdDatumLoop
Dsen Marije van Vilsteren 1:40:48 10 mrt 2012 Halve van Oostvoorne
D35 Bianca de Lange 2:01:04 10 mrt 2012 Halve van Oostvoorne
D40 Paula Groot 1:37:00 15 jan 2012 Maassluis
D45 Marjan de Waaij 1:31:39 10 mrt 2012 Halve van Oostvoorne
D50 Diana Willemsen 1:48:58 10 mrt 2012 Halve van Oostvoorne
D55 Riet van Leeuwen 1:40:29 4 nov 2012 Berenloop
D60 - - - -
marathonNaamTijdDatumLoop
Dsen - - - -
D35 - - - -
D40 Paula Groot 3:42:45 15 apr 2012 Rotterdam
D45 - - - -
D50 - - - -
D55 - - - -
D60 - - - -

Dit is het parcours voor de 10km.
De 5km volgt hetzelfde parcours, maar keert halverwege al terug.

Parcours

Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Overgaauw Ronnie Dynamica 747 0:33:03 1eHse
002 Leeuwen henk van Pallas'93 646 0:33:17 2eHse
003 Postma Dennis Pallas'93 637 0:35:10 1eH40
004 WyngaardIskander Pallas'93 609 0:35:19 1eH35
005 NieuwenhuijzeLau AV'56 552 0:35:30 3eHse
006 Wijk Danny van Pallas'93 512 0:35:50 2eH40
007 Krijnen Maarten Pallas'93 525 0:35:52 3eH40
008 Pollemans Peter Flakkee 520 0:35:54 4eHse
009 Chatziioannou C Pallas'93 647 0:35:58 5eHse
010 Groot Richard de Pallas'93 584 0:36:00 2eH35
011 Engel Ferry Flakkee 518 0:36:03 1eH45
012 Arensman Johnny Flakkee 608 0:36:08 6eHse
013 Berendsen Hans Pallas'93 549 0:36:10 2eH45
014 Kerdel Niels Hellevoetsluis 840 0:36:27 7eHse
015 Schotte Kasper Schiedam 855 0:36:33 8eHse
016 Bouman David Flakkee 516 0:36:35 9eHse
017 Maliepaard Ruud Flakkee 800 0:36:37 10eHse
018 Tveter Einar Spark 828 0:36:41 1eH50
019 Kesteren Ruben v R A 648 0:36:55 11eHse
020 White Thomas Pallas'93 503 0:36:57 3eH45
021 Melissant Andre Flakkee 617 0:37:02 3eH35
022 Stijlaart Jaap av Triathlon 799 0:37:08 1eH55
023 Timmermans Charl Pallas'93 645 0:37:17 2eH50
024 Hove Ferry ten Pallas'93 664 0:37:27 4eH45
025 Peeman Erik Flakkee 726 0:37:30 4eH40
026 Hemmerle John Pallas'93 611 0:37:45 3eH50
027 WaardenburgRicha Pallas'93 784 0:38:25 4eH35
028 Keehnen Paul Spark 823 0:38:53 5eH45
029 Lenten Robert v Voorne Atletiek 543 0:38:56 5eH35
030 Putten Amina van Flakkee 794 0:38:58 1eDse
031 Tijl rene Voorne Atletiek 663 0:39:06 6eH35
032 Norg Leo v d Lgr Vierpolders 836 0:39:08 6eH45
033 Driehuis Martin Voorne Atletiek 573 0:39:13 7eH45
034 Colle Daniele Voorne Atletiek 804 0:39:15 7eH35
035 Hoek Jaap Stellerunners 783 0:39:17 4eH50
036 Kohn Ronald TVS'90 641 0:39:22 8eH45
037 Mourik Bram Sommelsdijk 814 0:39:25 5eH50
038 Sloots Petra Pallas'93 631 0:39:27 2eDse
039 Feas Jan Parthenon 805 0:39:29 2eH55
040 Pree Leon du Pallas'93 588 0:39:32 6eH50
041 Reuijl Arjan Flakkee 810 0:39:34 5eH40
042 Blom Richard Hellevoetsluis 861 0:39:46 6eH40
043 ZoutendijkPatric Spijkenisse 775 0:39:50 12eHse
