Dit is het parcours voor de 10km. De 5km volgt hetzelfde parcours, maar keert halverwege al terug. Onderaan deze pagina staat het parcours voor de kids- en jeugdloop.

Parcours

Parcours

Opmerkingen over de uitslag graag binnen een week, met vermelding van startnummer, naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Fertoute Fouad Spirit 899 0:34:39 1eH40
002 Kramer Rutger Haag Atletiek 995 0:34:42 1eH35
003 Schrier David Dynamica 765 0:34:47 1eHse
004 NieuwenhuijzeLau AV'56 903 0:35:10 2eHse
005 Nieuwstraten Mar TVS'90 920 0:35:20 3eHse
006 Bouman David Flakkee 994 0:35:22 4eHse
007 Speksnijder Goos Spark 783 0:35:39 5eHse
008 Padmos Wim Pallas'93 910 0:35:46 1eH45
009 Snoeij Ab Pallas'93 906 0:35:49 2eH45
010 Visser Wouter Rotterdam Atl 915 0:35:54 6eHse
011 Kap Remko Pallas'93 734 0:36:03 2eH35
012 Hoeven Jan van Olympus'70 782 0:36:08 3eH45
013 Wijngaard Iskand Pallas'93 726 0:36:21 3eH35
014 Berendsen Hans Pallas'93 887 0:36:26 4eH45
015 Poll Tommy Amsterdam 738 0:36:28 7eHse
016 Engel Ferry Pallas'93 979 0:36:44 1eH50
017 Krijnen Maarten Pallas'93 926 0:36:57 5eH45
018 Melissant Andre Flakkee 907 0:37:22 2eH40
019 Dorst Cock Pallas'93 727 0:37:24 2eH50
020 Berge Laurey van Flakkee 813 0:37:26 1eDse
021 Waardenburg Rich Pallas'93 901 0:37:44 4eH35
022 NieuwstratenJero Hoogvliet 884 0:37:50 5eH35
023 Stijlaart Jaap av Triatlon 902 0:37:58 1eH55
024 Stolk Edwin Flakkee 774 0:38:01 6eH35
025 Vette Ruud de Pallas'93 779 0:38:16 2eH55
026 Postma Dennis Pallas'93 722 0:38:18 6eH45
027 Hemmerle John Pallas'93 786 0:38:33 3eH50
028 Ophorst Carla Ophorstrunners 892 0:38:35 1eD50
029 Koning Louis de Pallas'93 800 0:38:39 7eH45
030 Gelton Marcel Pallas'93 838 0:38:52 7eH35
031 Rijsmus Arnold Spirit 968 0:39:04 8eH35
032 Groeneweg Erik Spirit 897 0:39:06 9eH35
033 Delft Bas van Spijkenisse 885 0:39:30 10eH35
034 Goudappel Gert-J Pallas'93 981 0:39:34 8eH45
035 Jongejan Arie LPK Amsterdam 900 0:39:36 1eH60
036 Lenten Robert va Pallas'93 790 0:39:37 11eH35
037 Hoek Jaap Stellerunners 795 0:39:38 3eH55
038 Tuk Henk Voorne Atletiek 969 0:39:40 4eH50
039 Jansen Edwin Spark 946 0:39:42 8eHse
040 Goedhart Freek Dirksland 837 0:39:44 9eHse
041 White Thomas Pallas'93 759 0:39:46 5eH50
042 Voogt Kees De Kieviten 942 0:39:48 4eH55
043 Leun Arie v d Passaat 922 0:39:51 2eH60
044 Langen Alex de Spirit 895 0:39:52 6eH50
045 Knaap Ramon van Pallas'93 993 0:39:55 12eH35
046 Hulleman Amber Spirit 964 0:40:03 2eDse
047 Zuidweg Jan Flakkee 898 0:40:05 3eH60
048 Lodder Walter Zuidland 916 0:40:17 3eH40
049 Timmermans Charl Pallas'93 769 0:40:22 5eH55
050 Colle Danielle Voorne Atletiek 798 0:40:34 13eH35
051 Loon Alex van Spark 767 0:40:37 9eH45
052 Bloois Kees van Spirit 911 0:40:45 6eH55
053 Berge Perry v d Diomedon 752 0:40:49 4eH40
054 Bergen Ben van Hellevoetsluis 814 0:40:58 10eH45
055 Messing Mark Spark 829 0:41:01 5eH40
056 Gent Jan van Spirit 894 0:41:06 7eH55
057 Kempen Paul van Flakkee 772 0:41:27 7eH50
058 Boogert Niels v Pallas'93 812 0:41:49 14eH35
059 Klink Sander Pallas'93 998 0:42:10 15eH35
060 Goedendorp Richa Pallas'93 997 0:42:15 16eH35
061 Graaf Ed de Spark 991 0:42:20 8eH55
062 Pekkan Cihangir Spark 944 0:42:22 10eHse
063 Jansen Leo Zuidland 945 0:42:26 8eH50
064 Waaij Marjan de Pallas'93 924 0:42:45 2eD50
065 Dijk Arie van Flakkee 886 0:42:48 4eH60
066 Kap Mark Hellevoetsluis 735 0:42:58 9eH50
067 Zwan Kor van der Rozenburg 972 0:43:01 11eH45
068 Tuk Erik Voorne Atletiek 787 0:43:16 6eH40
069 Kerkhof Michael Tempelrenners 745 0:43:21 11eHse
070 Tameris Nick Hellevoetsluis 781 0:43:45 12eHse
071 Kool Jan Spark 980 0:43:51 5eH60
072 Benne Johan Brugrunners 974 0:43:54 6eH60
073 Walstra Thijs Pallas'93 947 0:44:09 9eH55
074 Vijhuizen Ron Herkingen 768 0:44:21 10eH50
075 MighorstVirgill Spark-Team Hope 987 0:44:33 13eHse
076 GesquierreSebast TVS'90-Team Hope 985 0:44:40 14eHse
077 Druten Michel va Brielle 789 0:44:49 15eHse
078 Voogt Stefan Hellevoetsluis 724 0:44:51 16eHse
079 Vlugt Ben van Pallas'93 793 0:44:55 10eH55
080 Tieleman Henkjan Flakkee 935 0:44:59 12eH45
081 Granneman Richar Pallas'93 934 0:45:09 13eH45
082 Blok Jerry de Sommelsdijk 917 0:45:22 17eHse
083 Zielst Leo van Pallas'93 989 0:45:31 11eH50
084 Berends Edwin Hellevoetsluis 773 0:45:34 14eH45
085 Laszlo Stefan Hellevoetsluis 794 0:45:38 17eH35
086 Schuttinga Rick Spijkenisse 975 0:45:52 18eHse
087 Valk Henk Hellevoetsluis 815 0:46:01 12eH50
088 Wurff Peter van Voorne Atletiek 973 0:46:07 15eH45
089 Gebuis Hans Flakkee 732 0:46:20 16eH45
090 Pocoroba Eugenia Brielle 788 0:46:26 3eDse
091 Tempel Kasper Rotterdam 816 0:46:35 19eHse
092 Kooman Eef Flakkee 889 0:46:48 11eH55
093 Leij Paul van de Pallas'93 990 0:47:01 7eH40
094 Elburg Rob van d Pallas'93 811 0:47:07 17eH45
095 Bakker Marjolein Spirit 951 0:47:27 1eD40
096 Blok Peter Pallas'93 848 0:47:30 13eH50
097 Groot Paula Pallas'93 933 0:47:33 1eD45
098 Risseeuw Wilko Hellevoetsluis 820 0:47:43 18eH35
099 Eelvelt Simon Hellevoetsluis 766 0:47:45 20eHse
100 Slavenburg Richa Hellevoetsluis 778 0:47:48 18eH45
101 Pad Ivonne van d Brugrunners 929 0:47:50 3eD50
102 Snijders Johan Voorne Atletiek 797 0:47:52 19eH45
103 Koster Michel Hellevoetsluis 754 0:47:55 8eH40
104 Tempel Wubbo Rotterdam 817 0:48:02 12eH55
105 Penning Peter Hellevoetsluis 757 0:48:06 13eH55
106 Uffing Esmee Amsterdam 737 0:48:08 21eHse
107 Kronenburg Jan-P Spark 936 0:48:10 20eH45
108 Bakker Gerard Spark 888 0:48:12 14eH55
109 Uffelen Jose van Rozenburg 982 0:48:15 4eD50
110 Herk Aad van Hellevoetsluis 807 0:48:18 7eH60
111 Creemers Monique Ophorsterrunners 792 0:48:23 5eD50
112 Toor Daniel van Hellevoetsluis 805 0:48:33 19eH35
113 Goedegebuur Leon Dirksland 960 0:48:35 20eH35
114 Mijer Robbert Oostvoorne 828 0:48:59 22eHse
115 Bodegom Cok van Pallas'93 919 0:49:03 8eH60
116 Felixdaal Glenn Spark 741 0:49:24 9eH40
117 Kolijn Amanda Spark-Team Hope 986 0:49:26 4eDse
118 Gouw Richard TVS'90 721 0:49:31 21eH45
119 Schouten Peter Flakkee 966 0:49:34 15eH55
120 Dijkstra Irene Rozenburg 983 0:49:37 6eD50
121 Zuidervaart Coen Oostvoorne 904 0:49:39 23eHse
122 Walrave lars Phanos 733 0:49:41 10eH40
123 Boon Ab Voorne Atletiek 948 0:49:43 9eH60
124 Es Edwin van Spijkenisse 780 0:49:46 14eH50
125 Sloots Joek Pallas'93 913 0:49:48 10eH60
126 Winkel Erik de Pallas'93 802 0:50:01 22eH45
127 Bosveld Mirjam Rozenburg 882 0:50:03 5eDse
128 Lodder Jacquelin Flakkee 965 0:50:05 2eD45
129 Baars Monique Pallas'93 796 0:50:08 2eD40
130 Zinnemens Eric Pallas'93 736 0:50:10 11eH40
131 Hulst Elbert van Spark 748 0:50:12 15eH50
132 Kool Katharina d Z Beijerland 775 0:50:25 7eD50
133 Winkels Bryan Flakkee 962 0:50:33 23eH45
134 Oomen Miriam Pallas'93 825 0:50:43 6eDse
135 Weeda Brian Spark 744 0:50:48 24eHse
136 Gribling Carolin Spark 931 0:50:50 7eDse
137 Spoel Ron van de Dirksland 941 0:50:52 25eHse
138 Paardekooper Maa Hellevoetsluis 824 0:51:00 21eH35
139 Gaag Rob van der Hellevoetsluis 810 0:51:03 16eH55
140 Klok Friso Vierpolders 725 0:51:09 26eHse
141 Lindhout Marcel TVS'90 923 0:51:14 16eH50
142 Klok Nienke Voorne Atletiek 957 0:51:19 3eD40
143 Stokker Ed van Spark 770 0:51:21 17eH50
144 Dam Jacco van Flakkee 963 0:51:25 12eH40
145 Dis Theo van Pallas'93 809 0:51:32 17eH55
146 Stolk John Hellevoetsluis 777 0:51:38 13eH40
147 Tegeer Jordy Hellevoetsluis 720 0:51:42 27eHse
148 Hoogerwerf Aad Voorne Atletiek 833 0:52:01 18eH55
149 Pelger Erwin Pallas'93 823 0:52:05 24eH45
150 Meijden Joey van Spijkenisse 799 0:52:10 28eHse
151 Willmes Arie Hellevoetsluis 958 0:52:15 19eH55
152 Schipperus Maart Schiedam 763 0:52:24 3eD45
153 Bruinaars Leo Hellevoetsluis 846 0:52:29 11eH60
154 Dozy Fred Spark 840 0:52:37 12eH60
155 Landman Carolien Hellevoetsluis 831 0:52:40 8eDse
156 Bareman Jacky Pallas'93 849 0:52:43 25eH45
157 Magnin Ebel Beijerland 776 0:52:45 18eH50
158 Haan Wilco de Hellevoetsluis 753 0:52:59 14eH40
159 Korver Willem Hellevoetsluis 988 0:53:09 29eHse
160 Haan David de Hellevoetsluis 845 0:53:10 15eH40
161 Ruijter Michel d Hellevoetsluis 841 0:53:19 16eH40
162 Overeem Fred van Hellevoetsluis 760 0:53:22 17eH40
163 Haastert Gerard Pallas'93 808 0:53:24 13eH60
164 Vos Annelies Pallas'93 729 0:53:26 9eDse
165 Vos Gerard Hellevoetsluis 730 0:53:28 19eH50
166 Giele Richard Voorne Atletiek 746 0:53:44 18eH40
167 Krijgsman Angela Spark-Team Hope 977 0:53:46 10eDse
168 Verhelst Peter Spark 978 0:53:48 30eHse
169 Vliet Harm van Dordrecht 718 0:53:50 20eH55
170 Bie Leontine van Hoogvliet 719 0:53:52 8eD50
171 Schaik Robert va Spijkenisse 806 0:53:55 31eHse
172 Bol Arco Hellevoetsluis 723 0:53:59 26eH45
173 Leenders Jan Spijkenisse 961 0:54:02 14eH60
174 Lugtenburg Ab Flakkee 967 0:54:16 20eH50
175 Snijders Mariska Brielle 881 0:54:37 11eDse
176 Leenderts Christ Voorne Atletiek 937 0:54:39 9eD50
177 Verhoef Afke Voorne Atletiek 921 0:54:42 4eD45
178 Spoorendonk Will Pallas'93 791 0:54:56 21eH55
179 Kasius Inge Pallas'93 996 0:55:02 12eDse
180 Dis Elise van Pallas'93 801 0:55:19 13eDse
181 Verschuren Erik Hoogvliet 728 0:55:28 22eH35
182 Pothof Bianca Pallas'93 821 0:55:45 4eD40
183 Nodeldijk jacque Pallas'93 756 0:55:47 14eDse
184 Hollander Daan d Voorne Atletiek 771 0:56:14 15eH60
185 Bergen Marc van Pallas'93 762 0:56:23 23eH35
186 Noordzij Bertus Pallas'93 764 0:56:29 27eH45
187 Sprangers Michae Hellevoetsluis 819 0:56:36 19eH40
188 Haan Bianca de Hellevoetsluis 844 0:56:44 15eDse
189 Veen Carola van Spark 976 0:56:47 5eD45
190 Maas Daphne v d Spark 749 0:56:53 16eDse
191 Mijer Wendy Voorne Atletiek 827 0:56:57 17eDse
192 Willemsen Dirk Hellevoetsluis 803 0:57:09 22eH55
193 Tieleman Wendy Flakkee 999 0:57:13 5eD40
194 Dalsen Nathalie Pallas'93 755 0:57:15 6eD40
195 Vogelzang Alex Pallas'93 761 0:57:17 28eH45
196 Hollander Bas de Hellevoetsluis 740 0:57:33 32eHse
197 Gans Rolien Basecamp 739 0:57:35 18eDse
198 Paassen Joke van Voorne Atletiek 925 0:57:42 10eD50
199 Regt Claudia de Hellevoetsluis 784 0:57:57 20eH40
200 Vendeloo Silvia Pallas'93 804 0:58:24 19eDse
201 Peters Louise Spijkenisse 743 0:58:34 29eH45
202 Meel Peter van Pallas'93 758 0:58:59 16eH60
203 Meekel Sandra Hellevoetsluis 830 0:59:05 20eDse
204 Peters Mariola Hellevoetsluis 822 0:59:09 7eD40
205 Baak Esmeralda Spijkenisse 731 0:59:19 21eDse
206 Hofsteenge Yolan Hellevoetsluis 835 0:59:22 22eDse
207 Nienkemper Frits Hellevoetsluis 826 0:59:55 21eH50
208 Hoog Bianca de Voorne Atletiek 843 1:00:00 23eDse
209 Retal John Voorne Atletiek 717 1:00:23 22eH50
210 Ronde Ilona de Voorne Atletiek 842 1:00:49 24eDse
211 Woerkom Jolanda Voorne Atletiek 918 1:02:24 6eD45
212 Giele Diane Vierpolders 747 1:02:57 8eD40
213 Stolk Plonie Voorne Atletiek 818 1:04:51 7eD45
214 Berg Mirella van Rockanje 750 1:05:47 25eDse
215 Broeders Daniell Rockanje 751 1:05:49 26eDse
216 Hogerheijde Silv Pallas'93 834 1:06:36 11eD50
217 Kerst Kees Wernhout 832 1:10:14 23eH55

