Op donderdagavond 22 mei 2014 organiseert atletiekverenging Pallas'93 uit Hellevoetsluis in samenwerking met Hockeyclub Voorne uit Hellevoetsluis een prestatieloop rond de gorzen en wallen van Hellevoetsluis. In het verleden werd in Hellevoetsluis al de 'Wallenloop' georganiseerd. Na alle positieve reacties van de afgelopen jaren is besloten dit jaar de vijfde Runnersworld Wallenloop te organiseren.

De prestatieloop heeft een regionaal karakter. De start vind plaats op loopafstand van het complex van de hockeyvereniging, thv de rotonde op de Amnesty Internationallaan en de finish bevindt zich op de parkeerplaats van Hockeyclub Voorne.

Het parcours van de Wallenloop start vanaf de Haringvlietweg en gaat via het gorzenpad en de Nieuwe Zeedijk richting de Westzijde van de vestingwallen. Deze worden volledig afgelopen tot aan het droogdok, en op de terugweg via de molen weer terug. Op de terugweg wordt ook nog om de vuurtoren heen gelopen om zo een aantal Hellevoetse highlights te passeren.

Om de loop gangbaar te maken voor zoveel mogelijk mensen bestaat de loop, voor personen ouder dan 12 jaar, uit twee hoofdafstanden; een 4,4 en een 10 kilometer. Alleen de 10 km loopt via de vestingwallen. De Wallenloop wordt gesponsord door Runnersworld Spijkenisse, contactpersoon Louis de Koning, tel 0181-618175.

Parcours
Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Fertoute Fouad Spirit 119 0:34:20 1eH40
002 Sint Nicolaas Ricardo Flakkee 060 0:34:23 1eH
003 Wijngaard Iskander Pallas'93 077 0:36:08 2eH
004 Engel Ferry Pallas'93 090 0:36:31 1eH50
005 Bouman David Flakkee 032 0:36:45 3eH
006 Kesteren Ruben Rotterdam Atleti 080 0:36:49 4eH
007 Snoeij Ab Pallas'93 150 0:37:06 2eH40
008 Dorst Cock Pallas'93 182 0:37:25 2eH50
009 Helbers Joop Pallas'93 106 0:37:43 5eH
010 Timmermans Charles Pallas'93 100 0:38:08 3eH50
011 Hoeven Kevin van Spijkenisse 161 0:38:11 6eH
012 Padmos Wim Pallas'93 113 0:38:29 3eH40
013 White Thomas Pallas'93 104 0:39:14 4eH40
014 Hartman Vanessa Voorne Atletiek 129 0:39:16 1eD
015 Vette Ruud de Pallas'93 124 0:39:37 4eH50
016 Tuk Henk Voorne Atletiek 135 0:39:46 5eH40
017 Colle Daniele Voorne Atletiek 180 0:40:10 7eH
018 Noordzij Edward Tempelrunners 153 0:41:00 8eH
019 Schotte Kasper Schiedam 178 0:41:49 9eH
020 Goedhart Freek Dirksland 142 0:42:06 10eH
021 Hordijk Daniel   036 0:42:29 11eH
022 Noel Jeroen van Vlaardingen 074 0:42:37 6eH40
023 Keijzer John de   031 0:42:47 7eH40
024 Croes Don Voorne Atl 141 0:42:52 8eH40
025 Knaap Raman vd Pallas'93 152 0:43:09 12eH
026 Klink Sander Hellevoetsluis 407 0:43:13 13eH
027 Kweekel Jan Pallas'93 114 0:43:38 9eH40
028 Starink Ronald Stellerunners 024 0:43:52 5eH50
029 Hoek Jaap Stellerunners 085 0:43:55 6eH50
