Dit is het parcours voor de 10km. De 5km volgt hetzelfde parcours, maar keert halverwege al terug. Onderaan deze pagina staat het parcours voor de kids- en jeugdloop.

Parcours

Parcours

Opmerkingen over de uitslag graag binnen een week, met vermelding van startnummer, naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Fertoute Fouad Spirit 899 0:34:39 1eH40
002 Kramer Rutger Haag Atletiek 995 0:34:42 1eH35
003 Schrier David Dynamica 765 0:34:47 1eHse
004 NieuwenhuijzeLau AV'56 903 0:35:10 2eHse
005 Nieuwstraten Mar TVS'90 920 0:35:20 3eHse
006 Bouman David Flakkee 994 0:35:22 4eHse
007 Speksnijder Goos Spark 783 0:35:39 5eHse
008 Padmos Wim Pallas'93 910 0:35:46 1eH45
009 Snoeij Ab Pallas'93 906 0:35:49 2eH45
010 Visser Wouter Rotterdam Atl 915 0:35:54 6eHse
011 Kap Remko Pallas'93 734 0:36:03 2eH35
012 Hoeven Jan van Olympus'70 782 0:36:08 3eH45
013 Wijngaard Iskand Pallas'93 726 0:36:21 3eH35
014 Berendsen Hans Pallas'93 887 0:36:26 4eH45
015 Poll Tommy Amsterdam 738 0:36:28 7eHse
016 Engel Ferry Pallas'93 979 0:36:44 1eH50
017 Krijnen Maarten Pallas'93 926 0:36:57 5eH45
018 Melissant Andre Flakkee 907 0:37:22 2eH40
019 Dorst Cock Pallas'93 727 0:37:24 2eH50
020 Berge Laurey van Flakkee 813 0:37:26 1eDse
021 Waardenburg Rich Pallas'93 901 0:37:44 4eH35
022 NieuwstratenJero Hoogvliet 884 0:37:50 5eH35
023 Stijlaart Jaap av Triatlon 902 0:37:58 1eH55
024 Stolk Edwin Flakkee 774 0:38:01 6eH35
025 Vette Ruud de Pallas'93 779 0:38:16 2eH55
026 Postma Dennis Pallas'93 722 0:38:18 6eH45
027 Hemmerle John Pallas'93 786 0:38:33 3eH50
028 Ophorst Carla Ophorstrunners 892 0:38:35 1eD50
029 Koning Louis de Pallas'93 800 0:38:39 7eH45
030 Gelton Marcel Pallas'93 838 0:38:52 7eH35
031 Rijsmus Arnold Spirit 968 0:39:04 8eH35
032 Groeneweg Erik Spirit 897 0:39:06 9eH35
033 Delft Bas van Spijkenisse 885 0:39:30 10eH35
034 Goudappel Gert-J Pallas'93 981 0:39:34 8eH45
035 Jongejan Arie LPK Amsterdam 900 0:39:36 1eH60
036 Lenten Robert va Pallas'93 790 0:39:37 11eH35
037 Hoek Jaap Stellerunners 795 0:39:38 3eH55
038 Tuk Henk Voorne Atletiek 969 0:39:40 4eH50
039 Jansen Edwin Spark 946 0:39:42 8eHse
040 Goedhart Freek Dirksland 837 0:39:44 9eHse
041 White Thomas Pallas'93 759 0:39:46 5eH50
042 Voogt Kees De Kieviten 942 0:39:48 4eH55
043 Leun Arie v d Passaat 922 0:39:51 2eH60
044 Langen Alex de Spirit 895 0:39:52 6eH50
045 Knaap Ramon van Pallas'93 993 0:39:55 12eH35
046 Hulleman Amber Spirit 964 0:40:03 2eDse
047 Zuidweg Jan Flakkee 898 0:40:05 3eH60
048 Lodder Walter Zuidland 916 0:40:17 3eH40
049 Timmermans Charl Pallas'93 769 0:40:22 5eH55
050 Colle Danielle Voorne Atletiek 798 0:40:34 13eH35
051 Loon Alex van Spark 767 0:40:37 9eH45
052 Bloois Kees van Spirit 911 0:40:45 6eH55
053 Berge Perry v d Diomedon 752 0:40:49 4eH40