044 Duivendijk Hans Pallas'93 785 0:39:54 7eH40
045 Peters Theo Spark 515 0:40:02 7eH50
046 Jongejan Arie LPK Ouddorp 619 0:40:06 1eH60
047 Troost Jolanda Pallas'93 834 0:40:08 3eDse
048 Dijk Arie van Flakkee 590 0:40:17 2eH60
049 Valk Ton Voorne Atletiek 563 0:40:22 3eH55
050 Faes Frank LPK Dordrecht 807 0:40:27 9eH45
051 NieuwenuyzenAlex Waterweg 789 0:40:34 8eH40
052 Zwinkels Hans Voorne Atletiek 654 0:40:45 8eH50
053 Koenraad Erik Stellerunners 782 0:40:52 8eH35
054 Stel Arie v d Lgr A Stigter 640 0:40:55 4eH55
055 Corveleijn Alber TVS'90 827 0:40:57 9eH50
056 Dulfer Erik Schiedam 670 0:41:30 10eH50
057 Veer Martin v d Flakkee 820 0:41:35 9eH40
058 Klaasse Leo Pallas'93 508 0:41:37 5eH55
059 Tuk Henk Voorne Atletiek 526 0:41:39 10eH45
060 Westerduyn Bob Spark 665 0:41:42 11eH50
061 Penning Peter Pallas'93 638 0:41:54 6eH55
062 Walstra Thijs Pallas'93 586 0:42:05 12eH50
063 Delft Bas van Spijkenisse 669 0:42:12 9eH35
064 Zuiderwijk Chris Pallas'93 796 0:42:14 13eHse
065 Boot Peter O Beijerland 748 0:42:18 10eH35
066 Feijter Co de Delta Sport 736 0:42:23 11eH45
067 Verschoor Angela Voorne Atletiek 591 0:42:25 1eD40
068 Mallaard Gerard Abbenbroek 668 0:42:28 7eH55
069 Tameris Nick Hellevoetsluis 727 0:42:33 14eHse
070 GrannemanRichard Pallas'93 634 0:42:35 10eH40
071 Korver Paul Leiden 845 0:42:37 15eHse
072 Polder Kor vd VN Vierpolders 604 0:42:40 3eH60
073 Houwen Aart vd Voorne Atletiek 589 0:42:42 13eH50
074 Vernes Niels Pallas'93 655 0:42:45 16eHse
075 Zielst Leo van Pallas'93 562 0:42:49 12eH45
076 Borst Vincent Geervliet 830 0:42:52 11eH35
077 Bommel Hans van Hellevoetsluis 833 0:42:53 11eH40
078 Waay Marjan de Pallas'93 657 0:43:02 1eD50
079 Benne Johan avVN Spykenisse 554 0:43:06 4eH60
080 Enthoven Nico LG Vierpolders 667 0:43:13 8eH55
081 Offenberg Michel Voorne Atletiek 585 0:43:24 12eH35
082 Bos Jeroen v d Hellevoetsluis 728 0:43:27 17eHse
083 Ooms Brigitte Spark 627 0:43:29 2eD50
084 Elling Stefan Pallas'93 612 0:43:40 12eH40
085 Groot Paula Pallas'93 635 0:43:49 2eD40
086 Vlugt Ben v d Pallas'93 658 0:43:51 14eH50
087 Owen Thomas Voorne Atletiek 614 0:43:54 13eH40
088 Blokpoel Michael Hellevoetsluis 860 0:43:56 18eHse
089 Erk Rene van Stellerunners 575 0:44:15 13eH45
090 HuikeshovenAnouk   626 0:44:18 4eDse
091 Beek Ruud van Spark 577 0:44:28 9eH55
092 Woudenberg Rens Sommelsdijk 603 0:44:31 19eHse
093 Dijkstra Willem Hellevoetsluis 825 0:44:33 15eH50
094 Werk Hester v d Voorne Atletiek 622 0:44:41 5eDse
095 Remerij Matthijs Amsterdam 746 0:44:43 20eHse
096 Gerritsen Kees Spark 639 0:44:46 5eH60
097 Kamps Arie Spijkenisse 774 0:44:48 10eH55
098 Pad Ivonne v der Brugrunners 521 0:44:50 1eD45
099 Hoogendoorn Eva Pallas'93 764 0:44:51 6eDse