030 Waaij Marjan de Pallas'93 112 0:44:12 1eD45
031 Granneman Richard Pallas'93 078 0:44:23 10eH40
032 Dingemans Ron   017 0:44:45 7eH50
033 Stip Hans Voorne Atletiek 110 0:44:48 11eH40
034 Valk Ton Voorne Atletiek 081 0:44:53 8eH50
035 Voogt Stefan Hellevoetsluis 123 0:45:11 14eH
036 Vlugt Ben van der Pallas'93 069 0:45:43 9eH50
037 Mastenbroek Jos Pallas'93 073 0:45:49 12eH40
038 Verstegen Vincent Spijkenisse 076 0:45:52 10eH50
039 Oskam Joop Brugrunners 118 0:45:54 11eH50
040 Berends Edwin Hellevoetsluis 083 0:46:20 13eH40
041 Schellevis Martin Stellerunners 099 0:46:29 14eH40
042 Stijntjes Michel Pallas'93 159 0:46:32 15eH
043 Veldmans Henk Stellendam 140 0:46:35 16eH
044 Meijer Martijn Hellevoetsluis 144 0:46:41 17eH
045 Steens Tom TVS 177 0:46:49 12eH50
046 Groot Paula Pallas'93 079 0:46:51 2eD45
047 Valk Henk Hellevoetsluis 105 0:46:55 13eH50
048 Stoel Tim Hoogvliet 175 0:46:57 18eH
049 Winter Anthony de Brielle 082 0:47:03 14eH50
050 Schinkel Peter Pallas'93 070 0:47:07 15eH50
051 Graaf Johan de Geervliet 092 0:47:09 15eH40
052 Korver Willem   010 0:47:25 19eH
053 Kros Ferry Pallas'93 049 0:47:55 16eH50
054 Es Eric van   040 0:47:58 16eH40
055 Slingerland Jacq   176 0:48:08 17eH50
056 Polder Koert van de   038 0:48:14 20eH
057 Schellevis Bram Stellerunners 097 0:48:23 18eH50
058 Verhagen Peter Stellerunners 059 0:48:25 19eH50
059 Damen L Oosterhout 107 0:48:29 21eH
060 Smith Marcel OHHV 086 0:48:52 17eH40
061 Polder Jeroen v d Rozenburg 160 0:48:55 18eH40
062 Vree Eline Spirit 065 0:49:00 2eD
063 Peters Jan Portugaal 155 0:49:03 22eH
064 Peters Sander Pallas'93 156 0:49:04 23eH
065 Barendrecht Loek   013 0:49:09 24eH
066 Visser Robert Hellevoetsluis 167 0:49:11 25eH
067 Zeeuw Fred de Pallas'93 053 0:49:13 20eH50
068 Risseeuw Wilko   026 0:49:28 26eH
069 Kap Dominic Hellevoetsluis 075 0:49:30 27eH
070 Rumpt Marcel van Rockanje 137 0:49:38 19eH40
071 Blok Joris de Middelharnis 143 0:49:48 28eH
072 Meer Jeroen v d Voorne Atletiek 145 0:49:54 29eH
073 Vlekke Henk Voorne Atletiek 149 0:49:58 21eH50
074 Zunnemeri Eric Hellevoetsluis 165 0:50:01 20eH40
075 Linden Leo van der Pallas'93 133 0:50:03 22eH50
076 Thijssen Patrick Hellevoetsluis 173 0:50:05 21eH40
077 Baars Monique Pallas'93 004 0:50:21 3eD
078 Speolman Edwin Hellevoetsluis 094 0:50:38 22eH40
079 Wurff Peter v d Stellerunners 125 0:50:45 23eH40
080 Vogelzang Alex Pallas'93 179 0:50:53 24eH40
081 Toor Daniel van   023 0:51:05 25eH40
082 Kranendonk Jeroen Zierikzee 087 0:51:09 30eH
083 Leeuwen Ellen van Hellevoetsluis 095 0:51:15 4eD
084 Saan Budd Hellevoetsluis 101 0:51:17 26eH40
085 Paauwe Wijnand   007 0:51:19 31eH
086 Linden Wobbe van der Pallas'93 005 0:51:20 32eH
087 Beisiegel Elles   044 0:51:42 5eD