054 Bergen Ben van Hellevoetsluis 814 0:40:58 10eH45
055 Messing Mark Spark 829 0:41:01 5eH40
056 Gent Jan van Spirit 894 0:41:06 7eH55
057 Kempen Paul van Flakkee 772 0:41:27 7eH50
058 Boogert Niels v Pallas'93 812 0:41:49 14eH35
059 Klink Sander Pallas'93 998 0:42:10 15eH35
060 Goedendorp Richa Pallas'93 997 0:42:15 16eH35
061 Graaf Ed de Spark 991 0:42:20 8eH55
062 Pekkan Cihangir Spark 944 0:42:22 10eHse
063 Jansen Leo Zuidland 945 0:42:26 8eH50
064 Waaij Marjan de Pallas'93 924 0:42:45 2eD50
065 Dijk Arie van Flakkee 886 0:42:48 4eH60
066 Kap Mark Hellevoetsluis 735 0:42:58 9eH50
067 Zwan Kor van der Rozenburg 972 0:43:01 11eH45
068 Tuk Erik Voorne Atletiek 787 0:43:16 6eH40
069 Kerkhof Michael Tempelrenners 745 0:43:21 11eHse
070 Tameris Nick Hellevoetsluis 781 0:43:45 12eHse
071 Kool Jan Spark 980 0:43:51 5eH60
072 Benne Johan Brugrunners 974 0:43:54 6eH60
073 Walstra Thijs Pallas'93 947 0:44:09 9eH55
074 Vijhuizen Ron Herkingen 768 0:44:21 10eH50
075 MighorstVirgill Spark-Team Hope 987 0:44:33 13eHse
076 GesquierreSebast TVS'90-Team Hope 985 0:44:40 14eHse
077 Druten Michel va Brielle 789 0:44:49 15eHse
078 Voogt Stefan Hellevoetsluis 724 0:44:51 16eHse
079 Vlugt Ben van Pallas'93 793 0:44:55 10eH55
080 Tieleman Henkjan Flakkee 935 0:44:59 12eH45
081 Granneman Richar Pallas'93 934 0:45:09 13eH45
082 Blok Jerry de Sommelsdijk 917 0:45:22 17eHse
083 Zielst Leo van Pallas'93 989 0:45:31 11eH50
084 Berends Edwin Hellevoetsluis 773 0:45:34 14eH45
085 Laszlo Stefan Hellevoetsluis 794 0:45:38 17eH35
086 Schuttinga Rick Spijkenisse 975 0:45:52 18eHse
087 Valk Henk Hellevoetsluis 815 0:46:01 12eH50
088 Wurff Peter van Voorne Atletiek 973 0:46:07 15eH45
089 Gebuis Hans Flakkee 732 0:46:20 16eH45
090 Pocoroba Eugenia Brielle 788 0:46:26 3eDse
091 Tempel Kasper Rotterdam 816 0:46:35 19eHse
092 Kooman Eef Flakkee 889 0:46:48 11eH55
093 Leij Paul van de Pallas'93 990 0:47:01 7eH40
094 Elburg Rob van d Pallas'93 811 0:47:07 17eH45
095 Bakker Marjolein Spirit 951 0:47:27 1eD40
096 Blok Peter Pallas'93 848 0:47:30 13eH50
097 Groot Paula Pallas'93 933 0:47:33 1eD45
098 Risseeuw Wilko Hellevoetsluis 820 0:47:43 18eH35
099 Eelvelt Simon Hellevoetsluis 766 0:47:45 20eHse
100 Slavenburg Richa Hellevoetsluis 778 0:47:48 18eH45
101 Pad Ivonne van d Brugrunners 929 0:47:50 3eD50
102 Snijders Johan Voorne Atletiek 797 0:47:52 19eH45
103 Koster Michel Hellevoetsluis 754 0:47:55 8eH40
104 Tempel Wubbo Rotterdam 817 0:48:02 12eH55
105 Penning Peter Hellevoetsluis 757 0:48:06 13eH55
106 Uffing Esmee Amsterdam 737 0:48:08 21eHse
107 Kronenburg Jan-P Spark 936 0:48:10 20eH45
108 Bakker Gerard Spark 888 0:48:12 14eH55
109 Uffelen Jose van Rozenburg 982 0:48:15 4eD50
110 Herk Aad van Hellevoetsluis 807 0:48:18 7eH60