Opmerkingen over de uitslag graag binnen een week, met vermelding van startnummer, naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 StNicolaas Ricar Flakkee 513 0:16:53 1eH
002 Poldervaart Erwi Zuidland 514 0:16:56 2eH
003 Peeman Maikel Flakkee 519 0:17:09 3eH
004 Meeuwse Robbert AV'56 578 0:17:18 4eH
005 Band Harry van d Voorne Atletiek 526 0:17:31 5eH
006 Kesteren Ruben v RA 606 0:17:43 6eH
007 Bloem Vincent Brielle 521 0:18:06 7eH
008 Korte Robert de Hope 528 0:18:16 8eH
009 Kruik Melvin Rockanje 556 0:19:28 9eH
010 Trommel Anton LPK 583 0:19:45 10eH
011 Vugt Maurice van Spark 584 0:20:10 11eH
012 Stolk Nik Hellevoetsluis 589 0:20:12 12eH
013 Moerland Ron Pallas'93 525 0:20:16 13eH
014 Jansen Martijn Hellevoetsluis 516 0:20:19 14eH
015 Faasen Douwe Tinte 587 0:20:24 15eH
016 Vernes Niels Pallas'93 510 0:20:32 16eH
017 Thomas Owen Voorne Atletiek 565 0:20:58 17eH
018 Willemsen Jeroen Hellevoetsluis 573 0:21:54 18eH
019 Christen Michel Brielle 588 0:22:27 19eH
020 Winkels Julia Flakkee 518 0:22:29 1eD
021 Spoormaker Richa Hellevoetsluis 594 0:22:35 20eH
022 Ploeg Annelies v Voorne Atletiek 523 0:23:06 2eD
023 Logmans Jan-Kees Hellevoetsluis 559 0:23:12 21eH
024 Dijkman Petra Flakkee 512 0:23:18 3eD
025 Giele Luc Voorne Atletiek 605 0:23:33 22eH
026 Engel Johan Pallas'93 597 0:23:35 23eH
027 Lavooij John Pallas'93 558 0:23:41 24eH
028 Graaf Dennis de Hellevoetsluis 522 0:23:55 25eH
029 Klerk Max de Goedereede 614 0:23:57 26eH
030 Mortier Larissa Spijkenisse 581 0:24:20 27eH
031 Valk Robart Hellevoetsluis 567 0:24:25 28eH
032 Noordenne Edward Pallas'93 596 0:24:45 29eH
033 Schouten Gabriel Flakkee 509 0:24:50 4eD
034 Poldervaart Jean Spark 520 0:24:54 5eD
035 Zelfde Lyanna va Flakkee 506 0:25:05 6eD
036 Zelfde Kees v't Flakkee 582 0:25:08 30eH
037 Nieboer Patricia Hellevoetsluis 561 0:25:13 7eD
038 Bewier Marcel Pallas'93 612 0:25:15 31eH
039 Willemsen Diana Pallas'93 574 0:25:38 8eD
040 Elk Dennis van Hellevoetsluis 570 0:25:43 32eH
041 Woerkom Natasja Hellevoetsluis 571 0:25:45 9eD
042 Smilde Ilse PAC 524 0:26:51 10eD
043 Doelder Joyce de Hellevoetsluis 553 0:27:09 11eD
044 Geraets Jos Pallas'93 504 0:27:15 33eH
045 Loohuis Stefan Spijkenisse 610 0:27:19 34eH
046 Kempen Carla van Flakkee 586 0:27:22 12eD
047 Berkelaar Nancy Pallas'93 551 0:27:24 13eD
048 Kloos Aad Hellevoetsluis 591 0:27:30 35eH
049 Felteris Robert Hoogvliet 590 0:27:33 36eH
050 Heuvelman Jilco Pallas'93 598 0:27:35 37eH
051 Bek Yvonne Maassluis 579 0:27:51 14eD
052 Smith Hennie NN Schiedam 593 0:27:54 15eD
053 Sluis Conny van Hellevoetsluis 569 0:28:17 16eD
054 Wolf Annamarie Voorne Atletiek 515 0:28:24 17eD
055 Logmans Karina Hellevoetsluis 577 0:28:28 18eD
056 Slagmolen Laura Hellevoetsluis 564 0:28:45 19eD
057 Willemsen Loes Hellevoetsluis 572 0:29:03 20eD
058 Lieshout Andre Hellevoetsluis 592 0:29:24 38eH
059 Roeten Marjolien Rockanje 611 0:29:27 21eD
060 Oostlander Linda Hellevoetsluis 576 0:29:29 22eD
061 Graaf Eveline de Hellevoetsluis 613 0:29:44 23eD
062 Korte Mireille d Rozenburg 503 0:30:16 24eD
063 Thomas Wendy Hellevoetsluis 566 0:30:44 25eD
064 Haren Jacob van Maassluis 595 0:30:51 39eH
065 Schumann Fannett Voorne Atletiek 563 0:31:06 26eD
066 Ouwehand Bart Hellevoetsluis 601 0:31:10 40eH
067 Knaap Nel van de Pallas'93 568 0:31:16 27eD
068 Vermeulen Anoesk Hellevoetsluis 602 0:31:19 28eD
069 Delft Anja van Spijkenisse 501 0:31:24 29eD
070 Rietdijk Mariska Rockanje 603 0:31:31 30eD
071 Loohuis Judith Spijkenisse 607 0:31:33 31eD
072 Beck Dave Hope 580 0:31:38 41eH
073 Heuvelman Brenda Pallas'93 599 0:31:47 32eD
074 Knaap Charissa v Pallas'93 575 0:31:49 33eD
075 Grijzenhout Mari Pallas'93 555 0:31:52 34eD
076 Valken Tina Spijkenisse 609 0:32:53 35eD
077 Mager Nicolette Pallas'93 502 0:33:11 36eD
078 Loopik Wil Pallas'93 560 0:33:28 37eD
079 Kweekel Marleen Pallas'93 557 0:33:30 38eD
080 Epker Anneke Pallas'93 527 0:33:37 39eD
081 Bakker Annemarie Pallas'93 585 0:34:00 40eD
082 Boer Jolanda den Oudenhoorn 511 0:34:28 41eD
083 Ligthart Natalie Hellevoetsluis 615 0:34:32 42eD
084 Vaal Stephan de Spijkenisse 608 0:35:47 42eH
085 Ouwehand leona Hellevoetsluis 600 0:36:13 43eD
086 Bergmans Daphne Rozenburg 508 0:36:54 44eD
087 Haan Loes de Hellevoetsluis 604 0:47:57 45eD
Uitslag 200m
1 628 Donna-Lynn Mastenbroek M 1:23
2 624 Livia Bareman M 1:27
3 639 Tom Hendriks J 1:28
4 633 Ska Vendeloo M 1:28
5 842 Lara Klem M 1:30
6 619 Tygo Thomas J 1:33
7 620 Fleur Snijders M 1:35
8 634 Sofie van der Vlies M 1:49
9 635 Bjorn van der Knaap J 1:51
10 625 Tycho van Elk J 1:53
11 610 Ricardo Huisman J 1:59
12 637 Brandon Spek J 1:59
13 601 Nienke van Donge M 2:00
14 611 Dylano Huisman J 2:02
15 638 Jens Palm J 2:05
16 640 Richard Riemens J 2:06
17 613 Liam van der Meijde J 2:11
18 630 Odin Vendeloo J 2:17
19 636 Fleur van der Knaap M 2:23
Uitslag 400m
1 848 Aiden Bareman J 1:19
2 845 Liam Jongejan J 1:33
3 846 Franklin Timmerman J 1:34
4 840 Bridget Peters M 1:39
5 851 Mats Laszlo J 1:41
6 838 Lotte Berkelaar M 1:43
7 841 Tim van Duivendijk J 1:53
8 844 Amy Thomas M 1:55
9 854 Fiene de Koster M 2:03
10 853 Lisanne Meekel M 2:05
11 852 Ruben Schippers J 2:07
12 855 Ruben van der Klooster J 2:10
13 839 Tessa Padmos M 2:13
14 843 Pepijn Klem J 2:14
15 849 Thijs van den Band J 2:16
16 847 Esmee Goedendorp M 2:27
17 850 Myrthe Stokhuyzen M 2:40
Uitslag 800m
1 901 Carlo Colle J 2:54
2 911 Ernst Schippers J 2:55
3 903 Melissa Boutkam M 2:55
4 910 Mereke Venis M 3:01
5 906 Lars van de Band J 3:08
6 902 Liam van Raay J 3:09
7 900 Roy Peters J 3:12
8 907 Felicity Bareman M 3:14
9 908 Niels Stokhuizen J 3:16
10 905 Tijs Moerland J 3:23
11 912 Teun van Bommel J 3:24
12 913 Yoram de Koster J 3:34
13 909 Lenka Venis M 4:01
14 904 Maaike Moerland M 4:14
Jaarrecords 2014 - Heren
5 kmNaamTijdDatumLoop
Hsen Vincent Bloem 0:17:37 9 nov 2014 Spijkenisse
H35 Iskander van der Wijngaard 0:17:55 16 mrt 2014 Lenteloop Albrandswaard
H40 Ron Moerland 0:20:07 9 nov 2014 Spijkenisse
H45 Dennis Postma 0:15:29 19 jan 2014 Halve van Maassluis
H50 Ton van Dam 0:30:56 12 jan 2014 Hellevoetsluis Vopakloop
H55 Jos Geraets 0:30:44 19 jun 2014 Molenloop Stellendam
H60 Jos Geraets 0:27:15 12 okt 2014 Vopakloop Hellevoetsluis
10 kmNaamTijdDatumLoop
Hsen Vincent Bloem 0:37:10 14 dec 2014 SPARK Marathon
H35 Sander Peters 0:34:40 25 jan 2014 Hoornaar
H40 Danny van Wijk 0:35:35 12 jan 2014 Hellevoetsluis Vopakloop
H45 Dennis Postma 0:34:44 12 jan 2014 Hellevoetsluis Vopakloop
H50 Ferry Engel 0:35:53 28 mei 2014 Alkmaar City Run by night
H55 Charles Timmermans 0:37:25 16 mrt 2014 Halderbergeloop Oudenbosch
H60 Raymond Wissink 0:47:03 12 jan 2014 Hellevoetsluis Vopakloop
15 kmNaamTijdDatumLoop
Hsen Michiel Stijntjes 1:07:36 9 nov 2014 Spijkenisse
H35 Iskander van der Wijngaard 0:55:02 9 nov 2014 Spijkenisse
H40 Paul van der Leij 1:13:39 9 nov 2014 Spijkenisse
H45 Hans Berendsen 0:55:30 9 nov 2014 Spijkenisse
H50 Ferry Engel 0:56:22 9 nov 2014 Spijkenisse
H55 Charles Timmermans 0:57:31 29 mei 2014 Standdaarbuiten
H60 Joek Sloots 1:16:20 9 nov 2014 Spijkenisse
10 EMNaamTijdDatumLoop
Hsen Niels Vernes 1:15:25 9 feb 2014 Brielle
H35 Sander Peters 0:59:04 9 feb 2014 Brielle
H40 Danny van Wijk 1:00:38 9 feb 2014 Brielle
H45 Hans Berendsen 0:59:18 20 dec 2014 Middelharnis Pallandtloop
H50 Ferry Engel 1:00:40 20 dec 2014 Middelharnis Pallandtloop
H55 Charles Timmermans 1:02:29 9 feb 2014 Brielle
H60 Cok van Bodegom 1:21:12 20 dec 2014 Middelharnis Pallandtloop
½ marathonNaamTijdDatumLoop
Hsen Remko Kap 1:20:00 8 mrt 2014 Halve van Oostvoorne
H35 Sander Peters 1:15:37 8 mrt 2014 Halve van Oostvoorne
H40 Danny van Wijk 1:17:42 25 mei 2014 Westland Marathon Maassluis
H45 Hans Berendsen 1:17:32 8 mrt 2014 Halve van Oostvoorne
H50 Ferry Engel 1:19:54 19 jan 2014 Halve van Maassluis
H55 Charles Timmermans 1:22:32 19 jan 2014 Halve van Maassluis
H60 Koos Damen 1:43:53 5 okt 2014 Singelloop Breda
marathonNaamTijdDatumLoop
Hsen Michiel Stijntjes 3:34:43 5 okt 2014 Marathon Brussel
H35 Sander Peters 2:45:32 4 mei 2014 Marathon Hamburg
H40 Danny van Wijk 2:54:23 23 mrt 2014 Marathon Rome
H45 Hans Berendsen 2:48:00 13 apr 2014 Marathon Rotterdam
H50 Ferry Engel 2:57:15 19 okt 2014 Amsterdam marathon
H55 Charles Timmermans 2:56:11 13 apr 2014 Marathon Rotterdam
H60 Raymond Wissink 3:58:30 13 apr 2014 Marathon Rotterdam
Jaarrecords 2014 - Dames
5 kmNaamTijdDatumLoop
Dsen Jolanda Troost 0:19:23 16 mrt 2014 Lenteloop Albrandswaard
D35 Miriam Oomen 0:24:28 12 jan 2014 Hellevoetsluis Vopakloop
D40 Monique Baars 0:24:52 9 nov 2014 Spijkenisse
D45 Lizette van Dam 0:30:52 12 jan 2014 Hellevoetsluis Vopakloop
D50 Marjan de Waaij 0:21:05 4 jun 2014 Van der Straatenloop Werkendam
D55 Anneke Epker 0:32:59 9 nov 2014 Spijkenisse
D60 Nel van der Knaap 0:31:16 12 okt 2014 Vopakloop Hellevoetsluis
10 kmNaamTijdDatumLoop
Dsen Jolanda Troost 0:39:32 19 jan 2014 Halve van Maassluis
D35 Miriam Oomen 0:50:43 12 okt 2014 Vopakloop Hellevoetsluis
D40 Monique Baars 0:49:29 12 jan 2014 Hellevoetsluis Vopakloop
D45 Paula Groot 0:46:32 6 apr 2014 Oostvoorne slotloop
D50 Marjan de Waaij 0:42:45 12 okt 2014 Vopakloop Hellevoetsluis
D55 Marian van Dijk 0:56:46 12 jan 2014 Hellevoetsluis Vopakloop
D60 - - - -
15 kmNaamTijdDatumLoop
Dsen Inge Kasius 1:18:28 7 dec 2014 Bruggenloop
D35 Miriam Oomen 1:15:03 16 nov 2014 Zevenheuvelenloop
D40 Linda de Brabander 1:24:50 16 nov 2014 Zevenheuvelenloop
D45 Paula Groot 1:14:30 9 nov 2014 Spijkenisse
D50 Marjan de Waaij 1:08:27 9 nov 2014 Spijkenisse
D55 Mary Noordhoek 1:32:23 7 dec 2014 Bruggenloop
D60 - - - -
10 EMNaamTijdDatumLoop
Dsen Jolanda Troost 1:09:33 9 feb 2014 Brielle
D35 Saskia Aberson 1:31:44 9 feb 2014 Brielle
D40 - - - -
D45 Paula Groot 1:17:54 20 dec 2014 Middelharnis Pallandtloop
D50 Marjan de Waaij 1:13:38 20 dec 2014 Middelharnis Pallandtloop
D55 - - - -
D60 - - - -
½ marathonNaamTijdDatumLoop
Dsen Jolanda Troost 1:29:44 8 mrt 2014 Halve van Oostvoorne
D35 Miriam Oomen 1:47:54 5 okt 2014 Singelloop Breda
D40 Monique Baars 1:52:12 14 dec 2014 SPARK Marathon
D45 Paula Groot 1:47:49 5 okt 2014 Rottemerenloop
D50 Marjan de Waaij 1:38:24 8 mrt 2014 Halve van Oostvoorne
D55 Loes Schwegman 2:12:08 8 mrt 2014 Halve van Oostvoorne
D60 Nel van der Knaap 2:19:48 9 mrt 2014 CPC Loop
marathonNaamTijdDatumLoop
Dsen Eva Hoogendoorn 3:23:57 13 apr 2014 Marathon Rotterdam
D35 Miriam Oomen 3:55:49 13 apr 2014 Marathon Rotterdam
D40 Gail Tsang 5:05:40 13 apr 2014 Marathon Rotterdam
D45 Paula Groot 4:00:17 13 apr 2014 Marathon Rotterdam
D50 Marjan de Waaij 3:40:35 13 apr 2014 Marathon Rotterdam
D55 - - - -
D60 Nel van der Knaap 5:05:39 13 apr 2014 Marathon Rotterdam
Jaarrecords 2014 - Heren (baan)
800mNaamTijdDatumLoop
Hsen - - - -
H35 - - - -
H40 - - - -
H45 - - - -
H50 Cock Dorst 0:02:11 29 mei 2014 Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif (baan)
H55 - - - -
H60 - - - -
1000mNaamTijdDatumLoop
Hsen Patrick Kap 0:03:50 5 jun 2014 Barendrecht (baan)
H35 - - - -
H40 - - - -
H45 Onno Teders 0:04:10 5 jun 2014 Barendrecht (baan)
H50 Cock Dorst 0:02:49 5 jun 2014 Barendrecht (baan)
H55 - - - -
H60 - - - -
1500mNaamTijdDatumLoop
Hsen - - - -
H35 Iskander van der Wijngaard 0:04:48 3 jul 2014 Rotterdam Atletiek (baan)
H40 Ron Moerland 0:05:25 3 jul 2014 Rotterdam Atletiek (baan)
H45 Tjerk Hazeveld 0:06:36 3 jul 2014 Rotterdam Atletiek (baan)
H50 Cock Dorst 0:04:34 15 jun 2014 NK Masters (baan)
H55 - - - -
H60 - - - -
3000mNaamTijdDatumLoop
Hsen - - - -
H35 Victor Phaff 0:09:45 12 jun 2014 Naaldwijk (baan)
H40 Ron Moerland 0:11:44 29 mei 2014 Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif (baan)
H45 Ab Snoeij 0:10:08 12 jun 2014 Naaldwijk (baan)
H50 - - - -
H55 Charles Timmermans 0:10:41 12 jun 2014 Naaldwijk (baan)
H60 - - - -
5000mNaamTijdDatumLoop
Hsen - - - -
H35 Victor Phaff 0:16:43 11 sep 2014 Spijkenisse Baancircuit (baan)
H40 Marcel Fiering 0:18:13 11 sep 2014 Spijkenisse Baancircuit (baan)
H45 Dennis Postma 0:17:11 11 sep 2014 Spijkenisse Baancircuit (baan)
H50 Cock Dorst 0:17:11 11 sep 2014 Spijkenisse Baancircuit (baan)
H55 Charles Timmermans 0:18:37 11 sep 2014 Spijkenisse Baancircuit (baan)
H60 Joek Sloots 0:24:54 11 sep 2014 Spijkenisse Baancircuit (baan)
Jaarrecords 2014 - Dames (baan)
800mNaamTijdDatumLoop
Dsen - - - -
D35 - - - -
D40 - - - -
D45 - - - -
D50 - - - -
D55 - - - -
D60 - - - -
1000mNaamTijdDatumLoop
Dsen - - - -
D35 Miriam Oomen 0:04:01 5 jun 2014 Barendrecht (baan)
D40 - - - -
D45 - - - -
D50 Diana Willemsen 0:04:09 5 jun 2014 Barendrecht (baan)
D55 - - - -
D60 - - - -
1500mNaamTijdDatumLoop
Dsen Jolanda Troost 0:06:37 3 jul 2014 Rotterdam Atletiek (baan)
D35 Miriam Oomen 0:06:22 3 jul 2014 Rotterdam Atletiek (baan)
D40 - - - -
D45 - - - -
D50 - - - -
D55 - - - -
D60 - - - -
3000mNaamTijdDatumLoop
Dsen Jolanda Troost 0:10:56 12 jun 2014 Naaldwijk (baan)
D35 - - - -
D40 - - - -
D45 - - - -
D50 - - - -
D55 - - - -
D60 - - - -
5000mNaamTijdDatumLoop
Dsen Jolanda Troost 0:19:14 11 sep 2014 Spijkenisse Baancircuit (baan)
D35 Petra Strik 0:25:23 11 sep 2014 Spijkenisse Baancircuit (baan)
D40 - - - -
D45 - - - -
D50 Diana Willemsen 0:25:15 11 sep 2014 Spijkenisse Baancircuit (baan)
D55 - - - -
D60 - - - -