088 Roskam Jaap   045 0:51:44 33eH
089 Willmes Arie Hellevoetsluis 163 0:51:47 23eH50
090 Dis Theo van Pallas'93 033 0:51:50 24eH50
091 Olmer Renske   020 0:51:57 3eD45
092 Kampen Kerin van Spijkenisse 166 0:52:00 34eH
093 Molenaar Erik Hellevoetsluis 108 0:52:03 27eH40
094 Ruijter Michiel de   025 0:52:19 28eH40
095 Klaveren Frank van   042 0:52:24 29eH40
096 Kievit Jaap Voorne Atletiek 027 0:52:30 25eH50
097 Opstal Rob Rhoon 168 0:52:35 26eH50
098 Herk Aad van   051 0:52:37 27eH50
099 Nagtegaal Cor Stellerunners 037 0:52:41 28eH50
100 Joustra Annet Stellerunners 098 0:52:43 4eD45
101 Stokker Jeroen van der Rotterdam Atleti 029 0:53:20 35eH
102 Vendeloo Marco   028 0:53:22 36eH
103 Bic Leontine v d Hoogvliet 164 0:53:49 5eD45
104 Bol Arco Hellevoetsluis 138 0:53:52 30eH40
105 Stolk John Hellevoetsluis 102 0:53:58 31eH40
106 Onckels Dennis   066 0:54:08 37eH
107 Bommel Hans van Pallas'93 030 0:54:13 29eH50
108 Spoorendonk Willem Pallas'93 172 0:54:16 30eH50
109 Banusie Katarina Spijkenisse 091 0:54:28 6eD45
110 Graaf Petra de Geervliet 093 0:54:29 7eD45
111 Band Bram v d Hellevoetsluis 096 0:54:34 31eH50
112 Budding Ron Vlaardingen 103 0:54:37 32eH50
113 Langbroek Johan Stellerunners 111 0:54:41 32eH40
114 Bewiez Marcel Pallas'93 169 0:54:54 33eH40
115 Bruinaars Leo   068 0:55:13 33eH50
116 Hoogland Hans Hellevoetsluis 109 0:55:20 34eH50
117 Makop Peter Hellevoetsluis 122 0:55:49 34eH40
118 Homma Brigitta Voorne Atletiek 151 0:55:52 6eD
119 Bergen Marc van Pallas'93 174 0:56:11 38eH
120 Hollander Daan Voorne Atletiek 162 0:56:41 35eH50
121 Neubauer Fred Pallas'93 014 0:56:48 35eH40
122 Hoog Vince de Hellevoetsluis 131 0:56:52 39eH
123 Schuitemaker Annemarie Pallas'93 056 0:57:02 7eD
124 Starre Chrystel van der   054 0:57:05 8eD
125 Wout Leonie Pallas 147 0:57:07 40eH
126 Aantjes Marieke   011 0:57:11 9eD
127 Landman Carolien Hellevoetsluis 157 0:57:20 41eH
128 Driedijk Miranda Hellevoetsluis 127 0:57:23 10eD
129 Vliet Esther van   050 0:57:26 11eD
130 Nodelijk Jacqueline Pallas'93 071 0:57:32 12eD
131 Bareman Jacky   062 0:57:39 36eH40
132 Jagt Bert v d Rockanje 130 0:57:41 36eH50
133 Lugtenburg Jasper   009 0:57:57 42eH
134 Hofsteenge Yolanda Hellevoetsluis 139 0:58:22 13eD
135 Dalsen Nathalie Pallas'93 146 0:58:41 37eH40
136 Meekel Sandra   018 0:58:51 14eD
137 Willemsen Dirk Hellevoetsluis 126 0:58:53 37eH50
138 Retel Hemrich John Voorne Atletiek 043 0:58:58 38eH50
139 Nagtegaal Roland Stellerunners 134 0:59:04 43eH
140 Houtman Karen   057 0:59:06 15eD
141 Roskam Rien Pallas'93 035 0:59:17 39eH50
142 Estl Michael   047 0:59:29 38eH40
143 Kas Annette Hellevoetsluis 128 0:59:35 16eD
144 Paassen Joke van Voorne Atletiek 067 0:59:40 8eD45