111 Creemers Monique Ophorsterrunners 792 0:48:23 5eD50
112 Toor Daniel van Hellevoetsluis 805 0:48:33 19eH35
113 Goedegebuur Leon Dirksland 960 0:48:35 20eH35
114 Mijer Robbert Oostvoorne 828 0:48:59 22eHse
115 Bodegom Cok van Pallas'93 919 0:49:03 8eH60
116 Felixdaal Glenn Spark 741 0:49:24 9eH40
117 Kolijn Amanda Spark-Team Hope 986 0:49:26 4eDse
118 Gouw Richard TVS'90 721 0:49:31 21eH45
119 Schouten Peter Flakkee 966 0:49:34 15eH55
120 Dijkstra Irene Rozenburg 983 0:49:37 6eD50
121 Zuidervaart Coen Oostvoorne 904 0:49:39 23eHse
122 Walrave lars Phanos 733 0:49:41 10eH40
123 Boon Ab Voorne Atletiek 948 0:49:43 9eH60
124 Es Edwin van Spijkenisse 780 0:49:46 14eH50
125 Sloots Joek Pallas'93 913 0:49:48 10eH60
126 Winkel Erik de Pallas'93 802 0:50:01 22eH45
127 Bosveld Mirjam Rozenburg 882 0:50:03 5eDse
128 Lodder Jacquelin Flakkee 965 0:50:05 2eD45
129 Baars Monique Pallas'93 796 0:50:08 2eD40
130 Zinnemens Eric Pallas'93 736 0:50:10 11eH40
131 Hulst Elbert van Spark 748 0:50:12 15eH50
132 Kool Katharina d Z Beijerland 775 0:50:25 7eD50
133 Winkels Bryan Flakkee 962 0:50:33 23eH45
134 Oomen Miriam Pallas'93 825 0:50:43 6eDse
135 Weeda Brian Spark 744 0:50:48 24eHse
136 Gribling Carolin Spark 931 0:50:50 7eDse
137 Spoel Ron van de Dirksland 941 0:50:52 25eHse
138 Paardekooper Maa Hellevoetsluis 824 0:51:00 21eH35
139 Gaag Rob van der Hellevoetsluis 810 0:51:03 16eH55
140 Klok Friso Vierpolders 725 0:51:09 26eHse
141 Lindhout Marcel TVS'90 923 0:51:14 16eH50
142 Klok Nienke Voorne Atletiek 957 0:51:19 3eD40
143 Stokker Ed van Spark 770 0:51:21 17eH50
144 Dam Jacco van Flakkee 963 0:51:25 12eH40
145 Dis Theo van Pallas'93 809 0:51:32 17eH55
146 Stolk John Hellevoetsluis 777 0:51:38 13eH40
147 Tegeer Jordy Hellevoetsluis 720 0:51:42 27eHse
148 Hoogerwerf Aad Voorne Atletiek 833 0:52:01 18eH55
149 Pelger Erwin Pallas'93 823 0:52:05 24eH45
150 Meijden Joey van Spijkenisse 799 0:52:10 28eHse
151 Willmes Arie Hellevoetsluis 958 0:52:15 19eH55
152 Schipperus Maart Schiedam 763 0:52:24 3eD45
153 Bruinaars Leo Hellevoetsluis 846 0:52:29 11eH60
154 Dozy Fred Spark 840 0:52:37 12eH60
155 Landman Carolien Hellevoetsluis 831 0:52:40 8eDse
156 Bareman Jacky Pallas'93 849 0:52:43 25eH45
157 Magnin Ebel Beijerland 776 0:52:45 18eH50
158 Haan Wilco de Hellevoetsluis 753 0:52:59 14eH40
159 Korver Willem Hellevoetsluis 988 0:53:09 29eHse
160 Haan David de Hellevoetsluis 845 0:53:10 15eH40
161 Ruijter Michel d Hellevoetsluis 841 0:53:19 16eH40
162 Overeem Fred van Hellevoetsluis 760 0:53:22 17eH40
163 Haastert Gerard Pallas'93 808 0:53:24 13eH60
164 Vos Annelies Pallas'93 729 0:53:26 9eDse
165 Vos Gerard Hellevoetsluis 730 0:53:28 19eH50
166 Giele Richard Voorne Atletiek 746 0:53:44 18eH40
167 Krijgsman Angela Spark-Team Hope 977 0:53:46 10eDse