Op donderdagavond 22 mei 2014 organiseert atletiekverenging Pallas'93 uit Hellevoetsluis in samenwerking met Hockeyclub Voorne uit Hellevoetsluis een prestatieloop rond de gorzen en wallen van Hellevoetsluis. In het verleden werd in Hellevoetsluis al de 'Wallenloop' georganiseerd. Na alle positieve reacties van de afgelopen jaren is besloten dit jaar de vijfde Runnersworld Wallenloop te organiseren.

De prestatieloop heeft een regionaal karakter. De start vind plaats op loopafstand van het complex van de hockeyvereniging, thv de rotonde op de Amnesty Internationallaan en de finish bevindt zich op de parkeerplaats van Hockeyclub Voorne.

Het parcours van de Wallenloop start vanaf de Haringvlietweg en gaat via het gorzenpad en de Nieuwe Zeedijk richting de Westzijde van de vestingwallen. Deze worden volledig afgelopen tot aan het droogdok, en op de terugweg via de molen weer terug. Op de terugweg wordt ook nog om de vuurtoren heen gelopen om zo een aantal Hellevoetse highlights te passeren.

Om de loop gangbaar te maken voor zoveel mogelijk mensen bestaat de loop, voor personen ouder dan 12 jaar, uit twee hoofdafstanden; een 4,4 en een 10 kilometer. Alleen de 10 km loopt via de vestingwallen. De Wallenloop wordt gesponsord door Runnersworld Spijkenisse, contactpersoon Louis de Koning, tel 0181-618175.