145 Giele Ricardo Voorne Atletiek 115 0:59:43 39eH40
146 Bolt Bert Pallas'93 148 1:00:23 40eH50
147 Schavemaker Annien Goedereede 121 1:00:26 17eD
148 Volker Jeroen Pallas'93 055 1:00:35 44eH
149 Polder Ida Stellerunners 116 1:00:38 41eH50
150 Bleeker Lieuwe Pallas'93 003 1:00:42 42eH50
151 Visser Cindy   052 1:01:14 18eD
152 Luijk Rachel van Spirit 021 1:01:29 19eD
153 Berg Etienne v d Hellevoetsluis 136 1:02:57 45eH
154 Lansbergen Henk AVVN 046 1:03:09 43eH50
155 Stijntjes Cynthia Hellevoetsluis 158 1:03:16 20eD
156 Lieshout Andre Hellevoetsluis 072 1:04:21 40eH40
157 Boeren Mirte Brielle 088 1:04:53 21eD
158 Visser Lenie de Waterweg 034 1:05:03 9eD45
159 Erdman Claudia Hellevoetsluis 181 1:05:31 22eD
160 Thomas Wendy   039 1:07:05 23eD
161 Sipkes-Kik Astrid   048 1:07:06 24eD
162 Steinbrecher Wil Stellerunners 117 1:07:36 10eD45
163 Schavemaker Nellie Stellerunners 120 1:07:40 44eH50
164 Wiggers Annet Brielle 089 1:09:10 25eD
165 Roelofs Ton Pallas'93 171 1:10:07 45eH50
166 Boogaart Jacco v d Passaat 170 1:12:41 46eH
167 Mannetje Wout 'yt Stellerunners 154 1:12:44 46eH50
Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Kerdel Niels Hellevoetsluis 415 0:15:04 1eH
002 Waardenburg Richard van Pallas'93 483 0:15:18 2eH
003 Peeman Maikel Flakkee 452 0:15:33 3eH
004 Groeneveld Willem Hellevoetsluis 459 0:15:53 4eH
005 Gekon Marcel Pallas'93 434 0:16:16 5eH
006 Kruik Melvin Voorne Atletiek 464 0:16:27 6eH
007 Rijsmus Anrnold Spirit 412 0:16:39 7eH
008 Yildiz Ferdi Spijkenisse 437 0:17:06 8eH
009 Jansen Marijn Hellevoetsluis 453 0:17:18 9eH
010 Hulleman Amber Spririt 413 0:17:21 1eD
011 Klem Pieter Flakkee 432 0:17:28 10eH
012 Hove Ferry ten Pallas'93 445 0:17:33 11eH
013 Sloots Petra Spark 455 0:17:36 2eD
014 Orselen Lars van Hellevoetsluis 433 0:17:54 12eH
015 Lodder Judith Flakkee 478 0:18:44 3eD
016 Loon Alex van Spark 084 0:18:47 13eH
017 Akershoek Kees Stellerunners 404 0:19:13 14eH
018 Wijngaarden Merel v Voorne Atl 430 0:19:38 4eD
019 Winkels Julia Flakkee 447 0:19:56 5eD
020 Linden Linda van de   498 0:20:35 6eD
021 Verhagen Michael Hellevoetsluis 414 0:20:51 15eH
022 Saan Erik Hellevoetsluis 450 0:20:54 16eH
023 Briggeman Fay Hellevoetsluis 409 0:20:56 7eD
024 Bruggeman Bo Hellevoetsluis 411 0:20:59 8eD
025 Schippers Ernst Hellevoetsluis 422 0:21:02 17eH
026 Wijngaarden Madelief Hellevoetsluis 431 0:21:05 9eD
027 Schippers Erik Hellevoetsluis 420 0:21:21 18eH
028 Mourik Lucas v Hellevoetsluis 426 0:21:56 19eH
029 Dis Else van Pallas'93 460 0:21:59 10eD
030 Leij Paul van der TGV 499 0:22:06 20eH
031 Haan David de   484 0:22:25 21eH
032 Bax Esther Voorne Atletiek 417 0:22:36 11eD
033 Logmans Jan-Kees   468 0:23:01 22eH
034 Weyts Frank Hellevoetsluis 461 0:23:37 23eH