168 Verhelst Peter Spark 978 0:53:48 30eHse
169 Vliet Harm van Dordrecht 718 0:53:50 20eH55
170 Bie Leontine van Hoogvliet 719 0:53:52 8eD50
171 Schaik Robert va Spijkenisse 806 0:53:55 31eHse
172 Bol Arco Hellevoetsluis 723 0:53:59 26eH45
173 Leenders Jan Spijkenisse 961 0:54:02 14eH60
174 Lugtenburg Ab Flakkee 967 0:54:16 20eH50
175 Snijders Mariska Brielle 881 0:54:37 11eDse
176 Leenderts Christ Voorne Atletiek 937 0:54:39 9eD50
177 Verhoef Afke Voorne Atletiek 921 0:54:42 4eD45
178 Spoorendonk Will Pallas'93 791 0:54:56 21eH55
179 Kasius Inge Pallas'93 996 0:55:02 12eDse
180 Dis Elise van Pallas'93 801 0:55:19 13eDse
181 Verschuren Erik Hoogvliet 728 0:55:28 22eH35
182 Pothof Bianca Pallas'93 821 0:55:45 4eD40
183 Nodeldijk jacque Pallas'93 756 0:55:47 14eDse
184 Hollander Daan d Voorne Atletiek 771 0:56:14 15eH60
185 Bergen Marc van Pallas'93 762 0:56:23 23eH35
186 Noordzij Bertus Pallas'93 764 0:56:29 27eH45
187 Sprangers Michae Hellevoetsluis 819 0:56:36 19eH40
188 Haan Bianca de Hellevoetsluis 844 0:56:44 15eDse
189 Veen Carola van Spark 976 0:56:47 5eD45
190 Maas Daphne v d Spark 749 0:56:53 16eDse
191 Mijer Wendy Voorne Atletiek 827 0:56:57 17eDse
192 Willemsen Dirk Hellevoetsluis 803 0:57:09 22eH55
193 Tieleman Wendy Flakkee 999 0:57:13 5eD40
194 Dalsen Nathalie Pallas'93 755 0:57:15 6eD40
195 Vogelzang Alex Pallas'93 761 0:57:17 28eH45
196 Hollander Bas de Hellevoetsluis 740 0:57:33 32eHse
197 Gans Rolien Basecamp 739 0:57:35 18eDse
198 Paassen Joke van Voorne Atletiek 925 0:57:42 10eD50
199 Regt Claudia de Hellevoetsluis 784 0:57:57 20eH40
200 Vendeloo Silvia Pallas'93 804 0:58:24 19eDse
201 Peters Louise Spijkenisse 743 0:58:34 29eH45
202 Meel Peter van Pallas'93 758 0:58:59 16eH60
203 Meekel Sandra Hellevoetsluis 830 0:59:05 20eDse
204 Peters Mariola Hellevoetsluis 822 0:59:09 7eD40
205 Baak Esmeralda Spijkenisse 731 0:59:19 21eDse
206 Hofsteenge Yolan Hellevoetsluis 835 0:59:22 22eDse
207 Nienkemper Frits Hellevoetsluis 826 0:59:55 21eH50
208 Hoog Bianca de Voorne Atletiek 843 1:00:00 23eDse
209 Retal John Voorne Atletiek 717 1:00:23 22eH50
210 Ronde Ilona de Voorne Atletiek 842 1:00:49 24eDse
211 Woerkom Jolanda Voorne Atletiek 918 1:02:24 6eD45
212 Giele Diane Vierpolders 747 1:02:57 8eD40
213 Stolk Plonie Voorne Atletiek 818 1:04:51 7eD45
214 Berg Mirella van Rockanje 750 1:05:47 25eDse
215 Broeders Daniell Rockanje 751 1:05:49 26eDse
216 Hogerheijde Silv Pallas'93 834 1:06:36 11eD50
217 Kerst Kees Wernhout 832 1:10:14 23eH55

Opmerkingen over de uitslag graag binnen een week, met vermelding van startnummer, naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 StNicolaas Ricar Flakkee 513 0:16:53 1eH
002 Poldervaart Erwi Zuidland 514 0:16:56 2eH
003 Peeman Maikel Flakkee 519 0:17:09 3eH