Parcours
Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Fertoute Fouad Spirit 119 0:34:20 1eH40
002 Sint Nicolaas Ricardo Flakkee 060 0:34:23 1eH
003 Wijngaard Iskander Pallas'93 077 0:36:08 2eH
004 Engel Ferry Pallas'93 090 0:36:31 1eH50
005 Bouman David Flakkee 032 0:36:45 3eH
006 Kesteren Ruben Rotterdam Atleti 080 0:36:49 4eH
007 Snoeij Ab Pallas'93 150 0:37:06 2eH40
008 Dorst Cock Pallas'93 182 0:37:25 2eH50
009 Helbers Joop Pallas'93 106 0:37:43 5eH
010 Timmermans Charles Pallas'93 100 0:38:08 3eH50
011 Hoeven Kevin van Spijkenisse 161 0:38:11 6eH
012 Padmos Wim Pallas'93 113 0:38:29 3eH40
013 White Thomas Pallas'93 104 0:39:14 4eH40
014 Hartman Vanessa Voorne Atletiek 129 0:39:16 1eD
015 Vette Ruud de Pallas'93 124 0:39:37 4eH50
016 Tuk Henk Voorne Atletiek 135 0:39:46 5eH40
017 Colle Daniele Voorne Atletiek 180 0:40:10 7eH
018 Noordzij Edward Tempelrunners 153 0:41:00 8eH
019 Schotte Kasper Schiedam 178 0:41:49 9eH
020 Goedhart Freek Dirksland 142 0:42:06 10eH
021 Hordijk Daniel   036 0:42:29 11eH
022 Noel Jeroen van Vlaardingen 074 0:42:37 6eH40
023 Keijzer John de   031 0:42:47 7eH40
024 Croes Don Voorne Atl 141 0:42:52 8eH40
025 Knaap Raman vd Pallas'93 152 0:43:09 12eH
026 Klink Sander Hellevoetsluis 407 0:43:13 13eH
027 Kweekel Jan Pallas'93 114 0:43:38 9eH40
028 Starink Ronald Stellerunners 024 0:43:52 5eH50
029 Hoek Jaap Stellerunners 085 0:43:55 6eH50
030 Waaij Marjan de Pallas'93 112 0:44:12 1eD45
031 Granneman Richard Pallas'93 078 0:44:23 10eH40
032 Dingemans Ron   017 0:44:45 7eH50
033 Stip Hans Voorne Atletiek 110 0:44:48 11eH40
034 Valk Ton Voorne Atletiek 081 0:44:53 8eH50
035 Voogt Stefan Hellevoetsluis 123 0:45:11 14eH
036 Vlugt Ben van der Pallas'93 069 0:45:43 9eH50
037 Mastenbroek Jos Pallas'93 073 0:45:49 12eH40
038 Verstegen Vincent Spijkenisse 076 0:45:52 10eH50
039 Oskam Joop Brugrunners 118 0:45:54 11eH50
040 Berends Edwin Hellevoetsluis 083 0:46:20 13eH40
041 Schellevis Martin Stellerunners 099 0:46:29 14eH40
042 Stijntjes Michel Pallas'93 159 0:46:32 15eH
043 Veldmans Henk Stellendam 140 0:46:35 16eH
044 Meijer Martijn Hellevoetsluis 144 0:46:41 17eH
045 Steens Tom TVS 177 0:46:49 12eH50
046 Groot Paula Pallas'93 079 0:46:51 2eD45
047 Valk Henk Hellevoetsluis 105 0:46:55 13eH50
048 Stoel Tim Hoogvliet 175 0:46:57 18eH
049 Winter Anthony de Brielle 082 0:47:03 14eH50
050 Schinkel Peter Pallas'93 070 0:47:07 15eH50
051 Graaf Johan de Geervliet 092 0:47:09 15eH40
052 Korver Willem   010 0:47:25 19eH
053 Kros Ferry Pallas'93 049 0:47:55 16eH50
054 Es Eric van   040 0:47:58 16eH40
055 Slingerland Jacq   176 0:48:08 17eH50
056 Polder Koert van de   038 0:48:14 20eH
057 Schellevis Bram Stellerunners 097 0:48:23 18eH50
058 Verhagen Peter Stellerunners 059 0:48:25 19eH50
059 Damen L Oosterhout 107 0:48:29 21eH
060 Smith Marcel OHHV 086 0:48:52 17eH40
061 Polder Jeroen v d Rozenburg 160 0:48:55 18eH40
062 Vree Eline Spirit 065 0:49:00 2eD
063 Peters Jan Portugaal 155 0:49:03 22eH
064 Peters Sander Pallas'93 156 0:49:04 23eH
065 Barendrecht Loek   013 0:49:09 24eH
066 Visser Robert Hellevoetsluis 167 0:49:11 25eH
067 Zeeuw Fred de Pallas'93 053 0:49:13 20eH50
068 Risseeuw Wilko   026 0:49:28 26eH
069 Kap Dominic Hellevoetsluis 075 0:49:30 27eH
070 Rumpt Marcel van Rockanje 137 0:49:38 19eH40
071 Blok Joris de Middelharnis 143 0:49:48 28eH
072 Meer Jeroen v d Voorne Atletiek 145 0:49:54 29eH
073 Vlekke Henk Voorne Atletiek 149 0:49:58 21eH50
074 Zunnemeri Eric Hellevoetsluis 165 0:50:01 20eH40
075 Linden Leo van der Pallas'93 133 0:50:03 22eH50
076 Thijssen Patrick Hellevoetsluis 173 0:50:05 21eH40
077 Baars Monique Pallas'93 004 0:50:21 3eD
078 Speolman Edwin Hellevoetsluis 094 0:50:38 22eH40
079 Wurff Peter v d Stellerunners 125 0:50:45 23eH40
080 Vogelzang Alex Pallas'93 179 0:50:53 24eH40
081 Toor Daniel van   023 0:51:05 25eH40
082 Kranendonk Jeroen Zierikzee 087 0:51:09 30eH
083 Leeuwen Ellen van Hellevoetsluis 095 0:51:15 4eD
084 Saan Budd Hellevoetsluis 101 0:51:17 26eH40
085 Paauwe Wijnand   007 0:51:19 31eH
086 Linden Wobbe van der Pallas'93 005 0:51:20 32eH
087 Beisiegel Elles   044 0:51:42 5eD
088 Roskam Jaap   045 0:51:44 33eH
089 Willmes Arie Hellevoetsluis 163 0:51:47 23eH50
090 Dis Theo van Pallas'93 033 0:51:50 24eH50
091 Olmer Renske   020 0:51:57 3eD45
092 Kampen Kerin van Spijkenisse 166 0:52:00 34eH
093 Molenaar Erik Hellevoetsluis 108 0:52:03 27eH40
094 Ruijter Michiel de   025 0:52:19 28eH40
095 Klaveren Frank van   042 0:52:24 29eH40
096 Kievit Jaap Voorne Atletiek 027 0:52:30 25eH50
097 Opstal Rob Rhoon 168 0:52:35 26eH50
098 Herk Aad van   051 0:52:37 27eH50
099 Nagtegaal Cor Stellerunners 037 0:52:41 28eH50
100 Joustra Annet Stellerunners 098 0:52:43 4eD45
101 Stokker Jeroen van der Rotterdam Atleti 029 0:53:20 35eH
102 Vendeloo Marco   028 0:53:22 36eH
103 Bic Leontine v d Hoogvliet 164 0:53:49 5eD45
104 Bol Arco Hellevoetsluis 138 0:53:52 30eH40
105 Stolk John Hellevoetsluis 102 0:53:58 31eH40
106 Onckels Dennis   066 0:54:08 37eH
107 Bommel Hans van Pallas'93 030 0:54:13 29eH50
108 Spoorendonk Willem Pallas'93 172 0:54:16 30eH50
109 Banusie Katarina Spijkenisse 091 0:54:28 6eD45
110 Graaf Petra de Geervliet 093 0:54:29 7eD45
111 Band Bram v d Hellevoetsluis 096 0:54:34 31eH50
112 Budding Ron Vlaardingen 103 0:54:37 32eH50
113 Langbroek Johan Stellerunners 111 0:54:41 32eH40
114 Bewiez Marcel Pallas'93 169 0:54:54 33eH40
115 Bruinaars Leo   068 0:55:13 33eH50
116 Hoogland Hans Hellevoetsluis 109 0:55:20 34eH50
117 Makop Peter Hellevoetsluis 122 0:55:49 34eH40
118 Homma Brigitta Voorne Atletiek 151 0:55:52 6eD
119 Bergen Marc van Pallas'93 174 0:56:11 38eH
120 Hollander Daan Voorne Atletiek 162 0:56:41 35eH50
121 Neubauer Fred Pallas'93 014 0:56:48 35eH40
122 Hoog Vince de Hellevoetsluis 131 0:56:52 39eH
123 Schuitemaker Annemarie Pallas'93 056 0:57:02 7eD
124 Starre Chrystel van der   054 0:57:05 8eD
125 Wout Leonie Pallas 147 0:57:07 40eH
126 Aantjes Marieke   011 0:57:11 9eD
127 Landman Carolien Hellevoetsluis 157 0:57:20 41eH
128 Driedijk Miranda Hellevoetsluis 127 0:57:23 10eD
129 Vliet Esther van   050 0:57:26 11eD
130 Nodelijk Jacqueline Pallas'93 071 0:57:32 12eD
131 Bareman Jacky   062 0:57:39 36eH40
132 Jagt Bert v d Rockanje 130 0:57:41 36eH50
133 Lugtenburg Jasper   009 0:57:57 42eH
134 Hofsteenge Yolanda Hellevoetsluis 139 0:58:22 13eD
135 Dalsen Nathalie Pallas'93 146 0:58:41 37eH40
136 Meekel Sandra   018 0:58:51 14eD
137 Willemsen Dirk Hellevoetsluis 126 0:58:53 37eH50
138 Retel Hemrich John Voorne Atletiek 043 0:58:58 38eH50
139 Nagtegaal Roland Stellerunners 134 0:59:04 43eH
140 Houtman Karen   057 0:59:06 15eD
141 Roskam Rien Pallas'93 035 0:59:17 39eH50
142 Estl Michael   047 0:59:29 38eH40
143 Kas Annette Hellevoetsluis 128 0:59:35 16eD
144 Paassen Joke van Voorne Atletiek 067 0:59:40 8eD45
145 Giele Ricardo Voorne Atletiek 115 0:59:43 39eH40
146 Bolt Bert Pallas'93 148 1:00:23 40eH50
147 Schavemaker Annien Goedereede 121 1:00:26 17eD
148 Volker Jeroen Pallas'93 055 1:00:35 44eH
149 Polder Ida Stellerunners 116 1:00:38 41eH50
150 Bleeker Lieuwe Pallas'93 003 1:00:42 42eH50
151 Visser Cindy   052 1:01:14 18eD
152 Luijk Rachel van Spirit 021 1:01:29 19eD
153 Berg Etienne v d Hellevoetsluis 136 1:02:57 45eH
154 Lansbergen Henk AVVN 046 1:03:09 43eH50
155 Stijntjes Cynthia Hellevoetsluis 158 1:03:16 20eD
156 Lieshout Andre Hellevoetsluis 072 1:04:21 40eH40
157 Boeren Mirte Brielle 088 1:04:53 21eD
158 Visser Lenie de Waterweg 034 1:05:03 9eD45
159 Erdman Claudia Hellevoetsluis 181 1:05:31 22eD
160 Thomas Wendy   039 1:07:05 23eD
161 Sipkes-Kik Astrid   048 1:07:06 24eD
162 Steinbrecher Wil Stellerunners 117 1:07:36 10eD45
163 Schavemaker Nellie Stellerunners 120 1:07:40 44eH50
164 Wiggers Annet Brielle 089 1:09:10 25eD
165 Roelofs Ton Pallas'93 171 1:10:07 45eH50
166 Boogaart Jacco v d Passaat 170 1:12:41 46eH
167 Mannetje Wout 'yt Stellerunners 154 1:12:44 46eH50
Nr.NaamPlaats/VerenigingNr.TijdCat.
001 Kerdel Niels Hellevoetsluis 415 0:15:04 1eH
002 Waardenburg Richard van Pallas'93 483 0:15:18 2eH
003 Peeman Maikel Flakkee 452 0:15:33 3eH
004 Groeneveld Willem Hellevoetsluis 459 0:15:53 4eH
005 Gekon Marcel Pallas'93 434 0:16:16 5eH
006 Kruik Melvin Voorne Atletiek 464 0:16:27 6eH
007 Rijsmus Anrnold Spirit 412 0:16:39 7eH
008 Yildiz Ferdi Spijkenisse 437 0:17:06 8eH
009 Jansen Marijn Hellevoetsluis 453 0:17:18 9eH
010 Hulleman Amber Spririt 413 0:17:21 1eD
011 Klem Pieter Flakkee 432 0:17:28 10eH
012 Hove Ferry ten Pallas'93 445 0:17:33 11eH
013 Sloots Petra Spark 455 0:17:36 2eD
014 Orselen Lars van Hellevoetsluis 433 0:17:54 12eH
015 Lodder Judith Flakkee 478 0:18:44 3eD
016 Loon Alex van Spark 084 0:18:47 13eH
017 Akershoek Kees Stellerunners 404 0:19:13 14eH
018 Wijngaarden Merel v Voorne Atl 430 0:19:38 4eD
019 Winkels Julia Flakkee 447 0:19:56 5eD
020 Linden Linda van de   498 0:20:35 6eD
021 Verhagen Michael Hellevoetsluis 414 0:20:51 15eH
022 Saan Erik Hellevoetsluis 450 0:20:54 16eH
023 Briggeman Fay Hellevoetsluis 409 0:20:56 7eD
024 Bruggeman Bo Hellevoetsluis 411 0:20:59 8eD
025 Schippers Ernst Hellevoetsluis 422 0:21:02 17eH
026 Wijngaarden Madelief Hellevoetsluis 431 0:21:05 9eD
027 Schippers Erik Hellevoetsluis 420 0:21:21 18eH
028 Mourik Lucas v Hellevoetsluis 426 0:21:56 19eH
029 Dis Else van Pallas'93 460 0:21:59 10eD
030 Leij Paul van der TGV 499 0:22:06 20eH
031 Haan David de   484 0:22:25 21eH
032 Bax Esther Voorne Atletiek 417 0:22:36 11eD
033 Logmans Jan-Kees   468 0:23:01 22eH
034 Weyts Frank Hellevoetsluis 461 0:23:37 23eH
035 Teders Anno Pallas'93 446 0:23:44 24eH
036 Mourik Edwin van   472 0:23:48 25eH
037 Logmans Karina   467 0:23:59 12eD
038 Kluijver Sebastiaan de Pallas'93 008 0:24:04 26eH
039 Steens Suzanne Schiedam 405 0:24:06 13eD
040 Loon Steffie van Hellevoetsluis 410 0:24:33 14eD
041 Wilde Natasha Hellevoetsluis 425 0:24:37 15eD
042 Klok Nienke Voorne Atletiek 441 0:25:16 16eD
043 Groenewegen Mildrid   462 0:25:35 17eD
044 Haan Bianca de   485 0:25:46 18eD
045 Luijk Fabio van Hellevoetsluis 456 0:25:55 27eH
046 Friderici Chayenne van Hellevoetsluis 448 0:25:58 19eD
047 Manni Louisse   469 0:26:26 20eD
048 Keijzer Linda de   482 0:26:30 21eD
049 Turkenburg Silvia Pallas'93 492 0:26:51 22eD
050 Jonge Linsey de   490 0:26:56 23eD
051 Landman Marjolein Pallas'93 443 0:27:08 24eD
052 Werff Francis van   466 0:27:11 25eD
053 Werleman Jenny   470 0:27:14 26eD
054 Berkelaar Nancy Pallas'93 496 0:27:23 27eD
055 Turkenburg Leo Pallas'93 444 0:27:32 28eH
056 Ronde Ilona de Voorne Atletiek 421 0:27:42 28eD
057 Bergwerf Diana Voorne Atletiek 419 0:27:44 29eD
058 Snijders Johan Voorne Atletiek 418 0:27:47 29eH
059 Kweekel Sandra Pallas'93 439 0:28:11 30eD
060 Vendeloo Silvia Pallas'93 479 0:28:15 31eD
061 Steumme Danielle Hellevoetsluis 406 0:28:29 30eH
062 Bak Sandy v d Pallas'93 440 0:28:31 32eD
063 Goedendorp Marijke H Sluis 429 0:28:47 33eD
064 Lam Wendela Hellevoetsluis 458 0:29:11 34eD
065 Hordijk Carla Hellevoetsluis 457 0:29:13 35eD
066 Westerlaken Rini Pallas'93 454 0:29:16 31eH
067 Groeneveld Monique Flakkee 471 0:29:25 36eD
068 Nimwegen Karla van Flakkee 465 0:29:28 37eD
069 Reyden Sannie v d Pallas'93 416 0:30:03 38eD
070 Willmes Marjan Hellevoetsluis 408 0:30:08 39eD
071 Robinson Law   477 0:30:11 32eH
072 Lesuuis Kelly Pallas 427 0:30:25 40eD
073 Aalst Sylvia van Pallas'93 481 0:30:28 41eD
074 Kranendonk Wendy Flakkee 451 0:30:32 42eD
075 Jong Denise de   497 0:30:35 43eD
076 Loopik Wil Pallas'93 500 0:30:43 44eD
077 Waardenburg Liedie Pallas'93 442 0:30:46 45eD
078 Schoo Linda Voorne Atletiek 476 0:31:01 46eD
079 Allersma Ellen Hellevoetsluis 435 0:31:23 47eD
080 Kreeuseler Conny Hellevoetsluis 436 0:31:25 48eD
081 Grijzenhout Marielle Pallas'93 438 0:31:37 49eD
082 Mager Nicolette Pallas'93 449 0:31:43 50eD
083 Kweekel Marleen Pallas'93 480 0:31:45 51eD
084 Bakker Annemarie Pallas'93 423 0:32:12 52eD
085 Brons Lisenka Hellevoetsluis 424 0:32:13 53eD
086 Staal Cerise Hellevoetsluis 428 0:35:06 54eD
087 Hartensveld Yvonne Pallas'93 474 0:35:08 55eD
088 Stam Wilma   493 0:35:14 56eD
089 Smits Dolores Pallas'93 473 0:36:14 57eD
090 Sjouw Irene   463 0:36:17 58eD
091 Boekelman Franka Pallas'93 491 0:37:15 59eD

Aad van Driel

12januari 201410km57:22Hellevoetsluis Vopakloop
13april 201410km57:4610 km Loop Rotterdam

Aad Zuiderwijk

12januari 20145km30:54Hellevoetsluis Vopakloop

Ab Snoeij

12januari 201410km36:50Hellevoetsluis Vopakloop
9februari 201416,1km1:04:10Brielle
6april 201410km36:29Oostvoorne slotloop
26april 201410km35:53Oranjeloop Oudenhoorn
22mei 201410km37:06Wallenloop Hellevoetsluis
4juni 201410km36:49Pagnevaartloop Oudenbosch
12juni 20143km10:08Naaldwijk (baan)
8augustus 201410km37:49Strandloop Ouddorp
21augustus 20148km28:58Akershoekse Bok-bokaal
11september 20145km17:34Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km35:58Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km35:49Vopakloop Hellevoetsluis
26oktober 201421,1km1:21:21Drechtstadloop
9november 201415km1:04:07Spijkenisse
30november 201412,6km51:45Kruininger Gorscross
20december 201416,1km1:00:34Middelharnis Pallandtloop

Alex Vogelezang

13april 201442,2km4:10:58Marathon Rotterdam
22mei 201410km50:53Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 201410km57:17Vopakloop Hellevoetsluis

Alwin van der Elburg

30november 20148,8km49:46Kruininger Gorscross

Anneke Epker

8augustus 20144,5km30:40Strandloop Ouddorp
20september 20145km36:27Sommelsdijk VBC
12oktober 20145km33:37Vopakloop Hellevoetsluis
9november 20145km32:59Spijkenisse