100 Stip Hans Voorne Atletiek 817 0:44:53 14eH40
101 Stee Rinus van Flakkee 605 0:44:55 15eH40
102 Wit Ed de Pallas'93 653 0:44:57 6eH60
103 Tijhuis Theo Rockanje 599 0:45:05 14eH45
104 Veldmans Henk Stellendam 533 0:45:07 13eH35
105 Hordijk Daniel Hellevoetsluis 769 0:45:09 21eHse
106 Boezer Harry avVN Waalwijk 574 0:45:11 7eH60
107 Kros Ferry Pallas'93 795 0:45:13 15eH45
108 Hansen Bert Voorne Atletiek 539 0:45:17 16eH45
109 Leeuwen Riet v Pallas'93 659 0:45:19 3eD50
110 Noordam Peter Waterweg 780 0:45:29 17eH45
111 Leij Paul van de Pallas'93 507 0:45:32 14eH35
112 Engel Theo Zierikzee 561 0:45:37 18eH45
113 Fluit Michel Hellevoetsluis 734 0:45:40 19eH45
114 Polder Jeroen vd Rozenburg 578 0:45:42 15eH35
115 Bleij Thijs   842 0:45:44 22eHse
116 Bakker Ernst Jan Hellevoetsluis 576 0:46:14 16eH35
117 Videler Jos Rockanje 740 0:46:22 16eH50
118 SlingerlandJacqu Hellevoetsluis 803 0:46:25 17eH50
119 Lub Marinda Pallas'93 762 0:46:27 7eDse
120 Woudenberg Tim Sommelsdijk 602 0:46:30 18eH50
121 Bodegom Cok van Pallas'93 649 0:46:35 8eH60
122 Voogt Stefan Lelystad 818 0:46:38 23eHse
123 Mak Ted Voorne Atletiek 587 0:46:48 9eH60
124 Schippers Erik Hellevoetsluis 773 0:47:02 16eH40
125 SoaresAguiar Rui Hellevoetsluis 531 0:47:04 17eH35
126 Maaskant Sylvia Mpoint 536 0:47:06 8eDse
127 ?? Brielle 839 0:47:12 18eH35
128 Jong Jan de Hoogvliet 816 0:47:14 11eH55
129 Sloots Joek Pallas'93 565 0:47:27 10eH60
130 Bree Auke de Hellevoetsluis 731 0:47:40 19eH35
131 Kalkman Adei Thof Running 666 0:47:50 4eD50
132 Ozdemir Ferhat Voorne Atletiek 650 0:47:58 17eH40
133 KonijnendijkEdwi Zuidland 745 0:48:00 24eHse
134 Meurs Ruud Pallas'93 793 0:48:03 20eH45
135 DuizendstrJeroen Hellevoetsluis 771 0:48:07 18eH40
136 Bath Martijn Flakkee 835 0:48:09 20eH35
137 Est Anthonie van Spark 841 0:48:31 11eH60
138 Noordenne Edward Pallas'93 829 0:48:41 21eH45
139 Horst Servaas vd Rotterdam 729 0:48:44 19eH50
140 Willemsen Diana Pallas'93 506 0:48:46 5eD50
141 Voorham Krista Delta Sport 558 0:48:53 3eD40
142 Overeem Fred van Hellevoetsluis 621 0:49:01 19eH40
143 Eldering Sacha Hellevoetsluis 806 0:49:05 2eD45
144 Comello Edwin Hellevoetsluis 791 0:49:09 21eH35
145 Snippe Els Brugrunners 530 0:49:11 6eD50
146 Leeuw v Weenen R RON DC 532 0:49:15 20eH50
147 Blok Peter Pallas'93 848 0:49:28 20eH40
148 Verhoef Afke Voorne Atletiek 528 0:49:30 3eD45
149 Burnet Jessica Hellevoetsluis 777 0:49:32 9eDse
150 Klink Sander Hellevoetsluis 513 0:49:39 25eHse
151 Lutam Deddie Hellevoetsluis 859 0:49:41 12eH55
152 Venis Eric Hellevoetsluis 792 0:49:43 22eH35
153 HeesterenGerard Pallas'93 858 0:49:49 13eH55
154 Brugge Cock v d Flakkee 540 0:49:51 21eH50
155 Mil Danielle van Brugrunners 529 0:49:56 10eDse