004 Meeuwse Robbert AV'56 578 0:17:18 4eH
005 Band Harry van d Voorne Atletiek 526 0:17:31 5eH
006 Kesteren Ruben v RA 606 0:17:43 6eH
007 Bloem Vincent Brielle 521 0:18:06 7eH
008 Korte Robert de Hope 528 0:18:16 8eH
009 Kruik Melvin Rockanje 556 0:19:28 9eH
010 Trommel Anton LPK 583 0:19:45 10eH
011 Vugt Maurice van Spark 584 0:20:10 11eH
012 Stolk Nik Hellevoetsluis 589 0:20:12 12eH
013 Moerland Ron Pallas'93 525 0:20:16 13eH
014 Jansen Martijn Hellevoetsluis 516 0:20:19 14eH
015 Faasen Douwe Tinte 587 0:20:24 15eH
016 Vernes Niels Pallas'93 510 0:20:32 16eH
017 Thomas Owen Voorne Atletiek 565 0:20:58 17eH
018 Willemsen Jeroen Hellevoetsluis 573 0:21:54 18eH
019 Christen Michel Brielle 588 0:22:27 19eH
020 Winkels Julia Flakkee 518 0:22:29 1eD
021 Spoormaker Richa Hellevoetsluis 594 0:22:35 20eH
022 Ploeg Annelies v Voorne Atletiek 523 0:23:06 2eD
023 Logmans Jan-Kees Hellevoetsluis 559 0:23:12 21eH
024 Dijkman Petra Flakkee 512 0:23:18 3eD
025 Giele Luc Voorne Atletiek 605 0:23:33 22eH
026 Engel Johan Pallas'93 597 0:23:35 23eH
027 Lavooij John Pallas'93 558 0:23:41 24eH
028 Graaf Dennis de Hellevoetsluis 522 0:23:55 25eH
029 Klerk Max de Goedereede 614 0:23:57 26eH
030 Mortier Larissa Spijkenisse 581 0:24:20 27eH
031 Valk Robart Hellevoetsluis 567 0:24:25 28eH
032 Noordenne Edward Pallas'93 596 0:24:45 29eH
033 Schouten Gabriel Flakkee 509 0:24:50 4eD
034 Poldervaart Jean Spark 520 0:24:54 5eD
035 Zelfde Lyanna va Flakkee 506 0:25:05 6eD
036 Zelfde Kees v't Flakkee 582 0:25:08 30eH
037 Nieboer Patricia Hellevoetsluis 561 0:25:13 7eD
038 Bewier Marcel Pallas'93 612 0:25:15 31eH
039 Willemsen Diana Pallas'93 574 0:25:38 8eD
040 Elk Dennis van Hellevoetsluis 570 0:25:43 32eH
041 Woerkom Natasja Hellevoetsluis 571 0:25:45 9eD
042 Smilde Ilse PAC 524 0:26:51 10eD
043 Doelder Joyce de Hellevoetsluis 553 0:27:09 11eD
044 Geraets Jos Pallas'93 504 0:27:15 33eH
045 Loohuis Stefan Spijkenisse 610 0:27:19 34eH
046 Kempen Carla van Flakkee 586 0:27:22 12eD
047 Berkelaar Nancy Pallas'93 551 0:27:24 13eD
048 Kloos Aad Hellevoetsluis 591 0:27:30 35eH
049 Felteris Robert Hoogvliet 590 0:27:33 36eH
050 Heuvelman Jilco Pallas'93 598 0:27:35 37eH
051 Bek Yvonne Maassluis 579 0:27:51 14eD
052 Smith Hennie NN Schiedam 593 0:27:54 15eD
053 Sluis Conny van Hellevoetsluis 569 0:28:17 16eD
054 Wolf Annamarie Voorne Atletiek 515 0:28:24 17eD
055 Logmans Karina Hellevoetsluis 577 0:28:28 18eD
056 Slagmolen Laura Hellevoetsluis 564 0:28:45 19eD
057 Willemsen Loes Hellevoetsluis 572 0:29:03 20eD
058 Lieshout Andre Hellevoetsluis 592 0:29:24 38eH
059 Roeten Marjolien Rockanje 611 0:29:27 21eD
060 Oostlander Linda Hellevoetsluis 576 0:29:29 22eD
061 Graaf Eveline de Hellevoetsluis 613 0:29:44 23eD
062 Korte Mireille d Rozenburg 503 0:30:16 24eD