Annelies Vos

5januari 201421,1km2:12:28Halve van Rockanje
12januari 201410km54:06Hellevoetsluis Vopakloop
13april 201410km55:2410 km Loop Rotterdam
12oktober 201410km53:26Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:23:07Spijkenisse

Annemarie Bakker

22mei 20144,4km32:12Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 20145km34:00Vopakloop Hellevoetsluis

Annemarie Schuitemaker

22mei 201410km57:02Wallenloop Hellevoetsluis

Arie Verweij

5januari 201421,1km1:44:27Halve van Rockanje

Arnold Mastenbroek

21september 201416,1km1:42:51Dam tot Damloop

Ben van der Vlugt

12januari 201410km44:49Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:43:09Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:16:09Brielle
13april 201442,2km3:46:21Marathon Rotterdam
22mei 201410km45:43Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 201410km44:55Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:15:42Nasty Night Trail

Bert Bolt

22mei 201410km1:00:23Wallenloop Hellevoetsluis

Bertus Noordzij

12oktober 201410km56:29Vopakloop Hellevoetsluis

Bianca Pothof

5januari 20145,5km29:06Halve van Rockanje
12januari 201410km57:49Hellevoetsluis Vopakloop
9februari 201410km56:24Brielle
8maart 20148km46:46Halve van Oostvoorne
12oktober 201410km55:45Vopakloop Hellevoetsluis
16november 201415km1:31:05Zevenheuvelenloop
14december 201410km57:19SPARK Marathon

Brenda Heuvelman

12oktober 20145km31:47Vopakloop Hellevoetsluis

Charissa van der Knaap

12oktober 20145km31:49Vopakloop Hellevoetsluis

Charles Creutzburg

9maart 201421,1km2:01:00CPC Loop
13april 201442,2km4:19:29Marathon Rotterdam
16november 201415km1:26:48Zevenheuvelenloop
14december 201421,1km2:03:36SPARK Marathon

Charles Timmermans

5januari 201421,1km1:26:41Halve van Rockanje
12januari 201410km38:10Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:22:32Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:02:29Brielle
16maart 201410km37:25Halderbergeloop Oudenbosch
13april 201442,2km2:56:11Marathon Rotterdam
17mei 201410km37:56Stampersgat Cheltenhamrun
22mei 201410km38:08Wallenloop Hellevoetsluis
29mei 201415km57:31Standdaarbuiten
4juni 201410km38:21Pagnevaartloop Oudenbosch
12juni 20143km10:41Naaldwijk (baan)
8augustus 201410km41:23Strandloop Ouddorp
21augustus 20148km30:50Akershoekse Bok-bokaal
11september 20145km18:37Spijkenisse Baancircuit (baan)
28september 201436,6km3:11:39Devil’s trail – Utrechtse heuvelrug
12oktober 201410km40:22Vopakloop Hellevoetsluis

Chris Zuiderwijk

21september 201416,1km1:18:27Dam tot Damloop

Claudia Liebke

26april 20143,3km24:22Oranjeloop Oudenhoorn
1juni 20145km38:55Ladiesrun Rotterdam
31augustus 20145km38:05Save the boobies
20september 20146,4km46:13Damloop by night
9november 20145km35:37A4 Run
15november 20147km48:29Zevenheuvelennacht

Cock Dorst

5januari 201410,8km41:57Halve van Rockanje
12januari 201410km36:59Hellevoetsluis Vopakloop
26januari 20148,8km36:17Kruininger Gorscross
9februari 201416,1km1:03:16Brielle
8maart 201421,1km1:26:59Halve van Oostvoorne
16maart 201410km37:35Lenteloop Albrandswaard
6april 201410km37:30Oostvoorne slotloop
24april 2014800m2:14Naaldwijk (baan)
26april 201410km37:07Oranjeloop Oudenhoorn
22mei 201410km37:25Wallenloop Hellevoetsluis
29mei 2014800m2:11Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif (baan)
5juni 20141000m2:49Barendrecht (baan)
15juni 20141500m4:34NK Masters (baan)
15juni 2014800m2:14NK Masters (baan)
8augustus 201410km38:14Strandloop Ouddorp
11september 20145km17:11Spijkenisse Baancircuit (baan)
12oktober 201410km37:24Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:00:44Nasty Night Trail
9november 201415km58:43Spijkenisse
30november 201412,6km53:28Kruininger Gorscross
7december 201420km1:41:33Voorne's Duin Trail
20december 201416,1km1:01:56Middelharnis Pallandtloop

Cok Dijkgraaf

5januari 201421,1km1:55:02Halve van Rockanje
12januari 201410km51:05Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:54:37Halve van Maassluis
8maart 201421,1km1:53:58Halve van Oostvoorne
6april 201410km50:56Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km4:15:01Marathon Rotterdam
26april 201410km48:33Oranjeloop Oudenhoorn

Cok van Bodegom

5januari 201421,1km1:49:03Halve van Rockanje
12januari 201410km47:07Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:49:06Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:22:06Brielle
8maart 201421,1km1:52:04Halve van Oostvoorne
6april 201410km47:56Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km4:05:36Marathon Rotterdam
26april 201410km48:34Oranjeloop Oudenhoorn
21augustus 201416km1:20:46Akershoekse Bok-bokaal
20september 201410km50:17Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km49:03Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:19:38Spijkenisse
20december 201416,1km1:21:12Middelharnis Pallandtloop

Daniella Donders

26april 201410km55:04Oranjeloop Oudenhoorn
1juni 201410km59:13Ladiesrun Rotterdam

Daniella Stremme

19juni 201410km1:04:55Molenloop Stellendam

Danny van Wijk

12januari 201410km35:35Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:21:08Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:00:38Brielle
8maart 201421,1km1:20:47Halve van Oostvoorne
23maart 201442,2km2:54:23Marathon Rome
25mei 201421,1km1:17:42Westland Marathon Maassluis
28september 201442,2km3:41:30Marathon Berlijn

Daphne de Vette

15juni 201460km4:46:52Rondje Voorne
2november 201442,2km4:36:39New York Marathon
7december 201415km1:37:05Bruggenloop

Dave Huisman

13april 201410km59:2110 km Loop Rotterdam
26april 201410km56:15Oranjeloop Oudenhoorn

Dennis Postma

5januari 201410,8km39:09Halve van Rockanje
12januari 201410km34:44Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 20145km15:29Halve van Maassluis
26januari 201412,6km49:14Kruininger Gorscross
15februari 20148km30:47Grevelingencross
8maart 20148km27:49Halve van Oostvoorne
12juni 20143km10:41Naaldwijk (baan)
19juni 201410km35:09Molenloop Stellendam
8augustus 201410km36:00Strandloop Ouddorp
21augustus 201416km1:00:24Akershoekse Bok-bokaal
30augustus 201421,1km1:19:06Halve Marathon Burgh-Haamstede
11september 20145km17:11Spijkenisse Baancircuit (baan)
12oktober 201410km38:18Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km55:08Nasty Night Trail
9november 20145km17:39Spijkenisse
30november 201412,6km49:01Kruininger Gorscross
7december 201437km2:49:30Voorne's Duin Trail

Diana Willemsen

19januari 201421,1km1:49:43Halve van Maassluis
6april 201410km50:32Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km4:09:35Marathon Rotterdam
5juni 20141000m4:09Barendrecht (baan)
19juni 201410km51:06Molenloop Stellendam
11september 20145km25:15Spijkenisse Baancircuit (baan)
21september 201420km2:51:08Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
12oktober 20145km25:38Vopakloop Hellevoetsluis
2november 201421,1km1:59:46Berenloop Terschelling
30november 20144,6km25:38Kruininger Gorscross

Dolores Smits

26april 20143,3km27:13Oranjeloop Oudenhoorn
22mei 20144,4km36:14Wallenloop Hellevoetsluis

Edward van Noordenne

12januari 201410km49:19Hellevoetsluis Vopakloop
12oktober 20145km24:45Vopakloop Hellevoetsluis
7december 201415km1:20:22Bruggenloop

Elaine Gevaert

7december 201415km1:19:26Bruggenloop

Elise van Dis

9maart 201421,1km2:01:54CPC Loop
13april 201442,2km4:16:12Marathon Rotterdam
22mei 20144,4km21:59Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 201410km55:19Vopakloop Hellevoetsluis

Ellen van Leeuwen

30november 201412,6km1:15:56Kruininger Gorscross

Elza Broecks

13april 201410km1:18:0610 km Loop Rotterdam
1juni 20145km42:51Ladiesrun Rotterdam

Emiel Schell

5januari 201421,1km1:36:44Halve van Rockanje
7december 201420km1:46:06Voorne's Duin Trail

Eric van Es

20september 201410km46:43Sommelsdijk VBC
25oktober 201413km1:08:15Nasty Night Trail
9november 201415km1:08:04Spijkenisse
16november 201415km1:07:19Zevenheuvelenloop

Eric Zinnemers

9februari 201410km48:10Brielle
8maart 201421,1km1:53:56Halve van Oostvoorne
6april 201410km44:00Oostvoorne slotloop
15juni 201460km4:23:08Rondje Voorne
12oktober 201410km50:10Vopakloop Hellevoetsluis

Erik de Winkel

12januari 201410km52:16Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:45:12Halve van Maassluis
9maart 201421,1km1:55:23CPC Loop
6april 201410km49:12Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km3:58:37Marathon Rotterdam
12oktober 201410km50:01Vopakloop Hellevoetsluis
19oktober 201442,2km5:18:36Amsterdam marathon
14december 201421,1km1:52:12SPARK Marathon

Erik Jan van Zwet

19januari 201421,1km1:54:37Halve van Maassluis
13april 201442,2km4:51:30Marathon Rotterdam

Erwin Pelger

20september 201410km53:01Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km52:05Vopakloop Hellevoetsluis

Eva Hoogendoorn

13april 201442,2km3:23:57Marathon Rotterdam
15juni 201460km3:55:22Rondje Voorne

Ferry Becker

12januari 20145km24:52Hellevoetsluis Vopakloop
26april 201410km49:57Oranjeloop Oudenhoorn

Ferry de Graaf

5januari 201421,1km1:56:46Halve van Rockanje

Ferry Engel

5januari 201421,1km1:26:13Halve van Rockanje
12januari 201410km36:20Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:19:54Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:01:58Brielle
8maart 201421,1km1:21:14Halve van Oostvoorne
16maart 201410km36:37Halderbergeloop Oudenbosch
6april 201410km36:33Oostvoorne slotloop
21april 201410km37:12Paaspolderloop Nieuwe Niedorp
17mei 201410km36:27Stampersgat Cheltenhamrun
22mei 201410km36:31Wallenloop Hellevoetsluis
28mei 201410km35:53Alkmaar City Run by night
20september 201410km37:17Sommelsdijk VBC
28september 201436,6km2:42:40Devil’s trail – Utrechtse heuvelrug
12oktober 201410km36:44Vopakloop Hellevoetsluis
19oktober 201442,2km2:57:15Amsterdam marathon
2november 201421,1km1:24:21Boerenkoolloop Warmenhuizen
9november 201415km56:22Spijkenisse
20december 201416,1km1:00:40Middelharnis Pallandtloop

Ferry Kros

5januari 201421,1km1:53:35Halve van Rockanje
12januari 201410km47:12Hellevoetsluis Vopakloop
2februari 201427,5km2:21:22Asselronde Apeldoorn
13april 201442,2km4:07:29Marathon Rotterdam
26april 201410km47:18Oranjeloop Oudenhoorn
22mei 201410km47:55Wallenloop Hellevoetsluis
5juni 20146,4km29:204 Mijl van Vierpolders
15juni 201460km3:55:22Rondje Voorne
21augustus 20148km37:14Akershoekse Bok-bokaal
20september 201410km49:08Sommelsdijk VBC
21september 201416,1km1:23:15Dam tot Damloop
25oktober 201413km1:15:08Nasty Night Trail
30november 20148,8km44:43Kruininger Gorscross
7december 201420km1:56:10Voorne's Duin Trail

Ferry ten Hove

12januari 201410km40:35Hellevoetsluis Vopakloop
16maart 20145km18:45Lenteloop Albrandswaard
6april 20145km19:14Oostvoorne slotloop
22mei 20144,4km17:33Wallenloop Hellevoetsluis
21augustus 20148km32:54Akershoekse Bok-bokaal

Franka Boekelman

26april 20143,3km27:14Oranjeloop Oudenhoorn
22mei 20144,4km37:15Wallenloop Hellevoetsluis

Frans Westerveld

20september 201410km58:54Den Haag, Vredesloop
7december 201415km1:18:25Bruggenloop
14december 201421,1km1:50:52SPARK Marathon

Fred de Zeeuw

5januari 201421,1km1:53:11Halve van Rockanje
12januari 201410km48:54Hellevoetsluis Vopakloop
2februari 201427,5km2:30:34Asselronde Apeldoorn
9februari 201416,1km1:27:07Brielle
8maart 201421,1km1:53:50Halve van Oostvoorne
6april 201410km49:06Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km4:04:42Marathon Rotterdam
26april 201410km47:52Oranjeloop Oudenhoorn
22mei 201410km49:13Wallenloop Hellevoetsluis
1juni 201421,1km1:54:44Halve van Renesse
21augustus 20148km38:54Akershoekse Bok-bokaal
21september 201420km2:05:20Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
25oktober 201413km1:17:42Nasty Night Trail
7december 201420km2:02:47Voorne's Duin Trail

Fred Neubauer

13april 201410km55:3910 km Loop Rotterdam
22mei 201410km56:48Wallenloop Hellevoetsluis
20september 201410km58:21Den Haag, Vredesloop
16november 201415km1:28:39Zevenheuvelenloop
7december 201415km1:24:54Bruggenloop
14december 201421,1km2:07:47SPARK Marathon

Gail Tsang

12januari 201410km59:34Hellevoetsluis Vopakloop
9maart 201421,1km2:19:48CPC Loop
13april 201442,2km5:05:40Marathon Rotterdam
16november 201415km1:32:15Zevenheuvelenloop

Galina Mamaewa

26april 201410km56:24Oranjeloop Oudenhoorn
21september 201420km2:43:42Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
2november 201421,1km2:11:33Berenloop Terschelling

Gerard van Haastert

12januari 201410km52:38Hellevoetsluis Vopakloop
12oktober 201410km53:24Vopakloop Hellevoetsluis