035 Teders Anno Pallas'93 446 0:23:44 24eH
036 Mourik Edwin van   472 0:23:48 25eH
037 Logmans Karina   467 0:23:59 12eD
038 Kluijver Sebastiaan de Pallas'93 008 0:24:04 26eH
039 Steens Suzanne Schiedam 405 0:24:06 13eD
040 Loon Steffie van Hellevoetsluis 410 0:24:33 14eD
041 Wilde Natasha Hellevoetsluis 425 0:24:37 15eD
042 Klok Nienke Voorne Atletiek 441 0:25:16 16eD
043 Groenewegen Mildrid   462 0:25:35 17eD
044 Haan Bianca de   485 0:25:46 18eD
045 Luijk Fabio van Hellevoetsluis 456 0:25:55 27eH
046 Friderici Chayenne van Hellevoetsluis 448 0:25:58 19eD
047 Manni Louisse   469 0:26:26 20eD
048 Keijzer Linda de   482 0:26:30 21eD
049 Turkenburg Silvia Pallas'93 492 0:26:51 22eD
050 Jonge Linsey de   490 0:26:56 23eD
051 Landman Marjolein Pallas'93 443 0:27:08 24eD
052 Werff Francis van   466 0:27:11 25eD
053 Werleman Jenny   470 0:27:14 26eD
054 Berkelaar Nancy Pallas'93 496 0:27:23 27eD
055 Turkenburg Leo Pallas'93 444 0:27:32 28eH
056 Ronde Ilona de Voorne Atletiek 421 0:27:42 28eD
057 Bergwerf Diana Voorne Atletiek 419 0:27:44 29eD
058 Snijders Johan Voorne Atletiek 418 0:27:47 29eH
059 Kweekel Sandra Pallas'93 439 0:28:11 30eD
060 Vendeloo Silvia Pallas'93 479 0:28:15 31eD
061 Steumme Danielle Hellevoetsluis 406 0:28:29 30eH
062 Bak Sandy v d Pallas'93 440 0:28:31 32eD
063 Goedendorp Marijke H Sluis 429 0:28:47 33eD
064 Lam Wendela Hellevoetsluis 458 0:29:11 34eD
065 Hordijk Carla Hellevoetsluis 457 0:29:13 35eD
066 Westerlaken Rini Pallas'93 454 0:29:16 31eH
067 Groeneveld Monique Flakkee 471 0:29:25 36eD
068 Nimwegen Karla van Flakkee 465 0:29:28 37eD
069 Reyden Sannie v d Pallas'93 416 0:30:03 38eD
070 Willmes Marjan Hellevoetsluis 408 0:30:08 39eD
071 Robinson Law   477 0:30:11 32eH
072 Lesuuis Kelly Pallas 427 0:30:25 40eD
073 Aalst Sylvia van Pallas'93 481 0:30:28 41eD
074 Kranendonk Wendy Flakkee 451 0:30:32 42eD
075 Jong Denise de   497 0:30:35 43eD
076 Loopik Wil Pallas'93 500 0:30:43 44eD
077 Waardenburg Liedie Pallas'93 442 0:30:46 45eD
078 Schoo Linda Voorne Atletiek 476 0:31:01 46eD
079 Allersma Ellen Hellevoetsluis 435 0:31:23 47eD
080 Kreeuseler Conny Hellevoetsluis 436 0:31:25 48eD
081 Grijzenhout Marielle Pallas'93 438 0:31:37 49eD
082 Mager Nicolette Pallas'93 449 0:31:43 50eD
083 Kweekel Marleen Pallas'93 480 0:31:45 51eD
084 Bakker Annemarie Pallas'93 423 0:32:12 52eD
085 Brons Lisenka Hellevoetsluis 424 0:32:13 53eD
086 Staal Cerise Hellevoetsluis 428 0:35:06 54eD
087 Hartensveld Yvonne Pallas'93 474 0:35:08 55eD
088 Stam Wilma   493 0:35:14 56eD
089 Smits Dolores Pallas'93 473 0:36:14 57eD
090 Sjouw Irene   463 0:36:17 58eD
091 Boekelman Franka Pallas'93 491 0:37:15 59eD
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png