156 Osseweijer Cees Voorne Atletiek 592 0:49:57 22eH50
157 Zinnemeas Eric Hellevoetsluis 798 0:50:09 21eH40
158 Noordzij Edward Poortugaal 844 0:50:11 26eHse
159 Snijder Lauw Flakkee 553 0:50:16 22eH45
160 Putten Jan van Flakkee 813 0:50:17 12eH60
161 Winkels Ton Flakkee 548 0:50:31 22eH40
162 Berge Marc van Pallas'93 819 0:50:41 23eH35
163 Olmer Renske Pallas'93 760 0:50:48 4eD40
164 Heemst Henk van Flakkee 732 0:50:52 23eH50
165 Schinkel Sylvia Pallas'93 768 0:51:09 4eD45
166 Maas Richard Pallas'93 749 0:51:26 24eH35
167 Vos Gerard Hellevoetsluis 737 0:51:28 23eH45
168 Meggelen Hans v Brugrunners 538 0:51:30 14eH55
169 Risseeuw Wilko Hellevoetsluis 730 0:51:33 25eH35
170 Wit Mark de Hellevoetsluis 778 0:51:46 24eH45
171 Buijtenen Elly v Brugrunners 511 0:51:50 7eD50
172 Arensman Eddy Flakkee 535 0:51:54 15eH55
173 Leeuwen Ellen v Hellevoetsluis 772 0:52:01 11eDse
174 Gentevoort Lex Oostvoorne 750 0:52:08 25eH45
175 Steege Kaco ter Hellevoetsluis 801 0:52:11 23eH40
176 Thijsen Patrick Hellevoetsluis 838 0:52:26 26eH35
177 Schotte Francien Rozenburg 852 0:52:30 12eDse
178 Schriek Willemij Rozenburg 853 0:52:32 13eDse
179 Willmes Arie Hellevoetsluis 606 0:52:34 16eH55
180 Kampen Anton van Flakkee 559 0:52:36 17eH55
181 Kerpel Marijke Pallas'93 594 0:52:37 14eDse
182 Kempen Carla van Flakkee 628 0:52:42 8eD50
183 Jonker Frank Hellevoetsluis 542 0:53:02 26eH45
184 Karreman Erlinde Pallas'93 767 0:53:05 15eDse
185 Korver Annemiek Tilburg 846 0:53:07 16eDse
186 Giele Ricardo Voorne Atletiek 781 0:53:12 24eH40
187 Dijkgraaf Cok Pallas'93 601 0:53:13 18eH55
188 Zwart Arjo Voorne Atletiek 579 0:53:15 13eH60
189 Zoeteweij Ron Voorne Atletiek 571 0:53:17 19eH55
190 Lageweg Roja Geervliet 644 0:53:27 9eD50
191 Vliet Harm van Dordrecht 607 0:53:31 20eH55
192 Bruinaars Leo Hellevoetsluis 613 0:53:33 14eH60
193 Schipper Eric Pallas'93 743 0:53:38 24eH50
194 Teders Onno Pallas'93 527 0:53:40 27eH45
195 Korver Willem Hellevoetsluis 752 0:53:46 27eHse
196 Adriaanse Pieter Briele 770 0:54:02 25eH40
197 Harms Arendina Rozenburg 581 0:54:15 10eD50
198 Makop Peter Brugrunners 519 0:54:17 26eH40
199 Baks Arjan Breda 802 0:54:31 28eH45
200 NieuwenhuisLinda Pallas'93 766 0:54:36 17eDse
201 Jupijn Lex Houten 857 0:54:42 21eH55
202 Kuller Monique Brugrunners 808 0:54:44 5eD45
203 Huisman Dave Pallas'93 564 0:54:47 28eHse
204 Schefers Theo Parthenon 856 0:54:50 15eH60
205 Martens Hans Pallas'93 522 0:54:53 25eH50
206 Vilsteren Marye Stellerunners 776 0:54:55 18eDse
207 Vilsteren Leonie Hellevoetsluis 862 0:54:57 19eDse
208 Tilburg Jos van Spark 854 0:54:58 29eH45
209 Vuijk Connie Brugrunners 523 0:55:01 6eD45
210 Slingerland Corr Voorne Atletiek 815 0:55:27 11eD50