Gert-Jan Goudappel

5januari 201421,1km1:32:21Halve van Rockanje
12januari 201410km39:47Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:34:25Halve van Maassluis
6april 201410km40:37Oostvoorne slotloop
26april 201410km40:06Oranjeloop Oudenhoorn
25mei 201421,1km1:31:22Westland Marathon Maassluis
26juli 201410km41:06Maasdijk - Telecomloop
11september 20145km19:01Spijkenisse Baancircuit (baan)
14september 201410km39:58Sponsorloop Rozenburg
12oktober 201410km39:34Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:22:07Spijkenisse

Hanneke Dumont

26april 20143,3km24:47Oranjeloop Oudenhoorn

Hans Berendsen

5januari 201421,1km1:19:49Halve van Rockanje
12januari 201410km35:32Hellevoetsluis Vopakloop
25januari 201410km35:02Hoornaar
9februari 201416,1km59:22Brielle
8maart 201421,1km1:17:32Halve van Oostvoorne
13april 201442,2km2:48:00Marathon Rotterdam
29mei 201415km55:42Standdaarbuiten
15juni 201416,1km1:01:18Maastrichts Mooiste
20juni 201410km36:42Bingelrade Buffer-Run
8augustus 201410km37:04Strandloop Ouddorp
21augustus 20148km28:31Akershoekse Bok-bokaal
23augustus 201410km35:55Best - Ronde van Naastenbest
12oktober 201410km36:26Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km55:30Spijkenisse
30november 201412,6km49:28Kruininger Gorscross
7december 201415km55:48Bruggenloop
20december 201416,1km59:18Middelharnis Pallandtloop

Hans Lazet

12januari 20145km28:39Hellevoetsluis Vopakloop

Hans van Bommel

22mei 201410km54:13Wallenloop Hellevoetsluis
21september 201420km1:51:55Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
7december 201420km1:43:52Voorne's Duin Trail

Heleen Koelewijn

13april 201410km55:2510 km Loop Rotterdam

Heleen Machielse

1juni 20147,5km1:02:15Ladiesrun Rotterdam

Inge Kasius

8augustus 201410km57:12Strandloop Ouddorp
21augustus 20148km41:10Akershoekse Bok-bokaal
11september 20145km24:39Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km53:53Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km55:02Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:22:33Spijkenisse
16november 201415km1:20:16Zevenheuvelenloop
7december 201415km1:18:28Bruggenloop
20december 201416,1km1:30:15Middelharnis Pallandtloop

Iskander van der Wijngaard

9februari 20145km21:45Brielle
8maart 20148km30:23Halve van Oostvoorne
16maart 20145km17:55Lenteloop Albrandswaard
6april 201410km37:51Oostvoorne slotloop
26april 201410km37:02Oranjeloop Oudenhoorn
4mei 201410km36:42Spijkenisse
10mei 201410km36:23Lenteloop Papendrecht
17mei 201410km36:33Stampersgat Cheltenhamrun
22mei 201410km36:08Wallenloop Hellevoetsluis
29mei 20143km10:17Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif (baan)
31mei 201421,2km1:12:36Run2Bike
5juni 20146,4km22:584 Mijl van Vierpolders
12juni 20143km9:57Naaldwijk (baan)
19juni 201410km36:09Inner Circle Hendrik-Ido-Ambacht
28juni 201410km36:26Herwijnen
3juli 20141500m4:48Rotterdam Atletiek (baan)
26juli 201410km37:14Maasdijk - Telecomloop
8augustus 201410km36:45Strandloop Ouddorp
21augustus 201416km58:31Akershoekse Bok-bokaal
11september 20145km17:39Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km36:06Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km36:21Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km57:09Nasty Night Trail
9november 201415km55:02Spijkenisse
7december 201415km56:01Bruggenloop
20december 201416,1km59:11Middelharnis Pallandtloop

Jacky Bareman

8augustus 20144,5km24:14Strandloop Ouddorp
12oktober 201410km52:43Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:32:12Nasty Night Trail
14december 201421,1km2:02:47SPARK Marathon

Jacqueline Nodelijk

22mei 201410km57:32Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 201410km55:47Vopakloop Hellevoetsluis

Jacques Slingerland

12januari 201410km45:03Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:40:35Halve van Maassluis
2februari 201427,5km2:36:01Asselronde Apeldoorn
8maart 201421,1km1:54:52Halve van Oostvoorne
22mei 201410km48:08Wallenloop Hellevoetsluis
2november 201421,1km1:59:45Berenloop Terschelling

Jan Kweekel

8maart 201421,1km1:34:21Halve van Oostvoorne
13april 201442,2km3:36:01Marathon Rotterdam
22mei 201410km43:38Wallenloop Hellevoetsluis
20september 201410km43:43Sommelsdijk VBC
9november 201415km1:06:12Spijkenisse
16november 201415km1:05:21Zevenheuvelenloop
14december 201442,2km3:19:49SPARK Marathon

Jan van Lier

13april 201442,2km3:55:50Marathon Rotterdam
15juni 201460km5:22:21Rondje Voorne

Jan Wegereef

15juni 201460km4:23:08Rondje Voorne
21september 201420km1:56:25Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
7december 201420km1:56:38Voorne's Duin Trail

Jeroen Volker

12januari 20145km28:41Hellevoetsluis Vopakloop
8maart 20148km51:26Halve van Oostvoorne
22mei 201410km1:00:35Wallenloop Hellevoetsluis

Jessica Gouweleeuw

13april 201410km1:02:1310 km Loop Rotterdam

Jilco Heuvelman

12oktober 20145km27:35Vopakloop Hellevoetsluis

Joek Sloots

5januari 201421,1km1:54:42Halve van Rockanje
12januari 201410km50:03Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:52:07Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:23:04Brielle
8maart 201421,1km1:48:35Halve van Oostvoorne
6april 201410km48:42Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km4:16:53Marathon Rotterdam
11september 20145km24:54Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km50:36Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km49:48Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:16:20Spijkenisse
14december 201421,1km1:48:46SPARK Marathon
20december 201416,1km1:21:42Middelharnis Pallandtloop

Joey Teders

5juni 20141000m3:46Barendrecht (baan)

Johan Engel

12oktober 20145km23:35Vopakloop Hellevoetsluis

John Hemmerlé

12januari 201421,1km1:42:22Halve van Egmond
13april 201442,2km3:04:44Marathon Rotterdam
11september 20145km18:41Spijkenisse Baancircuit (baan)
21september 201416,1km1:06:13Dam tot Damloop
28september 201436,6km3:21:59Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug
12oktober 201410km38:33Vopakloop Hellevoetsluis

John Lavooij

5januari 201421,1km1:47:39Halve van Rockanje
2februari 201427,5km2:30:16Asselronde Apeldoorn
9februari 201416,1km1:21:50Brielle
8maart 201421,1km1:45:32Halve van Oostvoorne
6april 201410km44:55Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km3:45:45Marathon Rotterdam
1juni 201421,1km1:50:44Halve van Renesse
12oktober 20145km23:41Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:13:01Nasty Night Trail
7december 201420km1:56:36Voorne's Duin Trail

John van Zutphen

5januari 201421,1km1:53:39Halve van Rockanje
26januari 201412,6km1:07:51Kruininger Gorscross

Jolanda Troost

5januari 20145,5km20:43Halve van Rockanje
12januari 201410km40:51Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201410km39:32Halve van Maassluis
26januari 20148,8km37:13Kruininger Gorscross
9februari 201416,1km1:09:33Brielle
8maart 201421,1km1:29:44Halve van Oostvoorne
16maart 20145km19:23Lenteloop Albrandswaard
6april 201410km40:02Oostvoorne slotloop
26april 201410km40:47Oranjeloop Oudenhoorn
4mei 201410km40:08Spijkenisse
10mei 201410km39:47Lenteloop Papendrecht
17mei 201410km41:43Stampersgat Cheltenhamrun
29mei 20143km11:20Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif (baan)
31mei 201421,2km1:12:36Run2Bike
5juni 20146,4km25:554 Mijl van Vierpolders
12juni 20143km10:56Naaldwijk (baan)
19juni 201410km40:18Inner Circle Hendrik-Ido-Ambacht
28juni 201410km54:40Herwijnen
3juli 20141500m6:37Rotterdam Atletiek (baan)
8augustus 20144,5km17:18Strandloop Ouddorp
21augustus 20148km32:10Akershoekse Bok-bokaal
11september 20145km19:14Spijkenisse Baancircuit (baan)

Joop Helbers

5januari 201421,1km1:21:17Halve van Rockanje
19januari 201421,1km1:17:49Halve van Maassluis
26januari 201412,6km49:32Kruininger Gorscross
9februari 201416,1km59:54Brielle
8maart 201421,1km1:20:03Halve van Oostvoorne
22mei 201410km37:43Wallenloop Hellevoetsluis
7december 201420km1:39:13Voorne's Duin Trail
20december 201416,1km1:01:26Middelharnis Pallandtloop

Jorgen Westbroek

12januari 201410km50:44Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:54:22Halve van Maassluis
23februari 201441,6km5:46:43Trail by the Sea
7december 201420km2:02:59Voorne's Duin Trail

Joris Straver

12januari 201410km50:49Hellevoetsluis Vopakloop

Jos Geraets

26april 20143,3km21:10Oranjeloop Oudenhoorn
19juni 20145km30:44Molenloop Stellendam
8augustus 20144,5km25:39Strandloop Ouddorp
20september 20145km29:37Sommelsdijk VBC
12oktober 20145km27:15Vopakloop Hellevoetsluis

Jos Mastenbroek

5januari 201421,1km1:39:51Halve van Rockanje
12januari 201410km42:16Hellevoetsluis Vopakloop
23februari 201441,6km5:14:23Trail by the Sea
22mei 201410km45:49Wallenloop Hellevoetsluis
15juni 201460km3:55:22Rondje Voorne

Jos Noordegraaf

23februari 201441,6km4:42:05Trail by the Sea
13april 201442,2km3:49:39Marathon Rotterdam
15juni 201460km3:55:22Rondje Voorne
7december 201420km1:46:25Voorne's Duin Trail

Kees Noordhoek

19januari 201421,1km1:58:20Halve van Maassluis
9maart 201421,1km1:55:30CPC Loop
13april 201442,2km4:29:48Marathon Rotterdam
21september 201416,1km1:35:32Dam tot Damloop
7december 201415km1:32:30Bruggenloop

Kelly Lesuis

12januari 20145km32:34Hellevoetsluis Vopakloop
22mei 20144,4km30:25Wallenloop Hellevoetsluis
1juni 20147,5km55:37Ladiesrun Rotterdam

Koos Damen

26april 201410km47:54Oranjeloop Oudenhoorn
21augustus 201416km1:18:48Akershoekse Bok-bokaal
5oktober 201421,1km1:43:53Singelloop Breda

Leo Turkenburg

12januari 201410km57:24Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km2:13:29Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:41:23Brielle
9maart 201421,1km2:19:53CPC Loop
22mei 20144,4km27:32Wallenloop Hellevoetsluis
19juni 20145km31:03Molenloop Stellendam
30november 20144,6km30:30Kruininger Gorscross
7december 201415km1:36:15Bruggenloop

Leo van der Linden

22mei 201410km50:03Wallenloop Hellevoetsluis

Leo van Zielst

12januari 201410km44:31Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:41:29Halve van Maassluis
2februari 201427,5km2:20:51Asselronde Apeldoorn
9maart 201421,1km1:40:54CPC Loop
13april 201442,2km3:58:02Marathon Rotterdam
11september 20145km23:26Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km48:14Sommelsdijk VBC
21september 201416,1km1:21:56Dam tot Damloop
5oktober 201421,1km1:44:17Hoge Veluwe Loop
12oktober 201410km45:31Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:19:31Nasty Night Trail
1november 201410km45:46Erasmusronde
9november 201415km1:09:48Spijkenisse
7december 201420km1:55:38Voorne's Duin Trail
14december 201421,1km1:43:22SPARK Marathon
20december 201416,1km1:15:33Middelharnis Pallandtloop

Leon du Pree

5januari 201410,8km45:20Halve van Rockanje

Leonie Schipper

7december 201415km1:27:51Bruggenloop

Leonie van Wort

22mei 201410km57:07Wallenloop Hellevoetsluis
1juni 201410km56:17Ladiesrun Rotterdam

Liedie van Waardenburg

22mei 20144,4km30:46Wallenloop Hellevoetsluis

Lieuwe Bleeker

9maart 201410km57:35CPC Loop
22mei 201410km1:00:42Wallenloop Hellevoetsluis

Linda de Brabander

16november 201415km1:24:50Zevenheuvelenloop

Lisanne Bek

12januari 20145km27:34Hellevoetsluis Vopakloop
13april 201410km1:05:2210 km Loop Rotterdam

Lizette van Dam

12januari 20145km30:52Hellevoetsluis Vopakloop

Loes Schwegman

8maart 201421,1km2:12:08Halve van Oostvoorne

Louis de Koning

5januari 201410,8km41:07Halve van Rockanje
12januari 201421,1km1:21:52Halve van Egmond
9februari 201416,1km59:46Brielle
13april 201442,2km2:57:35Marathon Rotterdam
12oktober 201410km38:39Vopakloop Hellevoetsluis

Maarten Bovenlander

9februari 201416,1km1:25:41Brielle
8maart 201421,1km1:49:21Halve van Oostvoorne
13april 201442,2km4:19:35Marathon Rotterdam

Maarten Krijnen

6april 201410km37:13Oostvoorne slotloop
20september 201410km37:31Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km36:57Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km55:54Spijkenisse
30november 20148,8km35:05Kruininger Gorscross
20december 201416,1km1:01:49Middelharnis Pallandtloop

Madelon van der Zwan

5januari 201421,1km1:57:00Halve van Rockanje
19januari 201421,1km1:58:29Halve van Maassluis
1juni 201410km1:05:59Ladiesrun Rotterdam
14december 201421,1km2:01:16SPARK Marathon

Marc van Bergen

16maart 201410km56:36Lenteloop Albrandswaard
6april 201410km55:33Oostvoorne slotloop
22mei 201410km56:11Wallenloop Hellevoetsluis
15juni 201460km5:22:21Rondje Voorne
12oktober 201410km56:23Vopakloop Hellevoetsluis
16november 201415km1:32:17Zevenheuvelenloop
7december 201415km1:29:35Bruggenloop

Marcel Bewier

13april 201410km53:4610 km Loop Rotterdam
22mei 201410km54:54Wallenloop Hellevoetsluis
20september 201410km55:31Den Haag, Vredesloop
12oktober 20145km25:15Vopakloop Hellevoetsluis
16november 201415km1:27:49Zevenheuvelenloop
7december 201415km1:21:52Bruggenloop