063 Thomas Wendy Hellevoetsluis 566 0:30:44 25eD
064 Haren Jacob van Maassluis 595 0:30:51 39eH
065 Schumann Fannett Voorne Atletiek 563 0:31:06 26eD
066 Ouwehand Bart Hellevoetsluis 601 0:31:10 40eH
067 Knaap Nel van de Pallas'93 568 0:31:16 27eD
068 Vermeulen Anoesk Hellevoetsluis 602 0:31:19 28eD
069 Delft Anja van Spijkenisse 501 0:31:24 29eD
070 Rietdijk Mariska Rockanje 603 0:31:31 30eD
071 Loohuis Judith Spijkenisse 607 0:31:33 31eD
072 Beck Dave Hope 580 0:31:38 41eH
073 Heuvelman Brenda Pallas'93 599 0:31:47 32eD
074 Knaap Charissa v Pallas'93 575 0:31:49 33eD
075 Grijzenhout Mari Pallas'93 555 0:31:52 34eD
076 Valken Tina Spijkenisse 609 0:32:53 35eD
077 Mager Nicolette Pallas'93 502 0:33:11 36eD
078 Loopik Wil Pallas'93 560 0:33:28 37eD
079 Kweekel Marleen Pallas'93 557 0:33:30 38eD
080 Epker Anneke Pallas'93 527 0:33:37 39eD
081 Bakker Annemarie Pallas'93 585 0:34:00 40eD
082 Boer Jolanda den Oudenhoorn 511 0:34:28 41eD
083 Ligthart Natalie Hellevoetsluis 615 0:34:32 42eD
084 Vaal Stephan de Spijkenisse 608 0:35:47 42eH
085 Ouwehand leona Hellevoetsluis 600 0:36:13 43eD
086 Bergmans Daphne Rozenburg 508 0:36:54 44eD
087 Haan Loes de Hellevoetsluis 604 0:47:57 45eD
Uitslag 200m
1 628 Donna-Lynn Mastenbroek M 1:23
2 624 Livia Bareman M 1:27
3 639 Tom Hendriks J 1:28
4 633 Ska Vendeloo M 1:28
5 842 Lara Klem M 1:30
6 619 Tygo Thomas J 1:33
7 620 Fleur Snijders M 1:35
8 634 Sofie van der Vlies M 1:49
9 635 Bjorn van der Knaap J 1:51
10 625 Tycho van Elk J 1:53
11 610 Ricardo Huisman J 1:59
12 637 Brandon Spek J 1:59
13 601 Nienke van Donge M 2:00
14 611 Dylano Huisman J 2:02
15 638 Jens Palm J 2:05
16 640 Richard Riemens J 2:06
17 613 Liam van der Meijde J 2:11
18 630 Odin Vendeloo J 2:17
19 636 Fleur van der Knaap M 2:23
Uitslag 400m
1 848 Aiden Bareman J 1:19
2 845 Liam Jongejan J 1:33
3 846 Franklin Timmerman J 1:34
4 840 Bridget Peters M 1:39
5 851 Mats Laszlo J 1:41
6 838 Lotte Berkelaar M 1:43
7 841 Tim van Duivendijk J 1:53
8 844 Amy Thomas M 1:55
9 854 Fiene de Koster M 2:03
10 853 Lisanne Meekel M 2:05
11 852 Ruben Schippers J 2:07
12 855 Ruben van der Klooster J 2:10
13 839 Tessa Padmos M 2:13
14 843 Pepijn Klem J 2:14
15 849 Thijs van den Band J 2:16
16 847 Esmee Goedendorp M 2:27
17 850 Myrthe Stokhuyzen M 2:40
Uitslag 800m
1 901 Carlo Colle J 2:54
2 911 Ernst Schippers J 2:55
3 903 Melissa Boutkam M 2:55
4 910 Mereke Venis M 3:01
5 906 Lars van de Band J 3:08
6 902 Liam van Raay J 3:09
7 900 Roy Peters J 3:12
8 907 Felicity Bareman M 3:14
9 908 Niels Stokhuizen J 3:16
10 905 Tijs Moerland J 3:23
11 912 Teun van Bommel J 3:24
12 913 Yoram de Koster J 3:34
13 909 Lenka Venis M 4:01
14 904 Maaike Moerland M 4:14
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png