211 Bommel Hans van Pallas'93 742 0:55:29 16eH60
212 Velde Teun vd Rozenburg 824 0:55:32 17eH60
213 Biert Marion van Flakkee 787 0:55:35 20eDse
214 Storm Leo Brugrunners 517 0:55:48 30eH45
215 Wit Hans de Hellevoetsluis 753 0:56:18 27eH40
216 Bouman E Mssl 863 0:56:38 12eD50
217 Hees Therese v d Voorne Atletiek 837 0:56:51 5eD40
218 Groen in't Woud Rotterdam 754 0:56:54 6eD40
219 Hartigh Koen Poortugaal 843 0:56:59 26eH50
220 Alders Nathalie Flakkee 625 0:57:17 7eD40
221 Kok Marijke Spark 788 0:57:29 13eD50
222 Peeman Marieke Flakkee 765 0:57:32 8eD40
223 Knaap Nel v d Pallas'93 758 0:57:39 14eD50
224 Groenheyde Wim Spark 790 0:57:42 22eH55
225 Broekman Karin Flakkee 797 0:57:51 7eD45
226 Stoop Manuela Pallas'93 510 0:58:12 21eDse
227 Winter de Brugrunners 809 0:58:14 15eD50
228 Kok Leendert Spark 786 0:58:26 18eH60
229 Opree Robin Geervleit 832 0:59:00 27eH35
230 Nuts Chantal Geervliet 831 0:59:05 22eDse
231 Vosselman Henk Hellevoetsluis 735 0:59:08 19eH60
232 Vliet Jaleesa Flakkee 629 0:59:13 23eDse
233 Houweling Bas Voorne Atletiek 632 0:59:42 20eH60
234 Dijk Marianne v Pallas'93 849 0:59:57 16eD50
235 Both Marjolein Pallas'93 763 1:00:10 24eDse
236 LorsheijdAnnemar Brugrunners 537 1:00:29 17eD50
237 RetelHelmzicht J Hellevoetsluis 847 1:00:49 31eH45
238 Driel Aad van Pallas'93 739 1:01:26 23eH55
239 Leeuw v W Arjan Flakkee 566 1:01:30 21eH60
240 Selder John Pallas'93 826 1:01:33 32eH45
241 Wenisch Linda Pallas'93 756 1:01:51 9eD40
242 Kerst Kees Hellevoetsluis 744 1:01:54 22eH60
243 Dis Else van Pallas'93 779 1:02:45 25eDse
244 Muller Annemieke Hellevoetsluis 545 1:03:17 26eDse
245 MontenyJacquelin Hellevoetsluis 761 1:03:21 27eDse
246 Elburg Linda vd Pallas'93 505 1:03:34 10eD40
247 Heijmans Patrici Pallas'93 741 1:03:36 28eDse
248 GesquierreSebast Hellevoetsluis 850 1:04:10 29eHse
249 Krijgsman Angela Hellevoetsluis 851 1:04:15 29eDse
250 Zeebregts Marcel Vlaardingen 822 1:04:41 33eH45
251 Kok Annaliese Spark 759 1:07:36 18eD50
252 DijkstraBoudewij av Gouda 821 1:12:06 27eH50
Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Fransen Wijnand Maassluis 954 0:17:52 1eHse
002 Jansen Edwin Spark 990 0:18:14 1eHtr
003 Bos Thomas v d Den Haag 961 0:18:18 2eHtr
004 Kerkhof Michael Hoogvliet 967 0:18:21 2eHse
005 Weeda Brian Nw Beijerland 989 0:18:53 3eHtr
006 Kardux Jop Flakkee 995 0:18:56 4eHtr
007 Peeman Maikel Flakkee 999 0:19:15 5eHtr
008 Veenemans Harm Voorne Atletiek 974 0:19:17 6eHtr
009 WesterdwijnGoeta Spark 970 0:19:19 7eHtr
010 Kruik Melvin Voorne Atletiek 993 0:20:08 8eHtr
011 Moerland Ron Pallas'93 997 0:20:20 9eHtr
012 Niepce Fabian Nw Vossemeer 950 0:20:22 10eHtr
013 Bos Gertjan vd Delft 959 0:20:29 11eHtr