Marcel Fiering

12januari 201410km48:03Hellevoetsluis Vopakloop
16maart 201410km36:54Lenteloop Albrandswaard
25mei 201442,2km3:32:26Westland Marathon Maassluis
26juli 201410km37:59Maasdijk - Telecomloop
8augustus 201410km37:20Strandloop Ouddorp
30augustus 201421,1km1:24:45Halve Marathon Burgh-Haamstede
11september 20145km18:13Spijkenisse Baancircuit (baan)
28september 201442,2km2:59:07Marathon Berlijn
14december 201410km35:44SPARK Marathon

Marcel Gelton

12januari 201421,1km1:30:49Halve van Egmond
26januari 201412,6km55:24Kruininger Gorscross
9februari 201416,1km1:06:14Brielle
16maart 201410km42:16Lenteloop Albrandswaard
13april 201442,2km3:13:08Marathon Rotterdam
22mei 20144,4km16:16Wallenloop Hellevoetsluis
4juni 201410km39:14Pagnevaartloop Oudenbosch
12juni 20143km10:26Naaldwijk (baan)
19juni 201410km38:53Molenloop Stellendam
11september 20145km18:13Spijkenisse Baancircuit (baan)
12oktober 201410km38:52Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:00:43Nasty Night Trail
9november 201415km1:01:02Spijkenisse
7december 201415km58:59Bruggenloop
14december 201410km38:38SPARK Marathon

Marcel Straver

5januari 201421,1km1:51:43Halve van Rockanje
12januari 201410km47:46Hellevoetsluis Vopakloop
13april 201442,2km4:12:21Marathon Rotterdam

Marcel van Rumpt

8augustus 201410km49:17Strandloop Ouddorp
21augustus 20148km35:19Akershoekse Bok-bokaal
20september 20145km23:06Sommelsdijk VBC
7december 201415km1:19:08Bruggenloop
20december 20148km36:27Middelharnis Pallandtloop

Marco Baas

8augustus 201410km51:19Strandloop Ouddorp
7december 201415km1:18:58Bruggenloop

Marian van Dijk

12januari 201410km56:46Hellevoetsluis Vopakloop

Marielle Bos

1juni 20145km36:16Ladiesrun Rotterdam

Marielle Grijzenhout

12januari 20145km32:47Hellevoetsluis Vopakloop
22mei 20144,4km31:37Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 20145km31:52Vopakloop Hellevoetsluis

Marije Dijkgraaf

13april 201442,2km4:17:23Marathon Rotterdam

Marijke Goedendorp

22mei 20144,4km28:47Wallenloop Hellevoetsluis

Mariska Terlouw

26april 20143,3km20:28Oranjeloop Oudenhoorn

Marjan de Waaij

5januari 201421,1km1:45:46Halve van Rockanje
12januari 201410km44:34Hellevoetsluis Vopakloop
9februari 201416,1km1:16:17Brielle
8maart 201421,1km1:38:24Halve van Oostvoorne
6april 201410km44:51Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km3:40:35Marathon Rotterdam
22mei 201410km44:12Wallenloop Hellevoetsluis
31mei 201421,2km1:17:15Run2Bike
4juni 20145km21:05Van der Straatenloop Werkendam
15juni 201460km4:24:39Rondje Voorne
19juni 201410km45:27Molenloop Stellendam
20september 201410km43:48Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km42:45Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201421,1km1:40:04Halve van Monster
9november 201415km1:08:27Spijkenisse
20december 201416,1km1:13:38Middelharnis Pallandtloop

Marjolein Both

9maart 201421,1km2:15:07CPC Loop
13april 201442,2km4:32:03Marathon Rotterdam

Marjolein Landman

12januari 20145km29:41Hellevoetsluis Vopakloop
22mei 20144,4km27:08Wallenloop Hellevoetsluis

Marleen Kweekel

26april 20143,3km24:30Oranjeloop Oudenhoorn
22mei 20144,4km31:45Wallenloop Hellevoetsluis
8augustus 20144,5km31:27Strandloop Ouddorp
12oktober 20145km33:30Vopakloop Hellevoetsluis
9november 20145km32:55Spijkenisse

Marlies van der Woerdt

12januari 20145km27:20Hellevoetsluis Vopakloop
8maart 20148km45:46Halve van Oostvoorne

Mary Noordhoek

7december 201415km1:32:23Bruggenloop

Melvin Kruik

30november 20144,6km18:19Kruininger Gorscross
20december 20148km31:02Middelharnis Pallandtloop

Michiel Stijntjes

6april 201410km44:36Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km3:54:51Marathon Rotterdam
22mei 201410km46:32Wallenloop Hellevoetsluis
21augustus 201416km1:13:57Akershoekse Bok-bokaal
21september 201420km1:56:35Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
5oktober 201442,2km3:34:43Marathon Brussel
25oktober 201413km1:08:44Nasty Night Trail
9november 201415km1:07:36Spijkenisse
30november 201412,6km1:01:52Kruininger Gorscross
7december 201420km1:45:11Voorne's Duin Trail
14december 201421,1km1:37:40SPARK Marathon

Miriam Oomen

12januari 20145km24:28Hellevoetsluis Vopakloop
9maart 201421,1km1:53:39CPC Loop
6april 201410km51:02Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km3:55:49Marathon Rotterdam
5juni 20141000m4:01Barendrecht (baan)
15juni 201460km5:22:21Rondje Voorne
3juli 20141500m6:22Rotterdam Atletiek (baan)
5oktober 201421,1km1:47:54Singelloop Breda
12oktober 201410km50:43Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:19:30Nasty Night Trail
16november 201415km1:15:03Zevenheuvelenloop
30november 20148,8km46:13Kruininger Gorscross
7december 201420km2:02:38Voorne's Duin Trail
14december 201421,1km1:48:22SPARK Marathon

Monique Baars

12januari 201410km49:29Hellevoetsluis Vopakloop
6april 201410km49:39Oostvoorne slotloop
22mei 201410km50:21Wallenloop Hellevoetsluis
1juni 201410km56:16Ladiesrun Rotterdam
21augustus 20148km39:21Akershoekse Bok-bokaal
12oktober 201410km50:08Vopakloop Hellevoetsluis
9november 20145km24:52Spijkenisse
14december 201421,1km1:52:12SPARK Marathon

Nabil Allal el Bakhti

5januari 201421,1km1:49:31Halve van Rockanje
12januari 201421,1km1:53:29Halve van Egmond
6april 201410km45:01Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km3:41:24Marathon Rotterdam

Nancy Berkelaar

22mei 20144,4km27:23Wallenloop Hellevoetsluis
1juni 20147,5km50:21Ladiesrun Rotterdam
20september 201410km1:02:01Den Haag, Vredesloop
12oktober 20145km27:24Vopakloop Hellevoetsluis

Natasja de Winkel

6april 201410km49:04Oostvoorne slotloop

Nathalie van Dalsen

22mei 201410km58:41Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 201410km57:15Vopakloop Hellevoetsluis

Nel van der Knaap

9maart 201421,1km2:19:48CPC Loop
13april 201442,2km5:05:39Marathon Rotterdam
12oktober 20145km31:16Vopakloop Hellevoetsluis

Nicolette Mager

26april 20143,3km23:05Oranjeloop Oudenhoorn
22mei 20144,4km31:43Wallenloop Hellevoetsluis
19juni 20145km36:31Molenloop Stellendam
8augustus 20144,5km30:56Strandloop Ouddorp
20september 20145km36:29Sommelsdijk VBC
12oktober 20145km33:11Vopakloop Hellevoetsluis
9november 20145km32:52Spijkenisse
20december 20148km57:01Middelharnis Pallandtloop

Niek Verbunt

9februari 201416,1km1:26:57Brielle

Niels van den Boogert

5januari 201421,1km1:31:27Halve van Rockanje
9maart 201421,1km1:33:58CPC Loop
12oktober 201410km41:49Vopakloop Hellevoetsluis

Niels Vernes

12januari 20145km20:37Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:38:41Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:15:25Brielle
6april 201410km42:24Oostvoorne slotloop
21augustus 20148km35:03Akershoekse Bok-bokaal
20september 20145km22:27Sommelsdijk VBC
12oktober 20145km20:32Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:08:42Nasty Night Trail
9november 20145km20:24Spijkenisse
7december 201420km1:45:10Voorne's Duin Trail
20december 20148km33:37Middelharnis Pallandtloop

Onno Teders

26januari 20144,6km28:23Kruininger Gorscross
22mei 20144,4km23:44Wallenloop Hellevoetsluis
29mei 20143km15:12Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif (baan)
5juni 20141000m4:10Barendrecht (baan)
12juni 20143km14:44Naaldwijk (baan)
15juni 201460km5:22:21Rondje Voorne
19juni 20145km25:59Molenloop Stellendam
28juni 201410km54:39Herwijnen
3juli 20141500m6:37Rotterdam Atletiek (baan)
21augustus 20148km43:02Akershoekse Bok-bokaal
11september 20145km25:19Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km1:00:03Sommelsdijk VBC
5oktober 201421,1km2:03:23Singelloop Breda
26oktober 201410km54:39Etten-Leur
16november 201415km1:25:48Zevenheuvelenloop

Patricia van der Meijden

12januari 20145km28:27Hellevoetsluis Vopakloop

Patrick Kap

5juni 20141000m3:50Barendrecht (baan)

Paul Disser

5januari 201421,1km1:53:25Halve van Rockanje
12januari 201410km47:40Hellevoetsluis Vopakloop

Paul van der Leij

20september 201410km48:51Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km47:01Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:13:39Spijkenisse
14december 20145km24:31SPARK Marathon

Paula Groot

5januari 201421,1km1:58:01Halve van Rockanje
26januari 201412,6km1:09:01Kruininger Gorscross
8februari 201425km2:24:04Heinenoord tunnelloop
23februari 201441,6km4:52:00Trail by the Sea
8maart 201421,1km1:53:44Halve van Oostvoorne
6april 201410km46:32Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km4:00:17Marathon Rotterdam
22mei 201410km46:51Wallenloop Hellevoetsluis
21september 201420km2:13:48Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
5oktober 201421,1km1:47:49Rottemerenloop
12oktober 201410km47:33Vopakloop Hellevoetsluis
26oktober 201421,1km1:56:41Etten-Leur
9november 201415km1:14:30Spijkenisse
30november 201412,6km1:06:38Kruininger Gorscross
7december 201420km2:02:38Voorne's Duin Trail
20december 201416,1km1:17:54Middelharnis Pallandtloop

Perry Lankhorst

6april 201410km51:06Oostvoorne slotloop
25mei 201421,1km2:01:07Westland Marathon Maassluis

Peter Blok

12januari 201410km49:09Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:54:55Halve van Maassluis
12oktober 201410km47:30Vopakloop Hellevoetsluis

Peter Schinkel

5januari 201421,1km1:47:14Halve van Rockanje
23februari 201441,6km4:54:12Trail by the Sea
8maart 201421,1km1:39:35Halve van Oostvoorne
13april 201442,2km3:46:39Marathon Rotterdam
22mei 201410km47:07Wallenloop Hellevoetsluis
21augustus 201416km1:16:25Akershoekse Bok-bokaal
21september 201420km2:07:42Burgh-Haamstede, Trail by the Sea

Peter van Meel

12januari 201410km59:49Hellevoetsluis Vopakloop
8maart 20148km48:37Halve van Oostvoorne
6april 201410km58:36Oostvoorne slotloop
19juni 201410km1:01:22Molenloop Stellendam
21september 201416,1km1:44:49Dam tot Damloop
12oktober 201410km58:59Vopakloop Hellevoetsluis

Petra Strik

26januari 20144,6km27:47Kruininger Gorscross
16maart 201410km52:54Lenteloop Albrandswaard
13april 201410km52:2010 km Loop Rotterdam
11september 20145km25:23Spijkenisse Baancircuit (baan)
25oktober 201413km1:37:10Nasty Night Trail
9november 201410km52:35Spijkenisse
7december 201415km1:25:38Bruggenloop

Ralph van de Grijp

12januari 201410km42:10Hellevoetsluis Vopakloop
23februari 201441,6km5:14:21Trail by the Sea
13april 201442,2km3:47:47Marathon Rotterdam
15juni 201460km3:55:22Rondje Voorne
21september 201420km2:02:21Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
25oktober 201413km1:08:58Nasty Night Trail
7december 201420km1:42:38Voorne's Duin Trail
14december 201410km41:11SPARK Marathon

Ramon van der Knaap

5januari 201410,8km52:40Halve van Rockanje
6april 201410km44:25Oostvoorne slotloop
26april 201410km44:37Oranjeloop Oudenhoorn
22mei 201410km43:09Wallenloop Hellevoetsluis
19juni 201410km41:00Molenloop Stellendam
20september 201410km41:31Sommelsdijk VBC
5oktober 201410km40:08Hoge Veluwe Loop
12oktober 201410km39:55Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:02:10Spijkenisse
7december 201420km1:39:15Voorne's Duin Trail
20december 201416,1km1:07:07Middelharnis Pallandtloop

Raymond Wissink

5januari 201421,1km2:01:50Halve van Rockanje
12januari 201410km47:03Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:44:21Halve van Maassluis
2februari 201427,5km2:30:33Asselronde Apeldoorn
9februari 201416,1km1:26:25Brielle
8maart 201421,1km1:53:46Halve van Oostvoorne
13april 201442,2km3:58:30Marathon Rotterdam
20september 201410km54:13Den Haag, Vredesloop
25oktober 201413km1:23:59Nasty Night Trail
16november 201415km1:18:01Zevenheuvelenloop
30november 20148,8km50:00Kruininger Gorscross
7december 201415km1:27:00Bruggenloop

Remco Palm

23februari 201441,6km4:52:31Trail by the Sea
13april 201442,2km4:20:11Marathon Rotterdam
15juni 201460km3:55:22Rondje Voorne
25oktober 201413km1:09:37Nasty Night Trail

Remko Kap

5januari 201421,1km1:31:24Halve van Rockanje
23februari 201441,6km3:26:20Trail by the Sea
8maart 201421,1km1:20:00Halve van Oostvoorne
21september 201420km2:43:44Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
5oktober 201442,2km3:34:43Marathon Brussel
12oktober 201410km36:03Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km55:40Nasty Night Trail
2november 201442,2km2:53:08Berenloop Terschelling
9november 201415km56:36Spijkenisse

Richard Goedendorp

8augustus 201410km45:18Strandloop Ouddorp
21augustus 20148km33:39Akershoekse Bok-bokaal
11september 20145km20:02Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km42:26Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km42:15Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:05:50Spijkenisse
16november 201415km1:04:29Zevenheuvelenloop
7december 201415km1:18:27Bruggenloop

Richard Granneman

19januari 201421,1km1:46:53Halve van Maassluis
26januari 201412,6km1:05:40Kruininger Gorscross
2februari 201427,5km2:23:45Asselronde Apeldoorn
23februari 201441,6km4:52:03Trail by the Sea
8maart 201421,1km1:53:52Halve van Oostvoorne
6april 201410km46:26Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km3:41:39Marathon Rotterdam
22mei 201410km44:23Wallenloop Hellevoetsluis
21augustus 201416km1:12:58Akershoekse Bok-bokaal
20september 201410km45:52Sommelsdijk VBC
21september 201420km2:01:00Burgh-Haamstede, Trail by the Sea
5oktober 201421,1km1:47:48Rottemerenloop
12oktober 201410km45:09Vopakloop Hellevoetsluis
26oktober 201442,2km3:51:33Etten-Leur
9november 201415km1:07:56Spijkenisse
30november 201412,6km1:03:12Kruininger Gorscross
7december 201420km1:45:12Voorne's Duin Trail
14december 201421,1km1:41:26SPARK Marathon

Richard Maas

5januari 201421,1km1:57:13Halve van Rockanje

Richard van Waardenburg

12januari 201410km37:26Hellevoetsluis Vopakloop
8maart 201421,1km1:22:19Halve van Oostvoorne
13april 201442,2km2:58:23Marathon Rotterdam
8mei 20141500m4:55Middelharnis (baan)
22mei 20144,4km15:18Wallenloop Hellevoetsluis
5juli 201412km46:40Kadeloop Schipluiden
26juli 201410km38:17Maasdijk - Telecomloop
8augustus 201410km38:25Strandloop Ouddorp
20september 201410km38:24Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km37:44Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km57:18Spijkenisse
30november 20148,8km34:29Kruininger Gorscross
7december 201415km57:52Bruggenloop
20december 201416,1km1:02:10Middelharnis Pallandtloop

Rien Roskam

22mei 201410km59:17Wallenloop Hellevoetsluis

Rini van de Westelaken

22mei 20144,4km29:16Wallenloop Hellevoetsluis
19juni 20145km32:53Molenloop Stellendam
21augustus 20148km53:22Akershoekse Bok-bokaal
7december 201415km1:28:54Bruggenloop

Rob van der Elburg

2februari 201427,5km2:36:35Asselronde Apeldoorn
9februari 201416,1km1:27:12Brielle
13april 201442,2km4:33:31Marathon Rotterdam
20september 201410km52:07Den Haag, Vredesloop
12oktober 201410km47:07Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:15:07Nasty Night Trail
16november 201415km1:16:57Zevenheuvelenloop

Robert van Lenten

5januari 201421,1km2:30:24Halve van Rockanje
19januari 201421,1km1:40:48Halve van Maassluis
6april 201410km42:22Oostvoorne slotloop
21augustus 20148km34:02Akershoekse Bok-bokaal
12oktober 201410km39:37Vopakloop Hellevoetsluis
9november 20145km24:04Spijkenisse

Ron Moerland

5januari 201410,8km49:22Halve van Rockanje
12januari 201442,2km4:25:24Den Haag Strandmarathon‏
23februari 201441,6km5:22:09Trail by the Sea
8maart 201421,1km1:42:42Halve van Oostvoorne
13april 201442,2km3:34:55Marathon Rotterdam
29mei 20143km11:44Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif (baan)
15juni 201460km6:43:56Rondje Voorne
3juli 20141500m5:25Rotterdam Atletiek (baan)
11september 20145km20:36Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 20145km22:19Sommelsdijk VBC
4oktober 201442,2km4:13:50Kustmarathon Zeeland
12oktober 20145km20:16Vopakloop Hellevoetsluis
26oktober 201442,2km3:39:48Etten-Leur
9november 20145km20:07Spijkenisse
30november 20148,8km40:37Kruininger Gorscross
20december 20148km34:27Middelharnis Pallandtloop

Rui Soares Aguiar

12januari 201410km45:25Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:41:29Halve van Maassluis
13april 201442,2km3:46:49Marathon Rotterdam
4oktober 201442,2km4:10:06Kustmarathon Zeeland

Ruud de Grood

19januari 201421,1km1:52:48Halve van Maassluis
6april 201410km50:58Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km4:06:42Marathon Rotterdam
5oktober 201421,1km1:56:58Singelloop Breda
19oktober 201421,1km1:55:57Amsterdam marathon
26oktober 201421,1km1:51:42Etten-Leur
14december 201421,1km1:55:47SPARK Marathon

Ruud de Vette

5januari 201421,1km1:47:26Halve van Rockanje
12januari 201410km39:51Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:23:58Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:21:40Brielle
8maart 201421,1km1:35:30Halve van Oostvoorne
29maart 201421,1km1:28:57Naaldwijk
22mei 201410km39:37Wallenloop Hellevoetsluis
12juni 20143km10:54Naaldwijk (baan)
15juni 201460km4:46:52Rondje Voorne
26juli 201410km39:04Maasdijk - Telecomloop
8augustus 201410km38:48Strandloop Ouddorp
21augustus 201416km1:01:46Akershoekse Bok-bokaal
11september 20145km18:38Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km38:19Sommelsdijk VBC
28september 201436,6km2:45:51Devil’s trail – Utrechtse heuvelrug
12oktober 201410km38:16Vopakloop Hellevoetsluis
19oktober 201442,2km3:00:27Amsterdam marathon
25oktober 201413km1:01:08Nasty Night Trail
2november 201442,2km3:06:29New York Marathon
30november 201412,6km53:45Kruininger Gorscross
7december 201437km3:06:12Voorne's Duin Trail

Ruud Meurs

5januari 201410,8km59:51Halve van Rockanje

Sander Klink

11september 20145km20:08Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km42:34Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km42:10Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201413km1:09:10Nasty Night Trail
9november 201415km1:04:42Spijkenisse
16november 201415km1:07:13Zevenheuvelenloop
7december 201415km1:04:12Bruggenloop
14december 20145km28:48SPARK Marathon
20december 201416,1km1:07:04Middelharnis Pallandtloop

Sander Peters

12januari 201410km35:16Hellevoetsluis Vopakloop
25januari 201410km34:40Hoornaar
9februari 201416,1km59:04Brielle
8maart 201421,1km1:15:37Halve van Oostvoorne
16maart 201410km49:17Lenteloop Albrandswaard
29maart 201421,1km1:17:52Naaldwijk
21april 201410km35:02Oude Maasloop Barendrecht
4mei 201442,2km2:45:32Marathon Hamburg
22mei 201410km49:04Wallenloop Hellevoetsluis
21augustus 20148km31:16Akershoekse Bok-bokaal
7september 201416,1km1:03:20Tilburg - Ten Miles
11september 20145km18:12Spijkenisse Baancircuit (baan)
14september 201410km38:33Sponsorloop Rozenburg
20september 201410km38:07Sommelsdijk VBC
26oktober 201410km36:52Etten-Leur
9november 201415km56:39Spijkenisse
16november 201415km56:00Zevenheuvelenloop
30november 20148,8km33:54Kruininger Gorscross
7december 201415km55:40Bruggenloop
20december 201416,1km1:00:43Middelharnis Pallandtloop

Sandra Kweekel

12januari 20145km30:42Hellevoetsluis Vopakloop
22mei 20144,4km28:11Wallenloop Hellevoetsluis

Sandy van den Ban

12januari 20145km32:44Hellevoetsluis Vopakloop
22mei 20144,4km28:31Wallenloop Hellevoetsluis

Sannie van de Reijden

22mei 20144,4km30:03Wallenloop Hellevoetsluis

Saskia Aberson

5januari 201421,1km2:10:18Halve van Rockanje
12januari 201410km54:02Hellevoetsluis Vopakloop
9februari 201416,1km1:31:44Brielle
13april 201442,2km4:35:13Marathon Rotterdam
1juni 201410km52:32Ladiesrun Rotterdam

Sebastiaan de Kluijver

12januari 20145km27:22Hellevoetsluis Vopakloop
13april 201410km59:5810 km Loop Rotterdam
22mei 20144,4km24:04Wallenloop Hellevoetsluis

Silvia Turkenburg

9februari 20145km31:27Brielle
22mei 20144,4km26:51Wallenloop Hellevoetsluis
19juni 201410km1:06:45Molenloop Stellendam
30november 20144,6km32:27Kruininger Gorscross
7december 201415km1:40:49Bruggenloop

Silvia Vendeloo

22mei 20144,4km28:15Wallenloop Hellevoetsluis
19juni 20145km29:52Molenloop Stellendam
12oktober 201410km58:24Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201410km58:40Spijkenisse

Stefan Elling

12januari 201410km44:56Hellevoetsluis Vopakloop

Stephanie Meijer

9maart 201421,1km2:09:45CPC Loop

Sylvia Hogerheijde

12oktober 201410km1:06:36Vopakloop Hellevoetsluis

Sylvia van Aalst

12januari 20145km32:31Hellevoetsluis Vopakloop
22mei 20144,4km30:28Wallenloop Hellevoetsluis
1juni 20147,5km55:37Ladiesrun Rotterdam

Theo van Dis

9maart 201421,1km2:04:11CPC Loop
13april 201410km52:5710 km Loop Rotterdam
22mei 201410km51:50Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 201410km51:32Vopakloop Hellevoetsluis
7december 201415km1:24:01Bruggenloop

Thijs Walstra

12januari 201410km43:58Hellevoetsluis Vopakloop
19januari 201421,1km1:39:25Halve van Maassluis
9februari 201416,1km1:18:41Brielle
8maart 201421,1km1:41:09Halve van Oostvoorne
6april 201410km43:41Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km3:43:07Marathon Rotterdam
26april 201410km43:44Oranjeloop Oudenhoorn
11september 20145km21:00Spijkenisse Baancircuit (baan)
20september 201410km46:03Sommelsdijk VBC
12oktober 201410km44:09Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:14:32Spijkenisse

Thomas White

4januari 201410km37:48Oud-Beijerland
8maart 201421,1km1:27:14Halve van Oostvoorne
16maart 201410km38:17Halderbergeloop Oudenbosch
13april 201442,2km2:53:52Marathon Rotterdam
17mei 201410km39:23Stampersgat Cheltenhamrun
22mei 201410km39:14Wallenloop Hellevoetsluis
29mei 201415km1:01:21Standdaarbuiten
12oktober 201410km39:46Vopakloop Hellevoetsluis
2november 201442,2km3:04:37New York Marathon

Tjerk Hazeveld

6april 201410km52:20Oostvoorne slotloop
13april 201442,2km4:20:54Marathon Rotterdam
15juni 201460km5:22:21Rondje Voorne
3juli 20141500m6:36Rotterdam Atletiek (baan)
21augustus 20148km42:30Akershoekse Bok-bokaal
21september 201416,1km1:31:48Dam tot Damloop
16november 201415km1:23:47Zevenheuvelenloop

Ton Roelofs

13april 201410km1:08:3710 km Loop Rotterdam
22mei 201410km1:10:07Wallenloop Hellevoetsluis
16november 201415km1:48:01Zevenheuvelenloop
7december 201415km1:44:33Bruggenloop

Ton van Almen

5januari 201421,1km2:00:07Halve van Rockanje
19januari 201410km53:54Halve van Maassluis
26april 201410km53:03Oranjeloop Oudenhoorn
8augustus 201410km56:34Strandloop Ouddorp
21augustus 20148km45:00Akershoekse Bok-bokaal
26oktober 201421,1km2:01:30Drechtstadloop

Ton van Dam

12januari 20145km30:56Hellevoetsluis Vopakloop

Victor Phaff

19januari 201421,1km1:18:19Halve van Maassluis
8maart 201421,1km1:19:15Halve van Oostvoorne
13april 201442,2km2:46:17Marathon Rotterdam
25mei 201442,2km2:47:56Westland Marathon Maassluis
12juni 20143km9:45Naaldwijk (baan)
8augustus 201410km36:07Strandloop Ouddorp
21augustus 201416km56:38Akershoekse Bok-bokaal
11september 20145km16:43Spijkenisse Baancircuit (baan)
31december 201410km36:56Oliebollenloop, Schoonhoven

Vincent Bloem

1november 20148,6km34:37Moerschanscross Hulst
9november 20145km17:37Spijkenisse
30november 20144,6km17:20Kruininger Gorscross
14december 201410km37:10SPARK Marathon

Walter Lodder

20september 201410km42:36Den Haag, Vredesloop

Wendy Maas

7december 201415km1:44:34Bruggenloop

Wessel van Leeuwen

12januari 201410km52:36Hellevoetsluis Vopakloop
8maart 201421,1km2:01:36Halve van Oostvoorne

Wil Loopik

12januari 20145km33:42Hellevoetsluis Vopakloop
16maart 20145km33:44Lenteloop Albrandswaard
13april 201410,5km1:10:00Marathon Rotterdam
22mei 20144,4km30:43Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 20145km33:28Vopakloop Hellevoetsluis

Willem Spoorendonk

13april 201410km59:0310 km Loop Rotterdam
22mei 201410km54:16Wallenloop Hellevoetsluis
12oktober 201410km54:56Vopakloop Hellevoetsluis
9november 201415km1:22:39Spijkenisse
7december 201415km1:27:30Bruggenloop

Wim Padmos

8maart 201421,1km1:38:21Halve van Oostvoorne
22mei 201410km38:29Wallenloop Hellevoetsluis
31mei 201421,2km1:17:15Run2Bike
4juni 20145km17:43Van der Straatenloop Werkendam
15juni 201460km4:24:39Rondje Voorne
19juni 201410km36:45Molenloop Stellendam
20september 201410km37:16Sommelsdijk VBC
4oktober 201442,2km3:34:11Kustmarathon Zeeland
12oktober 201410km35:46Vopakloop Hellevoetsluis
25oktober 201421,1km1:51:32Halve van Monster
9november 201415km1:08:28Spijkenisse

Wobbe van der Linden

13april 201442,2km4:29:51Marathon Rotterdam
22mei 201410km51:20Wallenloop Hellevoetsluis
16november 201415km1:31:49Zevenheuvelenloop
7december 201415km1:29:48Bruggenloop

Yvonne Hartensveld

12januari 20145km39:43Hellevoetsluis Vopakloop
22mei 20144,4km35:08Wallenloop Hellevoetsluis
1juni 20145km42:50Ladiesrun Rotterdam
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png
logo_body_and_soul.png
logo_dennis_postma.png
logo_martinic.png
logo_melinda.png
logo_paul_van_der_leij.png
logo_poldervaart.png
logo_steefit.png
logo_vanhaastert.png
logo_vtti.png
logo_wash_it_carwash.png
logo_wm.png
logo_zuiderwijk.png
Lopers_company-2.png
logo_kinderkoepel_bewerkt.png