014 Reus Kevin de Hellevoetsluis 948 0:20:37 12eHtr
015 Heemst Jop van Flakkee 953 0:21:59 13eHtr
016 Christen Michel Brielle 955 0:22:56 14eHtr
017 WijngaardenMerel Voorne Atletiek 947 0:23:05 1eDtr
018 Barth Feline Dn Haag 962 0:23:11 2eDtr
019 Schans Alain v d Den Bommel 994 0:23:18 15eHtr
020 Ton Peter Pallas'93 976 0:24:17 16eHtr
021 Leer Janneke v d Delft 978 0:24:52 3eDtr
022 Jonker Roos Flakkee 963 0:25:41 4eDtr
023 Delft Wilco van Spijkenisse 991 0:25:56 17eHtr
024 Vecht Jurrien vd Pallas'93 996 0:26:03 18eHtr
025 Leer Marloes v d Voorne Atletiek 980 0:26:06 5eDtr
026 Schots Yvonne Voorne Atletiek 960 0:26:14 6eDtr
027 Trip Frits van Hellevoetsluis 949 0:26:37 19eHtr
028 Logmans Karina Hellevoetsluis 988 0:27:04 7eDtr
029 Jagt Richard v d Spijkenisse 968 0:27:08 20eHtr
030 Jagt Bert v d Rockanje 998 0:27:11 21eHtr
031 Pree Herma de Hellevoetsluis 964 0:27:40 8eDtr
032 Putten Iris van Voorne Atletiek 979 0:27:48 9eDtr
033 Klaasse Joanna Hellevoetsluis 969 0:28:36 22eHtr
034 Dop Judy van Voorne Atletiek 972 0:28:42 10eDtr
035 Jansen Helene Nw Beijerland 975 0:28:49 11eDtr
036 Noordijk Jolanda Pallas'93 983 0:28:57 12eDtr
037 Huizer Esther Delta 984 0:29:11 13eDtr
038 Barnhoorn Lia Zuidland 951 0:29:15 14eDtr
039 Caaij Ilona v d Pallas'93 982 0:29:23 15eDtr
040 Marinus Natasja Voorne Atletiek 977 0:29:25 16eDtr
041 Gelderen Yvon Pallas'93 973 0:29:27 17eDtr
042 Ronde Marielle d Bruinisse 985 0:29:29 18eDtr
043 Wit Gaby de Oosterland 987 0:29:31 19eDtr
044 Verwater Viviann Den Haag 958 0:29:51 20eDtr
045 Bergmans Carla Zwartewaal 952 0:30:27 21eDtr
046 Wilmes Martine R Rotterdam 981 0:30:50 22eDtr
047 Meer Bob v d Hellevoetsluis 946 0:30:52 23eHtr
048 Rozenberg Wendy Arnhem 971 0:31:49 23eDtr
049 Fortes Jeffrey Hoogvliet 945 0:31:53 24eHtr
050 Emmenens Suzy Hoogvliet 944 0:32:00 24eDtr
051 Kooman Monique Dirksland 957 0:32:04 25eDtr
052 Kooman Eef Flakkee 956 0:32:06 25eHtr
053 MacDonald Myriam Rockanje 965 0:32:13 26eDtr
054 Jong Wendy de Hellevoetsluis 966 0:33:06 27eDtr
Meisjes 200 meter
1e 333 Selma van Putten
2e 301 Myrthe Stokhuijzen
3e 330 Donna–Lijnn Mastenbroek
Meisjes 400 meter
1e 297 Nathalie Meurs
2e 321 Marit de Lange
3e 320 Julia de Lange
Meisjes 800 meter
1e 291 Mereke Venus
2e 299 Susanne Meurs
3e 348 Celeste van Zielst
Jongens 200 meter
1e 322 Joshua Helbers
2e 325 Bjorn v.d. Knaap
3e   -------
Jongens 400meter
1e 310 Roy Peters
2e 334 Daan Hartog
3e 317 Tom Sukel
Jongens 800 meter
1e 296 Lars Adriaanse
2e 313 Ernst Schippers
3e 329 Luc Giele
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_runnersworld.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_runnersworld.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png